پسر جوان، پدرش را به ضرب گلوله به قتل رساند


پسر جوان، پدرش را به ضرب گلوله به قتل رساند

فرمانده انتظامی نیشابور از دستگیری جوانی 20 ساله‌ در این شهر که به وسیله یک قبضه اسلحه شکاری پدر50 ساله خود را مورد هدف گلوله قرار داده و به قتل رسانده بود، خبرداد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد حسن امیری با اعلام این خبر افزود: براساس گزارش‌های رسیده به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از باغ‌های پسته واقع در روستاهای بخش «میان‌جلگه» شهرستان نیشابور، ماموران پلیس برای بررسی موضوع و انجام اقدامات لازم به محل عزیمت کردند.

فرمانده انتظامی نیشابور ادامه داد: بر اساس تحقیقات صورت گرفته، پسری 20 ساله با شلیک گلوله یک قبضه اسلحه شکاری به پدر 50 ساله خود که نگهبان این باغ بوده است، موجب مصدومیت وی شده که پدر متهم بر اثر شدت جراحت وارده در راه بیمارستان جان خود را از دست داده است.

وی با اشاره به نامناسب بودن وضعیت روحی و روانی جوان 20 ساله خاطرنشان کرد: تاکنون گزارشی مبنی بر عمدی‌بودن عمل متهم ارائه نشده است و تحقیقات پلیس در این‌باره همچنان ادامه دارد.

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
خب این جوان که استعداد آدمکشی داره رو بفرستید توی اوین تا با لاشخورها و آدمکشهای حکومتی کار کنه. خامنه ای به این سربازهای گمنام شدیدا احتیاج داره.
شنبه 26 شهریور 1390

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
شما خبرهای دیگه ندارید همه اش شده حوادث جنایی
شنبه 26 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تربیت در جمهوری تازیان
یکشنبه 27 شهریور 1390

kholidar - ایران - رشت
کلامی زیبا ازشاه نعمت اله ولی که پدربزرگ خدابیامرزم 20سال قبل میگفت:. برسرش چاذر مشکی دوقبا میبینم .دختران را ضد پدر میبینم .پسران علیه مادر میبینم .. بعد از آن شاهی از میان برود***دولتی پایدار می بینم-آغاز حکومت دجّال. قصه ای بس غریب می شنوم***غصه ای در دیار می بینم. شوروغوغای دین شودپیدا***سربسر کارزارمی بینم. غارت وقتل مردم ایران***دست خارج به کار می بینم. کُهنه رندی به کارِاهریمنی***اندراین روزگار می بینم. رنگ یک چشم او به رنگ کبود***خری بر خر سوار می بینم. هر قدم از خرش بود میلی***دور گردون غبار می بینم. لشگراو بود زاصفاهان***هم یهود و مجار می بینم-یهود کنایه از بددین. متّصف بر صفات سلطان است***لیک من گرگ وار می بینم. کاروبارزمانه وارونه***قحط ، هم ننگ و عار می بینم. عدل وانصاف در زمانه او***همچو هیمه به نار می بینم. در زمانش وفا وعهد درست***همچو یخ دربهارمی بینم. بس فرومایگان بی حاصل***حامل کاروبارمی بینم . بقیه را از لینک زیر بخوانید:. https://www.centralclubs.com/topic-t34697.html
یکشنبه 27 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.