سردار رویانیان مدیرعامل پرسپولیس شد


سردار رویانیان مدیرعامل پرسپولیس شد

در پایان نشست وزیر ورزش و امور جوانان با اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد.

پس از نتایج ضعیف تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت های این فصل لیگ برتر و افزایش انتقادات از مدیریت این تیم که با شکست ۲-0 در شهرآورد تهران به اوج خود رسید، حبیب کاشانی استعفای خود را به محمد عباسی ارائه کرد.

نخستین وزیر ورزش و امور جوانان در ایران، با این استعفا موافقت کرده است. حبیب کاشانی به مدت دو سال سرپرستی موقت باشگاه پرسپولیس را برعهده داشت.

محمد پنجعلی، علی پروین، محمدحسین نژادفلاح، محمد رویانیان و سیف الله فروزنده به عنوان اعضای هیات مدیره جدید این باشگاه انتخاب شده اند.

سردار سرتیپ پاسدار محمد رویانیان فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی، از سال ۱۳۸۶ با حکم محمود احمدی نژاد رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور شد.

او در سال ۱۳۶۱ وارد کمیته شهرستان نور شد و سپس به سمت فرماندهی کمیته و از آن پس با ادغام کمیته های انقلاب و شهربانی، به عنوان فرمانده نیروی انتظامی نور و سپس به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران منصوب شد.

رویانیان به عنوان اولین فرمانده پلیس تازه تاسیس ۱۱۰ منصوب شده و تا ۱۳۸۰ رییس مرکز فوریت های پلیس بود.

پس از آن رویانیان در جایگاه فرماندهی پلیس راه قرار گرفت و تا سال ۱۳۸۴ در این سمت بود. در آن سال با جایگزینی اسماعیل احمدی مقدم به جای قالیباف، او نیز جایگزین انصاری رئیس راهنمائی و رانندگی کشور شد.

حبیب کاشانی در متن استعفای خود یادآور شده است که این باشگاه پس از گذشت هشت ماه تاکنون موفق به دریافت منابع مالی تخصیص یافته که ۵۰۰ میلیون تومان در هشت ماه بود، نشده است.

کاشانی تاکید کرده است "علی‌رغم پیغام ریاست جمهوری قبل از سفر به نیویورک مبنی بر اینکه به جدیت به فعالیت ادامه دهم، برای کاستن از حجم فشارهای فزاینده از دوش تک تک بازیکنان و کادر فنی این باشگاه استعفای خود را تقدیم می‌دارم."

zartusht67 - المان - فرانکفورت
دزد بی سواد معروف
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
لنگیهای عزیز ناراحت نباشن ، این یارو رویانیان هرچقدر هم عوضی و کارنابلد باشه ، دزدی و تقلب خوب بلده ، آخر فصل ببینه امتیاز تیمش کمه ؛ از تیمهای دیگه میدزده ، خیلی راحت
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
مبارکه
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد
بابا اینو دیگه از تو کدوم خراب شده ای پیدا کرد این اقای وزیر ورزش ? مثلا همه پیشکسوتهاو هوادارا دارن یه عمره داد میزنن که مدیر سیاسی بدرد نمی خوره ! ! ! اخه سوابق این یارو چه ربطی به پرطرفدارترین تیم اسیا داره . قیافش شبیه شکنجه دهنده های کهریزکه !!!!!!!!!!!!!!!! در مقابله با این هیولا باز صد رحمت به کاشانی . یعنی تو ایران از این ادم بهتر پیدا نمیشد ?????? این تا بیاد بفهمه فوتبال چیه , پرسپولیس نابود شده که ! مگه جاده و اتوبان و کلانتریه که جزو سوابق این مفت خور باشه . اخه چرا چرا چرا :-)
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خدارو شکر دیگه بازیکنای پرسپولیس مشکل کارت سوخت ندارن
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد
کسیکه از سال ۱۳۶۱ وارد کمیته شهرستان نور بشه و سپس به فرماندهی های بسیار مهم و حساس جمهوری اسلامی دست پیدا کنه یعنی اینکه فقط از یه طریق امکان داشته به اینهمه پست و مقام رسیده باشه , اگه گفتین از چه راهی ?!?
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
روضه خوانی رویانیان(مدیر عامل جدید پرسپولیس) در جلسه رسمی . https://www.youtube.com/watch?v=bR5jNa2qZP4feature=player_embedded. ////ی در جریان اعتراضات پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم از عنوان آشغال برای کسانیکه به گفته وی خواستار تغییر رهبر و نظام و قانون هستند استفاده کرد و گفت:“اینهایی که دستشان به خون انسانهای بی گناه آلوده‌است به هیچ عنوان نمی‌توانند رهبران بشریت باشند اما رهبر معظم انقلاب سید علی خامنه‌ای انسانی پاک، متقی، حسینی، زینبی، کربلایی و عاشورایی است و وای بر ما که نتوانیم در این برهه حساس از ولی، رهبر و امام تبعیت کنیم. یک عده آشغال می‌گویند این رهبر، نظام و قانون را باید تغییر داد، ما مگر مرده‌ایم، کسانی که با اوباما، بوش، مبارک نامبارک دستشان در یک کاسه بوده، مگر می‌گذاریم در این کشور علی تنها بماند، شهدا و خانواده شهدا اجازه نمی‌دهند.”
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

zoroye iran - اتریش - وین
از اینکه کاشانی گورشو گم کرد خوشحالم ولی ایکاش فرد فوتبالی و کاردان مدیر پرسپولیس میشد نه سگ زرد معمولا در ایران هیچکس سر جای خودش نیست این اقا با بیل درجه گرفته و با دستمال به این جایگاه رسیده و جاش همون در ناحیه افتظاحی میموند نه فوتبال وقتی لبو فروش میشه وزیر و پاسدار میشه همه کاره انتظار نمیره سنگ روی سنگ بایسته معمولا در ایران هر کی رفته بدترش امده خدا بداد هواداران برسه .پروین هم از استیی حمایت کرده واقعا من موندم با این همه تجربه ایا اسیلی باید حمایت بشه استیلی کاراکتر مربیگری نداره و برای تیمی با این همه حواشی کوچیکه بازیکنها تره برای این اقا خورد نمیکنند در ایران که مربی بادانش نداریم کمی جلالی و ابراهیم زاده بالاتر از بقیه هستند که همیشه خوب هم نتیجه نمیگیرند و اگه در گذشته پروین نتیجه میگرفت بازیکنها ترس ازش داشتند و حساب میبردند و الان قندلی هم جاپای پروین میزاره و کپی برداری میکنه و دانش مربیگری یعنی کشک استیلی نه دانش و نه ابهت داره پس اب در هاون کوبیدنه
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
اینکه یک غیر ورزشی دیگر مدیر عامل تیم پرطرفدار پرسپولیس شده یک اتفاق نحس دیگر برا بدن رنجور این تیم پر طرفدار است. خاک عالم بر سر پروین و پنجعلی که با هر آشغالی حاضر به همکاری میشوند . وقتی‌ بزرگ این تیم (پروین) نون به نرخ روز خور هست و تن‌ به هر ذلتی میده دیگه چی‌ توقع دارید بشه؟ . به نظر من طرفدارها باید به نشانه اعتراض نروند ورزشگاه.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

امیراردلان - ایران - تهران
بادرود دوستان من آقای رویانیان را از نزدیک می شناسم اخوی ایشان در زمان قبل از بازنستگی پدر من راننده پدر بود به خدا انسان خوبیه علت پیشرفت ایشان هم سالم بودن ایشان میباشد بدرود
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
از این به بعد پرسپولیس هرمند خواهد شد و هر بازی هم کارتی میشه و دستمزد بازیکنان سهمیه ای می شود!
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

soheil rad - ایران - بابل
تیم محبوب حکومت و بسیجیها و آخوندها لنگ تهران هر چی دستمال کشه نظامه پشت تیم لنگه ننگ از این بالاتر نمیشد که نصیب لنگی جماعت شد سردار پاسدار رویانیان مدیر عامل لنگ هه هه هه
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

آوای کوروش - ایران - تهران
من خودم پرسپولیسیم و به همه پرسپولیسیا و جامعه ورزش و ورزش دوستان این ضایعه جانگدازو تسلیت میگم! پرسپولیسم شد مثل قادسیه و نهاوند!!!!
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
از این به بعد پاداش بازیکنان پرسپولیسی به این شرح خواهد بود:. بابت هر گل یک لیتر سوخت. بابت برد تیم هر بازیکن 10لیتر سوخت. بابت مساوی نیم لیتر. بابت قهرمانی در جام حذفی کارت سوخت وانت. بابت قهرمانی در لیگ کارت سوخت مادام العمر. بابت قهرمانی در آسیا یک پمپ بنزین. و بلاخره بابت بردن استقلال یک هفته اقامت در پالایشگاه سوخت خوزستان. جرایم تیم هم طبق قوانین راهنمایی رانندگی با متخلفین برخوردمیگردد. متخلفین در برخورد اول جریمه و در مراحل بعدی ضبط کارت بازی کردن و در صورت تکرار سقوط تیم به دسته پایینتر و 6 ماه حبس در پارکینگ و در صورت اصلاح نشدن یک هفته رانندگی با خودرو چینی در مسیر جاده قدیم تهران کرج و در نهایت فاتحه و مستقیم به بهشت زهرا
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

jengir - کره - سئول
تو اون مملکت یا بهتر بگیم تو اون نظام اخوندی ...اینجاست که میگن خر تو خره و ....یا.....دیگه سگ صاحبشو نمیشناسه ....الان با این مدیر عامل..مرتیکه نمی دونه فوتبال رو چه جوری مینویسن.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

آبی ترین - ایران - تهران
چقدر مدیرعاملی لنگیا بهش میاد.خودش گفته من سوراخپلیسی تیر هستم.تبریک به همه لنگیای لمپن.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
فقط برای خنده:رویانیان مدیر عامل پرسپولیس شد از فردا دفاع‌ها شنبه و یکشنبه، هافبک‌ها دوشنبه و سه‌شنبه، فورواردها چهارشنبه و پنج‌شنبه سر تمرین می‌آیند. جمعه هم که زوج و فرد نیست همه با هم می‌روند سر بازی. امیدوارم حداقل برای علی کریمی طرح ترافیک بگیره تا هر روز بیاد سر تمرین و جلوی دعوا با لیدرها را بگیره.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
فقط برای خنده :نظر سردار رویانیان در مورد باخت پرسپولیس مقابل استقلال:به نام خدا طی جلسه ای که امروز عصر داشتیم قرار شد که 30 لیتر از بنزین بازیکنان و کادر فنی کم بشه. گواهی نامه علیرضا محمد پیوست شده به دلیل نارضایتی و صحبت در مورد حواشی باشگاه. از ریختن سهمیه 60 لیتری این ماه میعثاق معمار زاده به دلیل اشتباه در گل اول جلوگری به عمل اومده. در مورد بحث فنی بازی هم معتقدم سمت شانه خاکی راست تیم ما ضعیف عمل کرد. کما اینکه ما معتقدیم زمین چمن استادیوم ازادی مرغوبیت لازم رو نداره و همکاران در تلاشن مجددا جاده کشی بشه و اسفالت مرغوب روی اون انجام بشه تا در سفرهای بعدی هیچ مشکلی وجود نداشته باشه. بلاخره ایام نوروز رو پیش رو داریم. هواداران بدانند جای نگرانی نیست. دولت خدمتگزار علیرغم همه ی تحریم ها و با تلاش و کوشش متخصصین داخلی ما تونستیم بنزین در داخل تولید کنیم و نیازی به امثال اقای دنیزلی هم نیست. حرف اخر که ما با علی اقا اومدیم خدمت کنیم و اگر همه موافقت کنند چون من چمن دیدم اواز خر در چمنی هم نثار روح امام تقدیم کنم.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

maziyar-m - ایران - مازندران
به دنبال انتصاب سردار رویانیان به مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، آئین‌نامه داخلی جدید باشگاه بدین شرح اعلام می گردد:. ۱-در کنار زمین دوربین های ثبت سرعت نصب گردد و بازیکنان سرعتی که از سرعت غیر مجاز برخوردارند جریمه و استوک ورزشی شان به پارکینگ هدایت شود . ۲-دریبل دو طرفه، برگردان، یک پا دو پا شامل حرکات نمایشی بوده و علاوه بر جریمه و ضبط استوک ورزشی، کارت بازی بازیکن متخلف سوراخ گردد. ۳-بازیکنانی که از کنترل روده خوبی برخوردار نیستند و در حین بازی بوهای مشمئز کننده از خود خارج می کنند، به علت آلوده سازی هوا به رختکن هدایت می‌شوند.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

maziyar-m - ایران - مازندران
-آب های معدنی که به صورت بی شمار در کنار زمین برای رفع تشنگی بازیکنان پیش بینی شده بود؛ از این پس سهمیه بندی شده و تنها با کارت آب قابل استفاده است. لازم به ذکر است به صورت علی الحساب هربازیکن می تواند در طول بازی سه لیتر آب بخورد و در صورت نیاز بیشتر باید مقدار آب مصرفی خود را به صورت آزاد تهیه نماید. ۵-از این پس بازیکنانی که تا به حال موفق به کسب کارت بازی(گواهینامه)نشده اند، برای دریافت کارت بازی بایستی به آموزشگاه‌های فوتبال مراجعه کرده و پس از قبولی در امتحانات به آنها کارت بازی ب-1 داده خواهد شد که تا یکسال فقط می توانند در محوطه جریمه خودی بازی کنند. ۶-پیراهن زرد رنگ و شورت مشکی داورها به پیراهن سفید و شلوار مشکی تغییر می یابد و به جای کارت های زرد و قرمز، یک دسته قبض جریمه و یک پانچ به آنها داده خواهد شد.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

maziyar-m - ایران - مازندران
. ۷-دور محوطه جریمه سرعت گیرهای آسفالتی نصب خواهد گردید. 8- به جهت جلوگیری از نیمکت نشینی بازیکنان، از این پس بازیکنان با شماره زوج در هفته‌های زوج لیگ برتر و بازیکنان با شماره فرد با شماره فرد می‌توانند در زمین تردد کنند.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
تیم هایی که بازیکن هاش و هواداراش دارن از کنترل دولتی خارج میشن باید بالا سرش سردار بزارن وگرنه اس فس و اینا که هوادارایی با شعوری ندارن تو عرصه ی ورزش!! . وقتی یه سری علی کریمی که همه میدونن تختی فوتبال ایران هست میان با کرار مقایسه میکنن . به نظر شما این تیم و هواداراش دیگه نیاز دارن آخوند و سردار بزارن بالا سرشون؟ نه دیگه . چون همشون تفکراتشون ننگ آفرینه !! این ما هستیم که به خاطر بزرگی 2500 سالمون باید بودجمون نصف بشه و بدهی های مالیمون چند برابر !! .. اینا همش دلیل داره!! کاشانی و رویانیان عوضی ترین سرپرستان تاریخ باشگاه بودند!! .. خلاصه چنان 22 رکورد تاریخی و آسیایی پرسپولیس مشخص میکنه کی سرترین تیم لا اقل در داخل ایران هست . کی بیشترین قهرمانی ها و برد ها و گل ها و آقای گلی ها و .. رو در تاریخ فوتبال ایران آورده!! .. اینا فرق تیم هاست!!
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
ببینیم حالا لنگ چی میشه..من حالم از کاشانی موذی به هم میخوره ولی لنگیا یادشون رفته با همین کاشانی چندقهرمانی آوردن و بعد رفتنش میگفتن برگرد.کلا مشکل از طرفدارای لنگه یه روز میگن فوتبالی انصاریفرد میاد میگن برو..این چیز طبیعیه که هر کی بیاد سیاسیه و هر دفعه هم کثیف تر از قبل میاد..اگه لنگیا مثل آدم از اول فصل به جای اون دایی دیوانه استیلیو تشویق میکردن با همین کاشانیو استیلی و این بازیکنان الان بالاهای جدول بودن نه ته جدول:)
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

Ghom.666 - ایران - قم
Pandora-المان . کلن همشون خائن هستند. ولی برا تو فراری متاسفم که تیمت وقتی خونخواری مثل برادر محسن رضائی ( امیدوار رضائی) مدیریت اون داره باید برسبولیس مردمی را ببره.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

pull.over - قطر - دوحه
میگن کارش رو بلده، به هر صورت چیزی که مهمه سربلندی پرسپولیسه و سردار رویانیان بدموقعی پرسپولیس رو تحویل گرفته.امیدوارم تو کارش موفق بشه و پرسپولیس رو از این وضعیت در بیاره .عشق است پرسپولیس.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

zoroye iran - اتریش - وین
soheil rad - ایران - بابل اقای محترم ظاهرا یادت رفته احمدی نژاد و حداد عادل و خیلی از نماینده های مجلس لگنی هستند جوک نگو که کسی بهت نخنده الان تمام فوتبال ایران دست سیاسیونه شما برو ببین چندتا سردار و نمایندهای مجلس در تیمها هستند مگه فتح الله زاده نون به نرخ خور نظام نیست مگه امیدوار رضایی و مقداد نجف نژاد نماینده مجلس نیستن دادش جوک نگو بهت میخندن الان تشتک سازی دقوز اباد سفلا هم مدیراش یا نماینده مجلسن یا سردار سپاه که سگ زرد برادر شغاله
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
حالم به هم خورد از این محمد پنجعلی و علی پروین ! اقای پروین, شما چی کم داری, پول ? شهرت ? به احترام روح مامان نصرت هم که شده ( که رحمت به روح پاکش ) خودتو از تو جمع این اشغالها بکش بیرون ! شما هم همینطور اقای پنجعلی!. شماها چطور روتون میشه با چند تا لات و لوت بسیجی و پاسدار کار کنید !? خدایا کار تیم محبوب من به کجاها کشده, همه افتادند به جونش که تیکه پاره اش کنند, خودت به دادش برس ...
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد تو مجبوری این پیامهای بی معنی بدی.بعد زیر هر مطلب هزارتا پیام میذاری پسر جان یکدونه بذار ولی با محتوا اینم بگم توی لنگی مثلا از اومدن یک سردار دو زاری قاتل مردم پیام تبریک میذاره که مدیر عامل لنگیها شده همین امثال تو در اون مملکت مجیز این سردارهای دو زاری را میگید که یارو فکر میکنه ...دیگه واقعا برات متاسفم.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

dannni - سوئد - سوئد
خدا بهتون رحم کنه لنگیهای عزیز هر بلای میاید سرتون نازل میشه باشکاهتون پاتوق اوسکولها شده
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

dannni - سوئد - سوئد
روتون گلاب بباره باشکاه لنگیها باغ وحش شده
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
soheil rad - ایران - بابل ... اینکه این سردار رو میزارن تو پرسپولیس واسه اینه که بتونن کنترل کنند اوضاع هوادارا و بزرگترین باشگاه ایران رو!! .. معلومه که واسه تیم فس نباید کسی رو بزارن . وقتی یه سری آدم ..از اظهار نظر مدیر تیم که تختی ورزش امروز رو (علی کریمی) با کرار مقایسه میکنند ، هوارا میکشند . معلومه که تیم فس فس احمدی نژادی هست و در راستای نظام قدم میزنه . این افراد رو میزارن که بتونن علی کریمی ها رو کنترل کنند!! . تو حالیت نیست . بچه ای باید بزرگ شی تا یه چیزایی رو بفهمی
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

minosh - مصر - اسمائلیه
چه شود!!!!!!!!!! گل بود به جمن نیز آراسته شد !
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

Royan - المان - المان
مگه اینها میذارن یه آدم عادی یه نفر که تربیت بدنی خونده شغلی داشته باشه همه شغلها باید توی خودشون بچرخه چند تا چند تا مقام و پست داشته باشند بلانسبت گور بابای بقیه که بیکار موندن فردا همین آقا میشه رئیس بیمارستان مغزو اعصاب . سابقه کاری توی ایران یعنی .... و دستمال به دستی.
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
از این به بعد هیچ داوری جرات نمیکنه به ضرر پرسپولیس سوت بزنه وگرنه سر از کهریزک در میاره.
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

مانفرد - ایران - ایران
نه اینکه در زمینه راهنمایی و رانندگی وسوخت مدیریت جانانه ای از خودش نشون داد (درحد دکترا) حال آوردنش که پرسپولیس رو هم سرو سامانی بده............... جـــــــان ان
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
Ghom.666 - ایران - قم. عزیزم شما همون شهر فسیل‌ها رو بچسب حسرت جای ما رو نخور:)توی استقلال هرکی‌ باشه هم دیگه سردار سرتیپ پاسدار نیست ! این همه رو باهم داره ! بسیجی‌،نوحه خون،سیاسی،سرداری .. دیگه این آخرشه،خدا حفظش کنه براتون
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
aria-aria-nl - هلند - روتردام !!!!!!! زیادی جدی نگیر من فقط قصدم شوخی بود . دلت از چی پره به من گیر دادی ؟ فکر کردی فقط خودت معترض به این هستی که چرا اینو گذاشتن مدیر عامل پرسپولیس . نه اینجوریا نیست خیلی خودت رو همه چیز فهم نگیر .یادت هم باشه فقط پسرا پرسپولیسی نیستن .منم برای تو متاسفم که به خاطر همچنین کامنتی از من این جواب رو نوشتی .
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
حاج فتولی شما تاجی ها مثلا خیلی فرهنگی ورزشی بوده ما نمیدونستیم? یه عمره اون مثل بختک خیمه زده رو استقلال! مدیر سیاسی واسه شما ننه شد واسه ما زن بابا?? بحث قرمز و آبی رو بذارید کنار میبینید جفتشون یه ....! فقط این یکی تازه تره بوش بلند شده!!
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

zoroye iran - اتریش - وین
واقعا یا بعضیها خودشونو به کوچه علی چپ زدن یا واقعا احتراما پرتن اخه وقتی در یه شرکتی کسی دکترای مربوط به اون شغل رو داره کارمند معمولیه و رئیس شرکت یه پاسدار بسیجی که سیکل هم نداره میشه پس لطفا اراجیف نبافید در ایران هیچ چیز سر جاش نیست و هر کسی جزو جناح تندرو فاشیستی اقایان باشه مت میگیره الان حتی باند احمدینژاد رو دارن از سمتها حذف میکنند شما کجای کاریت حرف از کدام دستمالتره میزنید با اجازتون حتی ابدارچی شرکتها و اداره ها باید از صافی عبور بکنند رویانیان و فتح الله زاده و بقیه هیئت مدیره همه پستهای سیاسی و دولتی دارن دعوا نکنید همه از یک توبره میخورند
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
نه نه اصلااااااباورم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!این چی میگه دیگه ???وااااای این چه ربطی به فوتبال داره ???!!!:((((((من رفتم توکماااا........................!!!
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
چقدر لنگیا از انتخاب فتح الله زاده میسوزن:))حق دارین وقتی بهترین مدیر عامل در تیم رقیب موندنی بشه :))مدیر عامل کثیف لنگی هم با مدیر عامل استقلالیها مقایسه نکنید لطفا:)
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
شوخیا،جدی شد:)) سردار سرتیپ پاسدار،امروز کارت ۵۰۰هزار تومنی هدیه داده،که باهاش می‌شه بنزین هم زد :))))). https://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900701000155
جمعه 1 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.