حرکت عجیب جودوکار قزاقستان درمقابل رقیب ایرانی


حرکت عجیب جودوکار قزاقستان درمقابل رقیب ایرانیجودوکار جوان قزاقزستان در هنگام مسابقه با جودوکار ایرانی دست به حرکت غیراخلاقی زد.

به گزارش ملیتانیوز،در آخرین روز دوره دوازدهمین دوره مسابقه های جودو قهرمانی جوانان آسیا در لبنان، جودوکار قزاقزستان که تلاش زیادی را برای پیروزی بر رقیب ایرانی خود به کار بسته بود، متوجه شد که قسمت تحتانی شلوارش در طول مسابقه پاره شده است.

داور مسابقه که خانمی از کره جنوبی بود از وی خواست تا زمین را ترک کرده و پس از تعویض شلوار به محل مسابقه بازگردد اما این ورزشکار کم تجربه و بی اخلاق در مقابل چشم تمام حاضرین در ورزشگاه فواد شهاب بیروت، شلوار خود را پایین کشید تا آن را تعویض کند.

این امر با واکنش شدید ناظر بازی همراه بود و وی جودوکار فزاق را به خارج از محل مسابقه راهنمایی کرد.
   این مسابقه ها که با شرکت نمایندگان 16 کشور آسیایی به مدت دو روز در شهر بیروت پایتخت لبنان برگزار شد، یکشنبه شب با قهرمانی تیم ازبکستان خاتمه یافت.

در پایان این مسابقه ها، تیم پسران ایران با کسب 3 مدال نقره و 3برنز به مقام پنجم رسید.

در این پیکارها، جوانان ازبکستان مقتدرانه و با کسب 4 مدال طلا و یک برنز بر سکوی قهرمانی ایستادند، تیم قزاقستان با 2 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز به مقام نایب قهرمانی رسید و تیم های قرقیزستان و کره جنوبی نیز به ترتیب سوم و چهارم شدند.

در روز پایانی این پیکارها، 'رضا مخیری' در وزن منهای 90 کیلوگرم، 'شایان نصیرپور' در وزن منهای 100 کیلوگرم و 'ابراهیم قجر' در وزن به اضافه 100 کیلوگرم، با قبول شکست از حریفان خود در دیدار نهایی، به مدال نقره دست یافتند. 
Neda02 - کانادا - اتاوا
گفتم حالا چه‌کار کرده. سران حاکم بر ایران هم که هر روز دارن همین کار رو می‌کنند. به جز اینه که هر روز شلوارشون رو در می‌ارن این می‌کنن به به مملکت؟
دوشنبه 11 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
حتما الگوشون مثل بعضی فوتبالیست های داخلی خودمون نگودی بوده!
دوشنبه 11 مهر 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
کسی یوتیوپشو نداره؟ یعنی هیچی زیر شلوارش نپویشیده بوده؟
سه‌شنبه 12 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.