اعتیاد فرزند جان مادر را گرفت


اعتیاد فرزند جان مادر را گرفت
فرزند ناخلفی که برای تهیه هزینه مواد مخدر پس از درگیری و مشاجره با مادر خود، وی را به قتل رسانده و متواری شده بود، از سوی ماموران پلیس آگاهی شهرستان شهریار استان تهران دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ مهدی یارندی معاون اجتماعی استان تهران و البرز در تشریح این خبر، اظهار داشت: ماموران اداره جنایی پلیس آگاهی شهرستان شهریار طی دریافت گزارش های مردمی از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر استشمام بوی تعفن از منزل یکی از همسایه ها و احتمال وقوع قتل، بلافاصله جهت بررسی موضوع در محل مورد نظر حاضر شدند.

وی افزود : ماموران پلیس آگاهی شهریار در تحقیقات اولیه از محل جنایت ، در داخل انباری منزل، جسد پیرزنی را کشف کردند.

سرهنگ یارندی تصریح کرد: با توجه به جسد کشف شده، وقوع قتل محرز و بلافاصله تلاش ماموران جهت شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد.

ماموران در بررسی های اولیه از محل وقوع جنایت و تحقیق از همسایه ها دریافتند که مقتول همراه با فرزندش که معتاد نیز می باشد زندگی می کرده و چند روز پیش از وقوع حادثه، از منزل آنها صدای مشاجره و درگیری شنیده شده است ، بنابراین فرزند مقتول به عنوان اولین مظنون تحت تقیب قرار گرفت.

معاون اجتماعی استان تهران و البرز تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و کنترل نامحسوس محل هایی که احتمال مخفی شدن متهم در آنجا متصور بود ، در نهایت در کمتر از یک ساعت فرزند مقتول به نام «هوشنگ .ط» را شناسایی کردند و در یک اقدام غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.

«هوشنگ» با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی های فنی پلیسی پرده از راز قتل مادرش برداشته و پس از اعتراف به قتل ، اذعان کرد که سه روز پیش از مادرم درخواست مقداری پول برای خرید مواد مخدر کردم. اما مادرم از این امر خودداری کرد و در نتیجه مشاجره لفظی بین ما رخ داد که به دلیل عصبانیت مادرم را هل دادم که بر اثر برخورد او با دیوار از گوشش خون آمد و من نیز از روی ترس جسد مادرم را داخل گونی و در انباری منزل قرار دادم تا در یک فرصت مناسب آن را به بیرون از منزل انتقال دهم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان تهران و البرز به خانواده ها توصیه کرد :ضمن کنترل و نظارت بر رفتار فرزندان خود، در هنگام عصبانیت از مشاجره و درگیری لفظی جدا پرهیز کرده و سعی کنند که با حفظ حریم خانواده و رعایت نکات تربیتی و اخلاقی، طرف مقابل را اقناع کنند تا از وقوع چنین حوادث تلخ و ناگواری پیشگیری شود.

متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
بازم شهریار و باز هم مواد مخدر حادثه آفرید ........!!!!
دوشنبه 11 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.