فال روز جمعه ۳۰ سپتامبر - ۸ مهر


فال روز جمعه 30 سپتامبر - 8 مهر

فروردین


امروز عطارد به برج میزان می رود. افراد جدیدی وارد زندگی تان می شوند. به شما خوش می گذرد.

اردیبهشت


عطارد به برج میزان می رود. برجی که به عدالت و مهربانی معروف است . این خصلت نیکو به شما هم سرایت می کند و البته محبوبیت زیادی هم پیدا می کنید.

خرداد


بدون شک نمی خواهید که به شما یادآوری شود که در گذشته اشتباهاتی در زمینه مسائل داشته اید. امروز حتماً باید با دیگران مشورت کنید. اخیراً در موردهایی بی دقت بوده اید و حالا راهی ندارید مگر این که مراقب پولتان باشید و آن را بی دلیل خرج نکنید. دیگران می دانند که شما از آنها چه انتظاری دارید بنابراین اصلاً‌ نگران نباشید.


تیر


امروز عطارد به برج میزان می رود و به تعداد زیادی سیاره در این برج می پیوندد.از سیاست استفاده کنید تا همسرتان مسائل را از دید شما ببیند و در این کار موفق هستید.می توانید مخالفت طولانی مدت با یک نفر را از بین ببرید بدون اینکه فضا را خراب کند و بحث پیش آید.

مرداد


تقریباً امروز هیچ سکونی در کارتان نیست چون شما سرحال و شاداب هستید. هم چنین شما به میزان قابل توجهی پراز انرژی فیزیکی و ذهنی هستید که به دنبال راهی مثبت برای بیرون آمدن می باشند. اگر تمام طول روز را بدون تحرک در جایی نشسته اید یا به مکانی خاص چسبیده اید، به زودی احساس ناآرامی کرده و ممکن است چیزهایی بگوئید که بعداً از گفتن آنها پشیمان شوید. پس سعی کنید بیرون و در هوای آزاد رفته و تارهای عنکبوت را پاره کنید.

شهریور


امروز بی احتیاط تر از همیشه هستید و کارهای پرخطری را انجام می دهید که معمولاً از انجام آنها می ترسید.سعی کنید افراط نکنید.

مهر


امروز افکارتان هر چیز دیگری را تحت تاثیر قرار داده و شما این فرصت را خواهید داشت که افکارتان را با کسانی که به شما گوش می کنند،در میان بگذارید.شما نمی توانید برای مدت زیادی سکوت کنید ولی سعی نکنید در این امر باعث بحث های طولانی شده و با پرحرفی به دیگران اجازه صحبت کردن ندهید.هم چنین ممکن است هرازگاهی حرف های عجیب و بی جا بزنید که در این صورت باید در همان لحظه عذرخواهی بکنید.

آبان


امروز عطارد،ژوپیتر مریخ و خورشید همه در یک قسمت از چارت شما قرار دارند.بعدازظهر سعی کنید کمی استراحت کنید.بهتر است خودتان را به جریان زندگی بسپارید در این صورت موفق تر خواهید بود.

آذر


امروز مرکوری وارد خانه مهر می شود و به سیاره های ژوپیتر و مارس می پیوندد. واین تاثیر متحدالزمان سیاره ها به شما کمک می کنند که خود را از شر آثار باقیمانده یک طرز زندگی قدیمی خلاص کنیدو با اعتماد بیشتر بدنبال ایده ها و پروژه های جدیدتری بروید. اینقدر کم صبر نباشید چون این زمانی است که تازه باید دانه ها را بکارید.

دی


عطارد در اوج چارت شما وارد دسته ای از سیارات می شود. کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید، واقعاً‌ خجالت آور است که آن ها را با بداخلاقی خراب کنید. در مورد دوستان و همکارانتان که به اندازه شما در چنین موقعیت فوق العاده نیستند، سخاوتمند باشید.

بهمن


امروز روش خوبی برای بکار بردن کلمات دارید و به این خاطر احتمالاً شما تاثیر مثبتی بر همه می گذارید . به مهمانی یا سفری دعوت می شوید و اگر مجرد هستید این زمان بهترین زمان برای حضور در اجتماع می باشد زیرا فوق العاده به نظر می رسید و فوق العاده هم هستید .

اسفند


اکنون عطارد به صف بندی سیارات در میزان پیوسته است .در بخش مالی نمودار شما . این به شما کمک می کند که مقداری چشم انداز بگیرید. و سلولهای خاکستری تان را در عمل تحریک کنید. شما اکنون می توانید محاسبه کنید. مشروط بر این که هوشتان را حفظ کنید و فرصت دیگری به کسی که در گذشته باعث عقب ماندگی شما شده است ندهید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.