رابطه غیرمتعارف به قتل انجامید


رابطه غیرمتعارف به قتل انجامید

جام جم آنلاین : شخصی که در یک اقدام جنون آمیز اقدام به قتل زنی که با وی ارتباط دوستانه و نامتعارف داشت کرده و پس از آن به قصد خودکشی اقدام به خودزنی کرده بود از سوی ماموران انتظامی شهرستان رباط کریم دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سرهنگ مهدی یارندی معاون اجتماعی استان تهران و البرز در تشریح این خبر اظهارداشت: ماموران کلانتری 12 نسیم شهر شهرستان رباط کریم در پی دریافت اخباری مبنی بر وقوع یک مورد درگیری که منجر به مجروح شدن زن جوانی شده است بلافاصله به محل حادثه اعزام و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: با حضور ماموران در محل حادثه ، بنا به اظهارات شاهدان مشخص شد که فردی به نام «مسعود» پس از مجروح کردن خانم جوانی که باهم روابط دوستانه و غیر متعارف داشته اند خود نیز اقدام به خودزنی کرده و خود را از ناحیه شکم به شدت مجروح می کند که پس از این اتفاق توسط ساکنان محل هر دو مجروح به بیمارستان منتقل می شوند.

پس از اعزام مأموران به بیمارستان مشخص شد که زن حادثه دیده به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است .

سرهنگ یارندی افزود: متهم مورد نظر پس از درمان، جهت تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی شهرستان منتقل و در بازجویی های اولیه به قتل اعتراف و اذعان داشت که مدت زمان زیادی است که به دختری به نام «مینا» علاقمند هستم و برای رسیدن به او و جلب رضایت خانواده اش تمام تلاش خود را به کار بستم و حتی بنا به درخواست وی مبنی بر ادامه تحصیل موفق به قبولی در رشته مهندسی نیز شدم .

متهم افزود: با وجود علاقه به مینا با مقتوله نیز در ارتباط بودم که پس از مدتی رفاقت با وی تصمیم به جدایی از او گرفتم اما متاسفانه او راضی به این جدایی نبود و دختر مورد علاقه ام را نیزاز این رابطه مطلع کرد ، به طوری که آن دختر از ازدواج با من منصرف شد. به مقتوله التماس کردم، گفته های خود را پس بگیرد و دختر مورد علاقه ام را قانع کند که ارتباط خاصی بین ما نبوده است اما او شروع به فحاشی و مسخره کردن کرد که این اقدام وی باعث عصبانیت بیش از حد من شد و بنابراین با قرار گرفتن در مسیر راهش هنگام بازگشت از محل کار او را در حالی که به تهدیداتم بی توجهی می کرد، در اوج عصبانیت به قتل رساندم و پس از آن قصد خودکشی داشتم که موفق به این کار نشدم.

گفتنی است ؛ متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

دخترپارسی - نیوزلند - اکلند
ماشاالله همه یواش یواش دارن قاتل میشن
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

پروردگار - ایران - تهران
تنها راه حل این معضل قطع کامل به جای ختنه است
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
حالا کجای این رابطه غیر متعارف بوده؟
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

erfan_p0wer - ایران - تهران
جدیدا مثل آب خوردن آدم میکشن
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
مسخره است. آدم عوضی دختر مردم رو از راه بدر می کنه و باهاش رابطه نامتعارف برقرار می کنه بعدش هم میگه باهات قطع رابطه می کنم و ... مگه دختر مردم چه گناهی کرده که تو دلت هرچی خواست باهاش بکنی و آبرویش را ببری و به امان خدا ولش بکنی؟! اگه کسی با خواهر و ناموس تو این کارها را می کرد تو خودت غیرتی نمیشدی و عکس العمل نشان نمیدادی؟ قباحت هم حدی دارد!!
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
از برکات عنقلاب شکوهمند و حکومت جانوران اسلامی کشور شده مسلخ جان و اندیشه وقتی اعدام از سوی ملا نیست خود افراد دست بکار می شوند..ننگ و نفرت/
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
پروردگار - ایران - تهران.مردم از خنده. راه دیگش اینه که اونای دیگرو یا گل بگیرن یاتخته. چون اقایون به هیچ وجه تن به اینکار نمیدن, میدن?
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی. واعظ عزیز, درست میگیا.
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

مهم - بلزیک - بروکسل
فقط باید گفت خلایق همین اخوندا لایق
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
مرده شور شکم و زیر شکم مردم ایران رو ببرند که بخاطرش تن به هر کار ناشایستی از قبیل قتل و دزدی و تجاوز می زنند.یکی از خوانندگان عزیز بسیار به جا و بانمک کامنت گذاشته که به جای ختنه از ته ببرند یا خانمها مال خودشون رو گل بگیرند تا شاید جلوی این قتل و خونریزی گرفته شود.آخه یکی نیست بگه چه خبره ؟ هرموقع احساس داغی می کنید سریع بپرید حوض یخ .شاید که آروم بشین .
جمعه 1 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.