موتورسواری زن،‌ زندگی‌اش را بهم ریخت


موتورسواری زن،‌ زندگی‌اش را بهم ریخت

زنی در دادگاه خانواده مدعی شد: هنگامی که با شوهر سابقم سوار موتور بوده و دچار سانحه شدم، نارسایی جسمی پیدا کردم که این موضوع باعث شد شوهر سابقم مرا ترک کند و در حال حاضر نیز این موضوع باعث دادخواست طلاق از سوی شوهر دومم شده است.

به گزارش فارس ، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست جدایی خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این مرد در برابر قاضی عموزادی با بیان اینکه همسرم یک بار ازدواج کرده است و من شوهر دوم او هستم، گفت: می‌خواهم از همسرم جدا شوم چرا که نمی‌توانم با این وضع سلامتش در کنار او زندگی کنم.

زن نیز در دادگاه خانواده ونک حضور داشت و با اشاره به اینکه با شوهر سابقم سوار موتور بودیم که تصادف سختی کردیم و این سانحه باعث لکنت زبان و از کار افتادن بعضی از اعضای بدنم شد، اظهار داشت: حاضر به جدایی نیستم و تنها نفقه می‌خواهم.

وی در ادامه با بیان اینکه شوهرم موظف است نفقه مرا بدهد چرا که حق من است، گفت: او از ابتدا از نارسایی اعضای بدنم باخبر بود، می‌خواهم که شوهرم مرا درک کرده و در کنارم به زندگی ادامه دهد.

زن بار دیگر در حضور قاضی عموزادی با اشاره به اینکه شوهر سابقم باعث این تصادف شد ولی به دلیل اینکه این نارسایی برایم به وجود آمد، مرا ترک کرد، افزود: نمی‌خواهم شوهرم را مانند شوهر سابقم از دست بدهم بنابراین تنها نفقه می‌خواهم.

مرد در انتها با بیان اینکه همسرم باید مرا درک کرده و بداند که من نمی‌توانم به خاطر خود‌خواهی او، بیماری‌اش را تحمل کنم، گفت: می‌خواهم از همسرم جدا شوم و او باید با این امر موافقت کند.

قاضی این پرونده بعد از شنیدن اظهارات طرفین، حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و برای رسیدگی بیشتر، پرونده را به روزی دیگر موکول کرد.

a.ahooraei - المان - کلن
اون شوهر اول و دوم رو باید توی کله بی مخشون زد وگفت مردک خوشحال باش که یک زنی داری که حداقل میخوادت و تو با یک انسان سر وکار داری ونه با یک عروسک یا حیوانه مفلوج البته دور از جون خیلی از خانمها, اما توی ایران زن تبدیل به یک کالا شده و اغلب خودشون مقصرند که واسه پول و سرمایه طرف باهاش میرن. اون اولی دیگه آخرش بوده, دومی هم که شعور انسانی نداره و از اولی دست کمی نداره. حالا اگه مرده این میشد فکر نمیکنم زنه به این راحتی و سریع همچین تصمیمی میگرفت. البته اونوریشو هم دیدیم اما خدا داند کمتر.
جمعه 8 مهر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
عجب دنیای نامرد و کثیفیه.البته خود دنیا نامرد و کثیف نیست بلکه این انسانها هستند که دنیا را کثیف و نامرد میکنند.بیچاره زن بخاطر غفلت شوهر ناقص و بعد هم رانده شده اف بر این ادمهای نامرد.هر زن یا مردی اگر چنین کاری با همدم و همراه زندگیش بکند اخر لجنها.کثافتها و نامردهاست.
جمعه 8 مهر 1390

love-iran - ایران - مشهد
دلم براش سوخت واقعا دلم واسه زن ها میسوزه خیلی مضلوم هستن نه تو ایران تو کل جهان به هر طوری شده اینها رو میخوان اذیت کنن امیدوارم روزی برسه که مثل مردها راحت و ازاد باشن
جمعه 8 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
خیلی ناراحت کننده و غم انگیزه. دریغ از یه ذره معرفت و شعور :(
شنبه 9 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
جالبه مگه این زن رو از اول همین جوری که بود نگرفت ?کور که نبود...هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند، اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند.
شنبه 9 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.