خواستگار ،خانواده‌دختر رابه گلوله بست


خواستگار ،خانواده‌دختر رابه گلوله بست

خواستگار دلفانی به دلیل شنیدن جواب رد، خانواده دختر محبوبش را به گلوله بست که این امر منجر به کشته شدن سه نفر از خانواده دختر شد.

به گزارش مهر، صدای تیراندازی در ساعات ابتدایی شب گذشته در شهر نورآباد موجب ایجاد وحشت میان مردم شهر شد که نتیجه این تیراندازی کشته و مجروح شدن چهار نفر از اعضای یک خانواده بود.

حوالی ساعت 8 و 30 دقیقه دوشنبه مردی که گفته می شود خواستگار دختر یکی از خانواده های نورآبادی بوده است به دلیل شنیدن جواب رد به منزل این فرد مراجعه و کل خانواده را به گلوله می بندد.

این امر موجب کشته شدن دختر، مادر و پسر خانواده و همچنین زخمی شدن یکی دیگر از اعضای خانواده شد که حال مجروح حادثه نیز وخیم گزارش شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان که از همان ساعات اولیه با توجه به مشکل ایجاد شده از خرم آباد عازم شهرستان دلفان شده و به سرعت در محل حادثه حضور پیدا کردند در گفتگویی با خبرنگار مهر با تایید حادثه رخ داده، اظهار داشت: تنها مجروح حادثه به خرم آباد برای مداوا اعزام شده است.

حسن شریعت نژاد با تایید کشته شدن سه نفر در جریان این حادثه، یادآور شد: متاسفانه ضارب از محل متواری شده و با استناد به آخرین اطلاعات تا شب گذشته هنوز دستگیر نشده بود.

وی افزود: ضارب پس از اقدام به تیراندازی از محل به وسیله ماشین فرار کرد و در یکی از جاده های فرعی ماشین خود را رها کرده و متواری شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان فرد ضارب را ساکن یکی از روستاهای اطراف نورآباد عنوان کرد و گفت: ولی حادثه رخ داده در خود شهر نورآباد اتفاق افتاده است.

mnm - کره - اینچان
یک احمق دیگر..ایها چه فکری میکنند .که دست به قتل دیگران میزنند.باز عده ای طرفداری این جانور را بکنند .که بااعدممش مخالفیم.وهرکس از وی دفاع کندد .کمتر از وی روانی نیست .هرکس
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
دیگه این خواستگارها نوبرشونو آوردن حال بهم زنی شدن !!!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
بفرمائید هنوز چند ساعتی از حلق آویز کردنِ کوشا نگذشته که جوان مریض و روانی دیگری به انتظار چوبۀ دار خواهد ماند ! زمانی که از معلولیت ذهنی جامعۀ کنونی ایران ، و از بیمار و رنجور بودن اجتماع سخن گفته میشود کاربرانی هستند که می غُرند و مهیب میاورند که چرا بی احترامی میکنید، و این رفتارشان دقیقا شبیه عکس العملی است که این جوانِ بیمار به خانوادۀ خواستگارش نشان داده و از شنیدن حقیقت سر باز میزنند !! ولی این حقیقت تلخیست که اجتماع و جامعۀ ایران معلول و بیمار است .
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
مصرف شیشه اعتیاد به مواد صنعنی/ که شامل 70 درصد از جوانان است. هیچ ربطی به حکومت نداره. باید با اشد مجازات برخورد شود .
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
این تقصیر ملت ایران نیست. این نتیجه 1400 سال فرهگ جعل و نادانی است. این فرهنگ اسلامی است. زد انسان. زد فرهنگ و زد همه چیز. به جای دین در خدمت مردم. ملت در خدمت دین. همه جای دنیا قتل وجود دارد. ولی هیچ نقطه در دنیا مثال ایران نیست. جعل اسلامی از ملت ما مردمی تولید کرده. که مثال حیوانات غریزی فکرمی کنند.ای حکومت اسلامی لعنت بر تو باد. که ملت را نابود کردی.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
خواستکشی بوده یا خواستگاری؟
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
feminism - انگلستان - لندن از اینکه جامعه بیمار است شکی نیست.اما شما که گفته اید بایداین جوان هم منتظر حلق اویز شدن باشد یک سئوال از شما دارم.اگر فردی به خواستگاری خواهر شما بیاید و خواهرتان جواب منفی دهد ایا این جوان بدلیل بیمار بودن جامعه باید شما و عزیزانتان را به گلوله ببندد?و ایا بخاطر از بین بردن سه انسان بی گناه نباید این فرد قصی القلب و حیوان را اعدام کرد?و ایا اگر اعدام نشود خون این سه بیگناه پایمال نشده?و ایا چنین اشخاصی به هر دلیل بیماری.عشق.جنون.نفرت و غیره حق کشتن انسانها را دارند?و ایا نباید بخاطر بخاک و خون کشیدن یک خانواده نباید مجازات شوند.در اخر منم با اعدام مخالفم اما در بعضی موارد اعدام کردن کاریست درست.در غیر اینصورت سنگ رو سنگ بند نمیشد.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
mnm-کره-اینچان.دوست عزیز نمیدونم در کدام کره زندگی میکنی(شمالی یا جنوبی) اگر در شمالی زندگی میکنی که هیچ چون اونجا هم مثل ایران است و با همون طرز فکر!!! و هیچکس از یک همچنین جانیانی دفاع نمیکند فقط اونهایی که میگویند اعدام نکنید بخاطر این است که این قانون در سازمان ملل و در حقوق بشر بشر تصویب شده است. برای مجازات این جانیان راههای دیگری هم وجود, دارد راههایی که خود مجرم روزی 100 بار از خدا و مسئولین طلب مرگ کند!!! هیچکس از اینطور بیشرفها دفاع نمیکند و هیچکس نمیخواهد که کسی کاری به کار اینجور افراد نداشته باشند. اتفاقا یک همچین جانیانی باید به اشد مجازات محکوم شوند.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
feminism - انگلستان - لندن/درود بیکران بر تو عزیز.فرمایشات شما را باید با اب طلا نوشت و بعضی از کاربران را مجبور کرد دویست بار بنویسند.پیروز باشی.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
من موندم از کجا به این زودی اسلحه تهیه کرده!!! وقتی جواب نه شنیده رفته و بلافاصله با مسلسل(احتمالا کلاش) برگشته!!! مردم معمولی که اسلحه ندارند و ماموران نیروی انتظامی وقتی خدمتشان تمام میشود اسلحه شان را تحویل اسلحه خانه میدهند و فقط این وسط میمونه بسیجی ها که همیشه اسلحه همراهشان است.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Royan - المان - المان
قابل توجه لیلی , حتما باید این را هم ببخشند. برای اینکه ما مهربانیم و بخشنده.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

minna - فنلاند - هلسینکی
لیلی ایرانی - ایران - تهران حتما اینو هم باید بخشید, اره??
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت. بابک خیلی با مزه مینویسی. پر از غلط دیکته ای هست.در ضمن, باهات موافقم.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

آینه - انگلیس - لندن
وقتی در جامعه ای جلوی چشم مردم اعدام میکنند و مردم هم جمع میشن تماشا میکنند خوب دیگه چه انتظاری دارید مرگ و جان دادن عادی میشه و عصاب هم که برای کسی نمانده راحت میزنه میکشه. تف به گورت اخوند دوزاری
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

hameshehbahar - انگلستان - لندن
خدا را شکر ما از این خواستگارها نداشتیم!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Reza-azad - آلمان - روستوک
صر رحمت به کل حیوانات
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مخ که نباشد جان در عذاب است
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

ukguy4u - بریتانیا - لندن
با سرعت نور اخلاقیات جامعه ایرانی در حال سقوطه. جالب اینجاست که بزرگترین منتقد جوامع غربی هم هستیم. در کشورهای غربی این اتفاقات نادر و کمه که وقتی اتفاقی اینچنینی پیش میاد برای مدتها خوراک و نقل رسانه ها میشه.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
oghab - فنلاند - هلسینکی اعتیادی که میگی شامل 70 درصد جوون هاست اون باعثش کیه؟ کی باید مجازات بشه؟ شک نکن خامنه ای دزد و جانی. کثیف تر از این جمهوری اسـ... دنیا به خودش ندیده.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

a.ahooraei - المان - کلن
DK-DK نکشید, دلیلش رو ریشه یابی کنید. با کشتن, کشته شده فراموش میشه اما با مداوا کردن و حق زندگی آزاد رو ازش گرفتن نه تنها درس عبرت میشه و از اون خیلی چیزها میشه یاد گرفت بلکه خانواده قاتل هم احساس دارند و نباید جریحه دار بشن. خانواده یک قاتل حاظرند بچه آنها به بیگاری کشیده بشه و تا آخر عمر در زندان باشه اما بالای دار آویزان نباشه. برای قاتل ها هم زحمتی کشیده و شب نخوابیهایی شده. اینها مانند موش آزمایشگاه هستند و برای معالجه بدرد میخورند چرا باید کشت؟ من معتقدم و مطمـینم که این اشخاص جنون آنی میگیرند و اینهم یک نوعی از بیماری روانی هست. انسان ما کی میخوایم یاد بگیریم و همیشه منتظر غربیها باشیم که یادمون بدند؟ بگذار خودمون روی این اشخاص تحقیق کنیم و چیز جدیدی کشف کنیم. تمام کتابها و آثار خوب روانشناسی و روانکاوی مال غربیهاست چراکه اینها مانند ما تابع کشتن نیستند و تحقیق میکنند.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
Royan - المان - المان ,minna - فنلاند - هلسینکی مثل اینکه شما هیچ راهی به جز اعدام برای مجازات یه خلافکار مدنظرتون نیست!من نگفتم باید قاتلو بخشید که بره راحت زندگیشو کنه.فقط گفتم با اعدام مخالفم.حبس طولانی مدت یا حتی ابد میتونه مجازات منصفانه و انسانی برای این بزهکاران باشه.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Royan - آلمان - آلمان
oghab - فنلاند - هلسینکی اتقاقا اعتیاد و فحشا؛ و فساد جامعه همش زیر سر دولت که ملت را دچار فقر مالی و فرهنگی کرده همش زیر سر دین اسلام است که ملت به این روز افتادن.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

potatis - سوئد - مالمو
چند وقت پیش یک نفر نروژی ۹۲ نفر را به گلوله بست و دستگیر شد به نظر شما چه حکمی در کشور نروژ در انتظارش هست؟ جواب در اینترنت هست برید بخوانید و کمی فکر کنید چرا کشورهای اسکاندیناوی کمترین میزان جرم و جنایت را دارند ؟(اسم قاتل آندرس برینگ برویکAnders Behring Breivik )
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
bita tehrani / بیتای عزیز و خوب هزاران درود بر شما باد . بسیار ازت متشکرم که حداقل نوشته های مرا میخوانی، دیگران ممکن است آشفته بشوند و ازمن عصبانی شوند که چرا اینگونه میگویم ولی همۀ سخن من اینست که شمار بسیاری از جوانان در این خصوص اعدام شده اند و همیشه نتیجۀ برعکس و ناخوشایندتری را هم داشته ، پس این راه درمان موثر و مفیدی نبوده و هرگز هم نخواهد بود . تندرست و پاینده باشی .
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
اول مهر روز سرنوشت است یکبار همه با هم به پا خیزید و برای همیشه خود و وطن عزیزمان را ازدست این بیگنگان حاکم با شرکت در اهپیمائی اول مهرماه سال 1390 ازاد کنیم....پاینده ایران....
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

mashady - انگلیس - منچستر
همه اینها نتیجه اجرای فرامین اللهیست. زنها اینور مردها اونور . فرامینی که با عقل جور نیست .
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
snowy me - سوئد - مالمو/منظور ایشون اینه که حکومت کارهای مهمتری داره...نگرانی از وضعیت اسفناک!جوانان انگلیس,اوضاع مصر و لیبی,صد البته بحرین,نقض حقوق بشر در امریکا,نگرانی از فاجعه جیبهای خالی بشار اسد و.....دیگه وقت و دل و دماغ نمیذاره که...راستی این مصرف شیشه که ایشون فرمودند کجا نوشته بود?!!
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

kholidar - ایران - رشت
zartusht67 - المان - فرانکفورت. درود برشما
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

minna - فنلاند - هلسینکی
لیلی ایرانی - ایران - تهران: یه نفر غیر عمد یکی رومیکشه یا تو درگیری واسه دفاع از خودش یکی رومیکشه , یا چیزای اینجور حبس واسشون خوبه. ولی اینجور ادمهای روانی رو باید اعدام کرد. اونم نه جلو چشم همه مردم. البته کسانی مثل خامنه ای و افرادش رو نباید اعدام کرد بلکه کاری کرد که هر روز ارزوی مرگ کنن.
جمعه 25 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.