دایی: باشگاهی که بوقچی‌‌ها در آن تصمیم می‌گیرند،درش باید تخته شود


دایی: باشگاهی که بوقچی‌‌ها در آن تصمیم می‌گیرند،درش باید تخته شود

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت:‌از نظر من باید درب باشگاهی که بوقچی‌ها در آن تصمیم می گیرند را بست.

به گزارش  فارس علی دایی در گفت‌وگویی درباره اتفاقاتی که برای محمد نوری و غلامرضا رضایی در تمرین پرسپولیس افتاده است، اظهار داشت:‌ متأسفانه آقایان به کسانی تهمت زدند که جزو باشرف‌ترین فوتبالیست‌های ایران هستند من با این بازیکنان از زمانی که در تیم ملی بوده‌اند کار کرده‌ام اما متأسفانه الان به این بازیکنان تهمت زدند.
وی افزود:‌آیا گناه کرده‌اند این دو بازیکن در روز روشن آمده‌اند و به احترام من با من عکس گرفته‌اند. آنهایی که به این دو بازیکن تهمت زده‌اند خودشان بی‌غیرت هستند.
دایی ادامه داد: وقتی از یک تیم 8 یا 9 بازیکن به تیم ملی دعوت می‌شود نشانه قابلیت بالای آن تیم است. اما متأسفانه آقایان این را نمی‌دانند. من تعجب می‌کنم چطور زمان پیروزی‌ها مثل فینال جام حذفی آقایان می‌آیند و مدال می‌گیرند اما زمانی که اینطور پرسپولیس می بازد جلو نمی‌آیند.
دایی خاطرنشان کرد: من حمید استیلی را دوست دارم او زحمات زیادی را برای فوتبال این مملکت کشیده است اگر اختلافی با او دارم فوتبالی بوده نه شخصی. آقایان نباید در این شرایط او را تنها بگذارند. سؤال من این است کمیته من‌درآوردی فنی چرا نمی‌آید الان دفاع کند.
وی افزود: تنها گله‌ام این است که چرا استیلی اجازه می‌دهد عده‌ای معلو‌م‌الحال بر سر تمرینات حاضر شوند و برای بازیکنان باشرف پرسپولیس خط و نشان بکشند. زمین فوتبال حرمت دارد و نباید حرمت آن را شکست.
دایی تأکید کرد: به آقایان می‌گویم مهرماه نزدیک است و قرار است زنگ مدارس به صدا درآید پس بهتر است به آموزش و پرورش بروند و به کار خود برسند. من عاجزانه از مسئولان مملکتی خواهش می کنم به داد این پرسپولیس برسند و اجازه ندهند اتفاقاتی ناخوشایند بیافتد. معتقدم باید درب باشگاهی که بوقچی‌ها در آن تصمیم‌گیرنده هستند تخته شود.
وی در پایان یادآور شد: دوست نداشتم در این‌باره حرف بزنم چون نمی‌خواهم وارد حاشیه شوم اما وقتی که دیدم آقایان یکسری صحبت‌ها از ابتدای فصل علیه من می‌کنند به این نتیجه رسیدم که باید حرف‌هایی را به زبان بیاورم. من امیدوارم هرچه سریعتر حمید استیلی با پرسپولیس
در بازی‌های آینده موفق شود.

seven - ایران - تهران
تو دیگه خفه شو که گند زدن به این تیم را خودت شروع کردی!.
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

hamtarane - استرالیا - سیدنی
بنده خدا، فعلا که این بوقچی ها توی تمام مملکت تصمیم گیرنده هستند
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
بلژیک.من تیم پرسپولیس رو دوست دارم و احترام خاصی به بازیکنان و مخصوصا استیلی قائلم ولی طرفدار استقلال هستم لازم به ذکر بگم باختی که پرسپولیس در مقابل استقلال داشت اخرین باخت بود واز این به بعد پرسپولیس باختی نخواهد داشت زمان نشان خواهد داد که پرسپولیس تیم قدری هست وبرد استقلال رو به هواداران تبریک میگم
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
چرا زمانیکه سر مربی تیم بودی ازین حرفها رو نمیگفتی!!به قول اون دوست عزیز.تو اغاز گر گند زدن به پرسپولیس بودی!به چه حقی دایی واستیلی که تا دیروز بازیکن بوده اند وفاقد تجربه مربیگری هستند میان ومیشن سر مربی پرسپولیس..گندی که دایی (5باخت متوالی)واستیلی به تیم زدند در تاریخ ثبت خواهد شد..همه ترس من اینه با مربیگری حمید استیلی تیم 6 تایی بشه
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
fred1540 - بلژیک - هرنه .. عزیز کاشانی استفا داد !! ولی یه سری اینقدر گم شدن تو نتیجه ی این دربی که فوتبال 50 ساله رو کنار گذاشتن . به قول قدیمیا رفتن تو آب لیمو و نمک خوابیدن!! . برو این صفحه رو بخون!! https://www.iranianuk.com/article.php?id=67769 .. شاید اطلاعاتت کامل تر بشه و بدونی راهی که داری میری کاملا درسته . و اما دایی رو من به شخصه به دلایل سیاسی و ورزشی قبول ندارم . زیادم نمیخوام راجع بهش بحث کنم
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
تو دیگه خفه شو . کاشانی برا تو یکی بد نبود نمک نشناس و نون به نرخ روز خور. هنوز هم میگی‌ سیاسی نیستی‌ ؟ چطوره در عرض ۲ماه داری در راه آهن‌ هیات مدیره میشی‌ و پست میگیری؟ همه میدونن که محبوب نیستی‌ . هر وقت مرد شدی و مثل کریمی‌ پیراهن امضا کردی و دادی به یک مادر داغ دیده بعدا دهنتو باز کن عوضی‌. از همه کثیف تری ....
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

habibollah - ایران - تهران
ببند اون دهنتو که همون بوقچى هاتوروکردن على دایى. على دایى ازاوناست که هم ازتورمیخوره هم ازتوبره. اینم تازه مدشده که میان میگن ماتوزمینه فوتبال اختلاف داریم . ولى درکنارش دوست ورفیقیم.آره ارواح خیکت. توهمونى هستى اگرازتیم ملى نمینداختنت بیرون الان هم باپررویى . داشتى بازى میکردى. پروروترازدایى بازم خودشه.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

آبی ترین - ایران - تهران
لنگیا چقدر از باخت دربی داغون شدن که تو هر موضوع و هرسایتی در مورد آخرین گندشون نظرمیدن.بابا ... چه ربطی داره به شقیقه . پوشک محافظ یادتون نره که بوی گند تیمتون همه جا رو برداشته.
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. eki bod eki nabod - انگلیس - لندن..;کاملا با شما موافقم..این مردک خیال کرده مردم مثه خودش بیشعورند؟!میگه من سیاسی نیستم !از سیاست هم خوشم نمیاد!!از اونطرف تو برنامه نود سال قبل وقتیکه در مورد برکناریش از تیم ملی حرف میزد گفت:فدراسون نه در انتخابم به عنوان سرمربی تیم ملی نقش داشت ونه در برکناریم از تیم!!!!!!!!
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.