آویزان کردن جسد زن و شوهری از پل در مکزیک بدلیل انتقاد از کارتلهای مواد مخدر!


آویزان کردن جسد زن و شوهری از پل در مکزیک
بدلیل انتقاد از کارتلهای مواد مخدر!

کارتلهای مواد مخدر مکزیک برای گرفتن زهره چشم از مردم منتقد به مافیای مواد مخدر، زن و شوهری را بعد از کشتن از پل اویزان کردند.

به گزارس خبرآنلاین و به نقل از دیلی میل؛ در پیامی آشکار به رسانه ها، خبرنگاران و کاربران اینترنت که از باندهای مواد مخدر در مکزیک انتقاد می کنند، زن و شوهری به طرز بسیار وحشتناک کشته شده و از پلی در شهر نوئوو لاردو آویزان شدند.

در کنار اجسار تابلویی از سوی باندهای تبهکاری نصب شده مبنی بر انیکه این بهای کسانی است که روی اینترنت مطالب فانی پخش می کنند، قابل توجه!!

جسد زن حدود 20 ساله در حالی که دست و پاهایش بسته شده و بطرز وحشتناکی شکنجه شده همراه شوهرش در این تصویر دیده می شود و مرد قربانی که زیر 20 سال سن دارد نیز از طریق دستانش آویزان از پل شده است. از آنجایی که شاهدی وجود ندارد و یا اگر هم باشد کسی جرات گفتن ندارد؛ و از سوی دیگر بدلیل شکنجه و مثله کردن قسمتهایی از بد دو قربانی، امکان شناسایی آنها به گفته بازپرس ریکارد منسیلاس کاستیللو وجود ندارد!

از آنجایی که موج ترور علیه روزنامه نگاران در مکزیک باعث شده تا رسانه های نوشتاری مانند روزنامه ها نتوانندعلیه کارتل ها بنویسند، این موضوع باعث شده تا مردم به سمت اینترنت و شبکه های اجتماعی مجازی رفته و گزارشات روزانه از جانیان باندهای مواد مخدر را درآنجا منتشر کنند.

ظرف 5 سال اخیر که مبارزه رییس جمهور مکزیک با کارتلهای مواد مخدر شروع شده بیش از 34 هزار نفر کشته شده اند.

feminism - انگلستان - لندن
وای وای وای :( وحشی های خونخوار، دلم آشوب شد ، حالم بهم ریخت ای داد بر من :( خواهش میکنم، تمنّا دارم این اخبار را درج نکنید و یا حداقل عکسها را چاپ نکنید :( 34 هزار نفر در عرض 5 سال گذشته !!!
جمعه 25 شهریور 1390

پروردگار - ایران - تهران
این آخوندا رو صادر کنیم مکزیک خیلی به هم میآن
جمعه 25 شهریور 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
چقدر این عکس غم انگیز بود
شنبه 26 شهریور 1390

Alborzi - ایران - کرج
حتما دولتی هستن که تونستن آدرس اونارو از اینترنت پیدا کنن و برن سراغشون .
شنبه 26 شهریور 1390

kholidar - ایران - رشت
آقایان گویا بیداری اسلامی به مکزیک هم رفته
شنبه 26 شهریور 1390

Artosh - ایران - تهران
چه خبر هست تو این کشورهای کلمبیا و مکزیک و ..؟! تو ایران هم جنایتکاران بسیجی و پاسدار و کلاهبردار ۳۰۰۰ میلیارد تومنی...!
شنبه 26 شهریور 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
پروردگار - ایران - تهران خیلی خدا گفتید. یک روز تهش درمی‌یاد که رژیم ایران با این حیوانات وحشی در یک ارتباط کاملا رومانتیک و چیک تو چیکه.
شنبه 26 شهریور 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
جنایت شکنجه.کشتن.زجر و ظلم و زور مختصه یک کشور نیست بلکه در کشورهای زیادی این نوع جنایات وجود داشته دارد و خواهد داشت.حال سئوال اینجاست..واقعا این افراد یا این گروههای مواد مخدر یا گروهکهای تروریستی و غیره بوئی از انسانیت.نوع دوستی.مهربانی.بخشش و دل رحیمی نبرده اند?ایا هرگز به کسی خوبی کرده اند?و ایا جانی شدن انها گناهش بگردنه خودشان است یا گناه خانواده و جامعه است?تمامی انها همون کودکان معصوم و فرشته های پاک و بیگناه در بچگیشان هستن که حال انسانهای بیرحم و ادمکش شده اند.گناه انها پای چه کس یا کسانی است?
شنبه 26 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
ننگ به ادمکشان بی وجدان
شنبه 26 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
این جنایت شباهت زیادی به جنایتهای برادران قاچاقچی سپاه ولی وقیح داره. شاید هم کاروان قاچاق برادران سپاه در مکزیک دچار مشکلاتی با استکبار جهانی شده!!! نباید یادمون بره که صدور ان قلاب هزینه هایی داره که باید مردم عادی بپردازند.
شنبه 26 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.