روبرو شدن یک ایرانی با یکی از ماموران جمهوری اسلامی در شهر نیویورک


روبرو شدن یک ایرانی با یکی از ماموران جمهوری اسلامی در شهر نیویورک


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=dAeRPp2oVO4

لینک دانلود مدیافایر

saeed85 - ایران - تهران
آفرین به این هم وطن غیور و شجاع.
جمعه 25 شهریور 1390

ایران بانو - ایران - تهران
این مردک که کارمند دولتی کاریه نیست که بخوای ارشادش بکنی همه اینها هم حرف است اگر همه جمعیت ایرانی امریکا و همه مهاجران ایرانی مقیم خارج بیرون بیایند و تظاهرات بکنند .اب از اب تکان نخواهد خورد تا عمه الیزابت تو انگلیس و عموسام تو ینگه دنیا نخواهند هیچ چیزی عوض نخواهد شد .و این را سران جمهوری اس..لی میدونند .چرا چون بهترین باج دهنده به امریکا و انگلیس و فرانسه است نه بطور مستیقم بلکه به وسیله واسطه ها و دلالان اسلحه و مواد مخدرکشورهای بزرگ میتوانند سلاحهای چندین و چند ساله بدرد نخور را به سران عقب افتاده ایران بفروش برسانند.و بانکهای انها هم که از پول سران ایران لبالب پر است و ذخیره بانکی فول ..
جمعه 25 شهریور 1390

ایران بانو - ایران - تهران
به لیبی به مصر به تونس نگاه کنید ایا اینها در طی این سی سال نمیدانستند که قذافی چه جنایاتی علیه مردم خودش میکند ایا نمیدانستند که مبارک این همه ثروت را از سر گور باباش بهش رسیده یا ریس جمهور تونس اینهمه ثروت را ازکجا اورده منتها زمانی که ثروت انها بیشتر از حد مجاز شد کارتلها و تراستها تصمیم گرفتند که انها را برکنار کنند مبادا که قدرتی برای انها باشد و گرنه اینها از کثافتکاری پسران قذافی که خبر داشتند حتی مخالفین قذافی را امریکا تحویل لیبی میداد منتها برداشتن حکومتهای دیکتاتور در دنیا و رسیدن به دمکراسی تا نفت در خاورمیانه است یک رویای شیرین بدون شکم پر استکه باید درخواب دید .ایا ایران در زمان محمدرضا شاه اریامهر پدر ایران زمین بیشتر ازادی داشت یا اکنون که امدند برای ما حقوق بشر را پیش کشیدندو ما را سی و چهار سال است که در سیاهچال ان قلاب اس لی انداخته اند ..ازاداندیش ازاد مرد باشید
جمعه 25 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
هزاران درود بر شرف ، بزرگی، انسان دوستی و میهن پرستی ات که اینگونه با این زالوی خون آشام سخن گفتی ! پاینده و مقاوم باشی .
جمعه 25 شهریور 1390

afshin7174 - ایران - تهران
آقای عزیز شما که اینطور حرف میزنید خیانتکار به وطن هستین و هیچوقت به دولت آمریکا هیچ ایرادی نمیگیرید. در زمانی که جنگ بود از صدام حمایت کردید و در زمانی که در ایران قیمتها به صرفه بود تشریف میاوردید و حال کردید. حالا دیگه از این خبرها نیست. میخواهید چند نفر از ساواکیها و نظامیان از وطن گریخته رو نام ببرم که تازگیها پیدایشان شده و از جمهوری مقدس اسلامی طلب حق بازنشستگی و حقوق میکنند؟ شما میگید که پول تظاهرات رو از جیتون میدید؟؟؟؟ مگه میشه؟؟ مگه میتونید نه عزیزم همه اینا از جیب اربابان آمریکایی شما در میاد و شما تازه پول هم میگیرید. به هر حال شما از ایران رفتید و ایران پاک شد.
جمعه 25 شهریور 1390

Pezhman - اتریش - وین
درود برتو ای رادمرد انساندوست.
جمعه 25 شهریور 1390

دخترپارسی - نیوزلند - اکلند
واقعا دمت گرم ای هموطن حرف دل مردم رو زدی موفق باشی
جمعه 25 شهریور 1390

دانشجو_92 - قطر - دوحه
درود بر هم میهن گرامی ما .
جمعه 25 شهریور 1390

schany - المان - المان
البته اگر پشت این اقا مجاهد جانی نباشه. المان
جمعه 25 شهریور 1390

schany - المان - المان
البته اگر پشت این اقا مجاهد جانی نباشه. المان
جمعه 25 شهریور 1390

marius111 - رومانی - بو خارست
سوالهایی که اون مرد از مامور جمهوری اسلامی می کرد همه ما کم بیش می دونیم ولی چرا یکی نمی گه از نما نده های مجلس یکم گرفته تا پسر های محسن رضایی چیکار می کنن اونجا تازه چرا بهش نگفت چیکار می کنی اینجا کارت چیه اینجا برای کی کار میکنی درامد تو از کجاست واقعا که مررررگگگگگ بررررر امریکاااااا
جمعه 25 شهریور 1390

a.ahooraei - المان - کلن
اینا ککشونم نمی گزه. مگه اینها نمیدونند که دارند چیکار میکنن! اینها به همه چیز واقفند، بالاخص مهره های برترشون که تا نیویورک اومده.
جمعه 25 شهریور 1390

asiai - ایران - تهران
درود بر تو ای هموطنم. به امید ایرانی ازاد. به امید روزی که همه ما در کنار هم بدون توجه به نژاد و دین با ارامش زندگی کنیم.
جمعه 25 شهریور 1390

era - کویت - کویت
یه ایرانی توی نیویورک غلط کرد .....اگه جرات داره بیاد ایران زر زر کنه ......فکر کرده هنر کرده....اگه جای مامور دولت ایران بودم میزدم توی دهنش تا زر زر نکنه .............کچل زشت.....
جمعه 25 شهریور 1390

albalooo - انگلستان - لندن
مردک چرا سرتو مثل بز انداختی پایین جواب بده کثافت
جمعه 25 شهریور 1390

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این یارو مگه چیکاره است. احتمالا کارمند میزرا بنویس نمایندگی ایران که کارش اینه که کارهای اداری ایرانی ها را انجام بده. مگه این فرمانده سپاه است یا قاضی دادگاه انقلاب. اگر کارمند و مامور دولت ایران بودن بد است فردا هموطنان داخل کشور باید هر کارمندی که دیدند (کارمند بانک و ثبت احوال و پستخونه و...) را مواخذه کنند. این هموطن عزیز که اینقدر شجاع هستند بهتر است تشریف بیاورند ایران و بروند جلوی دادگاه انقلاب این چیزها را به قاضی صلواتی بگویند.
جمعه 25 شهریور 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
ای وطن فروش خائن. ای جیره خور دولت کثیف امریکا باعث خجالت هستی ای خائن. برای اینکه یه جیره ماهیانه برای سیر کردن زن و بچت داشته باشی در لباس دوست داران حقوق بشر فرو رفتی سنگ دل دولت امریکا را به دل میزنی. کجایی ببینی که دولت امریکا چگونه مردم بی گناه افغان را به اسم مبارزه با تروریسم قتل عام میکنه. ننگ بر تو و همفکرانت.
جمعه 25 شهریور 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. پایند و زنده با د انسان‌های آزاده و قهرمانی مثل شما که از هر فرصت و امکان استفاده و محیط و صورت کثیف این امام زمان‌های قرون وسطی به سر گردی احمقی نژاد را فاش و به دنیا و مردم ایران عزیزمان نشان میدهند تو و من ما‌ها می‌شیم و اراده ما‌ها است که میتواند این دزدن و قاتلین تاریخ را هلاک و نابود کند. با تمام قوا باید تلاش و این آمدن این مردک اقدی احمقی نژاد عوام فریب را به نیو یورک که با آزاد شدن ۲ کوه نورد امریکای دوباره دنبال گول زدن افکار عموی ۶ سال و مخصوصا این ۲ سال آخر که فقط با تقلب و دروغ پردازی و عوام فریبی کوشش که سواستفاده از احساست کس‌های که هنوز خواب و به اصطلاح طرفداری از این جانوران تاریخ میکنند را بکنه. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پایند با د ایران عزیزمان.
جمعه 25 شهریور 1390

saeed0721 - ایران - شیراز
از کجا معلوم این مامور جمهوری اسلامیه؟
جمعه 25 شهریور 1390

souroosh - ایران - ساری
شیر مادر حلالت باشه. ازت ممنونم ای هم وطن . متاسفم برای ان دسته از ایرانیها که در خارج می باشند و خارج از گود و فقط می گویند لنگش کن و ...... . مرسی به تو ای عزیز.
جمعه 25 شهریور 1390

سیروس کمال - امارات - دبى
اگر این هموطن هم میخواهد براى دین تازیان و نه آزادى ایران و ایرانى از چنگال دژخیمان تازى ، مبارزه کند همان بهتر که نکند .. هدف هر ایرانى باید این باشد و آنهم ( آزادى ایران از یوغ تازیها و بر گشت به اصل و اصالت ایرانى ) فقط . و الا بقیه اش همه اش کشک است ...
جمعه 25 شهریور 1390

Alborzi - ایران - کرج
اگه مردی بیا تو ایران این حرفارو بزن ! آقای خارج نشین !!!
جمعه 25 شهریور 1390

shayad chizi digar - انگلستان - ناتس
گروهی از دوستان همواره جنایات آمریکا را روبروی جنایات جمهوری اسلامی قرار می دهند.دوستان عزیز و هموطنان جنایت جنایت می باشد چه از طرف آمریکا چه از طرف اسراییل و چه از طرف جمهوری اسلامی ،پس تا شخصی ایرادی به جنایات جمهوری اسلامی می گیرد ،جنایات آمریکا را مطرح ننماییم ، زیرا جنایت را نمی توان با جنایت پوشاند. ما برای رسیدن به یک فضای آزاد و انسانی نسبی بایستی به نقد با احترام و منطقی رو بیاوریم و انگ چسباندنها مشکلی را از ایران ما حل نخواهد نمود . با درود به همۀ هموطنان و به امید آینده ای بهتر
جمعه 25 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
افرین به این هموطن گل
جمعه 25 شهریور 1390

gol andam - سویس - زوریخ
هر کلمه و هر قدمی در راه نابودی این رژیم کاره نیک به حساب میاد...
جمعه 25 شهریور 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
afshin7174 - ایران - تهران.ما خیانتکار نیستیم. همه ماها در خارج کشور یا یک اعدامی در خانواده داریم یا از دست دولت جنایتکار فرار کرده ایم. از وطن دوستی است که هنوز مبارزه می کنیم. و وجدان خود را به پول و مقام و ساندیس نخوا هیم فروخت.ما حامیان بابک و امیر کبیر و پوران دخت هستیم و نه حامیان زهرا و حسین.و ملیجک اخوندها نیستیم. حالا پاسخ دهید. که کسی وطن فروش هست. رییس تان احمدی بعد از 6 سال خون و جنایت ادای امیر کبیر را در می اوردو سخن ز افشاگری میکند. چرا در این مورد تفسیری نمی دهید. چرا که شما همه میززا خان اغاسی هستید. دروغ و وطن فروش جنایت وریا. مارا وطن فروش نخوانید. کا فر همه را ه کیش خود داند. سواد خواندن دارید. بجای قران شعر برتولت برشت درمورد تبعید ها بخوانید.تا درک کنید. وطن پرست کیست.
جمعه 25 شهریور 1390

marius111 - رومانی - بو خارست
دمت گرم ایران بانو ایران تهران
جمعه 25 شهریور 1390

ali1111 - ایران - تهران
اگر اعتراض کنه یک عده میگن مرتیکه خارج نشین بیخود کرده و اگر اعتراض نکنی میگن...بالاخره تکلیف چی است ? عجب ملت در گیری شدیم.
جمعه 25 شهریور 1390

kokex - ‫آلمان - ‫ ‫فرانکفورت
‫یک منافق خودش ازهمه دیکتاتورتره فقط رو قدرت نیست میگه تو نزن بزار من بزنم ها ها ها
جمعه 25 شهریور 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
تاز گی ها چقدر مزدور و ساندیس خور جمهوری اسلامی زیاد شده
جمعه 25 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
درود بر شرفت که حق گفتی
جمعه 25 شهریور 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
جواب ابلهان خاموشیست . دقیقا همینطور .
جمعه 25 شهریور 1390

مونس - استرالیا - ادلید
روزگاریست که شیطان میگوید ادم بدهید سجده کنم
جمعه 25 شهریور 1390

مونس - استرالیا - ادلید
روزگاریست که شیطان میگوید ادم بدهید سجده کنم
جمعه 25 شهریور 1390

afshin7174 - ایران - تهران
khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت میدانید چرا اقوامتان اعدام شدند؟ من میدانم چون یا جاسوس بودند یا خرابکار.میگویید نه؟ برایتان میگویم. رییس حزب توده آقای کیانوری مشخص شد که گزارش به روسیه میدهد. گروهک منافقین که بر ضد مردم خودشون بلند شدند و در آغوش عمو صدام لالا کردند و به ایران حمله کردند. بقیه هم که گفتن ندارد. خوب وقتی یک نفر خیانت میکند و در خلال جنگ خود را به آغوش دشمن میاندازد جزایش چیست؟ پس به دنبال این بگرد که تو خوانوده ات چه کسی خیانتکار است. به عنوان بسیجی افتخار آن را دارم که بگویم که ما نترسیدیم و جلوی دشمن ایستادیم. چه دشمن خارجی مثل صدام و آمریکا و اسراییل و چه دشمن ایزانی که منظورم شما و فامیلها است.
جمعه 25 شهریور 1390

odin - بلژیک - انتورپن
اخه عزیز من این کثافت باهاش حرف زدن داره؟ چرا از همون اول همچین نزدی پس کله اش که دوتا هم از زمین بخوره؟ اگه همچین کاری میکردی الان یه ساندیس خور استخون بدست جرات نمیکرد بیاد اینجا بنویسه خانواده شماها که اعدام شدن منافق و خیانتکار و غیره بودن. میلیون نفر در جنگ بکشتن دادن، هزاران نفر بیگناه و حکم تمام کرده در زندانها کشتن، مردمی رو که با چسب به دهان و ساکت بخیابون اومدن بستن به گلوله، همه ملت ایران خائن و منافق شدن غیر از این چهارتا و نصفی ساندیس خورها که هر روز دزدیشون از یک بانک رو میشه. قشنگه! دزدها و تجاوزکارها و قاتلها شدن خادم، اما همه متخصصها و تحصیلکرده ها و کارشناسها شدن منافق و خائن.
جمعه 25 شهریور 1390

odin - بلژیک - انتورپن
afshin7174 - ایران - تهران - زیر سنگ هم برین قایم بشین پیداتون میکنیم. خیلی تاوان دارین که باید پس بدین. فکر کردی دنیا همین دو روزه؟ برو ببین بن لادن که خدای ارتیست بازی شماها بود چطوری مثل سگ کشتنش. جسدش رو دادن سگ خورد. واسه راضی کردن دل امثال تو بود که گفتن انداختیم دریا ماهی خوردش. واسه اینکه نترسین و فکر کنید بالاخره شماها هم مثل ادمهای معمولی صاحب قبر و چاله میشین. اما فعلآ بشمار ثانیه ها رو که وقتتون به دقیقه 90 رسیده.
جمعه 25 شهریور 1390

mortimer - ایران - اصفهان
afshin7174:آه ای ساندیسی.چرا از قاچاق طلا تو طول جنگ توسط شیطان بزرگ خمینی چیزی نمی گی؟شما برو همون ساندیستو میک بزن...مثل تو این طوری سخن می گن چون واسشون نون و آب داره.درست عین دلقک های دربار ها...
جمعه 25 شهریور 1390

marius111 - رومانی - بو خارست
هپلی ایران_تهران ببین جی مگه ایران_بانو ایران_تهران تازه مثل اینکه اطلا عاتت خیلی چوله همین حزب توده و مجاهدین بودن که روحانیت رو ر کار اوردن بعدش هم اعدام اعدام واعدام تازه دفاع دفاع نکن من خودم مجروح جنگی هستم چرا ما اواره شدیم وشما صاحب مقام و منزلت یا ما بلد نداشتیم دستمال بازی رو
جمعه 25 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
afshin7174 - ایران - تهران و era - کویت - کویت و oghab - فنلاند - هلسینکی چرت و پرتایی که میگید تهوع آوره. حال به هم زنه. خارج از کشوری ها اگه حرف نزنند میگید بیرون گود نشستید و .. اگه هم حرف بزنند میگید جیره خور آمریکا و غربن. شما کلا مشکل دارید. راست میگید فردای آزادی ایران بیاید بگید ما همونایی بودیم که فلان مزخرفات رو میگفتیم. جدا اگه جرات کردید خودتونو معرفی کنید.
جمعه 25 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
afshin7174 - ایران - تهران خائن یعنی هرکی اعدام میشه تو این حکومت جاسوس و خائنه؟ خائن تویی که نون میزنی تو خون مردم و میخوری. به سرتا پای رهبر و اون خمینی کثیف گور به گوری. تو که معلومه اینجا چکاره یی. همه میشناسن. هم تو رو و هم اون عقاب!!! فنلاند هلسینکی رو. صبر این ملت هم روزی سر میاد. من هم اگر خودم اینجام خانوادم ایرانن. همونا پدرتونو درمیارن خون خوارهای وحشی
جمعه 25 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
afshin 7174 - ایران- تهران پایگاه سایبری های مزدور نان به نرخ روز خور نوبت شماها هم داره میرسه اماده باشید
جمعه 25 شهریور 1390

غزل خاموش - ایران - اصفهان
afshin7174 - ایران - تهران. خونم را به جوش آوردی، بگو ببینم در کدوم گردان و عملیات بودی؟‌ شماها آبروی رزمنده ها و شهدای واقعی را بردید،من معمولاً کامنت نمی نویسم اما دیگه نمی تونم جلوی خودم را بگیرم. پدر من هم رزمنده بود و از کشورش دفاع کرد که یک وجب از خاک ایران دست صدام نیفته، اون مرد بود و شش بار به جبهه رفت، اما شرف داشت و یک ریال از دولت برای فداکاریهاش دریافت نکرد، برای اینکه شرف با پول خریدنی نیست. پدرم از جنگ که برگشت رفت سر کار با عزت و با عرق جبین نون شب ما را تأمین می کرد، نه با گیر دادن به زن مردم توی خیابون و با کتک زدن هم وطنایی که به خاطر دفاع از اونا خون داده بود. همیشه هم از کارای شماها خجالت می کشید. شما هیچ کدومتون رزمنده ی واقعی نیستید، برای اینکه مرد نیستید. مرد نمیاد به زن و بچه ی مردم توی اینترنت یا توی خیابون بد و بیراه بگه. شما ننگ ایرانید.
جمعه 25 شهریور 1390

asiai - ایران - تهران
afshin7174- ایران: امثال شماها فقط خون مردم را مکیده اید!عامل فقر و عقب ماندگی و هزار و یک بدبختی در ایران شماها هستید. از نظر ما مردم عادی (نه کاسه لیسیم و نه ساندیس خور) بسیجی و سپاهی یعنی .. یعنی متجاوز یعنی دزد و... روز ازادی نزدیک است اون موقع است که ریشه شما بسیجیان ...را خشک خواهیم کرد. بسیجی بودن افتخار نیست بلکه لکه ننگی است که موجب شرمساری خود و خانواده میشود. اینجا سایت ایرانیان میباشد و امثال شماها در اینجا جایی ندارید! این را بدان که مردم از هر بسیجی و امثال ان نفرت دارد.
جمعه 25 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
afshin0000 / افشین کُد دار، اگر ذره ای و سرسوزنی انسانیت و آدمیت در وجودت بود باید که از خود خجالت میکشیدی بخاطر پیامی که برای khorramdin babak گذاشتی . این نشان از بی عاطفگی و نا انسان بودن توست ! ای ظالم کبابِ حسینی که تو میخوری از گوشت دل درویشان است. به یاد داشته باش که پاشنۀ در همیشه به کام شما نمیچرخد، هیتلر هم بر این باور بود که دنیا را تسخیر میکند ولی دست آخر به همان بلائی افتاد که شما و هم کیشانت گرفتار خواهید شد !!
جمعه 25 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
ازهموطنانی که درامریکا جنایت رژیم واین ,تیرخلاص زن,رابه شکلی افشامیکنند.کمال تشکررادارم.
شنبه 26 شهریور 1390

afshin7174 - ایران - تهران
اگر میخواستین کاری بکنین 32 سال وقت داشتین چی شد؟ دو نفرتون با هم متحد شدین؟ البته موقعی خوب عمل میکردین که برنامه ریزی ها از طرف اربابانتون انجام میشد. مثلا موقع جنگ به پاسدار و بسیجی توهین کردین ولی کسی به آلمان و آمریکا خرده نگرفت که چرا به صدام کمک میکنه یا بهش بمب شیمیایی میده. یا در مورد فناوری هسته ای همتون حرف cnn , fox news و .. رو قرقره کردین. این حرکات شما که همیشه ضد ایران بوده رو بهش میگن خیانت. حالا میخواین چیکار کنین؟ میخواین مثل منافقها به ایران حمله کنین؟ خوب این کارو بکنین ولی دیدین که چه پوستی ازشون کندیم. میخواین تبلیغات کنین؟ مگه بلدین؟ تلویزیوناتونم دیدیم چیزی برای گفتن ندارین. اما ما اینجا با هم متحدیم و با ارایه دکترین مهدویت و با کمک خدا داریم هم اینجا زندگی میکنیم هم انقلابمون رو صادر میکنیم هم به شما میرسیم.
شنبه 26 شهریور 1390

Artosh - ایران - تهران
درود به شرفت مرد. حال کردم..
شنبه 26 شهریور 1390

kokex - ‫آلمان - ‫ ‫فرانکفورت
‫ها ها مردم ازخنده ، دکترین مهدویت . بابا مهدی وجود نداره صفات الله سبحان رو دادید به یک انسان و می گید امام مهدی موعود بابا این رو بگو امام موهوم ، البته شیعه دروغ زیادداره مثل خمس سهم امام ( اگر امام علی که ۵ سال حدودا حکومت کرد. ‫سهم امام و خمس می گرفث می شد مولتی میلیاردر ) ازدواج موقت متعه صیغه تقیه امامت شفاعت به شکل افکارشیعه. ‫مرجع تقلید رجعت و ولایت من دراوردی فقیه . اینها ساخته آخوند کذاب و دکانداران دین هستش،
شنبه 26 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
afshin7174 - ایران - تهران:حرفهات همش بی‌ ربط بود بسیجی‌.جواب دوستان رو بده و فرار نکن از حقیقت!
شنبه 26 شهریور 1390

afshin7174 - ایران - تهران
من خودم تکی حریف همتونم میدونین چرا ؟ چون شیعه هستم و به خدا و ولایت فقیه اعتقاد دارم. حالا بجنگ تا بجنگیم.
شنبه 26 شهریور 1390

a.ahooraei - المان - کلن
Afshin7141یا هر چه هستی، انگار این اسم افشین را هر چه خیانتکار ودو رو هست انتخاب میکنند،. شما میدونی افشین چه شخصیت کثیفی داشته توی تاریخ؟ مانند شما افشین پاچه خوره تازی ها بوده و به پاکدامنان این سرزمین از سوی خلفا خیانت کرده و بابک خرمدین که مردی آزاده و ایرانی بوده را با نیرنگ و خیانت پای اعدام به بدترین شرایط برد و عاقبت خودش هم بدست خلفای رذل و کثیف به بدترین شیوه بهلاکت رسید و تو هم همین خواهی شد. امثال سعید امامی ها را درس کنید واسه خودتون. شکی نیست که دولت آمریکا و انگلیس دوست و یاور ما ملت نیستند اما دال بر این نیست که هر آزاده ای جیره خور و وطن فروش هست و سرش تو قابلمه استعمارگران هست.
شنبه 26 شهریور 1390

ژان-وال-ژان - آلمان - برلین
afshin7174 - ایران - تهران تو و حکومت ایران نوکری روسیه و چین رو میکنید و پز میدید و خودتون رو وطن فروش نمیدونید برو جنس چینی و اسلحه اسقاطی روسی بخر بعد بگو ما چنین هستیم و چنان زمان جنگ هم دیدیم که صدام با پس گردنی جام زهر را بخورد رهبر بی غیرتتون داد و هیچ غلطی هم نکردید.
شنبه 26 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
afshin7174 - ایران - تهران مزدور ساندیسی ضد ایران و ایرانی. من از تو توقعی ندارم که حقایق رو ببینی و بدونی چون پول مزدوری حکومت ولی وقیح جلوی چشمهات رو گرفته و از این پولها که پول خون ملت ایرانه به زندگی ننگینت ادامه میدی. ننگ بر تو و امثال تو که لکه ننگین تاریخ ایران هستید. نابود باد حکومت ضدبشری ولی وقیح. مرگ بر خامنه ای و مزدوران جنایتکارش
شنبه 26 شهریور 1390

esfahan_20 - ایران - اصفهان
era - کویت - کویت. تو نوکری عربها بکن و بس.
شنبه 26 شهریور 1390

alexxx - اتریش - وین
7174- تو چطوری به تنهایی جوابگوی این همه هستی ? بابا دمت گرم . اگه یه وقت کم اوردی خیالی نیست به kami7755 بگو نره پارک بیاد کمکت.! ;-q
شنبه 26 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
afshin7174:جواب سوال دوستان رو نمیدی و از یک جای دیگه حرف میزنی ادعای جنگیدن هم میکنی‌.اینکاره نیستی‌ و جنگی هم در کار نیست.
یکشنبه 27 شهریور 1390

odin - بلژیک - انتورپن
Azadikhah - هلند - تکسل -اتفاقآ جنگ در کاره، این مزدورها هم از همین میترسن. جنگ با این مزدورها در همه چیه.اونها دزد و متجاوز و دروغگو هستن، ما هر چی که اونها براش سر و دست میشکنن رو برعکسش رو داریم. اونها بنگاه عقیدتیشون دروغ و خرافات و سربریدنه؟ ما برعکس خرافاتشون رو با سوال و منتق میریزیم تو چاه فاضلاب. اما جنگ فیزیکی.فعلآ که اینها تو سوراخ موش قایم شدن و حتا با ماسک میان بیرون. اما به اندازه کافی ازشون عکس منتشر شده و تقریبآ 99درصدشون شناسایی شدن. یادشون رفته ساواک رو ملت باهاش چیکار کردن.یادشون نیست زن و بچه و اساس خونه هاشون رووسط خیابون اتیش زدن. اندکی صبر افشین جان.
یکشنبه 27 شهریور 1390

afshin7174 - ایران - تهران
انگار آقایون یادشون رفته که کی تو ایرانه و کی تو ایران نیست؟. انداختیمتون بیرون حالا هم دارین تو تلاطم فرهنگی اون ور دستو پا میزنین و مزه بی هویتی رو خوب میچشید. آره به جایی پناه بردین که براش سینه میزدین ولی وقتی رفتین اون ور به عنوان پس مونده نگاهتون کردن.(البته بگذریم که دوستان کمونیست هیچ وقت به شوروی یا کوبا یا .. تشریف نبردند. همشون در آلمان و آمریکا در حال تجربه کردن رویای کمونیستی بودند!!!!!!!!!!!!!!!) ولی ما تو ایرانیم و ایران رو از دست دشمنهای داخلی و خیانکاران نجات دادیم. اگر از ما بکشید ما هم میکشیم و اگر بخواهید بحث کنید ما هم بحث میکنیم. باکی نیست هوای ایران به ما قدرت میده. فرهنگ اسلامی ما رو توانمند میکنه ولایت فقیه به ما هویت میده اینه معنیه سر بلندی
یکشنبه 27 شهریور 1390

ژان-وال-ژان - آلمان - بن
afshin7174 - ایران - تهران خیلی دلم میخواد اون روز رو ببینم که روسیه و چین بعد از اینکه خوب ازتون سؤاستفاده کردند شما رو مثل تفاله دور میریزند و اونوقت اروپا و آمریکا که هیچ تو طویله روسیه و چین هم راهتون نمیدهند، صحبت از سر بلندی خودتون نکن که برات جوک میسازند شماها تنبونتون رو نتونستید جلو صدام بالا بکشید شماها زورتون فقط به یک مشت دختر بچه و پسر بچه تو خیابونها میرسه حتی دل و جرأت روبرو شدن با یک مشت قاچاقچی مواد مخدر رو ندارید و سی وسه ساله تو مرزها هزار هزار ازتون قتل و عام میکنند و هنوز از پسشون برنیومدید برو کم خالی ببند و هارت و پورت کن.
یکشنبه 27 شهریور 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
اگر توانستید به جای اگراندیسمان نجومی زمان شاه که چه فرشته بود چه دیو در شرایط امروز پرداختن به ان صرف وقت است مزدوران پست فطرت رژیم با لباسهای گوناگون حتی ضد اسلام را از سایت برانید کاری کرده اید چون اینها ادم بشو نیستند بگذارید محیطی باشد بدور از تهوع دین و رژیم/
یکشنبه 27 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
odin - بلژیک - انتورپن:قبول دارم ولی‌ این بسیجی‌ آخه ادعأی جنگیدن میکنه به اون فقط گفتم اینکاره نیستی‌ چون از جواب دادن منطقی‌ فرار میکنه و سفسطه می‌کنه.اینها اینقدر بزدل و ترسو هستند که در حال حاضر از بی‌بی‌سی که طرف خود ملاها هم هست میترسن و فیلم مستند خط و نشان رهبری رو پارازیت بارون کردند.امیدوارم این جنایتکاران ضد ایرانی‌ به دست خود ملت نابود بشوند.موفق باشید
یکشنبه 27 شهریور 1390

asiai - ایران - تهران
ژان-وال-ژان: هموطن عزیز, اون روز خیلی نزدیکه, اما این ساندیس خورها می خواهند کدام سوراخ موش قایم بشن ? کدام کشور میخواهد اینها را قبول کنه! اینان قاتلینی هستند که خون مردم بیگناه از پنجه شان میچکد! اینان نه در این دنیا و نه در ان دنیا جایی دارند. دوست دارم ان روز را ببینم که این اخوندها و ساندیسی ها را تک تک از تیر چراغ برق اویزان کردند.
یکشنبه 27 شهریور 1390

رضا ایرانی - آمریکا - لس انجلس
به اون بدبختایی که هی میگن جرات دارین بیاین تو ایران از این حرفا بزنین!. بدبختا یه نیگاه به همون ائمه شجاعتون بندازید. محمد که فرارکرد رفت مدینه حرفشو بزنه، علی ۲۵ سال از ترس نشست خونه، حسن که کل اسلام وخلافت رو ۷۰ تا زن فروخت، حسین که ۱۰ دفه به برگشت راضی شد وتا اخر که رسید به خمینی گوربه گور شده که رفت تو فرانسه!. بچه شیر میکنین؟ ادم با تو ایران بودن وحرف زدن کجا رو میگیره؟ میگن ادم شجاع اخر میمره، ولی احمق زودتر!. ما همینور به کارمون ادامه میدیم تا وقتش، اونوقتی که دونه دونتون از تیر چراغ برق اویزون شدین تازه ایران پاک میشه، ۱۰٪ کل ملت هم نیستین
دوشنبه 28 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.