قذافی به فوتبالیستهاحسادت می‌کرد


قذافی به فوتبالیستهاحسادت می‌کرد

سرپرست فدراسیون فوتبال لیبی با اشاره به اینکه قذافی از شهرت بازیکنان فوتبال ناراضی بود، تاکید کرد: دیکتاتور فراری شهرت را تنها برای خود و خانواده اش می خواست.

به گزارش مهر، «عصام الکادیکی» سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال لیبی در اظهاراتی جالب توجه گفت: دیکتاتور مخلوع لیبی از شهرت بازیکنان فوتبال ناراضی بود و به آنان حسودی می کرد. وی غیر از خود و خانواده اش، شهرت را برای فرد دیگری نمی خواست.

وی با اشاره به ورود «الساعدی» و «محمد» دو نفر از پسران قذافی به فعالیت های فوتبالی در لیبی، آنان را به تخریب فوتبال این کشور متهم کرد و افزود: قذافی با ورزش و به ویژه فوتبال سر جنگ داشت. تا جایی که مفسرین فوتبال از گزارش بازی ها منع می شدند و در برخی موارد مجبور به ارائه گزارش با استفاده از شماره پیراهن بازیکنان می شدند تا نام بازیکنان مطرح نشود!

سرپرست فدراسیون فوتبال لیبی با اشاره به ناکامی و غیبت لیبی در رقابت های مهم آفریقایی اظهار داشت : دلیل نخست این ناکامی، محمد و الساعدی پسران قذافی بودند که بر فوتبال لیبی سیطره داشتند و این ورزش را به میل خود اداره می کردند.

الکادیکی تاکید کرد: دخالت پسران دیکتاتور در تصمیمات کادر فنی تیم ملی فوتبال لیبی تا جایی بود که بازیکنان از سوی آنان بدون اطلاع مدیر فنی و یا سرمربی انتخاب می شدند. در یکی از موارد «کارلوس بیلاردو» مربی بزرگ آرژانتینی که با این تیم برنده جام جهانی شده بود، زیر بار این تصمیمات نرفت و پس از شش ماه از سرمربیگری تیم ملی فوتبال لیبی استعفا کرد.

gol andam - سویس - زوریخ
عقل که نباشد جان در عذاب است..مردک دیوانه ...امیدوارم مردمش اشتباه ایران روتکرار نکنند...وکشور رو به دست اخوند ندن ..
شنبه 2 مهر 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
هر چی بیشتر به قیافه نحس این جانور وحشی نگاه میکنم, بیشتر به تشابهش با رئیس جمهور ولایت وقیح پی می برم.
شنبه 2 مهر 1390

hamtarane - استرالیا - سیدنی
عین همین اتفاق ها که توی ایران در حال وقوع هست..نیست؟
شنبه 2 مهر 1390

morid - ایران - بوشهر
اگر این قذافی نجسه که بحق هم همینطوره پس چرا تا چند ماه پیش رهبران غربی مثل اوباباما برلسکونی دیوید کامرون و .. اورا چون مجسمه مریم مقدس در اغوش میفشردند و او اجازه داشت در چمن کاخ الیزه خیمه و خرگاهش را پهن کند؟
شنبه 2 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.