کمک پلیس به مرغ مادر و جوجه هایش برای عبور از اتوبان


کمک پلیس به مرغ مادر و جوجه هایش
برای عبور از اتوبان مملو از خودرو


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=QseXUhydvlw

لینک دانلود مدیافایر

feminism - انگلستان - لندن
آخی عزیزم اشکم سرازیر شد ، من بر قلب پُر مهر و محبت این افسر پلیس بوسه میزنم. چقدر زیبا و مهرآمیزست این صحنه ! انسانیت و آدمیت را بنگرید ای دلباختگانِ اعدام و قصاص !
جمعه 8 مهر 1390

Azadyyy - سوئد - لینشوپینگ
تو ایران هم پلیس با ماشین از رو ادما رد میشه .
جمعه 8 مهر 1390

odin - بلژیک - انتورپن
نحوه رفتار مردم یک جامعه با حیوانات، نشان دهنده مدنیت و تمدن در ان جامعه است. «گاندی».حالا مقایسه کنید با اون وحشیهای بیغیرتی که دو توله خرس را با پاره کردن شکمشون و شکنجه جلوی دوربین میکشن. گوسفند وسط خیابون سربریدن و خونش رو به سر و صورت و ماشین مالیدن و هزار جور توحش دیگه که تمامآ فرهنگ بیابانی اعراب شبه جزیره عربستانه که هرچی دزد و بیغیرته عاشق این ضدفرهنگهاست. ما از کجا یه بمب اتم بخریم «عید قربون» براشون کادو ببریم؟
جمعه 8 مهر 1390

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
افرین . زنده باشین ای انسان نیک
جمعه 8 مهر 1390

حخا - استرالیا - سیدنئ
حالا اگر سیاه پوست بود شاید از روش رد میشد.
جمعه 8 مهر 1390

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این ملتی اند که وقتی می بینند مرغ و جوجه هایش گیر کرده اند زنگ میزنند به پلیس و پلیس هم به کمک می آید. ما ملتی هستیم که نسبت به آدم ها هم رحم نداریم. منتظریم تا دعوایی بشود و مغز همدیگر را با قفل فرمان بریزیم وسط خیابان. منظریم تا یکی را دار بزنند و جمع شویم و سوت و هورا بکشیم. آیا انتظار دارید وضعیت این دو ملت مثل هم باشد؟
جمعه 8 مهر 1390

adsi - چین - شانگهای
بابا پلیس مهربون خدا حفظت کنه که جون مرغ هم برات مهمه . آورین آورین
جمعه 8 مهر 1390

amir farhang - انگلستان - لندن
خرابتم جناب سروان امریکائ بلاره پسره دوره
جمعه 8 مهر 1390

romano - ایران - تهران
چقدر آدم بودن آسونه
جمعه 8 مهر 1390

مستانه شرق - آلمان - هایدلبرگ
ای درد و بلای شما کفار بخوره تو سر هر چی مسلمونه...............
جمعه 8 مهر 1390

mo.miyai - نروژ - اسلو
پس لاین اول خیابون رو چه توری رد شدن ??????????????
جمعه 8 مهر 1390

marie_flower - وطن - ایران
دستشون درد نکنه . ولی خودمونیما یعنی مرغ پدر هم داریم؟؟؟؟!!!!!!!
جمعه 8 مهر 1390

Fereschteh.p - اتریش - وین
حخا - استرالیا - سیدنئ عقده داری از سیاه پوستها؟ مگه چه بلایی سرت آوردن؟.
جمعه 8 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
حخا - استرالیا - سیدنئ. همه که مثل تو بسیجی عقب مونده نژاد پرست نیستند.
جمعه 8 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
مقایسه کنید با کشتن خرس و دو تا بجه اش که یکی دو هفته پیش توسط شکارچیان در سمیرم اصفهان اتفاق افتاد !!!!! امیدوارم روزی برسه که در همه جای جهان بویژه ایران عزیز به حیوانات و حقوق انها توجه شود. اینکار پلیس و رانندگان هم قابل تقدیر است.
جمعه 8 مهر 1390

بیگلی بیگلی - ایزان - مشهد
feminism - انگلستان - لندن - وای چه قلب رئوفی داری شما . ببینم وقتی داداشی کشته شد به اون شکل تو یه ذره هم دلت واسه اون مرحوم سوخت یا قلب رئوفتون فقط واسه مرغ و خروسا و انسانهای حیوون صفتی مثل قاتلش میتپه ؟؟؟؟؟
جمعه 8 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
بقول دوستمون توی ایران ولی وقیحی با ماشین پلیس از روی مردم رد میشن و توی آمریکا و بلاد کفر پلیس تردد ماشینها رو توی اتوبان بخاطر مرغ و جوجه هاش متوقف میکنه. ایکاش کشور ما هم مثل بلاد کفر و الحاد استکباری چنین پلیسهایی داشت.
جمعه 8 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
افرین بلایتان به سر پلیس ایران که با کثیفترین حکومت ایران همکاری می کند برای سرکوب و حمله به میهمانی جوانان که در خانه هم ازادی میهمانی ندارند و دختری در مشهد از ترس این وحشیها کشته شود ننگتان باد با عنقلابی که مثل خرچنگ به جان ملت انداختید هزاران کوفت زهر مار جنایت و خفقان را ایجاد کردید و برای خل و چلهائی که باورتان دارند انرا شکوهمند می نامید من حقیقت را می نویسم به درک که خوشتان نیاید/
جمعه 8 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
درنده خویانِ ناطق ، دلباختگان اعدام و شیفتگان قصاص کثیف اسلامی دُمی تکان دادند !
شنبه 9 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
نتیجه میگیریم تبدیل یک پلیس از یک انسان به دوپایی پست و بی مغز و بی ریشه و وحشی تنها به لطف معجزه هزاره سوم و اسلام ناب محمدی کهریزکی امکان پذیر است.
شنبه 9 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
odin - بلژیک - انتورپن . . گرامی فریادهای ان دو توله خرس قلبم را مجروح کرد در اخبار سوئد بود بچه گربه ای که در لوله ی ساختمانی گیر کرده بود با تلاش دوروزه ی ماموران اتش نشانی با صرف هزینه ای زیاد نجات پیداکرد و در خانه ی یکی از انها ماندگار شد انوقت در کشور کوفتی ماتفریح شده تماشای اعدام//فرق از کجا تا به کجا/
شنبه 9 مهر 1390

snowy me - سوئد - مالمو
به این میگن انسانیت، به این میگن آدمیت. حالا ما هنوز توی محاسبه ی سن یه بچه با انواع مختلف سال هجری و قمری دست و پا میزنیم تا هرجور شده بکشیمش بالای دار.
شنبه 9 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
مهربانی را از کودکی آموختم که میخواست با آبنبات کوچکش آب دریا را شیرین کند...و برای انسان های بزرگ بن بست وجود ندارد ، چون بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ، یا راهی خواهم ساخت ...ما هم راهی پیدا کنیم برایه مهربانی همدلی وهمیاری و هم راهی..و دلی خالی از کینه
شنبه 9 مهر 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
Azadyyy - سوئد - لینشوپینگ واقعا عین حقیقتو گفتی
شنبه 9 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
.بیگلی بیگلی - ایزان - مشهد.. حالا میگی چیکار کنیم؟؟؟. بریم بخاطر اشتباه یه نفر . کار رو از اینی که هست خرابتر کنیم و هی آدم بکشیم که جلوی ادم کشی رو بگیریم..اینه منطق شما ؟؟؟؟؟feminism - انگلستان - لندن. دمت گرم. خوب گفتی ....
یکشنبه 10 مهر 1390

حخا - استرالیا - سیدنئ
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس. درست بخون گیج هستیا. منظورم این نبود. تازه تربیت خ نوادگیتو نشون دادئ.ملومه کجا عمل اومدی.
یکشنبه 10 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
Dara va Sara / دوست گرامی از افرادی که برای اعدام و اجرای عمل وحشیانۀ قصاص ِ نوجوان 17 ساله ای خوشی میکنند و شیهۀ خوشحالیشان سایت را پُر میکند، انتظار وجدان، منطق ، انسانیت و آدمیت نداشته باش . هیچ حیوانی به حیوانی نمیدارد روا آنچه این نامردمان با جان انسان میکنند ! تا بعد دوست خوب .
یکشنبه 10 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.