سخنرانی احمدی‌نژاد در سازمان ملل؛ نمایندگان آمریکا و کشورهای اروپایی جلسه را ترک کردند


سخنرانی احمدی‌نژاد در سازمان ملل؛
نمایندگان آمریکا و کشورهای اروپایی جلسه را ترک کردند

محمود احمدی‌نژاد در سازمان ملل

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور ایران روز پنجشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل برای هفتمین بار سخنرانی کرد و اتهام‌های فراوان وی به آمریکا و کشورهای غربی، با ترک هیات‌های آمریکایی و چندین کشور اروپایی از صحن سازمان ملل همراه شد.

محمود احمدی‌نژاد، امسال نیز خواستار تغییر نظام مدیریت جهانی شد و از حملات ۱۱ سپتامبر به عنوان «حادثه مشکوک» یاد کرد که دستاویزی برای لشکرکشی آمریکایی‌ها به خاورمیانه شده است.

وی همچنین بار دیگر با پیش کشیدن هالوکاست گفت چرا به جای پاسخگویی به سئوالی که وی درباره کشتار یهودیان مطرح کرده، با سئوال‌کننده و «ملت» ایران برخورد شده است.

محمود احمدی‌نژاد، پیش از این چندین بار کشتار یهودیان را «افسانه» خوانده بود.

وی درباره حمله‌های ۱۱ سپتامبر گفت: «چه کسانی به بهانه حادثه مشکوک ۱۱ سپتامبر، و در واقع برای سلطه بر خاورمیانه و نفت آن، افغانستان و عراق را اشغال کردند و میلیون‌ها نفر کشته و مجروح و آواره بر جای گذاشتند.»

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت غربی‌ها «با استفاده از شبکه استعماری رسانه‌ای در برابر سئوال از هالوکاست، سئوال کننده را مورد هجمه و تهدید قرار می‌دهند و در برابر سئوال از ۱۱ سپتامبر تهدید به تحریم و حمله نظامی می‌کنند.»

محمود احمدی‌نژاد همچنین گفت که چرا آمریکایی‌ها اسامه‌ بن لادن را به «دریا انداختند» و او را به صورت «علنی» محاکمه نکردند تا به گفته او «عوامل تامین کننده فضای امن برای هواپیماهای مهاجم به برج‌ها، شناسایی و معرفی می‌شدند.»

با مطرح کردن چنین سخنانی بود که هیات آمریکایی و چندین کشور اروپایی در میانه سخنرانی وی، به نشانه اعتراض جلسه سازمان ملل را ترک کردند.


مارک کورنبلاو، سخنگوی هیات آمریکایی در سازمان ملل، در بیانیه کوتاهی به اظهارات محمود احمدی‌نژاد واکنش نشان داد.

این مقام آمریکایی گفت: «آقای احمدی‌نژاد فرصتی داشت تا به خواسته‌‌های مردم خود درباره آزادی و منزلت بپردازد اما به جای آن به بدگویی‌های مشمئزکننده ضد یهود و نظریه‌های انزجارآور توطئه پرداخت.»

محمود احمدی‌نژاد در سخنرانی خود با اشاره به گسترش فقر و بی‌عدالتی در جهان، پیشنهاد داد با «مشارکت همگانی در مدیریت جهانی برای رفع نابسامانی‌ها و دفع ظلم و نفی تبعیض» اقدام شود.

وی به قرون گذشته میلادی و دوران برده‌داری نیز اشاره کرده و گفت: «همان برده‌داران و استعمارگران و مسببان جنگ اول و دوم و نابسامانی‌های پس از آن تا به امروز با تغییر چهره بر شورای امنیت و مراکز اصلی اقتصادی و سیاسی جهان سیطره پیدا کرده‌اند.»

این قبیل اظهارات در مجمع عمومی سازمان ملل در حالی مطرح شده است که محمود احمدی‌نژاد در عرصه داخلی ضعیف‌تر از هر زمانی شده و مدیریت وی بر کشور از سوی دوستان سابق اصولگرایش زیر سئوال رفته است.

دولت وی در حال حاضر باید پاسخگوی پرونده «بزرگترین اختلاس نظام بانکی ایران» هم باشد.

محمود احمدی‌نژاد پس از آنکه با ‌آیت‌الله خامنه‌ای، بر سر وزیر اطلاعاتش اختلاف پیدا کرد، بیش از پیش اصولگرایان عرصه را بر وی تنگ کردند.
سر خلوتیان - انگلستان - لیدز
محمود در سازمان ملل:صندلی هااز ساعت چند اینجایید ؟ از ساعت ده، نه؟؟؟ هشت؟؟؟ به من گفتن خیلی وقته که اینجایید
جمعه 1 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
دیوانه متقلب.مگر با هاله نورت برای جن و پری ها وراجی کنی.دست آمریکا درد نکند که صدام و ملا عمر پست فطرت را ازاریکه قدرت بزیر کشید.مرگ بر طالبان زن ستیز , لعنت بر صدام ملعون.زنده باد آزادی
جمعه 1 مهر 1390

سر خلوتیان - انگلستان - لیدز
رئیس سازمان ملل خطاب به احمدی نژاد: محمود دمت گرم بعد سخنرانیت چراغارو خاموش کن در و ببند برو....
جمعه 1 مهر 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫خوب مگه دروغ میگه ؟ همه حرفاش درست بود
جمعه 1 مهر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
بازم انزوا و طرد شدن متاسفانه.گور بابای احمقی نژاد اما انسان باید در هر شرایطی منطقی باشد.چرا هیچ فردی در دنیا حق سئوال کردن در باره هالوکاست را ندارد?چرا اجازه تحقیق در مورد اتفاق هالوکاست غیر ممکن و غیر قانونی است?اگر هالوکاست وجود داشته نباید واهمه ای از سئوال وتحقیق در موردهالوکاست باشد.در ضمن در کشورهای ازاد که شعار دمکراسی سر میدهند نباید سئوال و تحقیق ممنوع باشد.
جمعه 1 مهر 1390

ali abadani - بلژیک - بروکسل
افرین به ریس جمهور محبوب با طرح دقیق ترین موضوعات نشون داد سازمان چه نقطه ضعفهای داره
جمعه 1 مهر 1390

shinjan - ژاپن - توکیو
سر خلوتیان - انگلستان - لیدز.دمت گرم نیم ساعت بیشتر شد که از کامنتت میخندم.زنده باشی
جمعه 1 مهر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
آیا حق ملت ما اینه که یک همچین گاوی واسشون نمایندگی کنه؟ فکر کنم آره, چرا که خیلی هاشون اینو میخوان بدونه اینکه بدونن. خوب حرف دلشون رو لابد میگه مثلا از امام زمان میگه, مگه نه اینکه بیش از نیمی از این ملت به یک همچین معیوب و مغیوبی معتقدند.
جمعه 1 مهر 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
زنده و پاینده باشی ای مرد باشرف . اقای رئیس جمهور این حیوانات به ظاهر انسان نما با گفتگو به راه راست هدایت نمیشن تنها راه برای رام کردن این اوباش ضربه زدن به ریشه استعماره... پاینده باد ایران
جمعه 1 مهر 1390

قلندر - المان - کلن
بعد میگین چرا بچه عقده ای شده,خب همین طوری دیگه هر سال هی خیطش میکنید اینم تلافیش رو سر ملت ایران در میاره.حالا شما هی سر تا پای بچه رو قهوه ای کنید.
جمعه 1 مهر 1390

afshin7174 - ایران - تهران
همتون میدونید که حرفهای رییس جمهور محترم ایران به دقت شنیده میشه. حالا میخوان ترک کنن میخوان نکنن. چرا هیچ انتقادی به آمریکا و اسراییل و عملکرد ضعیف اروپا وارد نیست؟ من به عنوان یک بسیجی به دولت جمهوری اسلامی افتخار میکنم و از دکتر احمدی نژاد حمایت میکنم.
جمعه 1 مهر 1390

hamzehveronique - ایران - تهران
من همه حرفهای احمدی نژاد رو گوش دادم، و همه ی حرفاش دقیق و عالی بود. درسته احمدی نژاد مشکل عملیاتی داره ولی تو این موارد خوب عمل میکنه. انصافا اینجا خوب به نقاط ضعف آقایان اشاره کرد
جمعه 1 مهر 1390

erfan_p0wer - ایران - تهران
. kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت . با اینکه اصلا ازش خوشم نمیاد اما حرفاش درسته و جراتشو داشت که حرفشو بگه
جمعه 1 مهر 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
سر خلوتیان - انگلستان - لیدز خیالی بحال بود مرسی.راست میگی فقط برای صندلیهای خالی صحبت میکنه و طبق معمول صحبت های دروغ تو ایرانش میگه از کی اینجاید چند ساعته.بعد این یکی صندلی به اون یکی میگه این چقدر خره ما که همیشه اینجایم...بعد صندلیها همه با هم داد میزنن از پارسال که رفتی ما اینجایم بعد مموتی به ترکی میگه بش ساعت دورت ساعت.بعد دورباره این صندلی به اون یکی صندلی میگه نه بابا از پارسال تا حالا پیشرفت هم کرده با یک زبان دیگه صحبت میکنه.
جمعه 1 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
کامنتهای مزدوران نشان بی سوادی اسلامی بودن و بی هویتی!!!! امثال شما مجیز گویان و بی رگها ایران را به این ورطه افکنده واین هلوکاست شرم بشریت شده پیراهن عثمان شما برای کور و کچلهای حماس و حزب الله لبنان برادرانتان/
جمعه 1 مهر 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
لازم به ترک کردن سالن نبود. پشم وپیل احمدی ریخته.رسانه های خارجی او را فقط به خاطر فروش بزرگ می کنند. این حرفهای تکراری فقط برای دم تکان دادن جلوی ولایت است. این چه رییس جمهوری است که از ترس همکارانش را می برد تا در غیابش بازداشت نشوند. حالا بسیجی ها فریاد زنند. احمدی همه با حرف نابود کرد. این یک بیماری است به نام لی کیک.خود دروغ. یک انسان انقدر دروغ می گوید. که دیگر خود هم مرز میان راست و دروغ را درک نمی کند.احمدی دیگر دشمن ملت ایران نیست. یک بیمار قابل ترحم که احتیاج به مداوا دارد. میرزا اقا خان نوری ملت ایران خامنه ای است.
جمعه 1 مهر 1390

bahman_hw - ایران - مشهد
حرفهای احمدی نژاد به درد ملتها میخورد . معلومه که دولتها باید فرار کنند .
جمعه 1 مهر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
ali abadani - بلژیک - بروکسل یکی از نقص های دولت مردم ستیز ایران هم ان است که کسی را ندارد پول میده بامثال تو تا برایش مطلب بنویسند
جمعه 1 مهر 1390

alexxx - اتریش - وین
مثلا" طرف داره تو اروپا زندگی میکنه حتما" هر بار ایینه رو نگاه میکنه میگه بالاخره روشنفکر شدم. انوقت انتری نژاد رو قرقره میکنه و میگه چرا کسی حق نداره در باره هالوکاست سوال کنه. کی گفته کسی حق نداره در این باره سوال کنه یا تحقیق و یا .. اینهمه استخوان, سالنهایی که با گاز ملت رو خفه کردن, ادوگاها عکسها فیلمها جای چه سوالی باقی میمونه? حالا اگه تو ایران یکی این رو بگه, ادم میگه اونجا رسانه ها سانسوره و یا اگاهی کمه و و و. ولی یکی تو اروپا باشه و این سوالها رو اینجوری مطرح کنه بید یا خیلی احمق باشه یا خیلی سوسه بیاد مثل انتری نژاد.
جمعه 1 مهر 1390

hamtarane - استرالیا - سیدنی
آخه این مرتیکه دهاتی که تا قبل از ریاست جمهوری بزرگترین شهری را که توی عمرش دیده بود، کرج بود، معلومه که وقتی پاش برسه اینجور جاها چه حالی بهش دست میده..شما را به خدا به عکس پنجم از بالا نگاه کنید، ببینید چه حالی میکنه!!!! تازه همه اهل و عیالش را هم با خودش میبره..بهشون گفته: اینبار بار آخری هست که اینجور جاها راهمون میدن، از این بع بعد دیگه نمیتونیم پامون رو حتی توی عراق بگذاریم، بیایید بریم یکمی ملت دنیا را اشکول کنیم و بخندیم
جمعه 1 مهر 1390

آلپ ارسلان - دانمارک - کپنهاک
دیگه به دیگه میگه روت سیاه، در نامردی و مکاری غرب هیچ شک نیست، آنها بودند که ما را به این روز انداختند، اما این چیز به پستی رژیم ایران کم یا اضافه نمیکند. ملیونها نفر راه رژیم کشته و ملیونها نفر را آواره کرده، ۱۵ ملیون معتاد، محیطزیست نابود، بی‌ اعتباری مملکت در دنیا و هزاران فلاکت دیگر را رژیم ایران سبب.
جمعه 1 مهر 1390

morid - ایران - بوشهر
احمدی نژاد نور نداره ولی نمیدونم چرا موش کور های امریکایی و اروپایی حتی طاقت این مختصر سایه روشن هم ندارند.خوب مگه نمیگید ایران کشور ضعیفی است ورییس جمهورش منزوی پس چرا اعتماد به نفس اتان از دست میدید ومثل دانش اموز مشق ننوشته و هراسان از شماطت معلم دفتر زیر بغل از کلاس در میرید؟
جمعه 1 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
رسوائی دیگری از حکومت جهل و جنون اسلامی!! طرفدارانش هم چون خود او لمپن با سواد اکابر/من وکسانی چون من ایرانی و او چون دیگر سردمداران حکومت پیام اور یک فرهنگ منحط از جزیره العرب/بگذار خجالت برای همانها باشد/
جمعه 1 مهر 1390

کرماشان - امریکا - اتلانتا
فقط افریقایی ها موندند و از ماموتی نترسیدند چون تو افریقا میمون زیاده...
جمعه 1 مهر 1390

duell - آلمان - برلین
سر خلوتیان - انگلستان - لیدز. دامت گرم گٔل گفتی‌ ایواال .
جمعه 1 مهر 1390

mohsen00ss - ایران - تبریز
دمت آقای رئیس جمهور گرم!. خوب غربی ها رو دوباره رسوا کرد!. اینکه کشورهای اروپایی تحمل شنیدن صبحت های برحق ایشون و ندارن و سالن و ترک می کنن ،نشون میده حتماً اونا مقصر هستن و مجرمان اصلی ایجاد نا امنی و جنگ در جهان هستن.
جمعه 1 مهر 1390

hameshehbahar - انگلستان - لندن
ورود انتری نژاد= استراحت صندلیها !!
جمعه 1 مهر 1390

ساعت 12 - ایران - تهران
نمی دونم چرا وقتی سازمان بین الممل میرند میشوند حساسترین و عدالت خواه ترین و دلسوزترین آدمهای دنیا ، اما وقتی به ایران بر می گردند مردم خودشون را به سیخ می کشند ، نمی دونم این اثر آب و هواست یا بدبختی ماست؟؟!
جمعه 1 مهر 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
DKDK - دانمارک - اسلیس. دوست عزیز همه کس حق تحقیق و نوشتن در مورد هلوکوس دارد. شما یهودی ستیزی را با تحقیق اشتباه میگیرد. این پو پو لیسم است و نه مطا لعه.و فقط فاشیست هاو جنایت کاران اسلامی از این روش برای فرار از مشکلات داخلی استفاده می کنند. شما چگونه رفتار خواهیدکرد. اگر کسی در سازمان ملل سخنرانی کند و بگوید. در جنگ ایران و عراق هرگز اینقدر کشته نشد هاند و تجاوزات ارتش عراق به زنان همه اش دروغ است.اگر مسلمان هستید. مسلمان ازاده باشید.کشتار 6 میلیون یهودی را به اسانی انکار نکنید. طرفداران این تز همان کسانی دردانمارک شما خارجی ها را ازنسل پست وکثیف میدانند.
جمعه 1 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
بابا ساندیس خورا شما عجب رویی دارین. من فکر میکردم جمبولی اس..لی پرو تشریف داره ولی شما رویه هرچی ملاست رو کم کردین. عکس رو نگاه کنید !!! همراهان احمدی نژاد اب شدن رفتن تو صندلی. از خجالت فقط دارن جلوشونو نگاه میکنند. شماها هنوز توی سایت دارین قدقد میکنید؟ واقعا که رو دارین. خوب از شما تو مسجد بسیجی ساختن.
جمعه 1 مهر 1390

marius111 - رومانی - بو خارست
بخدا پشت پرده قربون هم دیگه میرن همش سر کاری بی خیار بابا
جمعه 1 مهر 1390

Negah* - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
سر خلوتیان - انگلستان - لیدز. محمود در سازمان ملل:صندلی هااز ساعت چند اینجایید ؟ از ساعت ده، نه؟؟؟ هشت؟؟؟ به من گفتن خیلی وقته که اینجایید.. وای مردم از خنده اقای سر خلوتیان.....هوای لیدز سرده مواظب سرتون باشید سرما نخورید
جمعه 1 مهر 1390

lucas71 - سوئد - اوپسالا
a.ahooraei - المان - کلن. خلایق هر چه لایق ، خود کرده را تدبیری نیست ، خودمون خواستیم این روزا رو ببینیم ، پس حقمونه . و این قدر هم نگویید که ما بهترنیم به نظر من ما‌ هم دست کمی‌ از محمود (کبیر) نداریم اون اگه رئیس جمهور شده با انتخاب خودمون بود شاید در این دوره تقلب کرد اما در دوره قبل چی‌؟ مگه همین جوانها و مردم به خاطر آزادی بیشتر به بهش رای ندادیم. امدیم مثل دوره خاتمی، بد را از بدتر انتخاب کنیم، اما اشتباه کردیم و اشتباه می‌‌کنیم اما نکته تاسف بار این است که از این اشتباهت درس نمی گیرم بازم به ساز آقایان می‌‌رقصیم پس خلایق هر چه لایق.........
جمعه 1 مهر 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت اگه همه کس حق تحقیق و نوشتن در مورد هولوکاست رو داره پس چرا نمی زارن،تو اروپا و امریکا هرکس در اینباره تحقیق کرده زندانی شده از کار بر کنار شده!!؟؟ هیتلر همه نوع آدم کشت یه سریشم یهودی بودن. توکتابای تاریخ خودشون گفتن که اول قرن بیستم جمعیت یهودی ها4.5 میلیون بوده حالا چطور 6 میلیون یهودی مردند؟؟ بگذریم...گیرم که درست باشه آیا پس این دلیل میتونه بشه که یه هولوکاست واقعی تو فلسطین اجرا کنند!!؟؟ بیان به زور کشوری رو اشغال کنن؟ برن بجای کشتن فلسطصنی ها سراغ آلمانی ها دیگه!!!!!
جمعه 1 مهر 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
مردک شیادخودشرو دوباره مسخره کرد
جمعه 1 مهر 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
اقای احمدی نژاد شما یک چیز را در مورد بعضی کشورهای غربی نمیدانید. اینها ماسون هستند خدایشان بافومت یا خدای یک چشم سمبلشان ابه لیسم منتظر ظهور جن ابی هستند. تلاوت قران را نمیتوانند بشنوند شیطان مریدشان و همجنسگرائی ائینشان. صهیونیسم معبدشان. تعجب نداره که صندلیها خالی شوند. اینان محسور شیاطینند. اینها فراماسونند. اطلاعات بیشتر: https://www.youtube.com/watch?v=8QOUUkHHfkcfeature=related
جمعه 1 مهر 1390

ukguy4u - بریتانیا - لندن
آخ یعنی میشه سال دیگه نماینده واقعی ایران اونجا باشه؟ مثل قزافی ؟
جمعه 1 مهر 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
فرض و بر این میگیریم که حرفهای احمدینژاد بی ربطه, ایا دلیل میشه که عده ای مجلس رو ترک کنن!! اصلا این عده برای چی امده بودن? نکنه از احمدینژاد انتظار چاکرم, نوکرم رو داشتین!!! در هر صورت ترک کردن صندلی یک نوع بیهرمتی...!! حتی اگه مجبور باشه... / کودکستان که نیست!!!
شنبه 2 مهر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خدایا میهن ما را از دست این اهریمنان تازی کثیف اشغالگر ازاد بفرمایید
شنبه 2 مهر 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
Dara va sara - استرالیا - پرت .. معمولا افراد ترسو گوش شنیدن حرف حق رو ندارن چون در پاسخ گویی در موضع ضعف هستن به همین دلیل خیلی سریع از معرکه خارج میشن.اما ما چون بر حقیم با توسری حرف حقو توو مخه سرشار از کثافتتون فرو میکنیم.
شنبه 2 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
متقلب بی اعتبار ، بی سواد جنایت کار کی به حرفهای بی معنی و ضد بشریت گوش میده
شنبه 2 مهر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
kokex-catboy-ali-afshin و دیگران. من روایتی معروف را که شما هم میدانید, برایتان یاداوری میکنم. از رسول الله(ص) تقاضا میشود که شخصی را که معتاد به مصرف بیش از حد خرما میباشد را, از مصرف ان منع نمایند. رسول الله چون خود در ان روز خرما مصرف نموده اند امتناع میفرمایند. روایات بسیار زیاد که کتابها در مورد ان نوشته شده همین مسائل را گوشزد کرده. خدمتی که غرب به انسانیت, علم و تمدن و نجات جانها و کوتاه کردن راهها وووو.. کرده بسیار بسیار والاتر از ظلماتیست که بعضیها ادا کرده اند. ما ایرانیها سیصد سال است در جا زدیم و ادعای دروغینمان سینه اسمان را میشکافد.
شنبه 2 مهر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
ضمنا فکر نکنید که غربیها احمقند. انها میداند که امثال احمدی نژادها پسترین سیاستمداران ایران هستند. اگر نبودند, مردم اینجا, برای حرفشان و قدمشان ارزش میگذاشتند. همان ارزشئ که برای صدها هزار ایرانی صادق و اواره گذاشتند و از صفر به مقامات بالای اجتماعی رسیدند.
شنبه 2 مهر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
DKDK - دانمارک - اسلیس، مسیح پسر مریم - ایران - تهران، دوستان عزیز اگه کسی حق سوال کردن در مورد هولوکاست رو نداشت، این همه کتاب و تحقیقاتی که راجع به هولوکاست توسط مورخان غربی نوشته و انجام شده چاپ نمی شد. کتابخونه ها پراز کتاب و تحقیق هست. شما یک سری به آشویتس اردوگاه آدم سوزی نازیها بزنید و بعد سوالاتتان رو بپرسید. حتما جوابتون رو خواهید گرفت. آقای مسیح اسم افرادی که به خاطر سوال یا تحقیق در اروپا زندانی شدند رو بنویسید و منابعتون رو معرفی کنید لطفا. جمهوری اسلامی برای منحرف کردن اذهان مردم ایران از مساله دموکراسی و آزادی و از ترس سرنگون شدن، واقعیتهای تاریخی زیادی از جمله هولوکاست و گذشته باستانی ایران رو نفی می کنه. نفی واقعیت تاریخی با تحقیق در مورد آن فرق داره. احمقی نژاد و خامنه ای و مزدورانش نه تنها باید به خاطر نفی جنایت نازیها علیه بشریت محاکمه بشوند بلکه باید به خاطر نفی واقعیتها و جنایاتی که در ایران تحت امر آنها صورت گرفته هم محاکمه بشوند.
شنبه 2 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت دوست عزیز در مورد اون مطلبی که احمدی نژاد شده مصدق واسه بعضی‌ از دوستان در این سایت با صحبتتون کاملا موافقم:اون اسمهائی رو که نام بردید رو خودتون بهتر میدونید اینها شدند آنتی خامنه‌ای و طرفدار احمدی‌نژاد دروغگو! واقعا مسخره هست.این دوستان که از تعداد انگشتان دست در اینجا بیشتر نیستند فقط در مطالبی که به نعفشون باشه میاند و کامنت میدند و مثل همین دولت کودتأی از رو هم نمی‌روند.من بعضی‌ اوقات فکر می‌کنم اینها میخوان جلب توجه کنند و البته نظرشون کاملا با این دولت کودتأی یکی‌ هست.اینها وقتی‌ ۲ سال پیش کودتا شد در ایران.کاملا با کشتار جوانان و ملت موافق بودند.به نظر من همیشه جواب اینها رو ندیم بهتره حیف وقت!. ساعت 12 - ایران - تهران: دقیقا درست گفتید.درود بر شما
شنبه 2 مهر 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
Dionysos - فرانسه - پارسی نمیدونم یا شما نمی گیرید با خودتونو به اون راه میزنید! *اولا...تو که میگی این همه کتاب و .. راجع به هولوکاست هست بله،در تایید اون هست اما سوال اینجاست که چرا کسی حق تحقیق در درستیه این واقعه تاریخی نداره !!؟؟ (انقدر فهمیدنش سخته!) *...دوما مدرک میخای باشه،بهترین مدرک این که احمدی‌نژاد فقط طرح سوالی کرده و خواستار آزادی در تحقیق در این رابطه شده.. و این همه جنجال!!!(و باز شما انکار میکنید) مثلا پروفسو نورمن فینکلشتاین یک یهودی که از دانشگاه اخراج شد/ فردریک توبن اندیشمند آلمانی که به‏ خاطر پ‍ژوهش درباره هولوکاست سه بار زندانی شده /روژه گارودی محقق فرانسوی /پروفسورروبرفریسون و خیلی های دیگه.. از خواب بیدار شید
شنبه 2 مهر 1390

سر خلوتیان - انگلستان - لیدز
Negah* - ‫آلمان - ‫فرانکفورت.دوست عزیز،ما سرمون خلوته چون بازار کساده وگرنه چهار تا شوید هنوز تو سرمون هست که باهاش قر و قمیش بیاییم:)).مگه اینکه این مموتی آدم بشه و اینقدر حرصمونو در نیاره که بگیریم یکی یکی موهامونو بکنیم از دست این کارهاش
شنبه 2 مهر 1390

طالب حق - ایران - تهران
اوه اوه اوه ، چه جمعیتی !!!!!!!!!!!! . با یه مقایسه ساده بین سخن رانی های خاتمی و این یارو ،میشه خیلی از تفاوت های اون زمان و این زمان رو دید. چی بود چی شد.
شنبه 2 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
مسیح پسر مریم - ایران - تهران . تو اسلامی هم خودت را زیر نقاب مسیح مخفی کرده ای-- شما اسلامیها که قند در دلتان اب می کنند که هولوکاست قتل عام یهودیان بود انقدر بی سوادید که نمی دانید هولوکاست قتل عام 500000 کولی کمونیستها همجنسگرایان المانی و حتی ناقص العضوهای المانی بود ملای پست فطرت خیلی کم میلیارد میلیارد به حلق فلسطینی می ریزد شما هم شده اید بلند گوی رژیم!!!!! تعدادی بی هویت اسلامی هم برای عنتری نژاد سینه می زنند انگار تمام جنایات دو سال پیش تا امروز و دیروز فراموش شد ملا هم از سرتان زیاد/
شنبه 2 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
cat boy - ژاپن - توکیو. میدونی چیه؟؟ آدم پررو ذاتا پررو.هیچ چی تو کلش نمیره و هی فکر میکنه حق با خودشه. اگه من یه کتابم برات بنویسم دست آخر تو و امثال تو حرف خودتونو میزنید و سفسطه و مغلطه است که پشت سر هم میبافین. ولی دست اخر میخ فولادی هم تو سر افرادی مثل شما نمیره که نمیره. ولی از جوابت و ان عکس معلومه که میدونین محل ...بهتون نذاشتن. اگه من جات بودم میرفتم یه ساندیس مخلوط با نظافت حمام میخوردم و شهید میشودم.
شنبه 2 مهر 1390

ژان-وال-ژان - آلمان - بن
DKDK - دانمارک - اسلیس یکی میمرد از درد بینوایی یکی میگفت زردک نمیخواهی؟ تو و احمدی نژاد مثل اینکه خبر از بدبختی ملت ایران ندارید که گیر دادید به یک واقعه ای که مربوط به کسان دیگری میشه آنهم در دهها سال پیش و اصلاٌ به ما چه که نه اروپایی هستیم نه یهودی نه هولوکاستی نه نازیست نه صهیونیست نه فلسطینی ونه آخوند؟
شنبه 2 مهر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
وقتی بر حق باشی حق هم به حمایتت امده و قلبهای صادقان را به طرفت معطوف مینماید. دوره اول ریاست احمدی چون مردم, هر چند نااگاهانه و اجبارانه به او رای دادند, او و ایران تبدیل به محبوبترین ریاست و کشور در منطقه شدند. اما انها لیاقتش را نداشتند. حب قدرت و ریاست و دزدی, انها را مجبور به تقلب و کشتن منافع ایران, برای منفعت شخصی گروههای ده هزار فامیل نمود. این واقعیت از انظار جهانیان مخفی نماند و انها تبدیل به منفورترین بی شخصیتهای سیاسی در ایران و جهان گشتند. و چنین است که سپیدی همیشه پیروز خواهد بود.
شنبه 2 مهر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
مسیح پسر مریم - ایران - تهران، درستی هولوکاست!! آزادی در تحقیق ؟!آقای مسیح این شما هستید که یا نمی گیرید یا خودتون رو به اون راه می زنید! کسانی که محکوم شدند به خاطر نفی جنایات علیه بشریت محکوم شدند به خاطر یهودی ستیزی و نژاد پرستی نه به خاطر تحقیق در مورد هولوکاست. فقط در لهستان نازیها شش میلیون لهستانی که نیمی از آنها یهودی بودند رو قتل عام کردند. البته شما تقصیری ندارید وقتی رسانه های جمهوری اسلامی وظیفه انحراف اذهان و شستشوی فکری مردم رو به خوبی انجام می دهند. نازیها از جنایاتشون و تمام افراد قربانی با کله تراشیده عکس می گرفتند تمام این اسناد موجود هست برای کسی که اهل تحقیق و انصاف هست نه برای احمقی نژادهای روانی میتومان.
شنبه 2 مهر 1390

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس هم دینمونن وظیفمونه،چشت در بیاد. با تمام وجودمون به برادران مسلمونمون تو هر کجای دنیا که کمک لازم داشته باشند کمک می کنیم.به قول احمدی آمریکا و ناتو که برای ریختن بمب رو سر مردم لیبی بلافاصله آمادست و هماهنگ چطور برای کمک به سومالی احتیاج به ماهها زمان و هماهنگی نیاز دارند.
شنبه 2 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
مسیح پسر مریم - ایران - تهران/این چندمین ایدیته? اسم عربی و اسلامی کم اوردی مشرک شدی? حاج اقا فرمانده ایدیتو تایید کرده?...?اوس محمودت امسال سومالی را جایگزین فلسطین کرد.ارمانهای امام راحللت چی شدن پس?!! تنشو تو گور لرزوندین اون بدبخت انقدر فلسطین فلسطین کرد
یکشنبه 3 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
مسیح پسر مریم - ایران - تهران شما اول اجازه تحقیق در مورد انقلاب 57(توطئه آمریکایی انگلیسی)، کشتار سال 67 و کهریزک و .. رو به مردم ایران بدید و بعد در مورد هولوکاست و .. حرف بزنید. در ضمن بیخود نقاب مسیحیت نزن که بوی ساندیس بسیجیت اینجا پیچیده.
یکشنبه 3 مهر 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
درود بر دکتر احمدی‌نژاد، خار چشم کوراندیشان و تهی مغزان دورو.
یکشنبه 3 مهر 1390

masooleh - ایران - تهران
سازمان ملل الکی
یکشنبه 3 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
danial nabi - سوئد - استکهلم . بگو اهلا و سهلا مرحبا کرون های اهدائی ملا برای مزدوری در استکهلم/ای کیوی بیت رهبری/
یکشنبه 3 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
sourena.de - آلمان - اشتوتگارت ..درود برشما
دوشنبه 4 مهر 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
Dara va sara - استرالیا - پرت... ای خائن با پوتک اهنین قانون الهی افکار پلید و شیطانیتو عضو میکنم.
دوشنبه 4 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.