شگفت انگیزترین عکس‌های رادیولوژی جهان


شگفت انگیزترین عکس‌های رادیولوژی جهان

نگاهی به برخی از شگفت انگیزترین عکس های رادیولوژی افرادی که از درد ناشی از میخ، سوزن یا حتی بطری در بدن شان رنج می بردند.عکس رادیولوژی که قیچی جراحی 17 سانتی متری را در شکم پت اسکینر 69 ساله در 20 آوریل سال 2004 در سیدنی استرالیا نشان می دهد. خانم اسکینر در ماه می سال 2001 در بیمارستان سنت جورج سیدنی تحت عمل جراحی قرار گرفت اما پس از عمل هنوز از درد شدید شکم رنج می برد و 18 ماه بعد با اصرار وی برای گرفتن عکس رادیولوژی، پزشکان از وجود قیچی در شکم وی آگاه شدند.این عکس که در 24 آوریل سال 2009 منتشر شد جمجمه چن لیو را نشان می دهد که جسدش در یکم نوامبر سال 2009 در جنوب سیدنی پیدا شد. جسد وی که هدف شلیک تفنگ میخی قرار گرفته بود، در زمان کشف به شدت تجزیه شده بود.در این تصویر دکتر عکس رادیولوژی از بطری در شکم محمد یوسف در هفتم ژوئن سال 2007 را نشان می دهد. سارقان در مواجهه با یوسف 30 ساله، زمانیکه با مقاومت وی روبرو می شوند بطری را از مقعد وارد بدن وی می کنند.این تصویر که توسط ریاست مرکز کیفری السالوادور تهیه شده، متعلق به یکی از چهار زندانی یکی از زندان های این منطقه با حداکثر امنیت است. این عکس تلفن همراه را در روده هر چهار زندانی این زندان نشان می دهد.در این عکس به روز شده، تصویر از زن چینی 29 ساله ای به نام لو کویفن گرفته شده که سوزن های درون بدن وی را به نمایش گذاشته است. جراحان چینی قصد دارند 23 سوزنی که توسط پدربزرگ و مادربزرگ لو زیر پوست وی گنجانده شده را خارج کنند. به گفته مسئولان بیمارستان، این سوزن ها با هدف کشتن لو در بدن وی فرو شده تا شاید یک نوزاد پسر جایگزین او شود.

*Fanoos* - ایران - ایران
فقط موندم این پزشکان چه دلی دارن همینو بس !!
دوشنبه 4 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
عکس آخری واقعا"تکان دهنده است.سقوط یک انسان بحد یک اهریمن.حتی حیوانات با بچه خودشان این کار را نمی کنند.لعت بر چنین پدر ومادر بزرگی. حیف از نام پدر ومادر بزرگ که بر این دو اهریمن گذارده شود.
دوشنبه 4 مهر 1390

0102 - افغانستان - هرات
باورم نمیشد که مقعد اینقدر بزرگ باشه که بطری به اون بزرگی راحت بره توش و بعداشم به شکم راه پیدا کنه
دوشنبه 4 مهر 1390

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
عکس سوم، احتمال زیاد سارقان شکنجه گران بازنشسته ایرانی (معلوم نیست مال رژیم پهلوی یا جمهوری اسلامی) بوده اند.
دوشنبه 4 مهر 1390

کیا سالار - ایران - تهران
امان امان
دوشنبه 4 مهر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
0102 - افغانستان - هرات:یه سربه قندهار بزن,حتمن باورت میشه!!دوستان افغان داستانها ازقندهار روایتیدن
سه‌شنبه 5 مهر 1390

golly47 - المان - فونگاشتاد
بجای استفاده از دستگاه ایزوتوب اشعه ایکس میتوانید از چشم اخوندا استفاده کرد چون چشمه انها اشعه ایکس دارد زیرا از روی لباس میتوانند اندام لخت زن را ببینند فونگ
جمعه 8 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.