مظلومی:دوست ندارم استیلی را اینگونه ببینم , دایی: از شکست پرسپولیس ناراحت شدم


دایی: از شکست پرسپولیس ناراحت شدم اما فعلا حرفی نمی‌زنم

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: از شکست پرسپولیس ناراحت شدم اما فعلا قصد ندارم در این مورد صحبت کنم.

به گزارش  فارس، علی دایی در مورد شکست پرسپولیس در دربی اظهار داشت: در شرایط فعلی ترجیح می دهم که در خصوص این باخت حرفی نزنم. اگر در روزهای بعدی لازم باشد در این مورد حرف هایم را خواهم گفت.
دایی ادامه داد: از شکست پرسپولیس ناراحت شدم. می دانم که هواداران این تیم هم ناراحت و غمگین هستند بنابراین ترجیح می دهم در این شرایط حرفی نزم.
سرمربی راه‌آهن تاکید کرد: حرف زدن من قطعا از ناراحتی هواداران کم نمی کند و دردی هم از پرسپولیس دوا نمی شود.


مظلومی:دوست ندارم استیلی را اینگونه ببینم
شاید هواداران بگویند "پرویز دوبله سوبله!"

سرمربی تیم استقلال پس از سومین برد پیاپی برابر پرسپولیس گفت: هرگز دوست ندارم حمید استیلی را اینگونه ببینم.

پرویز مظلومی موفق شد در کسوت سرمربیگری استقلال سومین پیروزی متوالی مقابل پرسپولیس را کسب کند و با این هت‌تریک کاری کند که تاکنون سابقه نداشته است.

یک روز پس از برتری 2 بر صفر استقلال برابر رقیب سنتی، خبرنگار ورزشی فارس سراغ این مربی رفت.
متن گفت‌وگوی تفصیلی فارس با مظلومی را در زیر می‌خوانید:

بعد از برد در دربی دو روز تمرینات را تعطیل کردید...
بچه‌ها شیرینی تولد ما را دادند و ما هم با این کار جبران کردیم. چون بازی با سایپا دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود و در این مدت بازیکنانم فشار بسیار زیادی را از لحاظ بدنی متحمل شدند به همین خاطر به آنها مرخصی دادم تا به خانواده‌هایشان برسند و به قولی زحمت آن‌ها را جبران کرده باشم.

ظاهرا بازیکنان می‌خواستند در رختکن برایتان جشن تولد بگیرند، درست است؟
فرهاد مجیدی گفت می‌خواهیم چنین حرکتی انجام دهیم ولی از آنها خواستم ذهنشان را به بازی معطوف کنند. فرهاد مجیدی نیز در جریان بازی بهترین عملکرد را داشت. از تمامی بازیکنانم بخاطر بهترین کادویی که به من دادند تشکر می‌کنم.

پس از رسیدن به منزل اولین کسی که به شما تبریک گفت چه کسی بود؟
واقعا سورپرایز شدم. ساعت 11 به خانه رسیدم و دیدم در را باز نمی‌کنند وقتی به در کلید انداختم دیدم باز نمی‌شود و چراغ‌ها هم خاموش است. خلاصه به هر طریقی که بود وارد منزل شدم و دیدم چه جشنی برایم برپا کرده‌اند و خودم هم خبر نداشتم. آتش بازی و فشفشه، سورپرایزی بود که خانواده‌ام برای من در نظر گرفته بودند که شیرینی این پیروزی را دو چندان کرد. واقعا همسر و خانواده‌ام در طول دوران بازیگری و مربیگری کمک حال من بوده‌اند و خیلی از سختی‌ها را آنها تحمل کردند و گاهی غم و غصه مرا خوردند. می‌دانم که هیچ وقت نمی‌توانم این کارها را جبران کنم.

شب گذشته راحت خوابیدید؟
پاهایم از قبل مال خودم نبود شاید باورتان نشود قرص و دارو مصرف کردم تا بخوابم و حتی مجبور شدم از قرص خواب‌آور استفاده کنم. پایم مرا خیلی اذیت می‌کند و باید در یک فرصت مناسب پایم را هم عمل کنم. دوستانی که در تمرینات و در کنار من هستند بخصوص ماساژورهای تیم خیلی زحمت می‌کشند که این درد کهنه زیاد اذیتم نکند.

سال گذشته که استقلال در دو بازی پرسپولیس را برد هواداران لقب "رفت و برگشت" را به شما دادند امسال چه باید بگویند؟
(با خنده) شاید امسال بگویند "پرویز دوبله، سوبله!" البته من زیاد دل خوش این شعارها نیستم چون همین هواداران بر سر ما منت گذاشتند. این پیروزی ها به دست پرویز مظلومی و به تنهایی به دست نیامده و همه این مجموعه در این بردها سهیم هستند. هر کس نقشی ایفا کرده و در آخر می‌گویم که خدا بر سر ما منت گذاشت که این بردها را به دست آورده‌ایم.

گفته بودید تا ابد دربی‌ها را می‌بریم، منظورتان چه بود؟
تا زمانی که من در استقلال هستم این اتفاق می‌افتد. بعد از بازی با تراکتورسازی در نشست خبری گفتم که دربی را می‌بریم. هر چند برخی از دوستان قبل از بازی با مصاحبه‌های خود استرس داده‌ بودند ولی آن مصاحبه‌ها نه تنها استرس نبود بلکه تحریکی بود برای بازیکنانم که پیروز شوند. آنها دیدند که مربی‌شان روحیه برد دارد و با همین انگیزه وارد زمین شده است. شاید باور نکنید اما اگر بخواهم از این بازی حرف بزنم یک کتاب باید بنویسید.

از شب گذشته تا به امروز برخی از این صحبت می‌کردند که استقلال می‌توانست 6 گل سال 52 را جبران کند. شما موافق این مسئله هستید؟
فقط می‌‌توانم بگویم با اقتدار بردیم. روی تیم پرسپولیس خیلی فشار است و من دوست ندارم استیلی این گونه فشار را تحمل کند چون او مربی جوان و با دانشی است و در بازی با ذوب آهن خیلی خوب تیم‌اش را جمع کرد. به طرفداران دو تیم خسته نباشید می‌گویم ولی در این بازی می‌توانستیم با نتیجه خیلی بهتری ببریم. با این حال خدا را شکر می‌کنم که این نتیجه رقم خورد و همین مسئله جای شکر دارد. با این تفاسیر پرسپولیس در بازی برگشت هم باید با استرس مقابل استقلال بازی کند. تا آن زمان راه طولانی باقی مانده و من ترجیح می‌دهم یک هفته قبل از بازی برگشت در مورد آن مسابقه حرف بزنم.

اما طبیعی است که قبل از آن بازی هم در مورد شکست پرسپولیس صحبت کنیم.
من همیشه به تیمم روحیه می‌دهم چون بازیکن به مربی خود نگاه می‌کند و اگر مربی احساس شکست داشته باشد روی بازیکن اثر می‌گذارد. نکته‌ای که باید به آن اشاره کنم این است که خوشحالی من چندین برابر شد وقتی که دیدم روحیه فداکاری، گذشت و رفاقت در تیمم موج می‌زند. بازیکنی که می‌توانست گل بزند از خود گذشتگی کرد و پاس داد. برهانی، جباری، مجیدی و حتی میداودی در این مسابقه کاملا گذشت کردند و نشان دادند که در اختیار تیم هستند و این مسئله برای من مهمتر از پیروزی در دربی بود.

با این پیروزی رکورددار شدید. درست است؟
همینطور است. تا به حالا اتفاق نیفتاده که یک مربی سه دربی را پشت سر هم ببرد. البته ما نمی‌خواهیم جاودانه باشیم و تنها نگرانی من بخاطر مسائل مالی است. شاید باورتان نشود که آقای فتح‌اله زاده از ترسش نمی‌خواست به رختکن بیاید چون پاداش 4 بازی قبل را نتوانسته بود پرداخت کند. شاید او حس می‌کرد اگر به رختکن بیاید بازیکنان پاداش می‌خواهند.
باور کنید شرایط مالی ما خوب نیست و بارها شده نوبت پرداخت پول من رسیده ولی خودم خواسته‌ام که آن را به بازیکنان بدهند. چه کسی باور می‌کند که من 8 ماه پول نگرفته باشم؟ حتی حقوق ماهانه و یا یک ریال هم دریافت نکرده‌ام ولی در جامعه مردم از ما انتظار دارند. همه فکر می‌کنند ما در آسایش کامل هستیم ولی از درون ما خبر ندارند. مقداری از قدیم پس‌انداز دارم که داریم از آنها خرج می‌کنیم. من می‌گویم بازیکن باید انگیزه داشته باشد ولی وقتی نمی‌توانیم چنین پول‌هایی بدهیم چرا دم از خصوصی‌ شدن می‌زنیم؟
امیدوارم وزارت ورزش به وضعیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس رسیدگی کند چون بازیکنان ما با این نتایج خوب هنوز پاداشی نگرفته‌اند و باید انگیزه‌ای برای آنها وجود داشته باشد. هستند کسانی که در تیم استقلال حضور پیدا کرده‌اند ولی تیم های دیگر دو برابر به آنها می‌دادند. آنها به عشق این پیراهن آمدند و گذشت کردند

اما قبول دارید این روزها دست فتح‌الله زاده هم بسته است. شاید او باید از چند جبهه به قضایای مالی نگاه کند.
صددرصد همین طور است. بارها گفته‌ام که از او تشکر می‌کنم چون تک و تنهاست و با دست خالی همه را نگه می‌دارد. گاهی اوقات پیش او می‌نشینم و می‌بینم که چند نفر به او زنگ می‌زنند و حتی از خیلی جاها قرض می‌کند که همه را راضی نگه دارد. از آقای عباسی وزیر محترم ورزش می‌خواهم که نگاهی ویژه به استقلال داشته باشد و از این همین ابتدا دست استقلال را بگیرد.

دیشب خودتان را جای حمید استیلی گذاشتید؟
حتما این کار را کردم. شاید باور نکنید اما همسر من به دنبال استیلی بود تا با او تماس بگیریم و صحبت کنیم و بگوییم که اظهار ناراحتی نکند اما نتوانستیم تماس بگیریم. من هم دوست ندارم استیلی را در این شرایط ببینم.
مربی بازنده همیشه تنهاست. در این جور مواقع همه خود را کنار می‌کشند و انتقادات سرازیر می‌شود. برای خود من هم این اتفاقات افتاده است. وقتی می‌بازیم همه اسم مظلومی را می‌آورند ولی این برایم جالب است که وقتی می‌بریم تمرینات یک طرف دیگر باعث برد شده است. در ایران اینگونه است ولی استیلی مربی جوانی است و جرات داشته که این تیم را با آن شرایط تحویل گرفته و من برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

به نظر شما استیلی می‌‌تواند تیمش را جمع کند؟
همه باید به او کمک کند؛ از مدیر تا هوادار باید دست استیلی را بگیرند چون او به تنهایی نمی‌تواند. استیلی تیم خوبی دارد و اینگونه نیست که پرسپولیس ضعیف باشد. آنها چند نقطه ضعف دارند که می‌توانند برطرف کنند.

شکست تیم‌های علی دایی سخت‌تر بود یا شکست تیم استیلی؟
شرایط بازی با بازی فرق می‌کند ولی ما در دو بازی پارسال، سخت پرسپولیس را شکست دادیم و در این بازی با اقتدار بردیم. فکر می‌کنم آن توپ جباری که به تیر دروازه برخورد کرد گل شد. البته من هنوز فیلم بازی را ندیدم ولی به مجموعه پرسپولیس خسته نباشید می‌گویم و از استقبال هواداران دو تیم تشکر می‌کنم.

گفته بودید که باخت بعد از دربی مثل زلزله می‌ماند آیا الان این شرایط برای پرسپولیس رخ داده؟
منظورم این بود که همه چیز سر مربی خراب می‌شود. باخت در دربی نه تنها زلزله است بلکه مثل سونامی می‌ماند و از زلزله بدتر است.

هفته آینده با سایپا بازی دارید. فکر نمی‌کنید کارتان از امروز سخت‌تر شده است؟
قبول دارم، چون سایپا تیم خوبی است و می‌دانم که بعد از دربی چه باخته باشی و چه پیروز باشی کار سخت است. به بازیکنانم هم گفته‌ام که تمام فکرشان به بازی‌های آینده باشد و تلاشم این است که آنها را از فکر این پیروزی را خارج کنم.

pandora - آلمان - کلن
نه بابا دایی جون راست میگی‌؟باور کنم؟از اینکه تماشاگران استقلال صدات کردن چه حالی‌ داشتی؟به یاد رفت و برگشت پارسال ! پارسال چی‌.باز هم ناراحت بودی واسه هواداران؟الان از وضعیت راه آهن بگو،از این هم ناراحتی‌ که شونه‌ به شونه لنگ ته جدولید؟همه ناراحتی‌ هاتو بریز بیرون غمباد نشه:) / پرویز خان این دوبله سوبله هم می‌شه گاهی به جای پرویز‌هت تریک کن به کار برد،خوب اومدی / سایپا هم که ۵ امّ هست،بازی آسونی نیست اما ما سرور همه تیمای لیگ هستیم
شنبه 26 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
نه بابا دایی جون راست میگی‌؟باور کنم؟از اینکه تماشاگران استقلال صدات کردن چه حالی‌ داشتی؟به یاد رفت و برگشت پارسال ! پارسال چی‌.باز هم ناراحت بودی واسه هواداران؟الان از وضعیت راه آهن بگو،از این هم ناراحتی‌ که شونه‌ به شونه لنگ ته جدولید؟همه ناراحتی‌ هاتو بریز بیرون غمباد نشه:) / پرویز خان این دوبله سوبله هم می‌شه گاهی به جای پرویز‌هت تریک کن به کار برد،خوب اومدی / سایپا هم که ۵ امّ هست،بازی آسونی نیست اما ما سرور همه تیمای لیگ هستیم
شنبه 26 شهریور 1390

markopolo vic - استرالیا - ملبورن
آقای مظلومی یه دونه ای....
شنبه 26 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
به توهیچ ربطی نداره پرویزخوشگله ..///دایی همچنان دوستت داریم///استیلی تومیتونییییی ..
شنبه 26 شهریور 1390

zoroye iran - اتریش - وین
دایی مثل اینکه یادش رفته پارسال چه بلایی سر پرسپولیس اورد ولی تیم دایی خیلی بهتر از تیم الان استیلی بازی میکردن استیلی خیلی برای این تیم کوچیکه در ضمن امسال بازیکنهای بهتری جذب کردن مظلومی هم هیچ عددی نیست و در حد بقیه مربیهای ایرانه فقط در این دو فصل لگن خوب بازیکن جذب کرده اگه رحمتی و اندو رو از این لگن بگیرید کارشون ساختس البته میداودی مجیدی و حنیف و پژمان هم عالیند.نوری زارع و رضایی اینها بازیکنهای دایی هستند و اصلا بازی نمیکنند من جای استیلی بودم رو سکو تبعیدشون میکردم و ظاهرا کریمی حسابی از خجالتشون در اومده در ضمن باید استیلی استعفا بده یا با تیپا اخراجش کنن
یکشنبه 27 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
بچه های سایت شما هم همدیگر رو ماچ و بوسه کنید و این کُرکُری خوندن ها رو کنار بذارید ! راستی فانوس چرا پیداش نیست !؟
یکشنبه 27 شهریور 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
لنگی اینجا نبینم سوراخا:)برین با طرفداران تیمای ته جدول کل کل کنین سوژه خنده ها:)جای سوختگیتون با پمادو لیزرو اینا هم درست نمیشه این سوزش همیشه باهاتون میمونه:)))))
یکشنبه 27 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول-حرف جدیدبزن .لیزر..پماد..خمیردندون روواسه بازی بعدی نگه دارلازم میشه..
یکشنبه 27 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
پرویز دوبله سوبله :))
یکشنبه 27 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
pandora - آلمان - کلن. جدیدا تراکتور رو تراختور تلفظ میکنی!!!لهجه گرفتی? یا بی خبر, گل بی خودی میزنی!?.
یکشنبه 27 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول. منظورت از لنگی چیه? دوما, شماها هنوز یاد نگرفتین, که بازی! یعنی بازی! یعنی برد وباخت! در ثانی, هرکسی روکه قم به عنوان مربی میزاره من که نباید ساپورت کنم, تازه شما چطور شدی طرفدار تیم استقلال? چه ربطی داره به شما? بدم میاد یه عده مثل گوسفند گله وار هی میشن هوادار! بزرگ شین دیگه! مدرسه ودوران راهنمای اینجور خزبلاتو میگفتین, میگفتم بچه این, ماشالله سن پدر بزرگ بنده هستین, حیا کنین! (با تو هم هستم پوریا).
یکشنبه 27 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
اول خواستم جواب ندم،دیدم اگه ندم پررو تر میشی‌ پدر بزرگ.حالت بدتر شده که ! یجا نشون بده من تراکتور رو چیز دیگه تلفظ کرده باشم.اوکی؟ثانیا تو چه کاره هستی‌؟تو این سایت کی‌ هستی‌؟کسی‌ میاد به تو بگه چرا همه جا رو مسموم میکنی‌؟اون از پرنیان که اخراج شودی به خاطر فحاشی ! این از اینجا که همه باهات مشکل دارند.ناراحتی‌ اینجا رو نخون،اگه هم میخونی‌ اینقدر بفهم که تو هیچ کاره هستی‌.اگه حرفا زور داره برات یه‌جور و یجا دیگه خودت رو خالی‌ کن.دیگه هم اسم من رو نعیار بارها گفتم تو واسه من وجود نداری.تو که ۲برابر من سنّ داری چرا وضع و اوضاعت اینجوریه؟حالا هم واسه جلب توجه!اومدی اینجا یه دمی تکون میدی:))گوسفند و گله هم جواب نداره،انتظاری بیشتر از این نمیره از تو.هر تاپیک رفتی‌ به گند کشیدیش همه لینکا هم هست،اونوقت اومدی کدخدا شدی واسه ما نخود نشسته آش شدی،حالا خوشحال باش بعد از چندین ماه جوابت رو دادم:)
یکشنبه 27 شهریور 1390

0102 - افغانستان - هرات
استقلال دمت گرم اس. اس .استقلال
یکشنبه 27 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
راستی‌ لنگی جون،کور خود و بینایی دیگران نباش ! همه چیز تو قابل نقد هست خودت هم میدونی‌.از طرفی‌ اگه لنگی هستی‌ که هستی‌ بهتره مدل کامنت گذاشتن این لنگیا رو هم ببینی‌،نمیدونم چرا اینجور جاها لنگیا کور میشن فقط به حرفای استقلالی‌ها گیر میدهند ! فکر کنم چندین لنگی اینجا هست که دهانش که باز می‌شه لجن از توش میریزه بیرون !! خوب این از سوزش هست که گاهی آدم کور هست گاهی بینا.امیدوارم واسه خودت شخصیت قائل بشی‌ و دیگه به من کامنت ندی،یکی‌ دادی که اشتباه کردی دادی جواب هم گرفتی‌ که من هم اشتباه کردم جواب به تو دادم.آدم گاهی مجبور به اشتباه می‌شه!
یکشنبه 27 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
حقیر‌ترین موجود اون هست که خودش به حرف خودش عمل نکنه ! همیشه بگه اینجا محل تبادل نظر هست.اگه کسی‌ به حرف خودش گیر بده بهش بگه اینجا همه آزادند نظرشون رو بنویسند.اما خودش به نظر همه گیر میده!اینجا همه جور آدمی‌ هست و باید پذیرف در جامعه همه مدل حرف و آدم هست نباید به کسی‌ گفت چجوری باش چجوری نباش بلکه باید پذیرفت و کنار اومد ... (بخشی از حرف‌های فیلسوفانه)از طرفی‌ همیشه میگه توهین مال آدم‌های ضعیف و بی‌ منطق هست اما خودش توهین زیاد میکنه و حتی به خاطر توهین و فحاشی بهأ سنگینی‌ هم داده،الان هم دهانش که باز می‌شه توهین میریزه ازش.پس چه خوب اول به حرفی‌ که می‌زنیم خودمون عمل کنیم نه اینکه ژست روشن فکری بگیریم،از روی مقاله حرف بزنیم اما تو عمل خودمون از همه پست تر باشیم
یکشنبه 27 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
pandora - آلمان - کلن. ببین پسر ! بابای تو کار نمیکنه که تو بشینی کیهان بچه ها بخونی, تو نه استقلال هستی نه میتونی باشی, من اگر پدربزرگ تو محسوب میشم که نمیشم امااز تو بزرگترم, احتمالا پدرت بهت گفته احترام بزرگتر از خودت نگه داری! نمیتونم دلیلش هم بهت گفته یا نه? وقتی یک مشت وطن فروش میخوان اسم پرسپولیس رو لجن مال کنن تو اگر تراختوری نیستی بایدبفهمی گل بخودی نزنی! گفتی من لنگیم!! اوکی! اگه منظورت تیم فوتبال هست, تو مثلا درس خواندهی ارواح شکمت! هوادارن تیم, کارت عضویت دارن! تیمی که 6 میلیاد بدهی داره! و بنده و شما حق هیچ اظهار نظری درتصمیم گیریهاش نداریم چطور میشه مال من یا شما? بچه بودی یه زمان این چرندیات رو میگفتی گذشت. پرنیان رو گذاشتم برای یه مشت خاله زنگ! بهرحال بارها با حمایت امثال شما به مادر من اهانت کردن که اونهم نشانگر فرهنگ خانوادگی تون هست.
یکشنبه 27 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
حقیر‌ترین موجود اون هست که خودش به حرف خودش عمل نکنه ! همیشه بگه اینجا محل تبادل نظر هست.اگه کسی‌ به حرف خودش گیر بده بهش بگه اینجا همه آزادند نظرشون رو بنویسند.اما خودش به نظر همه گیر میده!اینجا همه جور آدمی‌ هست و باید پذیرف در جامعه همه مدل حرف و آدم هست نباید به کسی‌ گفت چجوری باش چجوری نباش بلکه باید پذیرفت و کنار اومد ... (بخشی از حرف‌های فیلسوفانه)از طرفی‌ همیشه میگه توهین مال آدم‌های ضعیف و بی‌ منطق هست اما خودش توهین زیاد میکنه و حتی به خاطر توهین و فحاشی بهأ سنگینی‌ هم داده،الان هم دهانش که باز می‌شه توهین میریزه ازش.پس چه خوب اول به حرفی‌ که می‌زنیم خودمون عمل کنیم نه اینکه ژست روشن فکری بگیریم،از روی مقاله حرف بزنیم اما تو عمل خودمون از همه پست تر باشیم
یکشنبه 27 شهریور 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
چقدر اینجا لنگی پاره پاره اضافه شده.لنگو همین طرفدارای...به این روز درش آوردن دیگه:) -katrina بریتانیا - لندن..حرف جدید میخوای.هت ریکیها:)داور نذاشت وگرنه شیش تایی میشدین سوراخا.الان همه لنگیها ساکتن چون چیزی واسه گفتن ندارن تو هم معلومه بدجور سوختی که هی جواب میدی:))
یکشنبه 27 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
pandora - آلمان - کلن. یه خاطره برات تعریف کنم بد نیست, orkut تازه اومده بود و راحت ترین راه ارتباط با ایران بود اون زمان, من هم یه صفحه بی نام و نشان داشتم مثل همیشه, بایک خانمی تبادل نظر میکردم, یک پسر جوانی حدودا 18ساله بمن توهین کرد , همه مشخصاتش اونجا بود, این گذشت, یه روز رفتم یک بستنی فروشی, نشسته بودم که دیدم پیش خدمت انجا امد که همان پسرک بود, خیلی احترام کرد, و جوان بسیار مودبی است, الان هم انجا هنوز کار میکند, . با وجود تمام احترامی که همیشه میگذارد اما هیچوقت حاضر نیستم کمکی بهش بکنم! زندگی انتخاب است, انتخابهای گوناگون! ان جوانک ان دختر را بر من ترجیع داد! منهم به انتخابش احترام گذاشتم, و به فرهنگ اعدام!! پرنیان هم احترام گذاشتم! فکر میکنم حق با شماست اینجا! من باید به فرهنگ استادیوم( فحاشی) و روزنامه کیهان ورزشی و خواندن کری(توهین بی دلیل وبی فکر) شما احترام بگذارم, بهرحال این تنها دل خوشی شماست! کشور ما اینهمه خرج میکند که کسانی مثل شمابه کنایه فردوسی پور دل خوش باشن!.
یکشنبه 27 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
pandora - آلمان - کلن. با این حرفت موافقم! نباید با ادمهای مثل تو دهن به دهن شد, بعدش از کجا معلوم شاید شما سهامی , چیزی, بالاخره یه منفعت داری!!!!! راستی به طرفداران ارسنال و منچستر یوناتید هم میگن لنگی دیگه هر چیزی قرمزی یعنی لنگ, هر چیز ابی یعنی کیسه حموم! خدایش چه ملت متفکری داریم!. اینو جدی میگم: از اینکه شما ها هموطن من هستید متاسفم, فکر نکن چون توهن میکنین ناراحت شدم! نه! دلیلش اینه که از هر 10 بچه ای که متولد میشه, فقط یکیش به مرز لیسانس دانشگاهی میرسه, اونوقت اون یکشیم اینجوری! توی سن سی سالگی کیهان ورزشی می خونه! حرفم بزنی میگه دمکراسیه ازدم! من دیگه برای شماها بیشتر از این نمیتونم وقت بگذارم! جواب ندادم حمل بر بی ادبی نکن!.
یکشنبه 27 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
خودت رو به روز کن بابا بزرگ جان،اون زمان دانشجو بودن که از بابا پول میگرفتیم گذشت !احترام؟ادب؟یاد دادن؟ فرهنگ خانواده؟عجب !ببین کی‌ داره چی‌ میگه!خدا روزیت‌ رو جای دیگه بده عمو جان.نمی‌خوام با کسی‌ صحبت کنم که ...فرصت زیاد نیست واسه آدم شدن!
یکشنبه 27 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
خودت رو به روز کن بابا بزرگ جان،اون زمان دانشجو بودن که از بابا پول میگرفتیم گذشت !احترام؟ادب؟یاد دادن؟ فرهنگ خانواده؟عجب !ببین کی‌ داره چی‌ میگه!خدا روزیت‌ رو جای دیگه بده عمو جان.نمی‌خوام با کسی‌ صحبت کنم که ...فرصت زیاد نیست واسه آدم شدن!
یکشنبه 27 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
بیاید یه نظر سنجی بزاریم مزخرف ترین نظرها رو تو سایت کی میزاره؟؟؟ خدا وکیلی !! من میگم پاندا!! بقیه بیان نظراشون رو بدن!! من نشستم بخونم حرفاش رو چون یه بیکاری میخواد مثل خودش .. البته میدونم همه استقلالی ها اینقدر بی کار نیستن .. ولی همشون عبدالله خریدهای فتح الله شدن !! این رو آخر فصل میفهمن!! ولی این نظر سنجی رو حتما توش شرکت کنید!
یکشنبه 27 شهریور 1390

soheil rad - ایران - بابل
لنگ و کی کرده لوله پرویز دوبله سوبله
یکشنبه 27 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
ماشالا به اینهمه رو.نه جون بابا بزرگ بیا جواب بده.حمصهین جوابی‌ بهت دادم از یادآوری حرفا و رفتار خودت که با کلّه رفتی‌ ..من که کلا گفتم به چه دلیل اولین جواب رو بهت دادم:) تو در سنّ ۶۰ سالگی چی‌ میخونی‌؟آها بهتره بگم چی‌ میبینی‌ ! همون فیلم پورن در بحث گلشیفته!دیگه هیچوقت به من کامنت نده عمو جان.باز خوبه تو واسه ما متاسفی،ما که کلا موجودی نمی‌بینیم بخوایم حتا براش متاسف باشیم:)حیف یک لحظه فکر به تو که باعث تاسف بشه یا نشه هست
یکشنبه 27 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
بعد از ۳ روز اومدی با سرورت حرف زدی:))عبدالعلی سوراخ موش خوب بود؟داش علی‌ رو دیدی؟فرهاد لنگ سوراخ کن رو چی‌؟کرار رو چی‌؟؟؟پرویز دوبله سوبله.هت تریکی لوله آفتابه سوراااااااخ
دوشنبه 28 شهریور 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بهتره دلت برای خودت بسوزه آخر فصل ..چه حالی میده آخر فصل استقلال با این همه بازیکن بازم در حسرت قهرمانی بمونه ..ما که قهرمانی برامون عادی شده هر سال قهرمان حذفی شدیم ..
دوشنبه 28 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
sepherdad - استرالیا - سیدنی: عزیز،من راستش یه جا کامنت گذشته بودی،که الان بسته ..،،راستش من متوجه منظورت نشدم،،البته از ظاهر کامنت یه چیزایی فهمیدم،،اما هرچی‌ شاخکامو دست کاری کردم اون مطلبی که باید را،،، نگرفتم،،...اگر منظورت عقیده فمینیستی ،دفاع از زن باشه ،،که شرمنده،،من خودم از کودکی شاهد بودم که چقدر دختر‌های فامیل زجر و تحقیر میشدن،،واسه ما پسرا ا13سالگی به بد،،همه چی‌ آزاد بود دیر بیاییم خونه درس نخونیم مدرسه نریم،مشروب بخوریم،،با دختر بپریم،،دعوا کنیم،،همه زن‌ها و مادر‌ها هم به ما پسرا افتخار میکردن،که مرد شدیم،بزرگ شدیم،غرور داریم،،،اما از اون ور بدبخت دخترا که خواهر،و انبوه دختر‌های خاله عمه،دایی،عمو،و .....
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
sepherdad - استرالیا - سیدنی: اما از اون ور بدبخت دخترا که خواهر،و انبوه دختر‌های خاله عمه،دایی،عمو،و ....چون همه تقریبا یه منطقه و یک محل بودیم،،این بدبخت‌ها اگر یه بار بدون روسری در را باز میکردن،،غوغایی میشد،،از کلی‌ آدم و برادر باید کتک میخورد،جالب بود که همهٔ ما پسر‌ها غیرتی‌ میشدیم با اینکه مادر‌ها میدونستن اهل همه فرقه ای هستیم طرفدار ما بودن،،البته من از همون وقت هم خیلی‌ هوای دخترآرا داشتم،،چون بعضی‌ موقع ناحق خیلی‌ ظلم ستم به اونا میشد،همیشه بین اکیپ پسر دختر دعوا بود،،بیشتر من حد وسطو داشتم،،دختر‌ها هم حالا چه خواهر چه بقیه همیشه هوای منو داشتن،،پسر‌ها هم همیشه خدا دق دلی‌‌ها ی بیرون را سر دختر‌ها خالی‌ میکردن،،خوب منم دیگه اینجور بزرگ شدم،،حالا نمیدونم،،ربطی‌ به منظور تو داشت یا نه ،،اما آنتن‌های من اینجوری دریافت کرد
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
sepherdad - استرالیا - سیدنی: اما از اون ور بدبخت دخترا که خواهر،و انبوه دختر‌های خاله عمه،دایی،عمو،و ....چون همه تقریبا یه منطقه و یک محل بودیم،،این بدبخت‌ها اگر یه بار بدون روسری در را باز میکردن،،غوغایی میشد،،از کلی‌ آدم و برادر باید کتک میخورد،جالب بود که همهٔ ما پسر‌ها غیرتی‌ میشدیم با اینکه مادر‌ها میدونستن اهل همه فرقه ای هستیم طرفدار ما بودن،،البته من از همون وقت هم خیلی‌ هوای دخترآرا داشتم،،چون بعضی‌ موقع ناحق خیلی‌ ظلم ستم به اونا میشد،همیشه بین اکیپ پسر دختر دعوا بود،،بیشتر من حد وسطو داشتم،،دختر‌ها هم حالا چه خواهر چه بقیه همیشه هوای منو داشتن،،پسر‌ها هم همیشه خدا دق دلی‌‌ها ی بیرون را سر دختر‌ها خالی‌ میکردن،،خوب منم دیگه اینجور بزرگ شدم،،حالا نمیدونم،،ربطی‌ به منظور تو داشت یا نه ،،اما آنتن‌های من اینجوری دریافت کرد
سه‌شنبه 29 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
.. خواجه عبدالله انصاری میگه : در کوی ما شکسته دلی مجموعه میخرند و بس . بازار خود فروشان زان سوی دیگر است!! . پس اگه میخوای خودت رو بفروشی و عرضه کنی . ما خریدارت نیسیم!! اینجا زیادی ور و زر نکن
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
اگر افرادی چون پ نبودند . احمدی نژاد ها و بسیجی ها هم نبودند . افرادی که به جای منطق دست به توهین میبرند بهتر از این وضعیتشان نیست!! . من با منطق مدارکی در این https://www.iranianuk.com/article.php?id=67769 آوردم . البته از استقلالی جماعت چیزی بیش از این انتظار نیست .. اما بعد از خواندن من فقط توهین کرد . در حالی که بسیاری از اس فسی ها زبان در کام نگاه داشتند . چون آنجا که عیان است چه حاجت به بیان است!! . یه انسان بی سواد هم میتونه با شعور باشه . اما این فرد که حاضرم قول بدم زیر 20 سال سن داره و سوادی هم نداره . چون راجع به حرف هایی که میزنه تحقیقی هم نکرده و هر چی میاد میگه!! .. باید راجع به ابراز وجودش راجع به شخصیتش بگم . کسی که شخصیت داشته باشه . همه راجع بهش میتونن منطقی حرف بزنن . کسی که سواد هم داشته باشه بدون گفتنش هم مشخص میشه!! . غیر ایرانی ها یه ضرب المثل جالب دارن : میگن اگه فردی بابت کاری حرف زد . حتما باورش کن ولی اگر قسم خورد و ابراز وجود کرد هرگز!
چهار‌شنبه 30 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
از تک تک کلمات تو معلوم هست که از کجا اومدی و به کجا میری،هرچه بیشتر حرف بزنی‌ بیشتر در منجلابی که واسه خودت ساختی فرو میری.تو نه تنها به من و بقیه استقلالی‌های اینجا که به همه چندین میلیون استقلالی در هر کامنت توهین کردی و میکنی‌.گفتن در مورد شخصیت،فرهنگ،سواد و تربیت تو لزومی نداره چون همه می‌بینند و میفهمند.در اون لینک هم جواب به تمام هوچیگری و آمار سازی‌های تو داده شد.بی‌سوادی که نمیدونه کدوم تیمها در کدوم جام شرکت میکنند و بنگلادش کی‌ لنگ رو حذف کرده،سواد تو فقط به چیزی هست که توی سرچ پیدا میکنی‌،فهم فوتبال هم که هیچ.هرچه بیشتر نشون بعدی تا مغز استخونت از حرفهای من سوخته،خوشحال تر میشم جناب آفتابه نشان:)مطمئن باش هیچوقت نمیتونی‌ من رو عصبانی‌ کنی‌ و به حالتی که خودت داری برسونی:)و دیگه هم یه چیز رو ۲بار تکرار نمیکنم،فقط لینک رو میدم به جای تکرار:)
پنج‌شنبه 31 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.