مشاور سابق ملک عبدالله (سفیر فعلی عربستان در امریکا ) : احمدی نژاد ساده لوح است!

 
مشاور سابق ملک عبدالله (سفیر فعلی عربستان در امریکا ) :
احمدی نژاد ساده لوح است!
بزرگترین شهری که احمدی نژاد دیده، تهران است!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب می نویسد :
ویکی لیکس در یکی از اسناد خود به تماس تلفنی مشاور سابق ملک عبدالله (سفیر فعلی عربستان در امریکا) با سفیر امریکا اشاره دارد. این سند در روز 13 دسامبر سال 2005 تنظیم شده است.به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی انتخاب  عادل الجبیر مشاور سلطنتی پادشاه عربستان با سفیر [آمریکا] تلفنی در روز 12 دسامبر صحبت کرد و احساس و نظراتش را در مورد رئیس جمهور ایران احمدی نژاد که با او به صورت کوتاه در نشست فوق العاده کنفرانس اسلامی در جده دیدار کرده، بیان کرد.

الجبیر گفت: احمدی نژاد به نظر من خیلی خیلی بی تجریه و ساده لوح است اما احمق نیست و البته باهوش است.

وی اضافه کرد: او مثل {امام} خمینی با دیدگاه های جهانی همراه نیست. او مراد {امام} خمینی است اما بدون هیچ تجریه ی جهانی!

مشاور سلطنتی ملک عبدالله در ادامه ی اظهارات تمسخرآمیزش، گفت: بزرگترین شهری که احمدی نژاد دیده است تهران است.

بر اساس گفته های الجبیر که در حال گفتگو با رئیس جمهور ایران بوده، احمدی نژاد اظهار داشته است که "امریکا درست به مانند شوروی سقوط خواهد کرد" .

الجبیر سعی کرده بود که با دیدگاهش مقابله کند و گفته بود که شوروی یک دیکتاتوری تغییرناپذیر بوده است، در حالی که امریکا یک دموکراسی تغییرپذیر است که دائما تغییر می کند و تغییر داخلی در سیاست خارجی اش انعکاس پیدا می کند.

الجبیر اظهار کرد که اظهارات احمدی نژاد نشان دهنده ی ساده لوحی یا بدتر از آن نادانی(جهل) است!

وی افزود: رئیس جمهور ایران هیچ نمی دانست که اظهاراتش در مطبوعات داخلی ایران، چگونه به فراتر از ایران می رسد!

الجبیر اظهار داشت که احمدی نژاد، سیاستمداران قدیمی در ایران را می ترساند. او یک پوپولیست است و غذایش را از خانه به محل کار می آورد!به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی انتخاب  وی ادامه داد: احمدی نژاد فروتن است و گزارش شده است که او صادق هم هست.

جبیریل گفت: از نظر سعودی ها، تا وقتی که احمدی نژاد غیرقابل پیش بینی است، آشکارا از او انتقاد نکرده و انگشت در چشمانش نکنیم و در عوض، مسائل مهم و مشکل را به صورت محریمانه با او در میان بگذاریم.

وی اشاره کرد که این تاکتیک جدید دولت سعودی برای مقابله با رییس جمهور ایران [احمدی نژاد] است.
Khashayarshah - ایران - تهران
چرا به یکی که لیاقت امام ندارد, به زور پیشوند امام میبندید؟ خمینی از یک طرف یک احمق سیاسی بود و از طرف دیگر یک قاتل مذهبی. امام مهاتما گاندیست, نلسون ماندلا ست, نه این الدنگ جنایتکار.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
میتونست نقش ET را بازی کند.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
خر نیست، خودش رو به خریت زده.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

shaheen5115642 - iایران - تهران
این سوسمارها هم برای خود ادمی شدند و برای ارباباشون پارس میکنند
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

titan - ایران - ایران
اینجا تمسخر و توهینی نکرده همش واقعیته
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

morid - ایران - بوشهر
شازده ساده تویی که نمیدونی احمدی نژاد تمام کاسه کوزه هاتون بهم ریخته یه نگاه به دور و برتان بنداز تو که لاس وگاس و مونت کارلو رادیدی ومعلوماتت هم زیاد شده سئوال کن کو مبارک بن علی عبدالله صالح و قذافی . ال خلیفه واسد عبدالله اردنی هم دارند در میرند سفارت اربابت اسراییل تو هواست.تادیر نشده دژداشه ات راجمع کن ودور خیزکن و خودت را به لندن برسان.بهار عربی شامل بادیه نشینان هم میشود.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

khorramdin babak - .فرانکفورت - .فرانکفورت
عجب تازه درک کردهاید. مردم ایران از 8 سال پیش می دانستند. ساده لوح اما شما هستید که تازه این را کشف کرده اید.چقدر خوب است که ساده لوحان ایران و عربستان را به جزیره بفرستند. انجا توی سر هم بزنید. که کسی عاقل تر است. و دو کشور از شر شما ازاد شوند
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

مهدیار - ایران - تهران
خوب زیاد سخت نگیرید عربه ، نفهمه ، از دنیا عقبه ما از روز اول گفتیم محمود عقب مونده است این بابا بعد 7 سال فهمیده . عربه دیگه سوسمار خوره
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Michael Jackson L.O.V.E - ایران - تهران
تو که سرتو کردی تو آخور با رواسای دیکتاتورت خودتون و میزنید به اون راه.فرید زکریا، تحلیلگر مطرح آمریکایی در 12 سپتامبر در شبکه سی ان ان به فرو پاشی آمریکا طی 50 سال آینده اشاره میکرد.راستو دروغشو کاری ندارم (هرچند که دور از واقعیتم نیست) اما این موضوع بار ها داره تو مطبوعات و شبکه های آمریکا برسی عنوان میشه!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

gol andam - سویس - زوریخ
نه احمقه نه ساده قاتل خونخواره مثل اربابه بزرگش مرگ بر رژیم چمهوری اس.....لی...وعربهایه کثیف سوسمار خور
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

mastaneh.deldar - ایران - اهواز
مهدیار-ایران-تهران/خوب زیاد سخت نگیرید عربه..نفهمه..از دنیا عقبه/ واقعا که خجالت اوره این حرفایی رو که میزنید من کاری به این اقاهه و امثالش که یه مشت جنایتکارند ندارم...ولی ایا این درسته که شما همه رو در یک سطح قرار بدین شما میدونستید که نصف بیشتر خوزستان را عربها تشکیل میدن ادمهای مهمانواز و فوق العاده خونگرمی هستند شما حق ندارین به ادمها توهین کنید حالا میخوان عرب باشن یا ترک یا لر یا کرد یا هرقومه دیگری......شما نژادپرست هستید و فقط خودتو قبول داری برات متاسفم.....کدوم یک از شما کاربرها با نظر این اقا موافق هستند میخوام ببینم چقدر ادم فهمیده و بامنطق وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 23 شهریور 1390

ordak - المان - المان
نه خیر جناب ملک مارمولک ابن قورباقه ابن سوسمار ال اسب دریایئ,احمدینژاد ساده لوح نیست گناه حماقت بی اندازه ملت ایران است.
پنج‌شنبه 24 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.