ارسال بمب تقلبی برای اخاذی از طلافروش


ارسال بمب تقلبی برای اخاذی از طلافروش

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی از دستگیری جوانی که با ارسال یک بسته مشکوک و تهدید مرد طلافروش قصد اخاذی از او را داشت، خبر داد.

به گزارش پایگاه پلیس، سرهنگ حسین بیدمشکی در تشریح این عملیات گفت: فردی بسته مشکوکی را به وسیله پیک موتوری به یکی از طلافروشی‌های مشهد ارسال و در تماس تلفنی با مالک این واحد صنفی او را تهدید کرد که اگر مبلغ موردنظرش را پرداخت نکند بمب داخل بسته مشکوک منفجر خواهد شد.

وی با بیان این ‌که با گزارش این مساله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اکیپی از کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی به این محل اعزام شدند، گفت: کارآگاهان با رعایت احتیاط لازم و به کارگرفتن تکنیک خنثی‌سازی بمب، این بسته را باز کردند که داخل آن تنها یک تایمر بی‌خطر مشاهده کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: با کشف این بسته کارآگاهان تلاش خود را برای شناسایی و دستگیری عامل این اقدام تهدیدآمیز آغاز کردند که در کمتر از چند ساعت با انجام اقدامات وسیع اطلاعاتی، متهم موردنظر شناسایی و تحت‌نظر قرار گرفت.

وی گفت: پلیس با هماهنگی مقام‌ قضایی این فرد را در مخفیگاهش در بلوار طبرسی شمالی مشهد دستگیر کرد.

بیدمشکی گفت: این متهم در بررسی‌های اولیه پرونده انگیزه خود را اخاذی و سرقت از طلافروشی عنوان کرد که هم‌اکنون تحقیقات گسترده‌ای در این باره آغاز شده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.