سوء استفاده زن از باطل شدن اقامت مرد در کانادا


سوء استفاده زن از باطل شدن اقامت مرد در کانادا

مردی در دادگاه خانواده گفت: همسرم از باطل شدن اقامت کانادای من سوء استفاده کرده و در حال حاضر از من خبری نگرفته و حتی به تماس‌های من پاسخ نمی‌دهد.

به گزارش  فارس «، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست تمکین زن خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این مرد در برابر قاضی عموزادی با اشاره به اینکه من در دوران کودکی در کانادا و نوجوانی‌ام در اتریش زندگی می‌کردم، اظهار داشت: با همسرم در کانادا زندگی می‌کردیم و من برای رسیدگی به کار‌هایم به ایران می‌آمدم تا اینکه در بازگشت دیر کرده و اقامتم باطل شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه همسرم از باطل شدن اقامتم سوءاستفاده کرده و در حال حاضر به ایران برای زندگی در کنار من باز نمی‌گردد، افزود: می‌خواهم همسرم به ایران آمده و در کنارم در اینجا زندگی کند.

این مرد در حضور قاضی عموزادی گفت: در حال حاضر همسرم در یکی از کمپ‌های کانادا در کنار مادرش زندگی می‌کند و گویی شوهر ندارد و توجه‌ای به من که ایران هستم نیز ندارد.

وی در ادامه افزود: پدر و مادر زنم از افراد سیاسی هستند که در یک روز می‌توانند اقامت بگیرند بنابراین من در این راستا نگرانم و می‌خواهم برای حفظ زندگی‌ام حداقل آنها برایم ویزا بگیرند تا در کنار همسرم بازگردم ولی آنها این کار را نکرده و من درخواست تمکین زنم را داده‌ام.

مرد در انتها با بیان اینکه همسرم بسیار بی‌احساس است، اظهار داشت: نمی‌توانم بدون همسرم در ایران زندگی کنم در واقع با تمام بی‌احساسی‌اش از او می‌خواهم که در کنارم زندگی کند و به ایران بیاید.

وی ادامه داد: همسرم از باطل شدن اقامت کانادای من سوء استفاده کرده و در حال حاضر از من خبری نگرفته و حتی به تماس‌های من پاسخ نمی‌دهد.

قاضی عموزادی رئیس شعبه 268 مجتمع قضایی خانواده ونک، بعد از حرف‌های مرد، اخطاریه برای زن برای آمدن به ایران را صادر کرد.

دنیای وحشی - ایران - تهران
مرتیکه الاغ دلش خوشه .خوب مگر فقط مردها حق دارند که بگویند که کی میخواهند باهمسرشان زندگی کنند و یا نمیخواهند؟ حالا نوبتی هم که باشه نوبت خانم هست که نمیخواد سر به تنت باشه پس برو سرت رو بزار بمیر.درضمن مگه زنت مغز خر خورده که به ایران اوراق برگرده ؟؟؟؟!!
شنبه 9 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
آخه این زنو میخوای چکار؟ وقتی خودت میگی بی احساسه و انگار نه انگار که شوهر داره پس برای چی سعی میکنی برش گردونی به زندگیت؟ نمیفهمم. به این ضرب المثل خیلی معتقدم که میگه برای کسی بمیر که واست تب کنه.
شنبه 9 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
۱۰۰ آفرین بر دنیای وحشی و snowy me !
شنبه 9 مهر 1390

mashkok - ایران - تهران
دنیای وحشئ اوراق توی خائن وطن فروش ........
شنبه 9 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
nowy me - سوئد - مالمو . دوست عزیز زنو که نمی خواد می خواد برگرده کانادا !! هاهاهاهاه
شنبه 9 مهر 1390

parandeh_shargh - ایران - کرمان
وقتی ادب ادمایی مثل دنیای وحشی - ایران - تهران میبینم از ایرانی بودن خودم سرافکنده میشم
شنبه 9 مهر 1390

parandeh_shargh - ایران - کرمان
وقتی ادب ادمایی مثل دنیای وحشی - ایران - تهران میبینم از ایرانی بودن خودم سرافکنده میشم
شنبه 9 مهر 1390

با دستهای خالی - هلند - هارلم
این ماجراهای زن و شوهرهای ایرانی در اونور مرزهای ایران هم عجب داستانی شده‌ بخدا!!!تو هلند که‌ آمار اول خیانت در زندگی زناشوئی در میان پناهنده‌ها رو،خانواده‌های ایرانی تشکیل میدن.حالا بشنوید از خاطره‌:تو دفتر وکیلم نشسته‌ بودم، خانم و آقائی همراه با یه‌ بچه‌ دو سه‌ ساله‌ وارد شدن،خانم یه‌ چسپیده سفید‌ پوشیده‌ بود که‌ میتونم به‌ جرات بگم جای آمپولهای که‌ تو کودکی به‌ باسنش زده‌ بود هم از روش،معلوم بود‌ تا فهمیدن ایرونی هستم،سر صحبت را باز کرده‌ و مدعی شدند که‌ در کمپ زندگی میکنند و سه‌ ماه از اقامتشان در هلند میگذره‌ و هنوز جواب ندارن و از این حرفها.پدر خانواده‌، بچه‌ رو که‌ بی تابی میکرد برد بیرون واسه‌ هواخوری و خانم هم بعد رفتن شوهرش اومد پیش من نشست و با لحن خاصی گفت که‌ میخوام از این مرتیکه‌ طلاق بگیرم!!! با تعجب پرسیدم چرا؟گفت که‌ بعد کلی نارحتی،به‌ هلند رسیدیم و اینجا میخوام در قید و بند نباشم و آزادانه‌ زندگی کنم!گفتم تکلیف بچه‌؟گفت دست و پاگیر میشه‌،میدمش به‌ باباش!!! از دفتر وکیلم که‌ بیرون اومدم،پدر و بچه‌ را دیدم.دلم بحالشون سوخت...
شنبه 9 مهر 1390

انرژی مثبت - انگلستان - لندن
دنیای وحشی - ایران - تهران-اصل حرفهایتان درسته ولی بیان آنها با کلمات زشت اصلا برازنده نیست. در ایران مشکلات زیاده ولی اوراق نیست، در بیان نظرات بیشتر دقت کنید.ممنون
شنبه 9 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
..khosh bavar - ایران - یزد فرهاد عزیز کامنتی از شما نیست گرامی...برایه همینه من از ازدواج فرار میکنم : ) واقعا که...
شنبه 9 مهر 1390

Royan - المان - المان
هیچکس تو زندگی یکی دیگه نیست اگر مرده خوب بود زنه تا تو جهنم هم دنبالش میرفت ,در بازگشت چقدر دیر کردی که اقامت باطل شده ؟ بقیه حرفات هم که ضدو نقیضه تمام عمرت اروپا و کانادا بودی و زنت هنوز تو کمپ است وقتی سر و گوشت میجنبه و هرچی زنه داد زده بابا پاشو بیا گوش ندادی, هرکه خربزه بخوره پا لرز آن هم میشینه میخواستی به موقع برگردی حالا هم توقع داری زنه به سازت برقصه نه یه روزی هم اون برای خودش تصیمیم میگیره .
یکشنبه 10 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
khosh bavar - ایران - یزد قربان شما.
یکشنبه 10 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
gol andam : پارمیدا عزیز, بخاطر کمبود وقت نمیتوانم در خدمتتان باشم .
یکشنبه 10 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
عزیزان مقیم کانادا لطف کنن, توضیح بدن که مگه اقامت باطل هم میشه, و اگر هم تاریخ ویزا سر برسه, مگر اینها زن وشوهر نبودن? چطور میشه اقامت یک فرد کنسل بشه?.
یکشنبه 10 مهر 1390

fearness - هلند - روئرموند
من با دست های خالی موافق هستم ایرانی با خانوادش اینجا بیاد خیلی سخت هستش که خانوادشو کنترلش کنه ..... حالا چرا رفتی شمال هلند یکی هم هاست که نزدیک من زندگی میکنه معلوم نیست شوهرش کجا است دو روز پیش داشتم با هاش حرف میزدم قرار بود هم کلاسی هم بشیم که نشود
دوشنبه 11 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.