صدور اولین حکم محرومیت از تحصیل برای یک دانشجوی پزشکی سیگاری


صدور اولین حکم محرومیت از تحصیل برای یک دانشجوی پزشکی سیگاری

پس از اخطار وزیر بهداشت و معاون دانشجویی، فرهنگی مبنی بر محرومیت از تحصیل دانشجویان پزشکی سیگاری، اولین دانشجوی پزشکی سیگاری از تحصیل محروم شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، چهارصد و نهمین جلسه شورای مرکزی انضباطی دانشجویان که در محل دفتر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت تشکیل شد و یک دانشجوی پزشکی سیگاری دو ترم از تحصیل محروم شد.

دکتر وحید صرامی - دبیر شورای مرکزی انضباطی با اعلام این خبر گفت: این جلسه با حضور دکتر فرحناز ترکستانی معاون دانشجویی، فرهنگی و رئیس شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، اعضا و کارشناسان شورای مرکزی تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه دبیر شورای انضباطی بدوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشجوی مرتبط با پرونده مطروحه نیز شرکت داشتند.

صرامی گفت: در این جلسه پرونده یکی از دانشجویان رشته پزشکی در شورا مطرح و با توجه به تعدد و تکرار تخلفات در استعمال دخانیات در خوابگاه به منع موقت از تحصیل به مدت دو نیم سال محکوم شد.

وی افزود: بر اساس شیوه نامه اجرایی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی که به تمام دانشگاههای علوم پزشکی ابلاغ شده است، استعمال دخانیات در دانشگاه و اماکن مرتبط جزء بند رسیدگی به تخلفات اخلاقی قرار می‌گیرد. متخلف به یکی از تنبیهات بندهای 2 تا 5 محکوم می‌شود و در صورت تکرار تا بند 12 قابل تشدید است.

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خیلی از دکترهای ترک اعتیاد خودشون معتادند پس باید همه اونا رو هم اخراج کنیم اتفاقا اونا از خیلی از دکترها متخصصترند.البته اعتیاد رو تقبیح می کنم.بحثم در مورد منطق ونتیجه است.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد عزیزم دکتر ترک اعتیادی که معتاد باشه که دیگه دکتر نیست قربونت بشم. یعنی آدم ببره معتادشو بسپره به دست یه معتاد دیگه؟
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - /پاریس
سیگار اخ اخ اخ...اعدام در ملا عام/صیغه فحشای رسمی مذهبی..اختناق دزدی ازاد..خفه شوید کثافتها که می خواهید وانمود کنید چقدر به سلامت جامعه اهمیت می دهید خر خودتانید و 7 جد سوسمارتان از موطن شما عربستان
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
snowy me - سوئد - مالمو دوست عزیز با شما موافقم پزشکی که سیگار بکشه دیگه چطوری می تونه سلامتی بیماران رو تضمین کنه و از دیگران انتظار داشته باشه !!!. ولی خوب گاهی اوقات کار نشد نداره ... موفق باشی عزیزم
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

baraneuk - انگلستان - لندن
عزیزم اینجوری باید همه رو اخراج کنید سیگار کشیدن بده از اون جنبه که به سلامت فرد ضربه میزنه وگرنه یه مسئله کاملا خصوصی و فردیه. اگه خیلی براتون مهمه چرا هر روز برندهای جدید سیگار وارد میکنید؟ درآمد کشور یکیش از فروش سیگار هست. انگار که یه ظرف شیرینی و شکلات بذاری جلو دست بچه بعد اگه خورد تنبیهش کنی. بعد از همه این حرفا کشور اونقدر مشکلات عمده داره که باید رسیدگی بشه بعد اومدن به چی گیر میدن. مملکت بی سر و صاحب همینه . اگه سلامت جامعه براتون مهم بود زندگی آدما براتون ارزش داشت که هر روز این همه جوون رو نمیکشتید .امیدوارم که هر چه زودتر ریشه تون کنده بشه و گورتون گم بشه تا مردم یه نفس تازه بکشن.
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.