رویگری شایعه عذرخواهیش را تکذیب کرد


رویگری شایعه عذرخواهیش را تکذیب کرد

به گزارش مشرق به نقل از فارس، طی روزهای گذشته اخباری با عنوان «عذرخواهی رضا رویگری از مردم بابت بازی در اخراجی‌ها و نقش میرحسین موسوی» به نقل از یک مصاحبه تصویری در رسانه‌ها منتشر شد.

رویگری در این ویدیو می‌گوید: «من همیشه دلم می‌خواهد کارهایی انجام بدهم که مردم ما دوست داشته باشند. طبیعی است در این راه همه ما بازیگران، نقش‌ها و فیلم‌هایی بازی می‌کنیم که توقع مردم از ما بیشتر از این‌هاست. طبیعی است که یک بازیگر حتی مارلون براندو فیلمی بازی کرده که گفته دوست نداشتم. اگر من نقشی بازی کردم و در کاری بودم که مردم و یا عده‌ای آن را دوست نداشتند، یا اینکه دوست نداشتند آن نقش را من بازی کنم، فقط یک جمله می‌گویم: انسان جائز الخطاست و من هم یک انسانم. از مردم می‌خواهم من را به کیان ایرانی ببخشند».

«رضا رویگری» در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با گلایه از برخی رسانه‌ها به دلیل عدم چاپ تکذیبه صحبت‌های منتسب به وی درباره عذرخواهی از بازی در فیلم سینمایی «اخراجی‌ها» گفت: مردم می‌توانند فیلم گفت‌وگوی من را ببینند، من یک کلمه درباره عذرخواهی از بازی در فیلم «اخراجی‌ها» صحبت نکردم.

وی افزود: من به عنوان هنرمندی که 43 سال است که کار می‌کنم، گفتم اگر یک وقت در هر کاری طوری بازی کردم که باعث رنجش شما شده، عذرخواهی می‌کنم. من نه اسم فیلم «اخراجی‌ها» را آوردم نه اسم شخصی را. نمی‌دانم چرا این افراد، مطالب را این طور منتشر می‌کنند.

رویگری ادامه داد: من زیر کاری که انجام دادم امضا می‌کنم. اتفاقا در «اخراجی‌ها3» نقشم را خیلی هم خوب بازی کردم و به آن افتخار می‌کنم.

وی بیان داشت: در حال حاضر یکی دو صفحه فیس‌بوک هم علیه من درست کردند و به ‌اسم من مطالبی را منتشر می‌کنند. من از این طریق تمام صحبت‌هایی که این چند روزه درباره‌ام منتشر شده را تکذیب می‌کنم و از آن شخصی که آن مصاحبه را انجام داده و سپس در اختیار سایت‌ها قرار داده، شکایت خواهم کرد.

omidefarda - استرالیا - ملبورن
تو یه اشغال پست فطرت چاپلوس هستی که برای بدست اوردن پول بیشتر حاضری دست به هر کاری بزنی, حتی خودفروشی!
چهار‌شنبه 6 مهر 1390

ghanber jakson - المان - فرانکفورت
خفه بابا مردیکه مفنگی !
چهار‌شنبه 6 مهر 1390

Royan - المان - المان
بابا یارو هنرپیشه است و فیلم بازی کرده بعضی وقتها نقش خوب بعضی وقتها نقش بد حالا اگر ما کلا کارگردان و سناریو فیلم اخراجیها را دوست نداریم نباید فیلم را ببینم به هنرپیشه چه ربطی داره؟ شغلشه.
چهار‌شنبه 6 مهر 1390

ایران بانو - ایران - تهران
حالا چه فرقی میکنه چه عذر خواهی کند و چه نکند ..هنرمندان مثل خروس میماندند هم در عروسی سرشان را میبرند هم در عزا ..رویگری هم از این قافله جدا نیست ..بعد هموطن که در خارج نشستی به هنرمندی که نقش بازی میکند و تو دوست نداری ایا فکر کردی که اگر همین نقش دوزار دهشاهی هم هنرپیشه بازی نکند خرج خانواده اش را تو میدهی یا امریکا و انگلیس .زندگی خرج دارد حالا همچین موسوی هم اش دهن سوزی نبود که همه به بیراه افتادی نخست وزیری خاینی که جوانان 14تا 20ساله در دهه 60در زندانها اعدام شدند و او به روی مبارک نیاورد نخست وزیر تو ده ایی که تیوری کوپنی کردن ارزاق را رایج کرد ..مگزارید فریبتان بدهند اعمال جمهوری اس ..ی همه عین هم هستند چه خاتمی چه سید علی گدا چه جنتی چه کروبی همه عین هم هستند
چهار‌شنبه 6 مهر 1390

اتحاد ایرانیان - ایران - شیراز
خیلی بی شرفی اشغال پول پرست
چهار‌شنبه 6 مهر 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
این یک حـ... ایی که اخوند بدون ریش یک سرود الله الله را اول ان قلاب خوند هنوز داره نونش میخوره اشغال مرتیکه معتاد
چهار‌شنبه 6 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
تو از اونا هستی که اگه موادت نرسه . حاضری فیلم سوپر ...خودت تو اینترنت پخش کنی!! ..
چهار‌شنبه 6 مهر 1390

ItsMeWT - آلمان - کلن
Royan - المان - المان. رویان جون راست میگه دیگه بابا شغلشه دیگه. زن و بچه داره حتما. نون میخوان آب میخوان. رویان جون شما عصبانی نشو واسه قلبت خوب نیست
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

mosaaferr - انگلستان - لندت
مثل اینکه لیاقت داشتن شانس دوم را برای بر گشتن به ملت نداری..ساندیس خور...
پنج‌شنبه 7 مهر 1390

Artosh - ایران - تهران
حالا کی هستی که کسی آدم حسابت کنه مردک...!؟ امثال تو باید اونور قاطی چماقدارا باشن. با ملت بودن لیاقت میخواد که تو نداری. از صدقه سر همین ملت آدم شدی و حالا با بازی در مضخرفات ده نمکی و .. پاچهء همین مردم رو میگیری.
جمعه 8 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.