سقوط هواپیما در داخل شهر تبریز


سقوط هواپیما در داخل شهر تبریز


یک هواپیما در داخل شهر تبریز سقوط کرد.

به گزارش مهر، ‌دقایقی پیش یک هواپیمای نظامی در میدان آذربایجان تبریز که در مجاورت فرودگاه این شهر قرار دارد سقوط کرد.


به گفته شاهدان عینی خلبان خواپیما توانست قبل از سقوط خود را با چتر به بیرون پرتاب کند.


از هفته گذشته مانور یگانهای نیروی هوایی شمالغرب کشور در حال اجراست و این هواپیما نیز در حال انجام ماموریت در این مانور بوده است.


در همین رابطه مدیر کل مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی از سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی (S5) صبح شنبه در میدان آذربایجان شهر تبریز خبرداد.


خلیل ساعی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه نقص فنی علت سقوط این هواپیما بود، گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و خلبان نیز که با چتر نجات خود را به بیرون پرتاب کرده بود، مصدوم شده است.


وی با بیان اینکه خسارت زیادی به میدان آذربایجان وارد نشده است به ایسنا گفت: در جریان این سانحه هواپیما متلاشی شد.


مدیرکل مدیریت بحران استان آذربایجان شرقی در ادامه از تشکیل گروه‌های تحقیق برای بررسی بیشتر ابعاد این حادثه و ارایه گزارش خبرداد.
mohammad sadri - ترکیه - آدانا
هواپیمایی که موتور آن از یک کشور مقداری ازابزار دقیق آن از کشور دیگر و مقداری هم تولید داخلی ,بدنه آن مقداری تولید داخلی و تهیه مابقی آن از کشورهای دیگری, سیستم هیدولیک از یک کشور دیگر مونتاژ این محصول با مدیران غیرمسئول وبی تجربه سقوطش دور ازذهن نبوده و نیست . ولی آفرین به خلبان آن که وسط میدان رها کرده این هم حاکی ازخالی شدن کشورمان ازخلبانهای با تجربه واستاد است که بعضی ازاین جان به کفان به کشورهای دیگر گریخته,اجبار به بازنشسته شدن شده و یا شاگردی هرآنچه کوچک مثل من آواره کشور دیگر هستند.باید منتظر فاجعه بزرگتربود
شنبه 19 شهریور 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
هواپیما آموزشی بوده نه نظامی ..
شنبه 19 شهریور 1390

amoo uk - انگلیس - لیدز
برای خلبان ارتشی ارزوی سلامتی دارم .اما ارزوی سقوط و متلا شی شدن کل نظام ولایت علی پائین خیابانی هر چه سریعتر و شادی و سرور مردم ایران در این خصوص
شنبه 19 شهریور 1390

alexxx - اتریش - وین
اگر مثل این مانور در برابر حمله نظامی از خودشون و کشور میخوان دفاع کنن و یا به جهان غرب درس عبرت بدن همون بهتر که تجهیزات مدرن ندارن والا ملت و کل مملکت رو درب و داغون میکردن و چیزی از ایران باقی نمیزاشتن. تازه همین سلاحها رو هم باید ازشون گرفت قبل از اینکه خسارات بیشتری وارد کنن.
شنبه 19 شهریور 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
من فکر می کنم خلبان خانه اش همان نزدیکا بوده خواسته بره بازی فوتبال نگاه کنه نظر شما چیه
شنبه 19 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
بازم سقوط یه هواپیما آمار خوبیه ،، مانوری که ،اسرائیل و ناتو،با پیشرفته‌ترین امکانات و جنگ الکترونیک،هواپیما‌های ردار گریز،ماهواره‌های جاسوسی،انبوه آواکس ها،،،دست در دست هم،یکی‌ از پیشرفته‌ترین و سری‌ترین و مخوف‌ترین جنگنده بمب افکن‌های جهان ساخت سپاه را سرنگون کردن،،اینو میگن اقتدار.
شنبه 19 شهریور 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
هواپیماهای فرسوده F5 با تکنولوژی دهه 50 آمریکا و بدون قطعه یدکی!!!!!
شنبه 19 شهریور 1390

shahram2020 - ایران - اهواز
سایت ایران uk. با کمبود عکس هواپیما مواجع شده...اینکه عکس یک میراژ 2000 .با پرچم عراق میباشد...با ارزوی سلامتی ارتش ایران وشادی و خنده برای هموطنان عزیز ....
یکشنبه 20 شهریور 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
*پسر شجاع* - ایران - تهران. بسیجی مزدور! چند وقتی زده بودی به چاک رهبر نبودی! دوباره اومدی ماله کشی نظام اسـ...؟ هواپیما نظامی بوده که برای آموزش خلبان استفاده میشده یعنی نظامی آموزشی! اینهم لینکش:. https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=37923. برو پیش روانپزشک قرصهای جدید برات بنویسه! قبلیها جواب نداده!
یکشنبه 20 شهریور 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس. من همچنان هستم. ظاهرا مثل اینکه تو به سلامتی از تیمارستان مرخص شدی ..شاید هم فرار کردی ..البته با توجه به وضعی که دارای به احتمال زیاد فرار کردی لوول
یکشنبه 20 شهریور 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
*پسر شجاع* - ایران - تهران. اینها رو نگی که میکن لالی بسیجی ! جالبه که هر چند وقت یکبار نظام جمهوری اسـ... شما سایبریها رو میفرسته برای ماله کشی و ماست مالی خرابکاریهای رژیم. درست وقتی گیرها بر علیه رژیم زیاد میشه سر و کله شما بسیجیهای سایبری هم پیدا میشه که آدرس غلط به مردم بدید. کور خوندی عمو! مردم مثل شما اسلامیها هالو و عقب مونده نیستند. اینترنت هم دارند و خبرهای صحیح رو زود دریافت میکنند. در ضمن این مرض (لوول) و خنده های هیستریک که داشتی (ههههه) هنوز خوب نشده! بده پزشک بیت الخلای رهبری یک معاینه کامل بکنه! شاید با داروهای تقلبی چینی تو هم شفا پیدا کردی! اگر نه خودت رو با زنجیر ببند به ضریح اون امام رضا!
یکشنبه 20 شهریور 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس. ایول آخر توهمی لوول ..امیدورام این کشفیات بزرگ رو تنهایی کرده باشی .تقلب نکرده باشی ..
دوشنبه 21 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.