مرگ دلخراش مادر و پسر ایرانی در دوبی


مرگ دلخراش مادر و پسر ایرانی در دوبی

سایت البوابه امارات متحده عربی: بنا بر اعلام پلیس،یک مادر33 و پسر 5 ساله وی در صبح سه شنبه از طبقه هشتم برج های دریاچه الجمیرا پایین افتادند.

مادر منتظر دختر 15 ساله خود در طبقه همکف بود و پسر خود را بدون مراقبت در آپارتمان رها کرد. در همین حین پسر خود را در لبه پنجره منزل خود دید.

بعد از دیدن این صحنه مادر با نگرانی به آپارتمان برگشت اما پسر وی سقوط کرده بود. به گزارش پلیس، حراست ساختمان سعی در گرفتن پسر داشت اما موفق نبوده و در این حین مجروح شده است. پسر بعد از سقوط زنده مانده اما چند ساعت بعد جان داده است.

به گزارش پلیس، مادر پس از آن که متوجه عدم حضور پسر خود در آپارتمان شد به پایین آمد و او را در ورودی ساختمان، غرق در خون یافت. سپس به خانه خود رفت و از پنجره به پایین پرید. مادر در همان لحظه جان داد.

در لحظه اتفاق این رخداد هیچ خدمتکاری در خانه نبود. دختر نوجوان شاهد مرگ این دو نفر در شک شدید به سر می‌برد و نزد عموی خود است.

به گفته کریما خمیس، یکی از همسایگان، این خانواده اصالتا ایرانی بودند و تقریبا یک ماه از انتقالشان به خانه می‌گذشت.
ghafas - ایران - مشهد
اصلا نمی توانم جلوی اشکهایم را بگیرم
شنبه 9 مهر 1390

salad shirazi - امارات - دبی
چقدر خبرهاتون به روزه ماشالا..چند روز پیش این اتفاق وحشتناک افتاد..نزدیکیه اپارتمان من..بیچاره شوهرش هم مسافرت بود
شنبه 9 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
وای چقدر دردناک و غم انگیز . خدا رحمت کنه. ولی کدام مادری است که وقتی پای بدن خون آلود فرزندش میرسد ( تازه هنوز هم زنده بوده ) او را رها کند و بالا میرود و خودش را پایین می اندازد . دو سناریو مطرح است : 1- کودک را کسی انداخته - مادر بالا رفته - او را هم پرت کرده اند اصل ماجرا چیز دیگری است و خبر تقلبی است ( مرگ دلیل دیگری داشته ) !!!
شنبه 9 مهر 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
وای الهی ! روحشان شاد
شنبه 9 مهر 1390

ghafas - ایران - مشهد
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد . عینا کامنت رو از انتخاب برداشتی عزیزم ؟ خوب اون مادر طفلک فکر کرده پسرش مرده و احساس گناه کرده...عجیبه ؟اونی که بچه هل بده پایین واینمیسه که ننه هم بیا بالا اونو بکشه ..خنده داره
شنبه 9 مهر 1390

sadra121 - ایران - ایرانی
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد. بازرس نبودی ؟؟؟؟. عجب تخیلی !. پوآرو و شرلی هولمز باید پیش ت لنگ بندازن . ولی احتمال داره مادر ه مشکل روحی داشته ؛ چون فکر فرزنده 15 سالش نبوده !!!! و با کشته شدنش کاری درست نمیشه !
------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید .
با تشکر
شنبه 9 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
واقعا داستان غم انگیزی بود ولی این اتفاقات بیشتر در کشور های آسیای شرقی میوفته تا ایران .. مادر مخلوق عزیز و عجیبیه
شنبه 9 مهر 1390

بابک - ایران - سبزوار
خدا بیامرزدشان خیلی غم انگیز بود
یکشنبه 10 مهر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
چقدر غم انگیز.چقدر تاسف اور.واقعا که هیچ عشقی پاکتر.بی الایشتر.شیرینتر.بی منت تر.زیباتر و مطهر تر از عشق مادر نبوده.نه هست.نه خواهد بود.هرچند مادره کار منطقی و درستی نکرده اما اما زمانیکه با جسم نحیف و غرق بخونه کودک خود ربرو شده در یک لحظه زندگی بدون عزیزش را غیرقابل تحمل دیده و به زندگیش پایان داده.
یکشنبه 10 مهر 1390

siavash siavash - بلژیک - انتورپ
Fanoos میشه ازت خواهش کنم دیگه نظر ندی? چرا مثل نخود هر اش برا هر مطلبی کامنت میزاری? مگه تو هیچ کاری نداری که انجام بدی? خسته شم بسکه نظرات بی سر و ته تو رو خوندم. به جای بچه و پیر و جوان و دکتر و مهندس و کارگر و مدیر و نخست وزیر و رهبر و.. خلاصه همه و همه نظر میدی. همه از دستت خسته شدن. شدی trul این سایت. یکی برا این یه شوهر پیدا کنه سرش گرم زندگی بشه. اصلا مگه تو شهمیرزاد اینترنت هست که این 24 ساعت پاش نشسته ?
یکشنبه 10 مهر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد باز تو توهم زدی؟!سناریو ... معلومه زیاد فیلم کهریزکی میبینی.دوبی شهر امنیه مثل مملکت ما بی در و پیکر نیست که همه همدیگرو بکشن و پلیس نگاه کنه و بعدم معلوم بشه که سرنخ دست حکومته!مادر بوده نتونسته بچشو تو اون وضع ببینه یه لحظه دچار جنون شده و خودشو خلاص کرده.کم پرت و پلا بنویس کاراگاه شمسی!
یکشنبه 10 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
siavash siavash - بلژیک - انتورپ با سلام به روح معلق و سرگردون سایت ! باز کی تورو احظار کرده من که میدونم علت سوختنت و گذاشتن این کامنت مسخرت پاچه خواری کس دیگه است واقعا برات متاسفم که فرهنگ احترام گذاشتن به عقاید دیگران رو نداری کسی مجبورت نمیکنه با وجود زن و بچه و مشغله زندگیت بیای تو سایت و به جای اظهار نظر در مورد موضوع لینک خودت رو نخود آش کامنت دیگران کنی بهتره سرت به کار خودت باشه من به کوری چشم حسودان بر هر لینکی که میخواهم کامنت میگذارم شما میتونی چشماتو به روی کامنتهای من ببندی و بجای قضاوت و فضولی نظر خودت
یکشنبه 10 مهر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد. سلام الهام خوبی؟..بابا حرفای اینا رو زیاد جدی نگیر . تو مثل بقیه نظر خودت رو نوشتی .همونطور که دیگران هم نظرشون رو می نویسن ..به نظر من هم رفتار زن طبیعی نبوده ..وگرنه وقتی که بچه هنوز زنده هست.{آن هم تا چند ساعت بعد از حادثه } منطقی ترین کار این هست که سریع او رو به بیمارستان برسونن ..
یکشنبه 10 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
Siavash Siavash / لیلی ایرانی / دوستان الان میره رفیق کنار حرم نشسته اش را میاره که براتون قمه بکشه :) دوست و کاربری در بالای همین صفحه اظهار کرده که نوشته اش از سایتِ انتخاب کُپی شده !! ایشون برای هر فردی که مخالف افکار "عطسه ایش" باشد خشمگین میشود . برای من که چون خدای افتاده در کویر و مروج قصاص را قبول ندارم، روضه خوانی میکند. فردی ادعای منطق و حق شناسی میکند که خودش بیمارروحی و عاشق قتل و کُشتار نباشد نه این خانم که وکیل وصی پهلوان پنبه ای شده که کمربند قُلدریش را به محمود نفتی هدیه کرده بود !! سیاوش جان از قرار شوهری هم پیدا شده بوده ولی بدلیل اینکه رفیق حرم نشینش تَک " عطسه ای " کرد ، این وصلتِ کُشنده انجام نشد :) :) شاد باشید دوستانِ من .
یکشنبه 10 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
اون زن حتما نمیدونسته بچش هنوز زندست. چون کسی که از چنین ارتفاعی سقوط میکنه حتی اگر زنده باشه ظاهرش نشون نمیده. اون مادر هم با دیدن اون صحنه فکر کرده بچش مرده. نکنه انتظار داشتید بره بشینه نبضشو بگیره تا بفهمه زندست یا نه. دچار جنون آنی شده و دست به کاری زده که نباید میزد. خیلی دردناکه. بیچاره خانوادشون الان چی میکشن.
یکشنبه 10 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
واقعا متاسفم واسه کسایی که به جای نظر دادن و به کار انداختن فکرشون اومدن به من ایراد گرفتن و یا عقده های ناشی از جوابهای دندون شکن قبلی رو خالی کردند . خب وقتی یه مادر جسد نیمه جون بچش رو میبینه میاد بالا سر بچش گریه و زاری میکنه شیون میکنه و بعد هم سریع بچش رو میرسونه بیمارستان تا زنده بمونه نه اینکه تو این شرایط بره و خودش رو بندازه پایین و بکشه . واقعا گاهی وقتا آدم مخش رو اکبند نگه نداره هم خوب چیزیه !!
یکشنبه 10 مهر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
siavash siavash - بلژیک - انتورپ واقعا که حرف دل منو زدین.هر تاپیکی رو میخونی یه نظر از این فانوسه هست.تا حالا یه حرف درست از دهنش بیرون نیومده.اصلا مشکل روحی روانی داره اینو از تضادی که تو کامنتاش هست میشه فهمید.ولی این شوهر واسش پیدا کنین و خوب اومدی.میگیریمش واسه همین پسر بزدل!
یکشنبه 10 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
*پسر شجاع *- ایران - تهران سلام به شما دوست عزیزم سپاسگذارم شما چطوری؟. ممنون سینا جان به خاطر انصاف و درک بالاتون . واقعا یه سری کاربر اینجا رو با چت روم اشتباه گرفتن و به جای نظر دادن فقط پاچه آدم رو میگیرند و منتظر هستند که آدم یه چیزی بگه زود بپرن وسط و بگن ما هم هستیم . . خدایی منم با کامنت شما موافقم منم بازم میگم مرگش مشکوک بوده !دوست عزیز همانطور که میدانیم اینجا بخش نطر دهی و هر کس همانطور که عقیده داره باید نظر خودش رو مطرح کنه واقعا برای بی فرهنگی بعضی ها که به آدم میپرن به شدت متاسفم . بخدا سینا من تا حالا یکبار نشد یعنی هیچ وقت به خودم اجازه ندادم که به عقاید دیگران با اینکه با من در تاقض باشه بی احترامی کنم تا آنجایی که بتونم تشویق میکنم نه انتقاد !. مرسی از کامنت شما دوست عزیز شاد باشید.
دوشنبه 11 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
لیلی ایرانی - ایران - تهران. کاربر گرامی, در مورد امنیت و پلیس دوبی امار چیز دیگررو نشون میده!! شما میتونید یه جستجو بکنید در گوگل, داستان اون پسر 15 ساله فرانسوی, یا اون دخترک برزیلی, که نتیجه تحقیقات پلیس فقط ماست مالی کردن قضیه بود, در این کیس هم کاملا مشخصه هست که مادر رفته بالا که از قاتل بچه انتقام بگیره که قاتل او را هم به پایین پرت کرده! یا اینکه مادر تعادل روحی نداشته!!! که در هر صورت تحقیق لازم هست! توهین به نظرهای دیگران یک نظر نیست!!!!!.
دوشنبه 11 مهر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد . بیخیال بابا..راستش من زیاد اینارو نمی شناسم ..ولی چند تا کامنتی که از اونها دیدم . حرف درست و حسابی برای گفتن نداشتن ..بیشتر کارشون توهین بوده ..واقعا مودب بودن یک نعمت بزرگ هست که تو به اندازه کافی داری ..بعضیها ظاهرا در زندگیشون یاد نگرفتن که چطور مودبانه حرف بزنن ..حتی اگه نظر مخالفی داشته باشن ..توهین و خالی کردن عقده هاشون رو با مخالفت اشتباه گرفتن ..راستی الهام مثل اینکه این تالار پرنیان کلا تعطیل شده .من در این چند روز هر وقت خواستم برم نتونستم ..
دوشنبه 11 مهر 1390

ghafas - ایران - مشهد
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد . در عمرت افسردگی و وحشت زدگی و خودکشی ندیدی ؟این مفاهیم به ذهن مادری داغدیده و وحشت زده و خوانندگان این خبر زود تر از مفاهیم خانم مارپلی سرکار خطور می کند جانم ...بعد هم این نظر عینا د سایت انتخاب بود .زود به همه توهین نکن
دوشنبه 11 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
sepherdad - استرالیا - سیدنی سپهرداد عزیز واقعا درود بر تو باور کن در مقابل این کامنت زیبایی که دادی دیگه حرفی برای گفتن ندارم ..بخدا هزاران بار بگم درود بازم کم گفتم ..سپهرداد عزیز اینو بدون دیگه بعضی با این کاراشون شخصیت خودشان رو نشان میدهند واقعا که گل گفتی و این کامنت شما رو باید با آب طلا نوشت ... موفق و کامیاب باشید
دوشنبه 11 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
*پسر شجاع* - ایران - تهران سینا عزیز آره بابا در کل من بی خیال یاوه گوی آنها شدم چون برای مهم نیست هر چی که میگن آخه از یه آدمهای بی فرهنگ و عقده ای و ضعف چه انتظاری میره .! من وقتی بعضی از تیترهای اول کامنت بعضی ها رو میخونم وقتی میبینم پوج و بی هدفه دیگه بیخیال میشم این از این !سینا جان نظر لطفت شما باور کن من توی این مدت زمانی که شما و عده ای از دیگر دوستانم رو که میشناسم خدایی جز احترام چیزه دیگه ای از شما ندیدم یعنی از چشمم بدی دیدیم ولی هرگز از شما و دوستهای دیگر نه ...سینا جان تبادل نظر و شنیدم رو هک کردن واقعا حیف شده فکر کنم الان 9 روز که به طور کل با مشکل فنی برخورد کرده بهترین این سایت همون تالارش بود خدا کنه مسولین یه فکری کنن . موفق باشی با بهترین آرزوهای برای شما دوست عزیزم
دوشنبه 11 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
ghafas - ایران - مشهد کاربر گرامی من اصلا منظورم به شما نبود به هیچ عنوان چون اگه بود مطمئن باش مستقیما رو اسمت کلیک میکردم ..شما نظر خودتان رو با احترام گفته بودید ...باید فهمیده باشید منظور من به چه کسانی در این لینک است !.
دوشنبه 11 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
fanoos-خانم اینم منم که ایراد میگیرم ؟ چند نفر بهت گفتن؟
دوشنبه 11 مهر 1390

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
خیلی بده یه آدم 24 ساعت منتظر باشه ببینه یک کاربر دیگه چی میگه و توی مغزش نظری نداشته باشه لول
دوشنبه 11 مهر 1390

yashainiran - ایران - ایران
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد. آفرین به خانم مارپل ایرانی عجب کشفی کردی!
سه‌شنبه 12 مهر 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
خدای من خیلی وحشتناکه...اخی عزیزم گناه دارن بیچاره مادرو پسر
سه‌شنبه 12 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.