نامادری‌ها در دنیای حیوانات


نامادری‌ها در دنیای حیوانات

feminism - انگلستان - لندن
نه هر آدمیزاده از دد بهست -- که دد زآدمیزادۀ بد بهست . این حیوانات آفریدگانِ مهر و عشق و محبت و دوستی اند، و با تمام وجودت میتوانی احساساتِ زیبا و قشنگ آنها دریافت و حس کنی !! در صورتی که اشرف مخلوقات روی گرگ و جانوران خونخوار را سفید کرده است .
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

tanhaee - ایران - اصفهان
درد و بلاشون بخوره تو سر بعضی‌ پدر و مادرها
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

alexxx - اتریش - وین
از بهترین انسان میشه انتظار چنین فداکاری رو داشت? کارای انسانی چیه, شیری که مایه حیات اون بچه حیوونه ازش میدزده و باهاش صبحونه درست میکنه میخوره. یا اینکه یه پله میره بالاتر و غذای اون بچه حیوون رو میفروشه. با افتخار هم میگه محصولات Bio عرضه میکنه !!! بله این هم نامادری یا بهتر بگیم نامردی انسانیه.
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
نگاه کن تورو خدا ..... این حیوانات از بعضی انسان نماها بهترند
جمعه 25 شهریور 1390

sare galin - لندن - لندن
واى خدا چه قدر ناز هستن.
جمعه 25 شهریور 1390

ایران بانو - ایران - تهران
اگر اینها نامادری هستند پس این موجود دوپا ناطق که اسمش ادم است و با بچه های بیگناه مانند پارسا .و الهام و زهرا که دستها و پاهای کوچک انها را سوزاندند و انها را به زیر خاک خواباندند چیست .گاهی حیوانات به حیوانی خودشان شرف دارند به ادمیزاد.. دی شیخ با چراغ همی​گشت گرد شهر کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست. گفتند یافت می​نشود جسته​ایم ما گفت آنک یافت می​نشود آنم آرزوست
جمعه 25 شهریور 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
ای جان این آخریه چیه؟ خیلی نازه‌ه‌ه‌ه‌ه‌ه‌ه.
جمعه 25 شهریور 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
به به اولی احمدی نژاد وبه ترتیب رهبرو اعضاع مجلس ایران جمعشون جمع همه...با پوزش از حیوانات البته.
جمعه 25 شهریور 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
وقتی به خیلیها در ایران می گوئید حال که بچه ندارید می توانید سر پرستی کودکی را قبول کنید می گویند/ بچه های پرورشگاه شاید حـ... !!!!/ باشند نه!!!ایا فیلم شکارچیهای کثیف از ایران را دیده اید که خرس مادر را کشته اند و شکم دو توله اش را دریده ولی توله ها هنوز زنده اند وفریاد های جگر خراش می کشند و انها می خندند و تمام کثافتکاریها و شکنجه ها که در زندانها است ///اشرف مخلوقات این حیوانات ناز هستند یا انسانهای قاتل و بی احساس??
جمعه 25 شهریور 1390

shahnazzolzol - فرانسه - گرونوبل
اخ اخ من اون فیلم را دیدم خیلی ناراحت شدم ، دوست عزیز ارتیمیس از پاریس من هم دیدم و خیلی از خودم خجالت کشیدم که به عنوان یک انسان این مادر را نابود میکنیم اون هم جلوی فرزندانش
جمعه 25 شهریور 1390

MiRzAdEh e EsHgHi - دوسلدورف - دوسلدورف
ارتمیس.یک بار توو زندگیت یک کامنت خوب ومنطقی گذاشتی.هرچند طاقت نیاوردی فحش ودشنام ندی و"ننه الهی خیر نبینی"نگی.بااینهمه زحمات روانشناست قابل تقدیره.
جمعه 25 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
ایکاش حاکمان ایران هم در حد این حیوانات احساس داشتند و با اینکه فرزندان ایرانزمین یتیم شده اند ولی آنها رو در آغوش خودشون داشتند. حیف که جانوران حاکم بر ایران از جنس هیولاهای خونخوار هستند.
شنبه 26 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.