بازداشت زن‌ عموی مقتول به اتهام قتل


بازداشت زن‌ عموی مقتول به اتهام قتل

فرمانده انتظامی بابلسر از دستگیری زنی که به دلیل اختلافات خانوادگی ، پسر شش ساله برادر همسرش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

سرهنگ طبری در گفتگو با ایسنا با اعلام این خبر، افزود: در پی مراجعه فردی به کلانتری 11 شهرستان بابلسر مبنی بر این‌که پسر شش ساله‌اش از ساعت 11 صبح روز جمعه از منزل خارج شده و تاکنون مراجعه نکرده است، پس از دریافت مشخصات فرد مفقودی، ماموران اقدامات اولیه پلیسی را برای یافتن «مبین» شش ساله آغاز کردند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات و بر اساس تماس‌های مردمی با سامانه 110 مبنی بر فوت مشکوک یک کودک در بیمارستان، ماموران احتمال دادند این دو موضوع به یکدیگر مرتبط باشند و پس از انجام تحقیقات از مسئولان بیمارستان متوجه شدند، متوفی به علت خفگی در منزل عمویش جان خود را از دست داده و به بیمارستان منتقل شده است.

سرهنگ طبری با اعلام خبر دستگیری متهم به قتل در کمتر از 24 ساعت، در تشریح جزییات آن گفت: پس از وقوع قتل، ماموران در تحقیقات و بررسی‌های اولیه از خانواده مقتول متوجه شدند، متهم به قتل که «میترا» نام دارد ، به علت اختلاف خانوادگی با خانواده همسرش مرتکب این جنایت شده و متواری است.

فرمانده انتظامی بابلسر افزود: ماموران با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، متهم به قتل را هنگام خروج از استان در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی و دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیسی به بزه انتسابی اعتراف کرده، گفت: متهم به علت اختلاف خانوادگی با خانواده همسرش و به قصد انتقام از آنان مرتکب این قتل شده‌است.

سرهنگ طبری افزود: در حال حاضر پرونده برای بررسی بیشتر موضوع در اختیار پلیس آگاهی بابلسر قرار دارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.