آنجلینا و براد در آستانه جدایی؟


آنجلینا و براد در آستانه جدایی؟

سفرهای این روزهای براد پیت شاید در ظاهر ماجرا، خیلی اتفاق عجیب و غریبی به نظر نرسد اما در بطن این سفرها ماجرای پرحرف و حدیثی نهفته. اصل قصه اینجاست که این سفرها به تنهایی انجام می​شود و ظاهرا برادپیت اخیرا آنجلینا جولی را همراه خود نداشته. شاید این یک اتفاق عادی باشد اما برای منابع خبری هالیوودی همین سرنخ کافی است تا حکایت تکراری جدایی برادپیت و آنجلینا جولی دوباره مطرح شود. ماجرایی که از یک سال پیش مطرح شده و امروز به جایی رسیده که طبق گزارش یک روزنامه آمریکایی خبر ملاقات این دو با یک وکیل آمریکایی شایعات را کم​کم به سمت واقعیت سوق می​دهد. برادپیت 46ساله و آنجلینا جولی 34ساله با استناد به شایعات در شرف جدایی قرار دارند. این خبر تا چه حد واقعیت دارد؟


قصه از کجا شروع شد؟

می​گویند برادپیت تمام مدت جیغ و فریادهای آنجلینا جولی را تحمل می​کند اما همین گفته​ها که هیچ مبنای مشخصی ندارند ما را از قضاوت قطعی در خصوص جدایی آنها باز می​دارد. در طرف دیگر براد پیت و آنجلینا جولی با اعتماد به نفس کامل در هر محفلی اصرار دارند که خبری از جدایی نیست. طبق گزارش پرس تایمز آنها اخیراً در خانه شخصی خود در لوس فلیز با هم بوده​اند.« مثل خیلی از آدم​های باهوش و پولدار درست وقتی که نمی​خواهند کسی از مشکلات آنها با خبر شود.» این موضوع را یکی از منابع خبری نزدیک به این دو اینطور بیان می​کند: «آنها همه این چیزها را تدارک می​بینند تا از فرزندانشان در مقابل این شایعات محافظت کنند.» به زبان ساده​تر این برنامه​های آنها محتاطانه و برای سرپوش گذاشتن روی شایعات اطرافشان است. هر چند خیلی از افراد بسیار نزدیک به این دو نفر از جمله یکی از دوستان مشترک​شان به شدت درباره آینده این ازدواج ابراز نگرانی کرده اند. «در طول چند سال گذشته هر روز دعواهای بین این دو بیشتر و بیشتر شده است. آنها در نهایت هم جدا خواهند شد.» این منبع البته آنجلینا جولی را مقصر اختلافات بین او و همسرش می​داند. «آنجلینا دم دمی مزاج است و توقع دارد همه چیز عالی باشد. به خاطر هر چیزی بر سر براد فریاد می​زند و طوری رفتار می​کند که انگار براد هیچ کاری بلد نیست.»


آیا براد پیت یک بیچاره است؟

با درصد خیلی بالایی از اطمینان باید گفت بله! براد پیت همواره در معرض انتقادات بی​رحمانه آنجلینا جولی قرار دارد. براد کوتاه می​آید اما آنجلینا بسیار متوقع است. او روی همه چیز حالت طلبکارانه​ای دارد و حتی از کنار جزئیات هم به سادگی عبور نمی​کند.

«مثلا وقتی براد موقع آشپزی چیزی را می​سوزاند واکنش آنجلینا جیغ و فریاد خواهد بود!» این هم اظهارات یکی دیگر از منابع نزدیک به این زوج است. »

همین منابع اما از براد پیت در مواجهه با این مسائل اینطور می​گویند: «براد پیت به عنوان «آقای مادر» به خودش افتخار می‌کند. او عاشق آشپزی است. اما واکنش​های او به رفتارهای آنجلینا هم جالب است. در واقع براد فقط تحمل می​کند. در واقع طلاق برای براد آخرین راه حل است. شاید به خاطر اینکه او خیلی به این موضوع اهمیت می​دهد که جامعه درباره​اش چه فکر می​کند.

براد نمی​خواهد به دنیا نشان بدهد که به خاطر دلیل عجیب او آنجلینا را ترک می​کند و می​رود. در عین حال آنجلینا هم تبحر خاصی در ساکت کردن براد پیت دارد! به خصوص وقتی علایق براد در زمینه​های مختلف برایش جذابیتی ندارند خوب می​داند چه کار کند تا همسرش از آنها چشم​پوشی کند. منابع خبری نزدیک به این دو می​گویند آنجلینا هرگز به سلایق براد پیت احترام نمی​گذارد.

این اتفاق البته شامل حال سلایق سیاسی این دو هم می​شود به خصوص جایی که براد پیت از باراک اوباما حمایت می​کند! آنجلینا جولی اوباما را کاملا سیاه می​بیند. شاید به خاطر همین بود که یکی از سخت​ترین دعواهای آنها دقیقا بر سر این موضوع اتفاق افتاد. آنچه مشخص است این دو هرگز در سیاست با یکدیگر به توافق نمی​رسند. چیزی که مسلم است اینکه کشمکش آنها در بدترین حالت موجود قرار دارد.»


 سر چه چیزی دعوا می​کنند؟

به طور خلاصه هر چیزی که زیرآسمان خدا وجود دارد موضوع مورد بحث این زن و شوهر است که شاید بیشترین آنها درباره مراقبت و تربیت فرزندانشان باشد. آنها تمام مدت درباره بچه​ها دعوا می​کنند.

از قراردادن اسباب​بازی بچه​ها در جای مشخصی شروع می​شود و تا تمیزکردن یا نکردن یک اتاق پیش می​رود اما مهمترین مسأله مورد اختلاف این دو، بحث بر سر شکل و محل تحصیل بچه​ها است. براد پیت راغب است تا بچه​ها در مدرسه​ای در نیو اورلئان درس بخوانند اما آنجلینا معلم سرخانه و تحصیل بچه‌ها در منزل را ترجیح می​دهد. در واقع براد پیت ترجیح می​دهد بچه​هایش تربیت عادی داشته باشند و بسیار بابت این موضوع نگران است که آنها بابت توجه بیش از حد لوس نشوند اما آنجلینا جولی فکر می​کند بچه​های او در تمام دنیا خاص هستند! و شاید همین است که سبب می​شود آنها تمام مدت بر سر این موضوع بحث و کشمکش داشته باشند. بحث​های وحشتناکی که در نهایت منجر به گریه​های طولانی آنجلینا می​شود.از طرف دیگر آنجلینا جولی تصور می​کند براد پیت به فرزندان پسر اهمیت بیشتری از دخترها می​دهد و همین مسأله هم موضوع دیگری را بین این دو ایجاد ماجرایی که براد و آنجلینا اتفاقا خیلی هم زیاد درباره​اش دعوا می​کنند! آنجلینا فکر می​کند براد نباید به یکی از بچه​ها خیلی توجه کند و دیگری را کاملا از یاد ببرد. در همین رابطه براد پیت دوست ندارد بچه​ها در حین جرو بحث​ها، اطرافشان باشند اما آنجلینا فکر می​کند اتفاقا بچه​ها باید از همه چیز آگاه باشند تا بتوانند عقاید و باورهای خود را شکل بدهند. منابع نزدیک به این زوج اما از علاقه بی​حد و حصر فرزندان آنجلینا و براد به آنها می​گویند و معتقدند در این دعواها بچه​ها هرگز طرف یکی را نمی​گیرند.


 نزدیکان این​دو چه می​گویند؟

«آنجلینا بسیار خسته است و از سروکله​زدن با بچه​ها کلافه شده!» این موضوعی است که منبعی نزدیک به آنجلینا درباره​اش توضیح می​دهد:«آنجلینا برای بچه​ها پرستار دارد اما او می​خواهد خودش کارهای مربوط به آنها را انجام دهد. به خصوص که بچه​ها این روزها در شرایط مختلفی قرار دارند. یکی دوست دارد بدود و بازی کند و دیگری توجه بیشتری از پدر و مادرش می​خواهد. اما در این گیرودار آنجلینا به شدت تنهاست. او واقعا دوست دارد که یک مادر نرمال برای فرزندانش باشد اما فکر می​کند داخل یک حباب زندگی می​کند. به نظر می​رسد آنجلینا هیچ دوستی هم ندارد.»همه این​ها در شرایطی است که براد پیت یک پدر فعال است هر چند تصور آنجلینا در این موضوع این است که همه بار مسئولیت بچه​ها روی دوش اوست. اطرافیان این دو می​گویند وقتی براد پیت از همسرش می​خواهد زندگی را راحت بگیرد همواره یک جواب از او می‌شنود:«شاید برای تو اینطور باشد ولی برای من نه!» ضمنا همه این اتفاقات در شرایطی واقع می​شود که آنجلینا هنوز هم بچه می​خواهد اما براد پیت علاقه​ای به بچه​دار شدن ندارد.


 آیا ظاهر و باطن رابطه آنها یکی است؟

آنها دعوا می​کنند و برای این​که نشان بدهند همه چیز آرام است. زندگی ساختگی خود را ادامه می​دهند. جر و بحث​های تلخ این در شرایطی ادامه دارد که برای حفظ ظاهر هم که شده با یکدیگر احترام به خرید املاکی در نقاط مختلفی از دنیا کرده​اند. املاکی که شاید در نهایت به زمین بازی برای بچه​ها تبدیل شود و کاربرد دیگری نداشته باشد. هیچکس نمی​داند چه سرنوشتی در انتظار زندگی مشترک بر آنجلیناست.  هر چند آنجلینا در مصاحبه​های اخیر خود مدعی شده قصد دارند همراه خانواده وقت بیشتری را با یکدیگر سپری کنند اما هیچکس درست نمی​داند این ادعا چقدر به واقعیت نزدیک است.

شاید کل ماجرا فقط دعواهایی معمول زن و شوهری باشد که در نهایت هم ختم به خیر شود اما در طرف دیگر اگر شایعات کم و بیش جدی باشد شاید آینده این زوج هالیوودی به یکی از خبرسازترین اتفاقات دنیا تبدیل شود و خوراک خبری فوق​العاده​ای را برای رسانه​ها فراهم کند. کسی چه می​داند!


دعواهای براد و آنجلینا:


      آنجلینا می​خواهد بچه​ها مقابل چشمانش غذا را بخورند و تمام کنند و این در شرایطی است که براد یک اسنک اضافی در دست​شان می​گذارد و اجازه می​دهد از مقابل چشمانش دور شوند و در حین بازی غذا بخورند.

      نیو ا ورلئان بهشت براد پیت برای زندگی است اما آنجلینا این منطقه را افسرده توصیف می​کند. مادر خانه معتقد است بچه​ها برای تحصیلات​شان باید به خارج از کشور بروند.

      اگر چه براد پیت دوست دارد در مسائل مورد علاقه​اش مثل هنر پول فراوانی خرج کند اما آنجلینا این کار را بیهوده می​داند. اولویت اول خانم خانه هزینه کردن برای فقرا  است چراکه معتقد است این کار آنها را آرام می​کند.

      آنجلینا یکبار یکی از محافظانشان را که تقریبا با براد دوست شده بود اخراج کرد. از قرار معلوم او دوست ندارد همسرش با کارمندان صمیمی شود.

      جولی مدت​هاست که دست از حمایت از رئیس جمهور کشیده اما در طرف دیگر ماجرا همسرش براد پیت یکی ازحامیان محبوب و پروپاقرص باراک اوباما است و مدعی شده برای همیشه از او حمایت می​کند!​

AFGPersian - سوئد - مالمو
وای نه.. من از این زوج هایوودی خیلی خوشم میاد. مخصوصا وقتی رفته بودن افغانستان برای کمک به بچه های افغان. خدا کنه مشکلشون زودی حل بشه.. روهان سوئد مالمو
شنبه 26 شهریور 1390

khosh bavar - ایران - یزد
چرا نباید از همدیگر جدا نشونند زیرا انها هم انسان هستند و قابل رشد و تغییر ! و از طرفی هر که بامش بیشتر, برفش بیشتر, پس مشکلات انها بمراتب بیشتر از زن و شوهرهای " معمولی " هست که دارای فرزند و پول کمتر هستند ! و از همه مهمتر ما انسانهای امروزی در مورد " درک و تفسیر " واژههای قدیمی چون پروردگار ( خالق هستی ) و زیبایی و و و را زیر سوال بردیم, پس چرا نباید واژه ازدواج و عشق را توجیه و تفسیر نکنیم و اگر با " شجاعت " به رفتار و کردار " والدین " خود بنگریم که از روی چشم همچشمی و بیکاری صاحب فرزند میشدند که نتیجه اش ما هستیم, اگر انان هم دارای چنین شرایط زندگی و شعور و امکانات امروزی ماها را داشتند, اصلا بفکر درست کردن ماها نمیشدند و مانند اکثر همسران امروزی بعد از یک یا دو فرزند از همدیگر جدا میشدند ! جان کلام اینکه دنیا و ارزشهای انان در حال رشد و تغییر هستند و شاید روزی اید که اصلا نیازی به عشق و ازدواج نباشد که دارای تشکیل خانواده و فرزند بشویم, زیرا ادمها و فرزندان مصنوعی ( روبات ) را میتوان از روی سفارش دادن به کاتالوگی برای خود تهیه نمود ! شاد و انسان بودنمان را برای همه ارزو داریم !
شنبه 26 شهریور 1390

Fereschteh.p - اتریش - وین
قربونم برن هر جفتشون.
یکشنبه 27 شهریور 1390

Royan - آلمان - آلمان
اما آنجلینا فکر می​کند اتفاقا بچه​ها باید از همه چیز آگاه باشند تا بتوانند عقاید و باورهای خود را شکل بدهند. من هم با این مطلب موافق هستم چرابچه ها باید نا آگاه نسبت به فراز و نشیب های زندگی بار بیایند چیزی که در آینده گریبان گیر آنها هم خواهد شد و هیچ الگو و تجربه ای در این موارد نخواهند داشت , بنابراین توانائی حل و تحمل مشکلات را نخواهند داشت و با اولین مشکل فکر میکنند به آخر راه رسیده اند که بعضی وقتها منجر به خودکشی میشود.
یکشنبه 27 شهریور 1390

شمبلیله - انگلیس - لندن
خودم میگیرمش . قبلتو از همین العان:)
یکشنبه 27 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
khosh bavar - ایران - یزد. فرهادعزیز سلام. ایا کاتالوگ عشق و صفا و صمیمیت و یکرنگی وصداقت و وفا هم روزی به بازار خواهد امد.???!!!!! در ضمن, دلم برات تنگ شده بود.
یکشنبه 27 شهریور 1390

khosh bavar - ایران - یزد
PARVANE1 عزیز, سوال بجایی کردید که امیدواریم شاهد چنین روزی هم باشیم ولی هیچ میدونی, بهنگام نوشتن به این موضوع فکر کردم که دوست ندارم شاهد ان روز باشم, زیرا همانند " خیار جهان اولی " همه انسانها شبیه هم دیده میشوند که بسیار خسته کننده بنظر خواهند امد و مزه و شکل و بوی خیار ولایتی یک چیز دیگر است, ایا درست نمیفرمایم ?! و چه زیبا از احساست گفتی که بدوستیمان قسم, منم دارای چنین احساسی هستم !
دوشنبه 28 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.