با این میوه خطوط صورتتان را بوتاکس کنید


با این میوه خطوط صورتتان را بوتاکس کنید

زیتون تقریبا از 3000 سال قبل از میلاد مسیح مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این گیاه از نواحی گرم و نیمه گرم می‌باشد و موطن اصلی آن را در سوریه و جنوب ترکیه می‌دانند و از این نقاط به سایر نواحی که دارای آب و هوای مدیترانه‌ای هستند برده شد و اکنون از دامنه‌های غربی هیمالیا در شرق تا سواحل اقیانوس اطلس در مغرب و در دو طرف دریای مدیترانه درخت زیتون کاشته می‌شود. علاوه بر نواحی نامبرده در آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی و استرالیا این محصول را نیز می‌کارند و مورد استفاده قرار می‌دهند.

میوه این گیاه، حاوی چربی بالایی (بین 35- 15 درصد) است با این وجود منبع خوبی از اسید اولئیک (اسیدهای چرب اشباع نشده امگا9) و ویتامین E است.

تحقیقات به عمل آمده و تجربه در بین افرادی که با طب سوزنی آشنایی دارند نشان داده که این میوه ی پر خاصیت می تواند در زیبایی علاوه بر مصرف خوراکی به طور موضعی نیز بسیار موثر باشد.

برای شما که جهت رفع چین و چروک و خطوط پوست صورت خود تصمیم به تزریق بوتاکس کرده اید پیشنهاد ویژه ای داریم:

هسته ی چند عدد زیتون تازه را گرفته و آنها را بکوبید و خوب له کنید و روی خطوط قرار دهید( بین ابرو، دوطرف دهان و گاهی خطوط عمیق اطراف چشمها ) و مدت زمان پانزده تا بیست دقیقه به حالت خوابیده و آرام بمانید تا خوب جذب پوستتان شود.

می توانید زیتونهای بدون هسته را درشت نیز رنده کنید و روی خطوط بخوابانید.
این کار را هر روز یا یک روز در میان انجام دهید تا در عمیق تر نشدن چروکها و تا حدودی پر کردن خطوط به طور طبیعی به پوستتان کمک کرده باشید.

*Fanoos* - ایران - ایران
خوب این دیگه چه کاریه بجاش زیتون خوشمزه رو میل میکنیم ...
یکشنبه 3 مهر 1390

fearness - هلند - روئرموند
خوب اگر زیتون و بخوریم چی آیا در چین و چرک صورت تاثیر داره ؟؟؟
یکشنبه 3 مهر 1390

طاطا - ایران - تهران
هسته رو باید بکوبیم یا خود زیتون رو؟
یکشنبه 3 مهر 1390

alexxx - اتریش - وین
دوستان بهترین کار اینه که زیتون تازه بخرید , خودش رو بخورید و هسته اش رو بکوبید یا اسیاب کنید ( البته لازم به دانستن است, هسته زیتون مثل دیگر هسته ها خیلی سفت و سخت است ) و انرا بر محل چروکها و به گفته ایی دره ها و رودها و جویبارهای روی صورتتون را با اون پر کنید. از شوخی گذشته, این واقعیت محضه, حتما" امتحان کنید, پشیمان نخواهید شد.!!!
یکشنبه 3 مهر 1390

NedayeAzadi - ایران - تهران
اگر زیتونها رو بخورید چین و چروکهای داخل معده و روده هاتونو بر طرف میکنه.
یکشنبه 3 مهر 1390

parviz1 - انگلستان - کترینگ
اقا جان منظور هسته زیتون نیست بلکه میوه زیتون هست.هه هه هه.......
یکشنبه 3 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.