دختر مورد علاقه‌ام را به خاطر رفتار بچه‌گانه کشتم


دختر مورد علاقه‌ام را به خاطر رفتار بچه‌گانه کشتم

مرد قاتل در دادگاه گفت: قرار بود با سمانه ازدواج کنم اما او از خودش رفتارهای بچه‌گانه نشان داد و من هم او را کشتم.

به گزارش  فارس، صبح روز 4 شهریور سال 87 جسد دختر جوانی به نام سمانه داخل خانه‌ای در خیابان پیروزی کشف شد.

بعد از انجام اقدامات اولیه، مأموران پلیس موفق شدند عامل این جنایت را که مرد جوانی در همسایگی سمانه بود شناسایی و دستگیر کنند.

ماهان، همسایه سمانه به ارتکاب قتل اعتراف کرد و با صدور قرار مجرمیت برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

صبح امروز جلسه محاکمه متهم در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدسلطان همتیار برگزار شد. نماینده دادستان با اشاره به مدارک موجود در پرونده بزه انتسابی به متهم را محرز دانست و خواستار مجازات وی شد.

در ادامه جلسه متهم در جایگاه قرار گرفت و با بیان اینکه اتهام را قبول دارد گفت: مدتی قبل از حادثه در خیابان متوجه مزاحمت چند جوان برای یک دختر شدم. دختر را از دست آنها نجات دادم و از آن شب ارتباطمان آغاز شد.

وی ادامه داد: سمانه فرزند طلاق بود و با مادرش زندگی می‌کرد؛ به او پیشنهاد ازدواج دادم و او برخی شب‌ها به خانه ما می‌آمد. قرار شد مدتی با هم باشیم تا بعدا ازدواج کنیم.

ماهان گفت: مدتی از اتباط ما گذشته بود که متوجه رفتارهای بچه‌گانه سمانه شدم. او با هر مشکل یا اختلاف کوچکی قهر می‌کرد و چند روز بعد دوباره به حالت عادی برمی‌گشت. اما یک شب خانه ما بود که دوباره با هم جروبحث کردیم و من که احساس می‌کردم او به من خیانت کرده است، سمانه را با طناب خفه کردم.

بعد از اظهارات متهم، قاضی همتیار ختم جلسه را اعلام و صدور حکم را به بعد از مشورت با مستشاران دادگاه موکول کرد.

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
آخی چقدر رمانتیک.قبل از کشتن میدونستی EXECUTION به چی میگن؟اگه هم نمیدونستی به خاطر رفتاره احمقانه ات میبینیش.
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

hamiddoo - ایران - تهران
انشالله با همون طناب هم خودتو دار میزنن.خوشی زده بود زیر دلت،بی لیاقت .
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

sir_reza - ایران - تهران
به همین راحتی!!!
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
چه راحت گفت کشتمش مثل آب خوردن !!! خوبه والله !تا کجا ها داریم سقوط میکنیم
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
*که از چنگال گرگم در ربودی بدیدم عاقبت گرگم تو بودی !!اعدام برای این قاتل جنایتکار کم است بعد از شکنجه باید اورا بکشند و طناب دار منتظرش باشد
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

ایران بانو - ایران - تهران
سمانه بچه طلاق بود و تو بچه کینه و نفرت .تو باید اول عشق و زیبایی عشق را میشناختی بعد با یک دختر دوست میشدی ..همچین میگه کشتمش که احساس میکنی یک حیوان را کشته ..گرچه با اعدام و کشتن مخالفم اما گاهی اوقات فکر میکنم حیف زمین متری 2میلیون که امثال این جانوران ناطق که روش راه بروند و هوای الوده تهران را الوده تر کنند.مرگ هم برای این جانوران زیاد است باید امثال این افراد را گرفت به گاری بست و کار اسب وقاطر و الاغ را سبک تر کرد..
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خانم آرتمیس نظر شما در مورد اینکه گفتم این جانی اعدام بشه چیه ؟؟یا اینکه بازم طبق گفته های شما چنین جانیهای خطرناک باید عفو بخورن !!
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
حـ... احتمالا میخواسته بااین بهانه بطور اساسی از شر دختر بیچاره که فکر میکرده پدری هم بالاسرش نیست راحت بشه .خوب حالا به لطف حق خودش هم بایستی به زودی باطناب پیش سمانه جون برود .ایران درحال حاضر به یک تیمارستان پراز قاتل و چاقو کش و معتاد و قاچاقچی و دزد مبدل شده
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
عدم تماس وشناخت روحی جنس مخالف.....کی مقصر است..؟ طبق معمول..دینی که جلوی تماس طبیعی جوانان را بیرحمانه سد نموده است.
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
وحوش در برابر شما اشرف مخلوقات/// این اشغال را باید تمام عمر در طویله نگهداشت/ننگ و نفرت بر مسببین ورود لاشخورهای اسلامی در 1357/
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
بعد بگین اعدام این حیوانات غیر انسانیه
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
ساعتها را کوک کنید که نمایش دیگری در راه است و جوان دیگری به انتظار چوبۀ دار نشسته !! هر چه بیشتر اعدام میکنند مردم بیش از پیش جانی تر و خونخوار تر میشوند ! جوانانِ وحشی سرشت ، بی سرانجام ، درون تهی ، سرخورده ، زورگو ، عقده ای و سنگدل به هر جنایتی دست زده تا خود را به اثبات برسانند ! خاکی که در آن نشانی از انسان نیست گوئید مرا ارزش آن خاک کجاست !
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد خیلی مریضی.تو کهریزک کار میکردی؟!
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
هیچ انسان سالم و دارای عقل و روح سالم در هیچ شرایطی تا مرز قتل انسان دیگری نخواهد رفت مگر اینکه بیمار باشد و یا به جنون آنی که ,آنهم نوعی از بیماری روحی است, دچار شده باشد. انسان سالم در شرایط دفاع از خود تا مرز از پای انداختن یورش گر پیش میره, اما اونو نمیکشه. این جوانان در این اجتماع دچار بیماری شده اند و باید از اجتماع دور نگهداشته شوند و مداوا بشوند. با کشتن یک انسان دیگری درس نخواهد گرفت و همونطور که می بینیم این اواخر رشد سعودی داشته و کم نشده بلکه زیادتر هم شده.
جمعه 8 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
لیلی ایرانی - ایران - تهران برو این لینک و کامنت خودت رو بخون و سنگدلی خودت رو با چشات مرور کن! بعدش بیماری خودت رو در وجودت حس کن اونوقت هستش که میفهمی کی تو کهریزک کار میکنه!!!. https://www.iranianuk.com/article.php?id=65528.
جمعه 8 مهر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد. خوبی شماااااااااااااااااااااااااا؟
جمعه 8 مهر 1390

Royan - المان - المان
پوفیوز انگار سوسک کشته. الان مدافعان حقوق بشر و روشنفکران ضدمجازات همه از این پسره دفاع میکنند انگار اونی که مرده آدم نبوده اونی که ادم کشته و زنده است فقط آدمه باید حقوقش رعایت شود. تو ایران همه چی برعکس همه الان میشوند وکیل مدافع پسره
جمعه 8 مهر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
نتیجه اعدامهای علنی. کشتن و قتل در ایران یک پدیده عادی شده. تازه اولشه
جمعه 8 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد . من یکبار به شما گفتم اعدام جنایت قانون و از نظر مذهبی قصاص یک عمل کثیف است اما....اگر شما از این حادثه ناراحت شدید من چند برابر شما و مجازات مورد خواسته ی من دهها بار سختتر از اعدام/ وقتی فردی محکوم به 20 سال زندان شود یعنی محرومیت از ازادی --جنس مخالف -و و و خود او بارها ارزوی مرگ می کند/درد اعدام یک لحظه است/این گوساله هم نتیجه یک حکومت کثافت و دینی است که در مردان احساس مالکیت به زن را هزار برابر میکند/
جمعه 8 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس خانم آرتمیس نمیدونم چرا شماها فکر میکنید من با اعدام موافقم ؟! هرگز موافقم نیستم مگر در شرایطی و.... در هر صورت ممنوم که جواب کامنت منو دادید
جمعه 8 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
Neda02 - کانادا - اتاواحال من خوبه !چون یه همچنین آدمی از نظر من حیوونه و لیاقتش مرگه حال تو چطوره که با کشته شدن هموطنات به این فجیعی مثل خفه شدن ,آب از آب تو اون دل سیاهت تکون نمیخوره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!. هان !
جمعه 8 مهر 1390

بیگلی بیگلی - ایزان - مشهد
من چند وقته میخوام اینجا وارد دعواهای سایت نشم ولی مثل اینکه یه مشت آدم بی انصاف...تو سایت اینجا شده محل جولان دادنشون و جالب اینجاست یه سری آدم هم هستند مثل اینکه فقط خدا زبون رو داده بهشون که فقط از این آدما طرفداری کنن وبس ( منظورم با تو هستش "سیاوش " ، حالا درسته اینجا اظهار فضل نکردی ولی گفتم که بدونی کلا نقشت تو سایت چیه چون قبلا هم خودت رو نشون دادی ) . یا یکی مثل خانم لیلی ایرانی با وجود اینکه خودش رو قبلا خیلی خوب نشون داده واسه ما از دلسوزی دم میزنه . ( خدایی وقتی میخوای این کلمه رو بیاری دهنت رو آب بکش که به تو یکی نمیخوره واسه ما دلسوز بشی چون کسی که از اینچنین کشته شدن داداشی خوشحال بشه اونم با اون طرز فجیع و بگه حقش بوده کلا حیفه اسم آدمیت رو یدک بکشه ) .
جمعه 8 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد . خانم همان شرایط را دین با حقیر شمردن زن/ ناموس پرستی بیمارگونه/ زن را بازیچه ی رختخواب شمردن با صیغه و تعدد زوجات ایجاد کرده که نتیجه وجود این اشغالها و بر اثر خفقان و جداسازی جنسیتی ایجاد احساسات بیمار گونه است دشمن اصلی ملا و دینش را بشناس/همین/
جمعه 8 مهر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
Fanoos* - ایران - من ادعای خوب و دلسوز بودن نکردم فقط میگم با مجازات اعدام مخالفم ولی تو داری میگی اعدام براش کمه باید شکنجه هم بشه.به نظرت یه ادم سالم میتونه این حرفو بزنه؟تو ادم نرمالی نیستی یه جا اینطوری میگی یه جا میگی خداروشکر اعدام نکردن.شرایط روحی مساعدی نداری. بیگلی بیگلی - ایزان - مشهد . نبودی یه چندوقت مزدور!تو همه جا از اعدام و خشونت این رژیم دفاع میکنی بعد واسه دداشی دل نازک شدی؟!چون مثل خودت مزدور رژیم بوده؟اره من واسه مرگ هر کس که طرفدار این رژیمه خوشحال میشم و از گفتنش ترس و شرمی ندارم اما تحمل اعدام یه جنایتکار زنجیره ای رو هم ندارم.حالا حرص بخورین جفتتون
شنبه 9 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
لیلی ایرانی - ایران - تهران اینطور که معلومه خود شما از شرایط روحی خوبی برخوردار نیستید !ودرش شکی نیست وقتی کسی مانند شما بیاد به خاطر اعتقادات مذهبی کسی که مانند خودش نیست اونم به شکل فجیع کشته بشه اینجوری هورا بکشه پس . قطعا وضعیتش خیلی حاده و بوی از آدمیت و انسانیت نبرده !..نه پس باید اینطور افراد وحشی که به راحتی دیگران رو به قتل میرسانن بگم نازش کنن عجب حرفهایی میزنی ..من همیشه دنبال حق و حقیقت هستم و قتلهای که از روی عمد باشد حتما مستحق اعدامن !راجب اون عروس خوب یقینا اعدام حقش نبوده و ...تو هم حرص بخور من از قتلهای مانند داداشی عزیز که واقعا بیگناه کشته شدن طرفداری میکنم حالا هر اعتقادی که داشته باشه واسم مهم نیست چون من حتی برای دشمن خودم آرزوی خوشبختی میکنم مثل تو سنگ دل و بی رحم نیستم !
شنبه 9 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
لیلی ایرانی - ایران / هموطن عزیزم واقعأ حیف از وقت و انرژیت نیست که برای چاپلوسان و مروجین عمل کثیف قصاص اسلامی هدر کنی !! این جماعت چه دانند از انسانیت و آدمیت، جماعتی که سمبل مردانگی و جوانمردیشان گُنده لاتِ وحشی سیرتیست که سیلی بر گوش مادری ناتوان و گریان مینوازد ، درنده صفتی بیش نیستند ! آنگونه که حتی در برنامۀ پارازیت شخصیت زشت و کریه هفته معرفی میشوند . شاد باشی دوست من .
شنبه 9 مهر 1390

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
لیلی ایرانی - ایران - تهران - زیاد عصبی نشو . امثال تو زیاد بودن که تهمت بهم زدن ولی آخرش خودشون رو مسخره کردن و بس هه هه . باشه تو خوشحال باش از به قتل رسیدن یک قهرمان ملی و البته در درجه اول یک انسان اونم به این طرز فجیع . تو چی حالیت میشه که هر کس واسه خودش اعتقاداتی داره . تو کلا مغزت رو پر کن از نفرت و کینه . تو چی حالیت میشه خدایی که بخوام واست توضیح بدم صرف تقدیم کردن یک کمربند به رئیس جمهور نمیتونه دلیل باشه که طرف سلاخی بشه . شاید داداشی واسه این کارش دلیل داشته . تو چی حالیت میشه که اگه فردا همین بلا رو سر یکی از اعضای خانوادت بیاد چه حالی میشی . تو از ریختن خون یه ورزشکار که واسه اینکه پرچم ایران بره بالا تو دنیا خوشحال شدی . واقعا واست آرزوی بهبود کامل دارم چون امثال تو با این طرز فکر واقعا خطرناکند .بیچاره اطرافیانت
شنبه 9 مهر 1390

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
لیلی ایرانی - ایران - تهران - زیاد عصبی نشو . امثال تو زیاد بودن که تهمت بهم زدن ولی آخرش خودشون رو مسخره کردن و بس هه هه . باشه تو خوشحال باش از به قتل رسیدن یک قهرمان ملی و البته در درجه اول یک انسان اونم به این طرز فجیع . تو چی حالیت میشه که هر کس واسه خودش اعتقاداتی داره . تو کلا مغزت رو پر کن از نفرت و کینه . تو چی حالیت میشه خدایی که بخوام واست توضیح بدم صرف تقدیم کردن یک کمربند به رئیس جمهور نمیتونه دلیل باشه که طرف سلاخی بشه . شاید داداشی واسه این کارش دلیل داشته . تو چی حالیت میشه که اگه فردا همین بلا رو سر یکی از اعضای خانوادت بیاد چه حالی میشی . تو از ریختن خون یه ورزشکار که واسه اینکه پرچم ایران بره بالا تو دنیا زحمت کشیده خوشحال شدی !!! واقعا واست آرزوی بهبود کامل دارم چون امثال تو با این طرز فکر واقعا خطرناکند .بیچاره اطرافیانت
یکشنبه 10 مهر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
feminism - انگلستان - لندن درود به شما دوست گرامی.واقعا راست میگی حرف زدن با این جماعت مثل اب در هاون کوبیدنه.به یه لات که جلوی قاتل بچه های مردم سر خم کرده میگن قهرمان و استدلالشون اینه که شاید دلیلی داشته!!!اره خوب دلیل داشته دلیلش هم اینه که مثل خود اینا داره نون مزدوری میخوره باید از این جانی ها حمایت کنه اینا هم واسه این کامنتاشون همین دلیلو دارن.شاد باشید
یکشنبه 10 مهر 1390

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
عجب کامنت تو کامنتی شده هه هه . از یه طرف سردسته خیالبافان سعی داره وانمود کنه خیلی مهربونه و قلبش مثل گنجشکه از طرف دیگه واسه کسی که از دیدن خون یه بیگناه لذت میبره پیغامهای تایید میفرسته و دلداری میده شاید به خیال خودش اون وجدان نداشتش آروم بشه
یکشنبه 10 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.