ادعای روزنامه کانادایی: خاوری در تورنتو ویلای ۳ میلیون دلاری دارد

ادعای روزنامه کانادایی: خاوری در تورنتو ویلای 3 میلیون دلاری دارد

یک روزنامه کانادایی با انتشار گزارشی مفصل از ماجرای بزرگ ترین پرونده سوء استفاده مالی در تاریخ ایران مدعی شده که محمد رضا خاوری مدیر مستعفی بزرگ ترین بانک دولتی ایران قصد بازگشت به ایران را ندارد و ترجیح می دهد در ویلای 3 میلیون دلاری خود در تورنتو زندگی کند.

به گزارش
عصر ایران روزنامه " گلوب اند د میل "  که از خاوری به عنوان "شهروند ایرانی – کانادایی" یاد کرده با انتشار گزارشی از آنچه که بزرگ ترین پرونده سوء استفاده مالی در تاریخ ایران خوانده می نویسد که افشای این پرونده نمودی از رقابت سیاسی جناح های قدرت در ایران است.


 

 
عکس روزنامه کانادایی از ویلای خاوری در تورنت


این روزنامه با انتشار عکسی که آن را ویلای 3 میلیون دلاری خاوری معرفی می کند ،‌ می نویسد که وی به همراه خانواده خود قصد دارد در تورنتو اقامت کند. "گلوب اند د میل" می افزاید که این خانه در تاریخ 30 جولای 2007 (8 مرداد 1386) از سوی خاوری و به قیمت 2 میلیون و 925 هزار دلار خریداری شده است .

این روزنامه می نویسد که وقتی خبرنگارش برای تهیه گزارش به این خانه رفته یک زن در را گشوده اما هیچ پاسخی به سوال های خبرنگار نداده است.

این گزارش می افزاید خاوری هنوز رسما با اتهامی مواجه نشده اما دادستان های ایران می گویند وی بهتر است برای پاسخگویی به برخی موارد ابهامی رونده به کشور بازگردد.

"گلوب اند د میل " در ادامه  گزارش خود می نویسد که در پرونده بزرگ ترین سوء استفاده مالی در تاریخ ایران پای برخی مدیران ارشد دولتی و بانکی در میان است و در برخی محافل رسمی و غیر رسمی از در میان بودن نام اسفندیار رحیم مشایی رییس دفتر احمدی نژاد و برخی دیگر از مقامات دولتی نزدیک احمدی نژاد در این پرونده سخن گفته می شود.

البته خاوری درباره این خبر توضیحی نداده و لذا نمی توان خبر روزنامه کانادایی را رد یا تایید کرد.

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
این که چیزی نیست. یک کلبه در مقابل بیت ولایت وقیح در حومه لوس انجلس.با یک چک گرین کارت برای اقا زادهها تهیه می کنند. ای بسیجی نادان خود را ارزان فروختی. به خاطر یک اب میوه خون جوانان وطن را ریختی جنایت و تجاوز.به خاطر این اقایان. ایا اسوده می توانید بخوابید.شرم بر شما.
شنبه 9 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
اگه ولی وقیح سودهای میلیون دلاری نداشت که یارو کانادا رو ول نمیکرد بره چرندیات مموتی و خامنه ای رو گوش کنه!!!
شنبه 9 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
ای دزد کثافت اما تو بخوری بهتر از اینه اخوندا بخورن و ریششون بلند تر شه
یکشنبه 10 مهر 1390

danial nabi - استکهلم سوئد - استکهلم
این به قبر بیشتر شبیه تا و ی ل ا
یکشنبه 10 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
مملکتمون رو تو رو خدا .. هر کی سایت حوزه علمیه خواهران رو ساخته باید حرف h رو حذف کنه !! .. www.whc.ir غلطه . باید بشه www.wc.ir .. گه بگیره این مملکت رو با این مدیریت جهانیتون . واقعا به قول اون عوضی که میاد شبکه 1 واسه مردم سخنرانی !! : انقلابمون بدجور داره به همه جا صادر میشه .. مخصوصا انقلابیامون با پولامون!
یکشنبه 10 مهر 1390

sama128 - ایران - شیراز
دزدی و اختلاس در حد آقا امام زمان (عج) دزدی می کنند میگن مملکت امام زمان تجاوز می کنن می گن مملکت امام زمان زندان می کنن می گن مملکت امام زمان دروغ می گن میگن مملکت امام زمان همه را حواله میدن که امامی که نیست و نیست و نخواهد آمد و نبوده که باشد . آخوند یعنی تفاله کثیف دروغ و خامنه ای به جای شر و ور در مورد فلسطین و غزه عباتو بشور که بو گرفته ...
یکشنبه 10 مهر 1390

mamat - ایران - ایران
مث بز ریش میزارن فک میکنن دین داری به ریشه حـ... های مال مردم خور.
یکشنبه 10 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.