قاتل جنایت پل مدیریت اعدام شد


قاتل جنایت پل مدیریت اعدام شد

مهر :بامداد امروز عامل قتل پل مدیریت در ملاءعام به دار مجازات آویخته شد.این قاتل در پل مدیریت دختر دانشجوی هم کلاس خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود.

به گزارش مهر، "کوشا" عامل قتل "مهسا" در منطقه پل مدیریت در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.
بر اساس این گزارش، کوشا جوان 15 تیرماه سال جاری در منطقه پل مدیریت دختر جوانی را به نام "مهسا" با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند که بامداد امروز حکم قصاص در ملأعام درباره او اجرا شد.

کوشا از سوی شعبه 74 دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد و پس از تائید حکم از سوی دیوان عالی کشور طناب سرمه ای اعدام به گردن وی افتاد و زندگی او پیش از طلوع آفتاب به پایان رسید.


حاشیه‌های اعدام عامل جنایت پل مدیریت

مراسم اعدام عامل جنایت پل مدیریت صبح امروز -سه شنبه- در بلوار دریا بعد از تقاطع دانشگاه امام صادق(ع) در نزدیکی محل وقوع این جنایت برگزار شد.

به گزارش ایرنا برای اجرای مراسم حکم اعدام عامل این جنایت، محلی در ابتدای غربی بلوار دریا در محوطه ای خاکی بعد از دانشگاه امام صادق(ع) در نظر گرفته شده بود.

**مراسم اعدام در یک محوطه محصور شده انجام شد که درون آن محل را با داربست که حدود چهار متر از زمین ارتفاع داشت ، بسته بودند . پلاکاردی نیز در این مکان نصب شده بود که روی آن نوشته بود 'محل اجرای مراسم اعدام عامل جنایت پل مدیریت'.

**جمع زیادی از اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد ' از حدود ساعت چهار بامداد یکی دو ساعت قبل از اجرای مراسم در محل اجرای حکم حاضر شده بودند، آنها در انتظار بودند تا اجرای عدالت را با چشمان خودشان ببینند.

** بسیاری از اهالی محل از روی پشت بام منازل و یا بالکن آپارتمان های خود که به محل اجرای مراسم اشراف داشت مشغول تماشای این مراسم بودند.

**با پخش شدن اذان صبح و نزدیک شدن به آغاز مراسم اعدام ، بر تعداد مردم اضافه می شد این درحالی بود که نیروهای انتظامی و پلیس پیشگیری و آگاهی تهران بزرگ از نخستین ساعات بامداد امروز در این محل حضور داشتند.
**نیروهای انتظامی دور تا دور محل برگزاری مراسم اعدام را در محاصره خود داشت و برای حفظ ایمنی مردم، بلوار دریا در دو سمت شرق و غرب بر روی تردد خودروها بسته شده بود و عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی اجازه تردد به خودروها را در این مسیر از بزرگراه چمران به سمت شرق بلوار و از چهار راه سعادت آباد به سمت غرب نمی دادند.

**ساعت 5 و 53 دقیقه بامداد تست آخر محل اجرای حکم انجام و طناب دار سبز رنگ بر روی داربست تعبیه شده در این مکان نصب شد.

** عوامل اورژانس و آتش نشانی در کنار عوامل انتظامی، قضایی و امنیتی در محل اجرای مراسم حضور داشتند.

** تعداد زیادی از خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران رسانه های داخلی برای پوشش خبر اجرای مراسم اعدام از حدود ساعت چهار بامداد در محل اجرای حکم حضور یافته بودند.

** خودروی مخصوص انتقال محکومین پلیس که حامل 'کوشا ' عامل جنایت بود حوالی ساعت 6 و 5 دقیقه به محل اجرای مراسم وارد شد.

** ساعت 6 و 11 دقیقه آیاتی از قرآن کریم توسط قاری قرائت شد و این یعنی شروع رسمی اجرای مراسم اعدام.

**ساعت 6 و 16 دقیقه عامل جنایت از داخل خودرو به محل اجرای مراسم و پای چوبه دار منتقل شد تا حکم دادگاه قرائت شود.

** عامل جنایت با موهای تراشیده، دست بسته به پای چوبه دار منتقل و طناب سبز رنگ بر گردن او انداخته شد.
**سرپرست دادسرای جنایی تهران به عنوان نماینده دادستان پس از استقرار عامل جنایت در محل اجرای مراسم، حکم را قرائت کرد.

** اولیای دم 'مهسا' دختر دانشجویی که با ضربات متعدد چاقوی عامل جنایت روز چهارشنبه 15 تیرماه به قتل رسیده بود در محل اجرای مراسم حضور داشتند.

**پس از اتمام قرائت حکم توسط سرپرست دادسرای جنایی تهران، حکم اجرا و صندلی از زیر پای عامل جنایت کشیده شد و عامل جنایت حدود ساعت 6 و 20 دقیقه به دار مجازات آویخته و در ملا عام اعدام شد.

** دقایقی بعد ماموران اجرای حکم پابند او را از پایش باز کردند.

**آمبولانس پزشکی قانونی برای انتقال جسد کوشا حدود ساعت 6 و 35 دقیقه وارد محوطه اجرای مراسم شد و در این زمان خودروی مخصوص انتقال محکومین از این محل خارج شد.

**حوالی ساعت 6 و 44 دقیقه پزشک قانونی اقدام به معاینه جسد از دار آویخته شده کوشا کرد تا مرگ او را تایید کند، سپس تایید مرگ را به اطلاع نماینده دادستان رساند.

** جسد 'کوشا' عامل جنایت پل مدیریت ساعت 6 و 47 دقیقه بامداد امروز سه شنبه از دار مجازات پایین آورده شد و به داخل آمیولانس پزشکی قانونی منتقل گردید و مراسم به اتمام رسید.

'کوشا' عامل جنایت پل مدیریت در روز چهارشنبه 15 تیرماه امسال با چاقو به همکلاسی خود حمله کرده و با ضربات متعدد چاقو او را کشت.

**سیر رسیدگی به پرونده این فرد در مجموع حدود 69 روز به طول انجامید و وی از سوی شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم و پس از آن این حکم از سوی دیوان عالی کشور تایید شد و به این ترتیب صبح امروز طناب سبز رنگ اعدام به گردن وی افتاد و زندگی او پیش از طلوع آفتاب به پایان رسید.

گزارش تصویری اجرای حکم قصاص عامل جنایت پل مدیریت

jacki55 - انگلستان - لندن
جمع زیادی از اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد ' از حدود ساعت چهار بامداد یکی دو ساعت قبل از اجرای مراسم در محل اجرای حکم حاضر شده بودند، آنها در انتظار بودند تا اجرای عدالت را با چشمان خودشان ببینند. ** بسیاری از اهالی محل از روی پشت بام منازل و یا بالکن آپارتمان های خود که به محل اجرای مراسم اشراف داشت مشغول تماشای این مراسم بودند. حقش اعدام بود ولی تعجب من از این ملت مثلا ازاده خواه اینه که چطوری با اشتیاق میر ن مردن یک نفر را ببینند.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

samythekid - آلمان - گیسن
یه +18 مینوشتین بد نبود
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

آینه - انگلیس - لندن
**جمع زیادی از اقشار مختلف مردم اعم از زن و مرد ' از حدود ساعت چهار بامداد یکی دو ساعت قبل از اجرای مراسم در محل اجرای حکم حاضر شده بودند،.......این جمع جمع روانی ها و ادم های مریض و سادیسمی هست اخه جان دادن و مردن کسی دیدن داره???????.. خدا اخر عاقبت ما ایرانیها رو بخیر کنه
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

a.ahooraei - المان - کلن
حالا اگه از همین ملت میخواستی صبح ساعت ٤. واسه اعتراض به جنایات این رژیم گردهمایی کنند، همه خواب میموندند. از ماست که بر ماست. مسئله تقاضا و عرضه توی ایران از تموم گوشه و کناره ها صدق میکنه. شلاق میزنن جمع میشن، اعدام می کنند، جمع میشن. آقا جون اعدام در ملاَ عام طبق گفته همون گور بگوری ، ایجاد رعب و وحشت محسوب میشه.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

shir del - انگلیس - نیوکاسل
اسلام در مورد قصاص قاضی عادلی است. حقش بود این مرگ.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Kourosh_e_Bozorg2536 - ایران - تهران
برای خانواده ی دو طرف متاسفم.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

aryamard2010 - هلند - شیراز-هاردرویک
چی بگم.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

shiraz72 - سوئد - گوتبرگ
به جهنم ,به درک ، من اگر جای مادر مهسا بودم ، خودم چهار پایه را از زیر پاهاش می کشیدم
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

a.ahooraei - المان - کلن
هیچ انسان عاقل و فاقد بیماری از نوع جنون و یا بیماریهای روحی،. مرتکب قتل نمیشه و همنوع کشی نمیکنه مگر بیمار باشد ولو از نوع آنی آن.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Mehrang - رومانی - بخارست
به درک اسود واصل شد! برو به قعر جهنم..
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

sara83 - بلژیک - کرترگ
حقش بود کثات روانی
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
لعنت به جنونی که بر سر آدمیزاد میاد تا زندگیشو رو از دم تباه کنه !!!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

ari jojeh - ایران - تهران
از سایت محترم ایرانیان انگلستان که نهایت سعی خود را نموده تا جزئیات این عمل خدا و رهبر پسند را مو به مو و در نهایت صداقت و متانت به عرض مخاطبان این سایت قرار بدهد کمال تشکر را داریم. امیدوارم که همیشه با شجاعت و شهامتی روز افزون بتوانید گامی در جهت انحطاط اخلاقی مردم این سرزمین نفرین شده بردارید و در این جنایات هولناک از هر نوع آن سهمی داشته باشید. و در جهت نابودی بیشتر اخلاقیات شما هم سهمی داشته باشید. امیدوارم که خداوند سربلند و در جهت نابودی این سرزمن موفقتان کند. حالا میخواهید این کامنت را منتشر کنید یا نه صاحب اختیارید.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
. خواهشن یکبار به کامنت بعضیها (بیشتریها) در قسمت (قصاص در پل مدیریت)نگاه کنید و درد جامعه را دریابید !!! همه بخصوص افراد با آیدی از ایران. صحبت اعدام و کشتن و به عبارت دیگر همان قصاص همیشگی میکنند....تا کی تصمیم دارید که بکشید ببرید و خون بریزید ؟؟؟؟تا کی تصمیم دارید این شمشیر خشونت و انتقام طلبی را در دستتان بگیرید و راه حل تمام مشکلات کنید. بس کنید. وقت بازسازیست نه انتقام. کمی عمیقتر فکر کنید. تا این افکار عوض نشه حکومت عوض نخواهد شد.....https://www.iranianuk.com/article.php?id=67606.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
کار خودش خیلی وحشیانه بود که با غرض و نقشه قبلی اون دختر معصوم را کشت. به نظر من اعدام حقش بود. فردا هر کسی خواستگاری کرد و جواب منفی گرفت نیاد دختر مردم رو بفرسته سینه قبرستون
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

mnm - کره - اینچان
دمشون گرم.واقعا قاتل را باید اعدام کرد...من به خانواده مقتول تبریک میگم ..در زندان یماند جای دونفر را هم میگیره .ومیشه یک مفت خور دیگر.واگه ازاد بشه میره سروقت یک بنده خدا دیگه
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

farhang-holland - هلند - آرنهم
اجرای این حکم جلوی چشم مردم یعنی 200 سال عقب گرد خود حکم اعدام هم 50 سال عقب گرده من متاسفم برای مردمی ه بهتماشای این مراسم رفتند
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
چی رو تماشا می کنید حیوونها عامل قتل خود اجتماع ست که یه دانشجو میشه قاتل ریشه جای دیگه ست
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

bavaffa - اذربیجان - باکو
این اشغالها رو باید به بدترین شکل کشت به نظر من دختره هنگام مرگ بیشتر درد کشیده تا این اشغال لعنتی.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

مانش رومشکانی - ایران - کرماشان
جمهوری اسلامی از سر این ملت زیاد است.مردم کشورهای عرب را ببینید چگونه شجاعانه جان خود را برای مردم و کشور خود فدا می کنند آنوقت این ملت گوسفندوار به تماشای اعدام هموطنان خود که زهرچشمی رژیم از خودشان است می نشینند
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

salad shirazi - امارات - دبی
این خبرنگاره کور رنگ بوده بیچاره..متوجه شدین؟ اول میگه طناب سورمه ای..بعدش میگه طناب ابی ..اخرش هم میگه طناب سبز رنگ...خلاصه ظاهرن مهمترین چیز تو این مراسم وحشتناک و غیر انسانی عصر جاهلیت همین رنگ طنابیه که میخوان باهاش ادم بکشن..شاید هم تست هوش بود.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Reza-azad - آلمان - روستوک
با اعدام مخالفم اما بعضی وقت هاهم خودم میمانم که با بعضی از انسان ها چکار باید کرد
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Tefli - نروژ - بودو
در حدو د طلوع خورشید بود که پسرک غروب کرد...
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
وای تمام وجودم لرزید وای دیگران با چه دلی شاهد مشاهده این صحنه شدن
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

rezanl - هلند - امستردام
خاک تو سر همه ادمائیکه واسه سرگرمی و کنجکاوی اونجا بودن.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

nokhod har ash - انگلیس - لندن
یک جوان عاشق و شاید هم از نظر پزشکی دچار اختلالات روانی در عشقش به دختری با همین شرایط البته نه عاشق او و کمی‌ حسابگر مرتکب تصمیمگیری آنی شده او را با ضربت کارد از پای در میاورد، خانوادیی دانا به همراه مردمی همه چیز دان و حکومتی دادگستر در کمتر از ۲ ماه جوان را آویزان بر طناب دار نظاره کرده و آفرینی به خود و اراده کم نظیرشان کرده و بی‌ صبرانه انتظار مجرمی دیگر و طناب دار دیگر میکشند.فقط این‌بار باید صبح زودتر بیدار شوند تا نزدیکتر به چوبه دار تماشا گرً باشند،شاید هم بر بالای دار.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
تمام وجودم میلرزه وقتی عکسهای این صحنۀ وحشتناک و هولناک رو میبینم :( با این همه حلق آویز کردنها و اعدامها سرزمین ایران روز به روز نا امن تر و آشفته تر میشود !! جامعه بیمار است ، مردم عصبانی و خشمگین هستند ، جوانان ناامید ، خسته از خود و محیط هستند ، ولی این راه معالجه و درمانِ سرطانی که در جامعه ریشه کرده نیست ! مهسای عزیز آخرین دختر قربانی جامعۀ مردسالار نیست و کوشا آخرین جوان اعدامی نخواهد بود. ما بیشتر و بیشتر شاهد این ناهنجاریها خواهیم بود .
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

porharfi - هلند - آرنم
اگه بگویند که::"""فـــردا 4بامداد میدون ولیعهد ..فریاد بر ای آزادی ایرانی. و ایران ..گرد هم آیید !!...تموم تهران بزرگ جمعییت پیر و میانسال و جوان. ونوجوان و حتــــی ...*زبـــــــون نفــــهم !ها جمع میشن و برای رهایی. از این شکل زندگی قرون وسطایی برای رهایی !با هم همراه میشوند!!...
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
تو روحش .به درک
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

findingneverland - انگلستان - یورک
فقط بگم متاسفم که تفریح مردم در اون وقت صبح شده دیدن لحظه جون دادن یه آدم دیگه. ما واقعا از لحاظ انسانی پسرفت داشتیم
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
من از دیدن این عکسا حالم بد شده و دلم داره برای این جوون میسوزه اونوقت یه عده اشغال رفتن از نزدیک تماشا میکنن و لذت میبرن!!خدایا حالم از این بنده هات به هم میخوره اگه این حکم مورد قبول تو هم باشه از تو هم بدم میاد.اون ایه عربی لعنتی بالای سرش مجوز اجرای حکمش بود.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
به درک ..ولی ایکاش در ملا عام هیچ محکوم به اعدامی،اعدام نمیشد
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

doost-ir - فرانسه - پاریس
به درک بیشرف عوضی گردنش رو تبر نمیزد
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
feminism - انگلستان - لندن:دقیقا با شما موافقم
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

javid iran - ایران - تهران
بابا,,,,,,,,,,, کوشا معلول بود نه علت,,,,,,,,,,,بی انصافها مریض را نباید کشت ,,,,,,,,,امروز این رژیم کثیف اسلامی من و تو را همه را با اون طناب سبز ,,,,,,,,,,,,,,,, اره طناب سبز ,,,,,,,,,,,,, به دار کشید ,,,,,,,,,, باید گریه کرد برای ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, خودمون که هنوز نمی دانیم چه باید کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

morad kazemi - آلمان - برلین
از مخالفان اعدام تقاضا می کنم فقط چند لحظه خودشون رو جای خانواده ی داغدار این دختر بگذارند. آیا می توانند فقدان عزیزشون رو به دست یه حیوان صفت تحمل کنند؟ از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن، یه جوال دوز به مردم.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

dara20 - ایران - تهران
مسلما این قاتل لایق زندگی نبود اما اعدام انهم در ملاعام چاره درد جامعه فروپاشیده و در هم ریخته ایران نیست. این اعمال نه تنها درس عبرت برای قاتلین و مجرمین بعدی نخواهد شد بلکه عاملی قوی برای گسترش خشونت است. اینگونه است که اسلام حاصلی جز نفرت و کینه و خشم و خشونت و ترویج بربریت نداشت و انسان را علیرغم ادعاهای کذب دکاندارانش خونخوار و پلید می سازد. ننگ و نفرین بر جمهوری کثیف قاتلان اسلامی.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
میگم که...اگه انهایکه هنوز دلشون خنک و یا راضی نشده و دم از عدالت اسلامی میزنن. میتونن یه نامه به نیروی افتظاهی بنویسند که. طرف رو دوباره اعدام کنن ولی اینبار با جرثقیل یا با سنگ زدن. تا دل بعضیا خوب شادو خنک شه. تا شاید درس عبرتی بشه برای دیگران که دیگه از اینکارا نکنن همینطور که هزار ساله داریم اعدام میکنیم و همین آش و همین کاسه ست.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این موجود بزهکار بود و جان آدم بیگناهی را گرفت. روشن نیست چرا نشان دادن دار زدن در خیابان و به مردم، جلوی بزهکاری و آدمکشی را نگرفته است؟ اینها میدانندکه در ایران امروزی، چنانچه آدم بکشند، به دار آویخته خواهند شد. تا امروز هم هزاران نفر دار زده شده اند. پس چرا این بزه ادامه می یابد؟ چرا اینها پیش از کشتن به این نمی اندیشیند که خودشان هم دار زده خواهند شد؟ چرا این رسم قرون وسطایی دار زدن در خیابان فایده ای در جلوگیری از بزه نداشته است؟؟
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

khosro parviz - انگلیس - لیدز
خیلی این خبرنگار از رنگ سبز سبز طناب میگه جنگ روانی راانداخته!!و واقعا جای تاسف برای ایران داره که این همه طرفدار اعدام داره.فقط جای خجالته.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
خاک کاهوی شاه عبدالعزیزم هم از سر این آدما زیاده .من عکساشو نتونستم ببینم اینا رفتن تجمع واسه دیدن یه جنایت.حالا بیا اطلاع رسانی کن برای یک تجمع سبز .همه مردن تو خونه هاشون .یه مشت کپک یه مشت بیکار و بی خاصیت.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
تو درک یه جا واسه علی گدا جدا کن!!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
feminism - انگلستان - لندن..دوست عزیز.از کامنت شما متشکرم و واقعا این یکی از علتها هست که میفرمائید. سنت اسلامی انچنان در فرهنگ ما ریشه دوانده که اینبار فرهنگ را به گنداب کشانده.در ایران رابطه مرد با زن مثال ارباب هست با بردهایش. مرد انچنان خود را مالک تام الاختیار زن میداند که شنیدن جواب منفی از طرف زن غیر قابل نفکر بوده و از این جهت تنبیه زن را حق مسلم دانسته.و حال این تفکر انچنان در ذهن نسل انقلابی قدرت پیدا کرده که باعث ابنچنین ناهنجهاریها در جامعه میشود.تشکر.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
به امید روزی که اعدام در ایران ممنوع بشه..باید کسی که جنایت میکنه از حضور در جامعه حذف کرد آن هم با حبس ابد ..اعدام در ملا عام از خصوصیات حکومتهای دیکتاتور برای ایجاد جو وحشت در بین مردم هست .{ فرقی هم نمیکنه این حکومتها مثلا دینی باشند یا غیر دینی مثل کمونیستها} ..وگرنه از نظر پیشگیری از جرم هیچ فایده ای نداره و بر عکس باعث بدتر شدن روحیه دیگران و سنگدلی میشه ..واقعا کودکی که 2 بار اعدام در ملا عام رو ببینه وقتی بزرگ شد از او چه انتظاری میتوان داشت که با عاطفه و منطقی باشه؟!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
بزرگترین اسرار مرگ است..................!!!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

samuk66 - لندن - لندن
خوب شد دستشون درد نکونه
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

samuk66 - لندن - لندن
خوب شد دستشون درد نکونه
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

leyli maman - مالزی - کوالالامپور
متاسفم واسه مردمی که برای تماشای مرگ یه ادم حتی یه قاتل از خوابشون زدند و مشتاقانه به صف شدند .کسی با قصاص مخالف نیست ولی در ملا عام چرا اخه؟غیر از اینه که این کار مردم رو قصی القلب می کنه؟
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

فراوانی - آلمان - کلن
وقتی این مردم را میبینم با خودم میگم دورود بر هرچی آخونده پوست این مردم را باید کند هرچی سر این مردم میاد حقشونه اینها را باید کسانی همچون احمدی نژاد سوار بشن دیگه حالم خیلی بد شد
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
چه گویم چه سازم فغان از شما***بسوزم بسازم امان از شما
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
فحش دادن به ملت تماشاچی بیهوده است. همه ما این صفحه را باز کردیم تا دار زدن او را ببینیم و اصولا همه انسان ها برای دیدن این چیزها کنجکاوند. اما خاک بر سر آن حکومتی که به جای اجرای حکم اعدام در زندان آن را در ملا عام اجرا می کند و وحشیگری را در جامعه می پراکند.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

anty mola - عراق - اربیل
ناهنجاریهای کنونی جامعه ایران نشان از شکست ایدئولوژی حاکم بر این جامعه میباشد که همنا اسلام ..است ایران اسلام زده و مردمان ذوب شده ،مسخ شده .ایران شده کربلا هر روزش هم عاشورا بزنیدسر و سینه خود را ایرانی خاک تو سر بیچاره وامانده.................
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

potatis - سوئد - مالمو
من عین کامنتی را که در صفحه ی( https://www.iranianuk.com/article.php?id=67606 ) گذاشتم را اینجا نیز میزارم ولی قبلش جواب این سوال تکراری را میدم تا دیگه کسی بعد از خواندن کامنتم از من نپرسه !سوال potatis آیا اگر از خوانواده خودت به قتل رسیده بود بازهم میگفتی قتل را اعدامش نکنند ؟ جواب اگر قاتل از خوانواده من کشته بود من صلاحیت نظر دادن در این رابطه را نداشتم چونکه مسلما احساسات من به عقلانیت غلبه میکرد و همچنین آیا شمایی که خواستار اعدام بی چون و چرای این فرد هستید،از خوانواده ی مقتول بودید که به این آسانی دم از گرفتن جان یک انسان میکنید ؟آیا شما از گذشته ،یا از فشار های روانی و اجتماعی ،یا حتی از سلامتی روحی و روانی این فرد اطلاع دارید که اینطور از اعدام او خوشحال شدید؟این جامعه بیمار و خشونت طلب است امیدوارم هر چه سریعتر مردم فکری به حال خودشون بکنند.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

potatis - سوئد - مالمو
و اما کامنت قبلیم (اگر مردم ما و مسولین فقط یک سوال از خودشون میپرسیدن که آیا سطح جرم و جنایت با اعدام کمتر میشه یا سبب بالاتر رفتن خشونت در جامعه میشه، دیگه فکر نمیکنم کسی را اعدام میکردند، مانند بسیاری از ممالک مترقی دنیا. آیا کسی که مرتکب قتل میشه قبلش میاد و به عاقبت کارش فکر میکنه یا اینکه به سبب جنون انی مرتکب قتل میشه ؟ آیا ترویج خشونت در جامعه سبب بیشتر شدن این اتفاقات نمیشه ؟ من به شخصه متاسفم که میبینم اکثر هموطنانم اینجا میان و از حکم اعدام طرفداری میکنند ،این همان جهالتی است که جمهوری اسلامی از ان ساخته شده پس فکر نکنیم مسولین حکومتی از کره ی دیگری اومدن بلکه دقیقا فامیل ها و آشنایان خود ماها هستند).
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
1- این شخص را اعدام کردید. خیلی خوب. اما آیا مسئله جامعه ایران حل شد؟ این جوان آخرین نفر نخواهد بود که به این خاطر اعدام میشود.. علت را باید از بین برد و نه معلول را. این جوان بدون شک قتلی را انجام داده است و میبایست مجازات میشد. اما همین شخص معلول این جامعه است. در یک جامعه سالم, آن دختر مقتول میتوانست بدون ترس از محدودیت ها به آن جوان قاتل, با دیدار های متفاوت بفهماند که آنها مناسب هم نیستند. این موضوع در غرب که غده سرطانی اسلام وجود ندارد, رایج است. اما جامعه چنان مریض است که اگر یک پسر با یک دختر در یک مغازه ای باهم نوشابه ای صرف کنند, مهر و برچسب رابطه جنسی به آنها زده خواهد شد. اینست که فرصتی برای آنها وجود ندارد که بتوانند بهتر همدیگر را بشناسند.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
2- در جامعه ایران صحبت عادی مابین دختر و پسر مانند دو انسان وجود ندارد. هدف از صحبت پسر با دختر اغلب سوء استفاده اوست. در حالیکه طبیعتا هر دختری دوست دارد, دوست خود را آزادانه انتخاب کند اما محدودیت جامعه همیشه به ضرر دختر است و این محدودیت با وجود جمهوری اسلامی بیش از همیشه تشدید شده است. علت اصلی جامعه بیمار ایران, وجود حکومت اسلامی در ایران است. ما در ایران بیش از این شاهد تئاتر های زنده آدمکشی و اعدام خواهیم بود. بسته بندی کردن خانمها در پارچه ای بنام چادر, یکی از محدودیتهاست. در ضمن آیه های قرآن برازنده قتل و فقط ارزش جنایت دارند. چیزی که مرا همیشه میآزارد, حماقت ما ایرانیهاست که نمیفهمیم که ضربه هارا از کجا میخوریم. سرچشمه تمام ضربه ها از آن قرآن است که ما از فرط نادانی, حتی به آن احترام هم میگذاریم. تا این واقعیت به مردم آشکار نشود, اوضاع همین است. .
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

khodesham - مجارستان - بودا
کاش یه نفر به این گزارشگر با احساس و دقیق بگه که شرق و غرب با دست چپ و راست فرق میکنه! چمران شرق بلواره و 4راه سعادت اباد غربش. ari jojeh - ایران - تهران. بسیار صحیح میفرمایید. البته اگر کسی مونده باشه واسه اشاعه.. دیگه احتیاجی به تبلیغ هم نداریم.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Alborzi - ایران - کرج
افرادی رو که جمع شدن همگی مشکلات روانی دارن باید شناسایی و تحت نظر باشن تا بموقع بشه ازشون در پستهایی مثل نمایندگی مجلس ، وزیر ، مشاور رئیس جمهور ، رئیس جمهور و ... استفاده کرد.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

miss dorna - امارات متحده عربی - دبی
دلم گرفت خدا جون/
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
کاری وحشیانه تر از اعدام در ملا عام هست؟ این یعنی عادت دادن مردم به دیدن صحنه های خشن و کشت و کشتار. آخه جلوی چشم مردم؟ جلوی بچه ها؟ همیشه توی عکس ها بچه هایی رو میبینیم که شاهد اجرای این حکم هستند. هرچقدر هم که پدر و مادرها حواسشون باشه، باز هم هستند بچه هایی که این صحنه هارو میبینند. اونوقت میان میگن چرا تو ایران اینهمه قتل و ضرب و جرح و چاقو و کشی و غیره هست. بابا بچه های ما با این چیزا خو گرفتن دیگه. با دیدن هر روزه ی این جنایت ها بزرگ میشن. لعنت به این حکومت وحشی و جنایتکار. یه نکته ی سوال برانگیز هم در این گزارش تاکید زیاد بر رنگ طنابه. طناب سبز، طناب سبز. خوب منظور؟؟؟!!!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
Azadikhah - متشکرم از همفکری شما هموطن خوبم . به امید ایرانی سالم و آزاد.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
چه گویم که ناگفتنم بهتر است. واقعا از فشاری که به دلم میشینه هیچی نمیتونم بگم هرچند که دوستان گفتنیها را گفتن ولی چه سود? کو گوش شنوا? فقط میخوام بدونم ایا مردم ایران روزی این رژیم را قصاص خواهد کرد? به امید انروز. اشک دیگه امانم نمیده.....
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
Dara va sara - تمنا میکنم دوست عزیز ، باور کنید من حتی بسرعت از روی این عکسها گذشتم ولی دیدنش برایم چنان دردی به سینه ام گذاشت که قابل ذکر نیست، در اینکه این جوان بیماری داشته شکّی نیست که طاقت و تحمل پاسخ " خیر" را نداشته ولی از طرف دیگر شوربختانه و متأسفانه از این (کوشاها) در جامعۀ کنونی ایران کم نیستند، شما فکر کنید هنوز چند ساعتی از کشته شدن کوشا نگذشته بود که باز خبر مرگبار دیگری را در همین سایت خواندیم که جوانی اینبار خانوادۀ خواستگارش را بدلیل شنیدن پاسخ "رد" به گلوله بست !!! ولی تا به کی اعدام، تا به کی شوهرکُشی، تا به کی اسید پاشی، تا به کی قصاص . شما ببیند که با آن قاتل سنگدل و بیرحم نروژی چه رفتاری کردند، او نه تنها از کاری که انجام داده بود پشیمان نبود بلکه حتی عملش را در راستای اهدافش ضروری خواند !! خب یک انسان سالم عقل اینگونه نمیاندیشد. متأسفانه عدۀ زیادی از جوانان ما در ایران روح و روان سالم و تندرستی ندارند و یکی از دلایل مهمش هم حاکمیت وحشی و دیکتاتور اسلامیست که عشق و آزادی را نیز حلق آویز کرده اند !! بسیار متأسفم :(
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
به درک این وحشی پست فطرت ، دلم برای آن دختر معصومی میسوزه که با تمام آرزوهاش به زیر خاک رفت فقط بخاطر زیاده خواهی و خودخواهی این پست فطرت ، دستشون درد نکنه که نگذاشتن بیشتر از این این دنیا رو با وجود کثیفش اشغال کنه .
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

homa-ir - المان - هامبورگ
من با اعدام مخالفم و تعجب از مردمانیکه از سحرگاه میایند که حتما ردیف جلوی. تماشاگران قرار گیرند در حیرانم که با چه دلی حاضرن به تماشای یک انسان در حالی. که میز اززیر پای اعدامی رد میشود وبیک باره طناب گلوی اورا خفه میکند وبا چند . حرکت دست و پای زنجیر شده برای همیشه بااین دنیا وداع میکند . به تماشا به ایستند . چنین مردمان سنگدلی خامنه ای هم ازسرشان زیاد است . با قتل وترور مخالفم . اما کشنده را نباید کشت باید درمان کرد. پس چرا اینهمه اعدامها در ایران سازگار نیست . . . ایا مردم را بی باک تر و شجاعتر وجسورتر نمیکند .
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
اعدام حیوانیست و قانون خود رل قاتل را به عهده می گیرد/و اعدام در ملا عام حیوانیتر و کثیفترین کسانیکه از 4 صبح تجمع می کنند برای دیدن جان کندن یک انسان که گرچه قاتل بود و عملش کثیف!!!!! ولی خود قربانی یک جامعه ی مریض
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

yassen_uae - امارات - شارجه
حقش بود
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
در جلوی چشم مردم حرکت اشتباهیست این عمل یعنی بی تفاوت کردن انسانها نسبت به هم و کشتن ادمها را راحت جلوه دادن....اگر حکومت درست ازاد دلسوزیبود ریشه یابی میکرد ...اگر دختر ان حق و حقوق واقعی در ان نظام کثیف اسلامی داشت ان جنون مالکیت به اون پسر دست نمیداد...ووووووخیلی دلائل دیگر....جامعه مریضی داریم و همش زیر سر این رهبر پست احمدی نژاد و بقی لاشخورهاست که مردم را به این روز شاندن...نشانده اند.با ارزوی صبر برای هر دو داغدار بهخصوص مادر ان دختر...و به امید اینده ای بدون این کشتارها در ایران فردا بدون مذهبو تعصبات....
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
اول مهر روز سرنوشت است یکبار همه با هم به پا خیزید و برای همیشه خود و وطن عزیزمان را ازدست این بیگنگان حاکم با شرکت در اهپیمائی اول مهرماه سال 1390 ازاد کنیم....پاینده ایران....
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

Pezhman - اتریش - وین
اسلام یعنی توحش.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

خیال - ایران - تهران
لعنت به دختره که با کرم ریختن خودش باعث این جنایت شد
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

pariha - کویت - کویت
گرچه اعدام نتیجه عملکرد غیر منطقی این جوان بود و شاید حق بود ولی برای هر دو خانواده متاسفم که هر یک جوان را از دست دادند - بیشترین تاسفم برای کسانی که در اعدام این جوان حضور دارنداینجا هست که نقش فرهنگ خودش رو نشون میده اعدام در ملا عام اونهم به این روش و این ساعت واقعا نشانه عقب افتادگی تا حد اعلا هست
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

capochin0o - امارات - شارجه
اشکال نداره اونجا میرن به هم میرسن
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

hamid6592 - ایران - همدان
حقش بود.نوش جونش.خدانیامرزتش
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

mafshar - امارات - دبی
عیسی بة رهی دید یکی کشتة فتاده . حیران شد و بندان بگرفت سر انگشت . گفنا که کرا کشتی که باز کشته شود انکه تو را کشت
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
دست آخر از تمام بچهای که اینجا کامنت گذاشتن و هدف انها در ترمیم جامعه بوده نه در تشویق اشتباهات کمال تشکر دارم. چنان که انیشتن میگوید. فکر کردن اسان نیست و فکر نکردن مثل دیگران هم اسان نیست.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

saeed0721 - ایران - شیراز
دوستان شما میگید تو ملاعام چرا؟طبق قانون اگه قتل تو ملاعام باشه قصاص هم تو ملاعام هستید.چرا نمیگید چرا پسره دختررو تو ملاعام کشت؟خب وقتی مردم شاید قتل باشند باید شاهد قصاص هم باشند.دوستان شما میگید این اعدام ها نباید بشه.پس بفرمایید با اینا که ادم های بیگناهی مثل مهسا به قتل میرسونند چه باید کرد؟بهشون جایزه داد؟اون خانواده مقتول چی؟بابا و مادر مهسا دل ندارن؟دوستان اینجا مرگ حقش بود.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
خیال - ایران - تهران . باز از ان نظریات تهوع اور از انسانی سادیست///اگر بر فرض دختر به قول تو کرم ریخت/// مجازاتش مرگ است??????????????برو اوین استخدام شو/
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

بچه تهرون - ایران - تهران
بنازم به این جمعیت روی مردم بنگلادشو پاکستانو سفید کردن الحق اخوند هم از سرمون زیاده.مردمی با این سطح فرهنگ باید مانند پاکستان برقه پوش میماندند.بیچاره رضا شاه چه جماعتیو کت شلوار پوش کرد.کوروش بخواب که خمینی حالا حالاها از تو ماه هوامونو داره.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

gol andam - سویس - زوریخ
feminism - انگلستان - لندن عزیز درست فرمودین ...واقعا مونده بودم چی بگم...حالم بد شده : ( soheil_alman - المان - فرانکفورت درود بر شما بسیار زیبا فرمودین
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

طالب حق - ایران - تهران
الان بیشتر از عکس ها و نفس کاری که انجام شده ، نظرات دیگران نسبت به اونها خودنمایی میکنه. واقعا این همه تفاوت در نظرات جالبه و پیچیدگی موجودی به اسم انسان رو میرسونه. پیچیدگی برداشت هر انسانی نسبت به محیط و اتفاقاتی که در اون میافته. بنظر من اعدام جزوی از ابزارهای بازدارنده از جرم در جامعه است و عادلانه هم هست .قصاص ، نفس در برابر نفس . چیزی که خدا هم از انسان خواسته . اما میشه گفت اعدام در ملا عام کار درستی نیست و میشد این کار رو غیر علنی انجام داد. اعدام فقط مخصوص اسلام نیست و فکر نمیکنم که اعدام در ملا عام در کشورهای دیگه ای که ادیان دیگه ای دارند تا حالا انجام نشده باشه. خیلی خیلی برای تفکری که مقتول رو مقصر به قتل رسیدنش میدونه متاسفم. این یعنی این که کسی حق ندارد قتل انجام دهد مگر این که مقتول وی را اذیت کند. واقعا خنده داره.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
خیال - ایران - تهران خیلی مریضی. یه مریض روانی از نوع آخوندی. آخه تو اینجا میای چکار؟ تو تو همون سایت خامنه ای چلاق و تبیان پرسه بزن . اون دختر بدبخت جونشو از دست داده این وسط. حالا مقصر هم هست؟ یعنی هر الدنگی آویزون یه دختر شد دختر باید بگه بله؟؟؟!!!
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

darkoob - ایران - تهران
به نظر من باید با چاقو زجر کش میشد تا بفهمه چه بلایی سر اون دختر بیچاره اورده. این لعنتی که زیاد درد نکشید، باید زجر کش میشد. یه دختر معصوم کشت و خانوادشو نابود کرد، مرگ خیلی کمه براش. قصاص=عدالت و اسلام دین عدالت است. زنده باد اسلام و مردم مسلمان ایران زمین
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
gol andam/ گُل اندام عزیز باور کن من در این مانده ام که چگونه مردم در آنجا ایستاده و این صحنۀ رعشه آور را تماشا میکنند !! من و شما حتّی با تماشای زودگذر از روی این عکسها، لرزه به تنمان افتاده و غمگین شده ایم، ولی چگونه واقعا چگونه این مردم از خواب برخاسته و آمده اند مثل سیب زمینی و یک تیکه یخ ایستاده و خیره شده اند ! افسوس و صد افسوس که عاطفه، مهربانی، احساس و نوع دوستی در ایران کیمیا شده و یافت نمیشود :(
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

mamoti - ایران - کرج
من باتمام وجودم معتقدم خامنه ای شریفترین موجودیه که خداآفریده. به این دلیل که هرروزداره تواین کشوراعدام وجنایت میشه وآب ازآب تکون نمیخوره وملت احمق هم جمع میشن مراسم اعدام نگاه کنن . اگرهرکدام ازمابه جای خامنه ای نشسته بودیم وهرکاری می کردیم کسی اعتراض نمی کرد آیاماهابهترازخامنه ای عمل می کردیم؟. واقعارفتارمامردمان ایران زمین خجالت آوراست
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

anty mola - عراق - اربیل
اسلام یعنی وحشیگری ،اسلام انسانیت ما را زیر سوال برد .............
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

h2s_2001 - ایران - مشهد
قانون قصاص بسیار عادلانه است. میخواست نکشه تا کشته نشه. دختر مردم چه گناهی داشت که با اون توحش کشتش؟
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
darkoob - ایران - تهران . افلیج فکری و بسیجی/ همین اسلامت ایران را به این فلاکت افکنده شرم کن لازم نکرده تو دلت بسوزد چون خودت از هواداران همین قاتلها از رهبر دینت تا جانشینانش تا امروز هستی کم فیلم بازی کنید ای .اتش بگور خمینی که شما را افرید.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

ukguy4u - بریتانیا - لندن
هنوز طنابشو پاره نکردن داشتن میکردنش تو کیسه.
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

darkoob - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس نوع حرف زدنت نشون دهنده شخصیت خودت و خانوادته. متاسفم ازین سایت که اجازه میده افرادی مثله تو اینجا فرهنگ ایرانیو خراب کنن. فقط اسم ایرانیو یدک میکشی بی ادب. زنده باد اسلام تا افرادی مثله تو دق کنن
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

alexxx - اتریش - وین
ما اونوقت در عجبیم که چرا این حال و روز ملت و مملکتمونه. کامنتای این صفحه رو ببینید, چند برابر صفحه های دیگه, تعداد زیادی از کامنتا این عمل وحشیانه رو تشویق هم کردند, حتی خود سایت چنان با اب و تاب کوچکترین جزعیاتش رو هم همچون رسمی به زبون کمیسری برامون نوشته. تا این ملتیم بدتر از اینا حقمونه. شرم شرم شرم... تف
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
Dara va sara - استرالیا - ملبورن. دست آخر از تمام بچهای که اینجا کامنت گذاشتن و هدف انها در ترمیم جامعه بوده نه در تشویق اشتباهات کمال تشکر دارم. !!!!!!?????????? ببخشید شما!??? خیلی خودت جدی گرفتی :-).
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. ارش جان, اعدام نمیتونه باز دارنده باشه وقتی یکنفر 4 سال به ایشون بیحرمتی کرده, بهرحال جواب توهین رو باید داد, داستان این نبوده که میگن, پسره مقصر نیست, طبق فرهنگ ایران وظیفه پسر هست که بره جلو و درخواست دوستی بده, معمولا دخترهای باکلاس توهین نمیکنن ولی 65درصد میگن برو کثافت, 45 درصد میگن برو بیشعور! و غیره, مگر اینکه ماشین مدل بالا داشته باشی که دیگر. همه میگویند بعله!, در همین صفحه کاملا مشخصه که خانمها , بی تربیتی رو یه افتخار میدونن, کاربرهایی (که فقط از اسم) مونث (استفاده میکنند) براحتی اینجاحرفهای زننده و دور از ادب میزنند مورد تشویق قرارمیگیرند, همه مردا صبور نیستند, و همه مثل من فکر نمیکنندکه یک دختر بی ادب ارزش پاسخ ندارد, بعضی به انها درس می دهند! و قانون در هیچ کجای دنیا نمیتواند از چیزی جلوگیری کند!.
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
arashbehdin / آرش جان وقتی یک دختری به یک پسر به مدتِ 4 سال بی اعتنائی میکنه، خب باید یه جوری جواب این توهین رو با 30 ضربه چاقو داد دیگه، مگه نه !! تازه دوستِ دیگرش رو هم باید با چند ضربۀ چاقو به خاطر دخالتِ بیجاش تنبیه کرد !!!!!! ضمنأ شیخ ها و مردهائی که چون ایشون هستند، که مانند انسان فکر نمیکنند و نمیدانند این کار وحشیانست !! درضمن تازه ایشون حق توهین کردن و وصلۀ "دروغ بستن" به دیگران رو داره ولی دیگران (مخصوصأ خانمها) نه تنها باید خاموش باشند بلکه سرشون رو هم نباید بالا بگیرند که چشمانشون به چشم نامحرم نیافته ! به گمانم محمّد زن ستیز سر از گور درآورده :) پایدار باشی آرش عزیز.
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
من نمیتونم خودم رو جای خانواده مقتول بذارم و نظر بدم که انتقام و اعدام خوبه یا نه ولی اعدام در خیابان و در حضور مردم یعنی کشتن روح جامعه. یعنی بخشونت کشیدن جامعه. یعنی اوج حماقت و جهالت. یعنی حکومت خمینی و خامنه ای و در یک کلام کثافت. جامعه بیروح و سرد و خشن و متجاوز و .. امروز ایران نتیجه همین اعدامهای خیابانی و خشونتهای حکومتیست. نابود باد حکومت قرون وسطایی حاکم بر ایران. مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

mansoor_uk - نگلستان - نگلستان
samythekid - آلمان - گیسن, اگه می نوشتن نبینید بهتر بود
شنبه 26 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.