رضایی: استقلال دولتی است پس رئیس هیئت مدیره هم باید دولتی باشد


رضایی: استقلال دولتی است پس رئیس هیئت مدیره هم باید دولتی باشد

عضو هیئت مدیره استقلال گفت: وقتی سهام استقلال دولتی است طبیعی است که رئیس هیئت مدیره هم از دولت باشد.

امیدوار رضایی در گفت و گو با  فارس در مورد انتخاب اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال صحبت های زیر را مطرح کرد:

سرانجام استقلال مدیران خود را شناخت؟
مدیران تیم تا حدودی مشخص بود. در ثبت شرکت ها اسامی هیئت مدیره بود و قانونا مشکلی وجود نداشت اما نمی خواستند فعلا اخبار رسانه ای شود.

پیش از این گفته بودند هیئت مدیره استقلال با تعداد نفرات کمتری خواهد بود.
سیاست قبلی این بود که هر چه تعداد نفرات کمتر باشد بهتر است ولی برای انتخاب اعضای جدید شرایط خاصی حاکم بود. حدود 30، 40 نفر مد نظر دولت بود و برای دولت انتخاب نفرات از این میان سخت بود. به همین دلیل قرار شد اعضا 7 نفر باشند. می خواستیم فتح الله زاده هم حضور فعالی داشته باشد. البته پیش از این هم سابقه هفت نفره بودن هیئت مدیره را داشتیم. اکنون در هیئت مدیره، هم پیشکسوت هست، هم از نمایندگان مجلس و هم از دولت. هماهنگی خوبی بین ماست.

پیش از این گفته می شد عباسی نظری روی فتح الله زاده ندارد؟
حرف و حدیث زیاد است. مشاوره هایی که به ایشان داده شد ولی او تصمیم مستقل گرفت. عباسی از جایگاه خود در وزارت ورزش استفاده کرد و این تصمیم منطقی را گرفت. ایشان هم تحت فشار بود. درست است که معرفی اعضا تاخیر داشت اما انتخاب افراد نکته مثبتی است.

به نظر می رسید شما رئیس هیئت مدیره باشگاه شوید. خودتان نخواستید یا این پیشنهاد نشد؟
هر دو مورد. با توجه به اینکه تازه هیئت مدیره معرفی شده بود صحبتی نکردم اما با توجه به این که استقلال تیم دولتی است و این طبیعی است که علاقه داشته باشند از خودشان یک نفر را به عنوان رئیس هیئت مدیره بگذارند. این یک بحث منطقی است. آقای رسولی نژاد هم یک فرد آشنا به کار است. در شرایطی که همه استفعا کرده بودند و تیم هیچی نداشت من ماندم. اکنون به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره در خدمت استقلال هستم.

این روزها دغدغه اصلی مسائل مالی است.
قرار است جلسه بعدی هیئت مدیره در مورد مسائل مالی باشد. باید همه کمک کنیم تا حاشیه های مالی کمتر شود.

بازگشت رسولی نژاد و نجف نژاد به هیئت مدیره استقلال تداعی خاطره تلخ حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا است.
وقتی آن اتفاق رخ داد هم فدراسیون بدون صاحب بود هم مسئول ارتباطات بین الملل باشگاه و سرپرست تیم قصوری داشتند. اگر در یک وزارتخانه مشکل اداری باشد نباید وزیر را مقصر اصلی دانست. آقای نجف نژاد هم آن سال زحمت خود را کشید. باید سر فرصت در مورد این حذف صحبت شود. فکر می کنم استقلال آن حذف را بعد از نتایجی که گرفت فراموش کرد. دوستان رسانه ای هم بهتر است این مسئله را از ذهن خود پاک کنند. حداقل برای کمک به استقلال این مسئله فراموش شود.

bache shapoor - سوئد - یوسدال
اگر در یک وزارتخانه مشکل اداری باشد نباید وزیر را مقصر اصلی دانست!!! ولی من میگم اگه یک وزیر عالم و کاردان باشه در اون وزارتخانه هیچوقت مشکل اداری پیش نخواهد امد و اگه زمانی در اون وزارتخانه مشکل اداری پیش بیاید مقصر اصلی 100% وزیر است که با نالایق بودن باعث شده ان مشکل بوجود بیاد.
جمعه 1 مهر 1390

firozi - عراق - بغداد
در پی حضور سردار رویانیان در پرسپولیس ایت الله مکارم شیرازی نیز با قراردادی 3 ساله به منچستر پیوست
شنبه 2 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.