استاندار هرمزگان : اعتقادی به اشتغال زنان ندارم , جایگزینی مردان به جای زنان


استاندار هرمزگان :
اعتقادی به اشتغال زنان ندارم , جایگزینی مردان به جای زنان

بندرعباس - خبرگزاری مهر: استاندار هرمزگان با بیان اینکه اعتقادی به اشتغال زنان در جامعه ندارم، بیان داشت: پیشنهاد جایگزینی مردان به جای زنان شاغل و حضور آنان در کانون خانواده و دریافت حقوق را می توانید در کارگروه های مختلف توسط نخبگان و بانوان مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین هاشمی تختی بعدازظهر دوشنبه در گردهمایی مشاوران بانوان فرمانداریها و ادارات استان با ارج نهادن به مقام والای زنان در جامعه و تاکید اسلام بر نقش اساسی مادران در تحکیم بنیان خانواده بیان داشت: زن در دین اسلام و قرآن از جایگاه ویژه ایی برخوردار است در حالی که غرب ارزش زنان را در حد یک کالا پایین آورده است.

وی با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت زنان عنوان کرد: افراط و تفریط حتی در زایمان هم می تواند سلامت مادران را به خطر بیندازد و در صورتی که تعادلی در تعداد فرزندان نباشد می تواند زایمان به اندازه مواد مخدر و مشروبات الکلی که سلامت انسان را به خطر می اندازد سلامت مادران را در معرض خطر قرار دهد.

هاشمی تختی با عنوان اینکه اعتقادی به اشتغال زنان ندارم، بیان داشت: متاسفانه ترویج تعریف غلط از نقش زنان موجب شده است تا زنان برای نشان دادن توانایی ها و استعدادهایی خود در خارج از خانه مشغول به کار شوند، که این امر موجب شده است تا مردان بسیاری که تامین کننده اقتصاد خانواده هستند بیکار بمانند.

وی با بیان اینکه نقش زنان در خانواده همچون نقش رئیس جمهور در جامعه است، گفت: پیشنهاد می کنم تا زنان شاغل در محیط خانه و در نقش واقعی خود که همانا همسرداری و تحکیم بنیان خانواده است بپردازند و ماهیانه از دولت حقوقی معادل 300 هزار تومان دریافت کنند و مشاغل ایجاد شده در اختیار جوانان بیکار که چرخ اقتصادی خانواده را می چرخانند قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: این پیشنهاد در کارگروه ها و جلسات مختلف توسط نخبگان، مدیران و بانوان مورد بحث و بررسی قرار بگیرد و پس از رفع معایب آن در قالب یک طرح به رئیس جمهور ارائه شود.

هاشمی تختی با بیان نگرانی خود از افزایش آمار طلاق، عنوان کرد: نبود آموزشهای آئین های همسرداری برای بانوان موجب افزایش آمار طلاق شده است و شاهد آن هستیم که یک مشاجره ساده در خانواده ها به طلاق ختم می شود.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: استانداری هرمزگان به جدیت پیگیر اجرای طرح گسترش مشاغل خانگی در استان با اولویت آن در روستاها است.

هاشمی تصریح کرد: دشمنان اسلام و نظام با راه اندازی شبکه های مختلف ماهواره ایی بنیان خانواده ها را هدف قرار داده اند که حرکت در مسیر اسلام و پیوند بیشتر زوجین و جوانان با قرآن می تواند بنیان خانواده ها را تحکیم بخشد.

sia_sefid - ایران - تهران
احتمالا تومور پهن تو مغزت در حال رشد هست یه دکتری خودت رو نشون بده
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
خوب راست میکه. اسلام کار و شغل زن را مشخص کرده. ... شستن بچه. پخت و پز. مثل کلفت دور مرد چرخیدن. کهنه بچه شستن.. خوب اینا خودش شغل دیگه. حالا مشکل شغل در جامعه ام لقران حل شد..دیگه چی میخواهین؟؟؟...ببینین مسعولین با شعور به چه سرعت مسائل را حل و فصل میکنند.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Royan - المان - المان
هرکس واسه خودش فتوا میده و قانون میذاره اسم ایران را باید عوض کرد گذاشت شهر هرت.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
Dara va sara - استرالیا - ملبورن. دوست عزیز 1400 سال پیش زنان کاری دیگری نبود بکنند بگذریم که حالا مگر توی غرب چه میکنن!.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
3جایگاه والا و ارزشی زنان در قرآن و اسلام 1-زن در اتاق خواب 2-زن در آشپزخانه 3-زن در زایشگاه
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
'' نبود آموزشهای آئین های همسرداری برای بانوان موجب افزایش آمار طلاق شده است'' .....وجدانا شما از بافتن اینهمه اراجیف خسته نشدین???? حکومت زن ستیز با دین و مرام زن ستیز به خیال خود جایگاه مردان را ارتقا داده.دور و بر همین تاپیک ببینید چند تا از مردان جوان جامعه قربانی خشونت ضد زنان شدند
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
Dara va sara - استرالیا - ملبورن. عزیزم اینو یادت رفت اضافه کنی.....( نقش واقعی خود که همانا همسرداری) !!!!! با ارزوی سلامتیت.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Reza-azad - آلمان - روستوک
میخواد رئیس جمهور بشه
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مسئله این است تو نه مخ داری نه اعتقاد مثل بقیه جانوران اسلامی
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
گوسفند آخه تو کی باشی که اشتغال زنان رو قبول داشته باشی یا نه؟ تو رو خدا طرز فکر رو ببینید. میگه زن ها باید به محیط خونه برگردند و به شوهرداری مشغول بشند. یکی باید بپرسه شما به مردها هم تاکید میکنید که آداب زن داری رو یاد بگیرند و خوب انجامش بدن؟ خیلی جالبه. مردک میگه نبود آموزشهای آئین های همسرداری برای بانوان باعث افزایش آمار طلاقه. یعنی مردها هیچی؟ این تفکر کثیفشون حال آدم رو به هم میزنه.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

ukguy4u - بریتانیا - لندن
حرکت خزنده اسلام طالبانی در ایران
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
توی این حکومت کثیف همه دم از آداب شوهر داری میزنن. چرا کسی از آداب زن داری چیزی نمیگه؟ آیا غیر از اینه که اینا زن رو فقط خدمتکار مرد میدونن؟ اینها هیچ نقشی مستقل از نقش مادری و همسری برای زن قائل نیستن. بابا زن هم آدمه. فقط برای شوهرداری خلق نشده. زن متاهل نسبت به شوهرش وظایفی داره و مرد هم نسبت به زنش. ولی این شتر زاده ها میگن مرد یعنی یه لقمه نون در بیار بنداز جلوی زن. زن هم یعنی کلفت باش و خودتو تو هفت تا سوراخ قایم کن و صبح تا شب سرویس بده به شوهرت. از غذا و تمیزکاری و سرویس 24 ساعته ی جنسی گرفته تا انجام شخصی ترین کارهای شوهر. خاک بر سر کسی که رابطه ی والا و با ارزش زن و مرد رو خلاصه میکنه توی یه لقمه نون و شهوت رانی مردانه و شستن شورت و جوراب شوهر.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
آخه زن های بیچاره که تو اون مملکت صبح تا شب جون بکنن هم آخرش نصف نصف مردها حقوق میگیرن. تازه اگر کاری پیدا کنند. که اکثرا هم باید منشی این دکتر و اون دفتر بشن. با این حال حناق شده تو گلوتون؟ لعنت زمین و زمون به گور خمینی دجال که ما رو به این روز نشوند. بگو آمین.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
آخه زن های بیچاره که تو اون مملکت صبح تا شب جون بکنن هم آخرش نصف نصف مردها حقوق میگیرن. تازه اگر کاری پیدا کنند. که اکثرا هم باید منشی این دکتر و اون دفتر بشن. با این حال حناق شده تو گلوتون؟ لعنت زمین و زمون به گور خمینی دجال که ما رو به این روز نشوند. بگو آمین.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
اعتقاد این مردک هم چون دیگر شیخان و رهبر دینش محمد میباشد ! محمد گفت جهادِ زن شوهر داریست . از این عقب افتاده های ذهنی هنوز هم بسیار داریم، حتی در این سایت هم خانه دارند کسانی که در غرب زندگی کرده و توقع دارند که زنانشان برایشان انار دون کنند و همواره در حال جهاد باشند !! مخصوصا اشخاصی که این عبارت تهوع آور " مردی گفتن زنی گفتن " رو بر زبان دارند. کور خوندید این خبرها نیست .
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
Dara va sara و nader46 / دوستان من احادیث و مزخرفات اسلامیون که سخنان محمد و دار و دسته اش میباشد را کم نخوانده ام، گفتار nader مرا به یاد این حدیث آورد که محمد میگوید :lt; بهترین زنان شما زنیست که فرزند بسیار آورد و دوست شوهر باشد وصاحب عفت باشد ودرمیان خویشان خود عزیز باشد و نزد شوهرش ذلیل باشد و از براى شوهر خود زینت و بشاشت کند و از دیگران شرم کند و عفت ورزد، هر چه شوهر گوید شنود و آنچه فرماید اطاعت کند و چون شوهر با او خلوت کند آنچه از او خواهد مضایقه نکند اما بشوهر در نیاویزد که او را به تکلف بر جماع بدارد gt; ( اصول کافی باب چهارم دربیان فضیلت مجامعت و معاشرت زنان ) شما ببیند حقارت و بردگی زن تا به چه حد بوده و البته الان هم هستند اشخاصی که دستِ کمی از محمد ندارند، امیدوارم که سوء تفاهمی پیش نیاد ولی تا آنجا که من هر دوی شما را شناخته ام انسانهای دانا ، فهیم و آگاهی هستید. به هر حال این آقای استاندار ِ سُم دار هم در صدد این است که جامعۀ ایرانِ امروز را در قرن 21 به سمت عربزادگانِ غارنشینِ 1400 سال قبل سوق دهد.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
مرتیکه پفیوز پس زن بدبخت اگه تنها بود و نان اور نداشت باید سر قبر تو الدنگ بیاره بخوره یا اینکه سیقتون شه....فتوا میدی ازخودت مفت خور .الاغ
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

applejuice - ایران - شیراز
خاک بر سرت مرتیکه ..مقام والای زن در خانه!!!!! خدایا ما کجائیم /تف به روت ...زن در غرب کالاست؟؟؟؟؟ زن در این خراب شده که در حد بز اومده پائین در حد فاحشه شخصی ..کلفت ..ماشین جوجه کشی ..آشپز 24 ساعته ...
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

Pezhman - اتریش - وین
چشم نمایندهای مونث مجلس روشن. نیمی از جمعیت را از حق مستقل بودن محروم میکند. رهبر ملاها هم تائیدش میکند.فعالیت شغلی بانوان از برده بودنشان جلوگیری میکند.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

damahi - ایران - بندرعباس
احمق وبی عرضه وبی لیاقت عرضه ندارید تو مملکت ایجاد شغل کنین زنان رابهانه میکنی خاک برسرت کنند تو بدرد حمالی هم نمی خوری چه برسد به استاندار. مملکتی که تو بیشعور استاندارش باشی بهترازاین نمیشه.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

ordak - المان - المان
این شتین مگه: بعضی ها تمام زندگیشون را صرف تحقیق در مورد فلسفه وجود زن و زن در واقع چگونه موجودی هست میکنن, دیگران هم مسائل ساده کوچگتری برای تحقیق انتخاب میکنند , مثلا تووری نسبییت. این بابا سنگ بزرگتر از توانش را انتخاب کرده
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.