انگشت‌نگاری از کاروان ذوب‌آهن در فرودگاه سئول


انگشت‌نگاری از کاروان ذوب‌آهن در فرودگاه سئول

کاروان تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران پس از ورود به کره‌جنوبی مورد انگشت‌نگاری مأموران فرودگاه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از سوان کره‌جنوبی، کاروان تیم فوتبال ذوب‌آهن برای رویارویی با سوان سامسونگ بلووینگز کره‌جنوبی از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ساعت 22:40 شب گذشته از تهران عازم دبی شد و پس از توقف 3 ساعته، ساعت3:30 بامداد امروز راهی سئول شد.
کاروان ذوبی‌ها پس از سفر 8 ساعته به سئول با اتوبوس راهی سوان محل برگزاری دیدار با سامسونگ کره‌جنوبی شد. ژکاروان ذوب‌آهن مسیر 60 کیلومتری سئول تا سوان محل برگزاری دیدار با سامسونگ را با اتوبوس طی کرد و پس از استقرار در هتل به استخر و سونا رفت.

* در فرودگاه شهر سئول در اقدامی عجیب از بازیکنان و همراهان ذوب‌آهن انگشت‌نگاری به‌عمل آمد که باعث اعتراض عسگری یکی از مقامات باشگاه ذوب آهن و اصغر فروتن سرپرست ذوب‌آهن شد. این اقدام کره‌ای‌ها، سبب شد مسئولان این تیم به یکی از کارمندان سفارت ایران در سئول که برای خوشامدگویی کاروان ایران به فرودگاه آمده بود، اعتراض کنند.

* برای ماچادو بازیکن پرتغالی، ایگور کاسترو، دسوزا و یورگن کده بازیکنان و مربی خارجی ذوب‌آهن قبل از حضور در کره ویزا صادر نشده بود و این موضوع باعث شد ابراهیم‌زاده سرمربی ذوب‌اهن نگران شود. در نهایت ویزای این مربی و بازیکنان در فرودگاه سئول صادر شد.

** این تیم امروز تمرین ندارد و تمرینات از فردا پیگیری خواهد شد.

*زمانی که کاروان ذوب‌آهن قصد ورود به هتل محل اقامت خود را در شهر سوان داشت از مقابل استادیوم این شهر عبور کردند که همزمان با دیدار سامسونگ و سئونگ‌نام بود. این دیدار در نهایت با برتری 3 بر 2 سامسونگ به پایان رسید.
بازی ذوب آهن و سوان سامسونگ چهارشنبه هفته جاری در چارچوب مرحله رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برگزار میشود.

parsa.raha - هند - هند
همچین میگید اقدام عجب!!!!!!! انگار شق القمر کردند!! انگشت نگاری در همه اقصی نقاط دنیا به یک امر طبیعی تبدیل شده که فقط برای حفظ امنیت پرواز در آن کشورهاست حالا ما ایرانیها چرا روی این انگشت نگاری حساس شدیم بماند! در تعجبم شاید هنوز فکر می کنیم انگشت نگاری مخصوص دزدها و قاتل ها است؟
یکشنبه 20 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
سرکوفتگی مردم ایران از طرف کشورهای دیگر, یکی از دست آوردهای پر افتخار جمهوری اسلامی ایران است.
یکشنبه 20 شهریور 1390

hossein75 - مالزی - کی ال
الکی خودتون رو جوگیرنکنید این سیستم داره همه دنیا اجرا میشه این کشور و اون کشور هم نداره بعد ااز نصب این سیستم در امیگریشن فرودگاه هر کسی که فقط یکبار اثر نگشتش یه اسکن مشه ( فقط انگشت شصت) , اون هم برای اینکه اطلاعات شما د اون کشور با همون مخصات ثبت میشه اینجوری جرم و خلاف هم قابل کنترل است (فکرها رو به روز کنیم )
یکشنبه 20 شهریور 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
چرا به دیگر کشورها اعتراض میکنید برید به دولت خودتون اعتراض کنید.که این گندو براتون بالا اورده و ایرانی هیچ جا ارزش و اعتبار نداره.
یکشنبه 20 شهریور 1390

jamshid arya - ایران - تهران
بله وقتی ۱۷تا اسکیت سوار همه یجا باهم گم می شن حق دارن این کارا روهم بکنن! اونجاهم به گند کشیدن دیگه اونا هم شناختنشون
یکشنبه 20 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.