جریمه ۸۲ میلیونی استقلال و ۵۰ میلیونی پرسپولیس


جریمه 82 میلیونی استقلال و 50 میلیونی پرسپولیس

آفتاب: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، احکام و احضاریه جدید صادر کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بر طبق گزارش‌های داور و نماینده ناظر و انضباطی شهرآورد پیروزی و استقلال که در تاریخ 25 شهریور ماه برگزار شد، جرایمی را برای دو باشگاه و مربی استقلال در نظر گرفت.

باشگاه استقلال به علت پرتاب سنگ و اشیای متفرقه تماشاگران منتسب به این تیم به پرداخت هفتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و همچنین این باشگاه به علت تاخیر سه دقیقه‌ای برای ورود به زمین در نیمه دوم به پرداخت دوازده میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین باشگاه پیروزی به علت رفتار تماشاگران منتسب به این تیم و استفاده از الفاظ رکیک نسبت به داور مسابقه، پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

ضمنا پرویز مظلومی، سرمربی استقلال به علت مداخله در روند مسابقه و اعتراض به یکی از بازیکنان تیم مقابل به پرداخت مبلغ بیست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

از علی کریمی، بازیکن تیم پیروزی به علت تمکین از دستورات داور مسابقه و مجتبی جباری بازیکن تیم استقلال به علت بروز رفتار شایسته و بازی جوانمردانه قدردانی شد.

رای صادره قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکمی دیگر طبق گزارشات داور و نماینده ناظر دیدار تراکتورسازی تبریز و نفت تهران که در تاریخ بیست و چهارم شهریور ماه برگزار شد، تیم تراکتورسازی را به علت ایجاد مزاحمت برای دروازه بان تیم نفت تهران و شعارهای اهانت آمیز همراه با پرتاب اشیای مختلف از سوی تماشاگران این تیم به پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد همچنین امیر قلعه نوعی سرمربی این تیم را به علت اعتراض و اهانت به داور با وجود تذکرات قبلی به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی جریمه کرد.

لازم به ذکر است رای صادره قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

براساس گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، همچنین حسین کعبی بازیکن تیم فوتبال راه آهن شهرری به منظور ادای پاره‌‌ای توضیحات درباره مصاحبه وی که در تاریخ بیست و هشتم شهریورماه در یکی از روزنامه‌ها به چاپ رسیده و به علت ابراز نظر وی در مورد روند انتخاب بازیکنان تیم ملی باید در تاریخ سه‌شنبه پنجم مهرماه با در دست داشتن مستندات در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حاضر شود.

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
چند روز پیش هم یک خبری خوندم مبنی بر این که بازیکن پرویی فصل قبل استقلال بابت طلبش از این تیم به فیفا شکایت کرده و اگر این بدهی تا اخر این ماه پرداخت نشود ، ۶ امتیاز از استقلال کم میشود.. ؛ من نمیدونم کی باید این بدبختیها و مشکلات مالی‌ دست از سر تیمهای ایرانی بردارد ؟
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
خدایا این لنگیا به داور هم اعتراض کردن؟؟؟؟؟؟؟دلیل اعتراض حتما این بوده که چرا اینقدر به سود ما میگیری:))جواب اون طرفدار نوجوان استقلال هم که به خاطر خوشحالی برد استقلال بدست یک لنگی ...کشته شدو کی میده؟؟؟؟
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

lord.araz - سوئد - استکهلم
حیف که این ور ابیم . جریان یه خورده پیچیده میشه وگر نه جریمه استقلال سرور رو خودم میدادم دوستانو استقلالی های باغیرت اگه راهی سوراغ دارن ممنون میشم راهنمایی کنن کوری چشم لنگیا .
جمعه 1 مهر 1390

soheil rad - ایران - بابل
فدراسیون لنگی حکومت لنگی یه جورایی باید سوزش این باخت رو کم میکردن دیگه لنگیها یه بچه 17 ساله رو به خاطر باخت به استقلال میکشند صندلیها رو آتیش میزنند با حرکات غیر اخلاقی نور لیزر به صورت بازیکنان استقلال میندازن بازیکنان لنگ با تکلهای وحشیانه و کشیدن موی سر و حرکات غیر اخلاقی سعی در عصبانی کردن بازیکن استقلال دارند اونوقت فدراسیون لنگی میاد 82 میلیون باشگاه استقلال رو جریمه میکنه
جمعه 1 مهر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
lord.araz - سوئد - استکهلم: این قدر ولخرجی نکن دادا، خیلی‌،حیف شد پول خورد نداری، soheil rad - ایران - بابل : دقت کردی که آمار خودکشی بعد از برد‌های استق خیلی‌ کم شده،،طبق آمار بعد از هر باخت استق به سرورش پرسپولیس،،،، تا دربی بعد،متوسط روزی صد خودکشی‌ ثبت شده،،،فکر نکردی چرا هیچ وقت نتونستید سه بار پشت سر هم سرورتون رو ببرید؟چرا فقط تو دولت مموتی این اتفاق افتاد؟لا اقل ،،کج بشین،،درست فکر کن،،ببین لطف احمق نژاد چقدر شامل حال استق شده؟
جمعه 1 مهر 1390

0102 - افغانستان - هرات
نه استقلال چندان تیمی هست ونه پرسپولیس تیم فقط بارسلون
یکشنبه 3 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.