جنتی: توبه مصلحتی و فریبکارانه فایده ندارد


جنتی: توبه مصلحتی و فریبکارانه فایده ندارد

آقای جنتی می گوید که عده ای برای انتخابات برنامه ریزی کرده اند و آماده ایجاد چالش در جامعه هستند

احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان ایران با اشاره به در پیش بودن نهمین دوره انتخابات مجلس این کشور گفت که "توبه مصلحتی و فریبکارانه" منتقدان دولت فایده ای ندارد.

آقای جنتی امروز ۱۸ اردیبهشت (۹سپتامبر) در نماز جمعه تهران گفت: "کسانی که نیت براندازی نظام را داشته اند، گناه کوچکی انجام نداده اند، زیرا به مقابله با خدا، پیغمبر و ولی عصر رفته اند."

به گفته آقای جنتی "آنانی که به دشمنی با این نظام پرداخته اند با چه رویی میخواهند به صحنه بیایند و بهتر است خود و مردم و نظام را به زحمت نیندازند."

به نظر می رسد که سخنان آقای جنتی اشاره ای است به حضور احتمالی اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس، این در حالی است که از زمان انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، بسیاری از فعالان جناح اصلاح طلب از فعالیت سیاسی محروم و حتی بازداشت و زندانی شده اند.

آقای جنتی امروز گفت: "رهبری در خطبه های عید فطر به چالش ها اشاره کردند که باید مراقب آنها باشیم و دقت کامل داشته باشیم تا آرامش و امنیت جامعه به هم نریزد."

آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران در نماز عید فطر گفته بود: "انتخابات که مظهر حضور مردم است، باید پشتوانه امنیت ما باشد و نباید اجازه داد که چیزی که ذخیره امنیت است، به امنیت ما صدمه وارد کند."

رهبر ایران انتخابات در ایران را "بهترین در جهان دانسته" و با اشاره به درگیری های انتخاباتی در دیگر کشورها گفته بود که چنین اتفاقاتی در ایران نمی افتد، اما "بالاخره یک چالشی" وجود دارد.

آقای جنتی در خطبه های نماز جمعه امروز تهران گفت: "عده ای برای پیشبرد مقاصد خود در انتخابات برنامه ریزی کرده اند و آماده ایجاد چالش در جامعه هستند."

به گفته آقای جنتی پیش بینی ها و برنامه ریزی هایی از سوی "فتنه گران و انحرافیان" برای فریب مردم وجود دارد.

چهره های نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی، از لفظ "جریان انحرافی" برای اشاره به همفکران اسفندیار رحیم مشایی، رئیس دفتر محمود احمدی نژاد استفاده می‌کنند و از معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ نیز با عنوان "جریان فتنه" نام می برند.

انتخابات دوره نهم مجلس در اسفندماه سال جاری، نخستین انتخابات ایران پس از انتخابات بحث برانگیز دهمین دوره ریاست جمهوری است که اتهام تقلب به نفع محمود احمدی نژاد و تظاهرات اعتراضی چند ماهه به نتیجه این انتخابات را در پی آورد.

در جمهوری اسلامی، تنها به کسانی حق رقابت در انتخابات داده می شود که نظر مساعد شورای نگهبان را کسب کرده و صلاحیت آنان مورد قبول این شورا قرار گرفته باشد.

Pezhman - اتریش - وین
باز آب سر بالا رفت و ابن وزغ ابوعطا خواند.
شنبه 19 شهریور 1390

رضا هراتی - استرالیا - ملبورن
افا خروسه میگه قوقوله قوقول
شنبه 19 شهریور 1390

امیراردلان - ایران - تهران
دورد نمیدانم چرا وقتی این بنده خدا را میبینم یاد شعرسعدی: دوستی با مردم دانا نکوست دشمن دانا به از نادان دوست. دشمن دانا بلندت میکند بر زمین ات میزند نادان دوست. می افتم بدورد.
شنبه 19 شهریور 1390

bandeye khoda - یونان - آتن
آقای جنتی امروز ۱۸ اردیبهشت (۹سپتامبر) در نماز جمعه تهران گفت: "کسانی که نیت براندازی نظام را داشته اند، گناه کوچکی انجام نداده اند، زیرا به مقابله با خدا، پیغمبر و ولی عصر رفته اند.". پس یعنی خواست خداست که ایران وضعی این چنین داشته باشد.فقط شیطان است که باادعای خدایی کردن موجب عذاب مردمی میشود که خدای حقیقی طالب خوشبختی آنان است.خدای شما شیطان است وشماها شیطان پرست هرچند که ممکن است خود ندانید.بدانید که خدای حقیقی(خالق)شماراتابه ابد تحمل نخواهدکرد.آنزمان آسمان چون آوار برسرشما خراب خواهد شد.فرعون را به یاد بیاورید که اوهم ادعای خدایی میکردوامان از مردم بریده بود.ولی دروقت معین با چنان صدای مهیبی وخفت وخواری عظیمی نابود شد که بعداز 3500 سال هنوز از آن واقعه میگویند.نوبت شما هم خواهدرسید.!!!
شنبه 19 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اخوندها همه ان مریضی را دارند که میدانیم چی است
شنبه 19 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
یاد دوران طلبگی بخیر چه بشکه های خوبی داشتیم
شنبه 19 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.