فال روز جمعه ۲۳ سپتامبر - ۱ مهر


فال روز جمعه 23 سپتامبر - 1 مهر

فروردین


حتی افراد یک دنده و لجباز هم حامی و مهربان می شوند و به عقایدتان اهمیت می دهند.

اردیبهشت


امروز ترجیح می دهید و به جای این که به ماجراجویی بروید. درخانه بمانید یعنی از صبح تا شب . افراد زیادی به دیدن شما می آیند و از معاشرت با آن ها شاد می شوید. تصمیم هایتان را در ذهن خود بررسی کنید.اما به نظر نمی رسد نمی توانید نتیجه گیری رضایت بخش داشته باشید.

خرداد


به نظر می رسد یکی از دوستانتان ایده های فوق العاده ای دارد درباره این که چه طور اوقات فراغت جالبی داشته باشید. روابط احسای در معرض تغییر هستند. شخصی که زمانی برایتان بسیار جذاب بوده است اکنون به نظر شما بسیار زشت و بدقیافه است. شاید به این دلیل که وسوسه شده اید فرد جدیدی را پیدا کنید.

تیر


حتی اگر امروز به سفر کوتاه هم می روید،مراقب باشید.شاید سیارات بخواهند به افراد کم صبر و طاقت درسی بدهند و شاید هم از نتایج آن بهره مند شوید.از نظر شما دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.

مرداد


نهایت استفاده را از جذابیت و جاذبه و کششی که امروز دارید بکنید و به زودی اشخاصی را خواهید داشت که کاملاً تابع دستورات شما هستند! فضای بین شما و فرد مورد علاقه تان بسیار راحت و پر از آرامش است و باعث می شود که از بودن با هم،‌ بسیار لذت ببرید. اگر شیری مجرد هستید و به دنبال شریکی می گردید، با بیرون رفتن و تا آن جا که ممکن است به گردش رفتن، شانس یافتن شخص مورد علاقه تان را برای خود افزایش می دهید.

شهریور


یک نفر که دوستش دارید رفتاری رئیس مابانه و دیکتاتوری دارد.بسیار پرتوقع هستند و این موضوع واقعاً عصبانی تان می کند.تنها راه این است که در مقابل اش محکم بایستید.سعی کنید در خانه مرتب باشید زیرا اگر چیزی را گم کنید باید ساعت ها به دنبالش بگردید.

مهر


امروز خورشید وارد علامت خودتان یعنی میزان شده و روحیه شما ناگهان افزایش می یابد.هم چنان یک بار دیگر مجبورید از پوسته خود خارج و پر از اعتماد به نفسی جدید و انرژی تازه شوید.اگر می خواهید ناگهان شروع به انجام پروژه ای جدید کنید،این بهترین زمان است که موثرترین کار را برای شروع آن انجام دهید.اجازه ندهید دیگران شما را از انجام کارهایی که فکر می کنید درست اند،باز دارند.

آبان


درچهار هفته آینده قسمت مرموز چارت شما اهمیت پیدا می کند.در این فرصت خودتان را بهتر بشناسید و از انگیزه هایتان با خبر شوید.شخصی سعی می کند شما را ناامید کند.یا شاید هم خودتان بی منظور تلاش های تان را خراب می کنید.در هر صورت حقیقت مشخص می شود.

آذر


امروز خورشید وارد خانه هوائی مهر می شود و خانه مخصوص دوستان، آشنایان و آنهائیکه با شما هم نظرند را روشن می نماید. اگر عضو یک تیم هستید می تواند کارها را با استفاده از طیف بزرگتری و نقطه نظرهای بیشتری انجام دهید و در عین حال در چشم آدم هائی که برایتان مهم اند جلوه کنید. این یک موقعیت جالب برای شماست و در ضمن موقعیتی است که اگر حواستان جمع باشد می توانید بنفع خود از آن استفاده نمائید.

دی


معمولاً‌ به راحتی عصبانی نمی شوید. اما اگر کسی شما را با سوال های احمقانه آزار دهد، به سرعت عصبانی می شوید. به خاطر داشته باشید که زندگی تان در حال پیشرفت است، بنابراین با احتیاط باشید و هم چنین برای عملکرد صحیح آماده باشید.

بهمن


امروز به دلیل این که خورشید به طرف مهر می رود آرامش و هماهنگی وارد زندگی تان می شود . اگر تصمیم دارید که رشته جدیدی را مطالعه کنید برای این که ذهنتان را باز کنید و دانشتان را وسعت دهید برای ثبت نام درنگ نکنید چون آماده پیشرفت در روشهای سحر آمیز جدیدی هستید . امروز را غنیمت بشمارید . زیرا اگر این کار را نکنید فرصت های پیشرفت جالب خود را از دست می دهید .

اسفند


یک دوست یا یک همکار که برای شما متاسف شده است قصد کمک به شما را دارد بنابراین با آغوش باز هر نوع پشتیبانی و کمک را استقبال کنید. معاشرت حقیقتاً خیلی لذت بخش است بنابراین روحیه تان را بالا نگه دارید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.