ماجرای جالب ازدواج لیلا حاتمی و علی مصفا: همه چیز از فیلم مهرجویی شروع شد


ماجرای جالب ازدواج لیلا حاتمی و علی مصفا:
همه چیز از فیلم مهرجویی شروع شد

سینمای ما نوشت : لیلا حاتمی به تازگی در گفت‌وگویی مشترک با هانیه توسلی که در تازه‌ترین شماره ماهنامه فیلم به مناسبت روز ملی سینما انتشار یافته از همسرش علی مصفا در کنار شکیبایی، حامد بهداد، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، حمید فرخ‌نژاد، شهاب حسینی و بهرام رادان به عنوان بهترین همبازی‌های خود در دوران بازیگری نام برده است. لیلا حاتمی می‌گوید: آقای مهرجویی اول من و علی مصفا را به هم علاقمند کرد و بعد فیلمش را ساخت.

آن حس‌ها همه‌اش واقعی است

خیلی‌ها معتقدند رابطه عاشقانه شخصیت‌های فیلم "لیلا" با توجه به واقعی بودن آن در بین بازیگرانش برای تماشاگران خاص و عام، بسیار باورپذیر درآمده است. وی در پاسخ به این سوال که چقدر از ارتباط عاشقانه فیلم واقعی بوده و آیا حس علاقمندی این زوج هنرمند سینما در طول همین کار شکل گرفته، گفته است: اتفاقا دوست دارم به این سوال جواب بدهم. آن حس‌ها همه‌اش واقعی است. قبل از شروع فیلمبرداری حس‌هایمان به هم شروع شده بود. اصلا آقای مهرجویی اول ما را به هم علاقمند کرد و بعد فیلمش را ساخت.

همیشه به ضرر علی تمام می‌شد

لیلا حاتمی پس از ازدواج با علی مصفا یک بار دیگر با او در فیلم "میکس" داریوش مهرجویی همبازی شد. یک بار نیز به عنوان بازیگر در فیلم "سیمای زنی در دوردست" به کارگردانی همسرش علی مصفا حضور یافت. وی در بخش دیگر این مصاحبه با اشاره به سرریز شدن پیشنهادی مشابه پس از موفقیت این فیلم گفته است: همیشه سعی کردیم تکراری نشود. همین جور با سیل پیشنهادهای دوتایی مواجه می‌شدیم اما از آن‌ها فرار می‌کردیم. یا هیچ‌کدام‌مان نمی‌رفتیم یا فقط من می‌رفتم و این همیشه به ضرر علی تمام می‌شد.

علی مصفا برای خواستگاری لیلا حاتمی پیش داود رشیدی رفت

گفتنی است چندی پیش داود رشیدی بازیگر مطرح سینما تئاتر وتلویزیون در گفت‌وگویی با مجله پردیس روایت جالبی از آشنایی با خانواده حاتمی و ماجرای این ازدواج تعریف کرده بود: صمیمیت من و علی حاتمی به سال‌های قبل برمی‌گردد. ما با هم دوست بودیم و رفت و آمد خانوادگی داشتیم . لیلی و لیلا با هم بزرگ شدند . من و علی حاتمی واقعا مثل دو برادر بودیم و رفت و آمد ما و خانواده او هنوز هم ادامه دارد تا جایی که آقای مصفا برای خواستگاری از لیلا (حاتمی) پیش من آمد چون علی (حاتمی) دیگر فوت کرده بود.

khosh bavar - ایران - یزد
هالیود Brad Pitt و Angelina Jolie دارد و ما هم لیلا حاتمی و علی مصفا !
دوشنبه 28 شهریور 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
وای که چقدر از لیلا حاتمی خوشم میاد !خیلی قیافه مهربون و دوست داشتنی داره !! و اصلا شوهرش بهش نمیخوره !
دوشنبه 28 شهریور 1390

Artosh - ایران - تهران
لیلا حاتمی یکی از با کلاس ترین بازیگران تاریخ سینمای ایران است. روح علی حاتمی هم شاد.
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

lucina - ایران - تهران
لیلا حاتمی یکی ار بازیگران دوست داشتنی ولی بی ادعاست که من خیلی خیلی دوسش دارم.
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
مادر ایشان نیز هنر مند سینما در زمان پهلوى بود ( زرى خوشکام )
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
khosh bavar - ایران - یزد. با توجه به نظر شما در مورد(وودی الن) من جدا در مورد این نظرشما گیج شدم. نمیتونم بگیرم که موافق دو هنر پیشه هالیوود هستید یا خیر. اگر وقت داشتید, لطفا توضیح بدین. با تشکر.
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

khosh bavar - ایران - یزد
PARVANE1 : دوست عزیز, زیاد منو جدی نگیر ! دوما, این نظرم همینطوری بفکرم امد که یک " مقایسه " کوچک بود که هر جامعه ای شخصیتهای سینمایی و اجتماعی و فرهنگی و سیاسی خودش را دارد, پس این کجا و ان کجا و از طرفی شاید باشند خوانندگانی که نظرم را میخوانند, از این طرز فکر خوش باوری الهام گرفته و فقط با " علم " مقایسه تا اندازه ای جواب مشکلات خودشان را در هر موردی که شده, پیدا کند و یا اصلا با بی اعتنایی به این نظر و طرز نظرم ریشخند بزند ! شاد و مشکل گشا باشیم.
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
khosh bavar - ایران - یزد. به این ترتیب, وقت من و خودتو و دیگران رو گرفتی.LOL
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.