احمدی نژاد: سکوت ما طولانی نخواهد بود


احمدی نژاد: سکوت ما طولانی نخواهد بود

آقای‌احمدی‌‌نژاد دولت‌خود را‌"پاک‌ترین‌دولت‌تاریخ" خواند

محمود احمدی نژاد در واکنش به کسانی که دستگاه های دولتی را به اختلاس متهم می کنند گفت: "ما باز هم سکوت می‌کنیم که به خاطر مقام رهبری است، البته این سکوت وحدت بخش طولانی مدت نخواهد بود".

به گزارش خبرگزاری فارس، آقای احمدی‌ نژاد امروز ۲۳ شهریور (۱۴ سپتامبر) دولت خود را "پاک‌ترین دولت تاریخ" خواند و از کسانی که "چند ماه است تلاش می‌کنند به دولت ضربه زده و دولت را بدون هیچ محدودیتی متهم می‌کنند" انتقاد کرد.

اظهارات رئیس جمهور ایران در شرایطی صورت می گیرد که انتشار خبر وقوع اختلاسی سه هزار میلیارد تومانی در یکی از شعبه های بانک صادرات، باعث متهم شدن دولت به فساد مالی توسط گروهی از رسانه ها و سیاستمداران شده است.

مصطفی پور محمدی، رئیس سازمان بازرسی کل ایران چند روز پیش در این مورد گفت: "این پرونده، بی سابقه ترین پرونده فساد مالی کشور محسوب می شود و بررسی آن از سال گذشته با جدیت تمام آغاز شده است."

آقای پورمحمدی اظهار داشت که "این تخلف سنگین ابتدا از بانک صادرات شروع شده و در ادامه به بانک های خصوصی و دولتی دیگر سرایت کرده است."

همزمان با این سخنان، مدیر عامل بانک صادرات ایران در یک نشست خبری گفت که "اختلاسی از بانک صادرات ایران انجام نشده و سوء استفاده مالی از هفت بانک کشور با استفاده از اسناد جعلی بانک صادرات بوده است".

'عوامل اختلاس شناسایی شوند'

محمود احمدی نژاد در سخنان امروز خود، با اشاره به تخلف مالی خبرساز اخیر، از قوه قضاییه خواست "عوامل ‌اختلاس سه هزار میلیاردی را از هر جریان و گروهی که هستند" ‌شناسایی و به او معرفی کند.

آقای احمدی نژاد اظهار داشت: "خوشبختانه بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و مسئولان اطلاعاتی دولت متوجه این موضوع شده و آن را شناسایی کردند و سر و صدایش را در نیاورند تا این افراد را شناسایی و اموالشان را ضبط کنند."

وی افزود: "اصلا خود بنده به بانک مرکزی گفتم... یک گروهی به نام تاسیس بانک کارهای خلافی می‌کنند که ان شا‌ءالله با اصلاح سیستم بانکی بی‌عدالتی در اخذ وام ریشه‌کن و راه‌های سوء‌استفاده بسته خواهد شد."

بنابر گزارش‌ها، در ماجرای اختلاس اخیر، فردی که صاحب چندین شرکت است از طریق تبانی با رئیس شعبه بانک صادرات در یک کارخانه فولاد در خوزستان، ال سی های (اسناد اعتباری) جعلی به مبالغ دهها میلیارد تومانی می گرفته است، بدون اینکه وجه آنها را به بانک بپردازد.

وی این ال سی ها را به بانک های دولتی و خصوصی دیگر می برده و در آنجا با قیمتی پایین تر از قیمت رسمی ال سی می فروخته است.

'سکوت وحدت بخش'

اظهارات اخیر رئیس دولت در مورد "سکوت وحدت بخش"، در شرایطی بیان شده که وی در خرداد ماه گذشته هم در مصاحبه با خبرنگاران، موضع خود در مورد دستگیری تعدادی از همکاران دولت را "سکوت الهام بخش وحدت" اعلام کرده بود.

با این حال، وی سه هفته بعد درواکنش به ادامه برخورد قضایی با همکارانش گفت: "کابینه خط قرمزی است که اگر بخواهند به آن دست‌اندازی کنند، دیگر من باید وظیفه‌ قانونی خود را انجام دهم و این حتما به کشور آسیب می‌زند."

محمود احمدی نژاد در بخش دیگری از اظهارات آن زمان خود، برخوردهای انجام شده با دولت را "سیاسی" توصیف کرد و هدف آن را "فشار به دولت" دانست.

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. آخه‌ای مردک کس یا چیزی که خوب باشه و مردمی که دیگه این قدر احتیاج به تبلیغ و من و من نیست که. تو این ۶ سال مخصوصا این ۲ سال آخر چه کار بخصوصی کردی که آدم دلش شاد باشه از کشت و کشتار‌های تقلبات زندانی‌ها و شکنجه‌های بد از انتخابات کذایی از بیمار کردن اقتصاد کشور جسم روح ایرانی‌‌ها را داغون و از بین بردی مردک تو عوام فریبی تو دوغ گو هستی‌ تو بیماری مردک بیچاره آن کس و دولتی که بعد از تو بیاد سر کار چند سالی‌ احتیاج تا این دست بردن و دزدیهای که کردی و به اسم تو کردند را اول نرمال کنه. از نظر خارجی‌ هم که دوست پسرا ‌هات از سوریه و ونزولله که آن یکی‌ رفتنی آن دیگری هم که بیمار است آخه مردک تو کی‌ را واسه خودت گذاشتی عوام فریب و دروغ گوی عالم. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پاینده با د ایران عزیزمان.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

Kourosh_e_Bozorg2536 - ایران - تهران
بس کنید این دغل بازیارو. چندین سال هست که فقط حرف میزنید تا دهن ملت بسته باشه و دوستاتون تا هر جا میشه اموال ملت رو بخورن و یه آب هم روش. البته این سکوت وحدت بخش جدید بود کلی خندیدیم دست شما درد نکنه که هر چند وقت باعث شادی ما میشید با این جملات قصارتون
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
برو بابا مرتیکه لومپن مردم دیگر گول شارلاتان بازی شماها را نمیخورند
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
در ایران حسابی بچاپ بچاپه. خامنه ای و طرفدارانش از یک طرف و رئیس جمهور و طرفدارانش از طرف دیگه افتادن به جون سرمایه ایران. همه دزدند و میدزدند. به همین خاطر با این مسائل با بردباری برخورد میکنند. زیرا اگر یکی دیگری را لو بدهد, دیگری هم این یکی را لو خواهد داد. اینه که این داستان را هم مثل آن 18 میلیارد دلار مرز ترکیه و 8 میلیارد دلار کمک به سوریه ماست مالی میکنند و ملت هم که سرش به آخور خودش است و به این مسائل در بند نیست و سریع فراموش میکند.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
چه سکوتی را می خواهید بشکنید. افشاه باند ولایت وقیح. فراموش کرده اید که با این باند وقیح ملت را به خون کشید ید.یک دفعه مردمی شدید. و فکر می کنید که ما به همین راحتی همه چیز را فراموش می کنیم. چون شما با باند ولایت شرم اختلاف دارید. ادای امیر کبیر را در نیاورید. شما میرزا خان اغاسی هستید. ساندیس خورها نگاه کنید و درس بگیرید. به خاطر یک میوه برای این اقایان کشتید و اعدام کردید. می توانید از شرم اسوده بخوابید.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
تو خفه خون بگیر با تمام لاشخورهای با عمامه و بی عمامه بهتر خواهد بود/
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

mansourehtaghavi - ترکیه - ازمیر
مردم .هوشیار باشید.این فیلمهای قبل از انتخاباته.مبادا رای بدهید.بعد از انتخابات دوباره همان رنج وعذاب وتشدید شکنجه ها شروع میشه.33 سال گول خوردن کافیه.
جمعه 25 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.