فارس نیوز : اتهام یوسف نادرخانی تجاوزهای مکرر و اخاذی‌ است


فارس نیوز : اتهام یوسف نادرخانی تجاوزهای مکرر و اخاذی‌ است

خبرگزاری فارس: اطلاعات به دست آمده توسط منابع آگاه نشان می‌دهد، یوسف نادرخانی به اتهام انجام جرایم خشن مانند تجاوز و اخاذی‌های متعدد به این مجازات محکوم شده است و اساسا این موضوع هیچ ارتباطی با مسئله خروج وی از دین ندارد.

به گزارش خبرنگار قضایی فارس از چند روز گذشته رسانه‌های غربی بازی نخ‌نمای خود برای اعمال فشار بر ایران را از سر گرفته و بازهم با طرح نبود آزادی بیان و عقیده و نقض حقوق بشر با استفاده از رسانه‌های بعضا صهیونیستی دست به اقدامات تازه‌ای زده‌اند.

در آخرین بازی،‌ رسانه‌های غربی با دستاویز قرار دادن پرونده یک متجاوز و اخاذ در استان گیلان مدعی شدند که دستگاه قضایی ایران یک فرد را که از دین اسلام خارج شده و به اصطلاح خودشان کشیش شده، به اعدام محکوم کرده‌ است.

این در حالی است که اطلاعات به دست آمده توسط منابع آگاه نشان می‌دهد این فرد به نام یوسف نادرخانی به اتهام انجام جرایم خشن مانند تجاوز و اخاذی‌های متعدد به این مجازات محکوم شده است و اساسا این موضوع هیچ ارتباطی با مسئله خروج وی از دین ندارد.

وکیل کشیش ایرانی: امید دارم موکلم عفو شود

رادیو فردا : محمد علی دادخواه، پنجشنبه، در گفتگویی با رادیو فردا ابراز امیدواری کرد که موکلش، یوسف ندرخانی، کشیش ایرانی، که طبق رای دادگاهی در رشت به مجازات اعدام محکوم شده، عفو شود.


آقای دادخواه اظهار کرد ۹۵ درصد احتمال دارد یوسف ندرخانی در دادگاه تجدیدنظر عفو شود.

دو سال پیش در ماه ژوئن، یوسف ندرخانی کشیش ایرانی پیرو کلیسای انجیلی و همسرش که هر دو از اسلام به مسیحیت گرویده اند در شهر رشت بازداشت شدند.

دادگاه آقای ندرخانی را به «ترک دین سازماندهی» و «دعوت سایر مسلمانان به مسیحیت»، «ایجاد یک کلیسای مخفی در خانه خود» و «ابراز مخالفت آشکار با اسلام» متهم کرده است.

پس از اعلام رای دادگاه بدوی در رشت مبتنی بر حبس ابد برای همسر آقای ندرخانی و اعدام برای خودش، یوسف ندرخانی و همسرش تقاضای تجدید نظر در حکم خود را به دادگاه ارائه کردند کردند که دادگاه تجدید نظر پرونده را به رشت پس فرستاد.

همسر آقای ندرخانی که به حبس ابد محکوم شده بود، در حال حاضر از زندان آزاد شده است.

جان بینر، رییس مجلس نمایندگان آمریکا و ویلیام هیگ، وزیر خارجه بریتانیا روز چهارشنبه از ایران خواستند حکم اعدام یوسف ندرخانی، کشیش مسیحی ایرانی را که طبق رای دادگاهی در رشت به مجازات اعدام محکوم شده را متوقف کند.

وبسایت «اتحاد مسیحیان جهان» که مقر آن در لندن است هم طی بیانیه ای از مقامات جمهوری اسلامی ایران خواسته تا حکم اعدام را متوقف کرده و این کشیش جوان را آزاد کنند.

«کری کاکونده» مسئول امور مطبوعاتی این مرکز به رادیو فردا گفت: «طبق اطلاعات تایید شده ای که ما در دست داریم، روز چهارشنبه بار دیگر تیم دفاعی یوسف ندرخانی به دادگاه مراجعه کرده و دفاع خود را مطرح کرده اند. بار دیگر قاضی درخواست کرده که آقای ندرخانی اعتقادات مذهبی خود را پس بگیرد ولی یوسف ندرخانی زیر بار آن نرفته و آن را رد کرده است.»

خانم کاکونده افزود: «قاضی دادگاه می گوید وی قبل از گرایش به آیین مسیحیت مسلمان بوده و در نتیجه مرتکب خروج از دین شده و مستحق مجازات است.»

یوسف ندرخانی که در حال حاضر بیش از ۳۰ سال سن دارد، در زمانی که ۱۹ سال داشته به آیین مسیحیت گراییده و در سال های اخیر، کشیش کلیسایی کوچک به نام «کلیسای ایران» بوده است.

khosh bavar - ایران - یزد
چقدر ایران متجاوز و خس و خاشاک سیاسی دارد !؟
یکشنبه 10 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
این اقا تجاوز کرده میخواین اعدامش کنین???? اونوقت پرونده تجاوزهای دسته جمعی و امر بمعروف و نهی از منکر دور همی کجا رفت?!! گل بگیرند دکانت را حاج صادق که زن 18 ساله ات هم ادمت نکرد
یکشنبه 10 مهر 1390

sama128 - ایران - شیراز
کثیف ترین رژیم در کره زمین رژیم سفاک علی بی دست هستش که جلوی اختلاس دزدی آدم کشی تجاوزات در زندان ها حق کشی ها نامردهای باندبازیها و مهم تر از همه دروغگویی در زیر پرچم بقول خودشان اسلام را نمیگیره بجایش تفتیش عقاید می کنه مگر خدا یکی نیست چه اشکالی داره که یک فرد در دین مسیحیت بهتر بتواند خدا را بشناسد چرا باید با دروغ و دقل در اسلام بخواهد سرخلق و خدا را کلاه بگذاره وقتی با مسیحیت به راستی و درستی خدای خود را باور و یقین را حس میتواند بکند. چه اشکالی داره مرگ بر رژیم سفاک آخوندی مرگ بر آخوند آخوند زاده و زنا زاده
یکشنبه 10 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
کثافت کسی که در یک کشور اسلامی اشغال با خطر مرگ مسیحی می شود تجاوز????????فکر کردید همه سینما رکس شما.و 80 کشته میدان ژاله که شد 4000 و یک اتاق ناخن کشده شده ی ساواک!!!!!!! را باور می کنند نه/اقلیتی مغز خر نخورده اند چون خود شما و حواریون/
دوشنبه 11 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.