اولین فیلم از سقوط هواپیما در تبریز - ۱۹ شهریور ۹۰


اولین فیلم از سقوط هواپیما در تبریز - ۱۹ شهریور ۹۰


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=Di7kq85WMmM

لینک دانلود مدیافایر

mansoor_uk - انگلستان - انگلستان
توپولف روسی همین دیگه
یکشنبه 20 شهریور 1390

persianlover - انگلستان - لندن
توپولف چیه بابا. اف 5 هه. ولی خوب همشون فرسودن دیگه. باز خدا رو شکر زنده موند.
یکشنبه 20 شهریور 1390

bluestar - ایران - تهران
علت خشک شدن دریاچه ارومیه. https://www.youtube.com/watch?v=PNVStTd3Ox8
یکشنبه 20 شهریور 1390

mihanyar - انگلیس - منچستر
mansoor_uk - انگلستان - انگلستان و persianlover - انگلستان - لندن/ نه توپولوف مسافربری هست و نه اف 5 جنگنده! بابا این یک هواپیمای آموزش نظامی هست که سقوط کرده! شما که نمیدونید چی شده بیخودی کارشناس نشید. بازم جوگیر شدین و مثل همیشه اومدین نظراهای تکراری بدین که هواپیمای روسی بوده و . ولی اگه یکم تحقیق میکردین میفهمیدین که هواپیمای اموزشی اگه ساخت سال 2011 هم باشه امکان داره سقوط کنه چون خلبان کار آموز و ناشی هست. اینم منبع خبر https://www.newseek.ir/id/236948 ولی بنظرم باید مدل هواپیما پیلاتوس پی‌سی 7 باشه چون مخصوص آموزش ارتش ایران هست.
یکشنبه 20 شهریور 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
همین کارهای خوب مردم ایرانه که انها را متفاوتر و بهتر از مردم کشورهای دیگر میکند.بخدا سوگند که اگر دولت ایران دلسوز مردم بود.بداد مردم میرسید. و بجای کمک به این و ان کشور عربی به کشور و ملت خودش کمک میکرد.بهترین کشور و بهترین ملت را ایران داشت.و به جرات هیچ جای دنیا نه مردم نه میوه نه نان نه نعمت و نه اب و هوای ایران نمیشه.اما حیف.افرادی مثل من که 14 15 سال ایران نرفتند خوب حرف مرا متوجه میشوند.
یکشنبه 20 شهریور 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
افرین به این مردم,گروه امداد -اتشنشانی-امبولانس.. همتون مرخصید.
یکشنبه 20 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
خوب شد خلبان زنده موند :) bluestar - ایران - تهران:welcome back
یکشنبه 20 شهریور 1390

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
بازم دم خلبان گرم که هواپیما را در منطقه مسکونی و رو سر زن و بچه مردم نیانداخته و خدا را شکر سالم است
یکشنبه 20 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
حتما یا میگ و یا سوخو بوده که هر دو روسی است در ضمن افرین به مردم
یکشنبه 20 شهریور 1390

potatis - سوئد - مالمو
romano .دوست گرامی در صفحه ی مربوط به کشتیهای ترکی که به سمت اسراییل میروند، با آب و تاب و هیجان بسیار از جنگ ۳۳ روزه و موشک های ایرانی حزب اله (بخوانید روسی ،چینی ،کره ای )که مثلا بلای جان اسرائیل شده بودند نوشته بودی، غافل از اینکه بزرگترین خدمت به اسرائیل در چند سال اخیر همان جنگ ۳۳ روزه و دادن بهانه های بسیار به اسرائیل بود البته شمایی که تحت تاثیر رسانه های سراپا دروغ جمهوری اسلامی قرار میگیری و فکر میکنی که الان ایران به یک قدرت بزرگ تبدیل شده ولی نمیدانی که یکی از دلایل حفظ این نظام از سوی غربیها رونق تجارت اسلحه در منطقه در این ۳۲ سال بوده تجارتی که اسرائیل ید طولایی در ان دارد.
یکشنبه 20 شهریور 1390

maziyar-m - ایران - مازندران
mihanyar - انگلیس - . هر هواپیمای جنگنده یه هواپیمای اموزشی داره اینهم هواپیمای اموزشی اف 5 بود.با اینل میخوان برن به جنگ 600 هواپیمای اسراییل و 400 هواپیمای ترکیه
یکشنبه 20 شهریور 1390

Faryade_Khamoosh - آلمان - آخن
هواپیما F -5 بوده. هواپیما آموزشی عزیز جان که صندلی نجات نداره. و برای هواپیما آموزشی لباس زده فشار G نمیپوشند. شاید این خلبان تازه کار بوده در F -5 یا اینکه جدیدا در ایران هواپیما F -5 برای آموزش استفاده میکنن. منبع موسق هم دارم که F -5 بوده iran news اینا رو هم بیخیال
یکشنبه 20 شهریور 1390

togyan - انگلیس - لندن
mihanyar - انگلیس - منچستر. اورین اورین . خیلی اطلاعاتت درسته. فقط این اطلاعت دقیق رو حاج اقا با بی سیم بتو مخابره کرد یا با باسیم? حالا بابت این کامنت چندتا ساندیس خوردی ناقلا? خلاصه اینکه دوستانی که در مورد نوع هواپیما اظهار نظر کردند رو شما باید به بزرگی ساندیسهای که میخوری ببخشی. دوستان نمیدونستن که شما با وزارت اطلاعات در پخش ساندیس اسلامی ارتباط تنگاتنگ و حلال دارید. درضمن چرا در اخر کامنت یادت رفته بنویسی که "" جانم فدای علی گدای یکدست"". یه دیگه دفعه یادت بره از ساندیس خبری نیستا.
یکشنبه 20 شهریور 1390

ebrahim chakhan - ایران - اصفهان
خلبانه شانس آورد زنده موند.
یکشنبه 20 شهریور 1390

odin - بلژیک - انتورپن
bluestar - ایران - تهران - از کی تا حالا شما ناسیونالیست شدی که نگران اسم خلیج فارس باشی؟ راستش رو بگو و حرف دلت رو بزن عزیزم بگو از اتحاد مردم تهران و تبریز و شهرهای دیگه چهار ستون تنتون به لرزه افتاده و برای ضربه زدن به این اتحاد و ایجاد نفاق هر کاری میکنید. مردم خودمونن هر چی باشه ایرانی هستن اگه گله هم دارن بخودمون مربوطه به کاسه لیسها و نوکران اعراب و فرهنگ عربستانی مربوط نیست. شما برو نگران کعبه باش که بهار عربی اگه به اونجا برسه دکان مکه و حج هم تعطیل میشه. اره عزیزم نگران اون باش خلیج همیشه فارس بخود ما ایرانیها مربوطه.
یکشنبه 20 شهریور 1390

saljog - ایران - خوی
توپولف یعنی توف کن ان را به اشغال دانی
دوشنبه 21 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.