بازتاب حادثه یازده سپتامبر در سینمای آمریکا


بازتاب حادثه یازده سپتامبر در سینمای آمریکا

این هفته در آستانه دهمین سالگرد حملات یازدهم سپتامبر، فیلم تازه ای با نام تولدی دوباره، در نیویورک اکران شده است. این فیلم مستند زندگی پنج نفر از بستگان قربانیان این حملات را به تصویر می کشد. تولدی دوباره از فیلمهای متعددی است که سینمای آمریکا درباره این واقعه و پیامدهای آن ساخته است. ولی آیا این واقعه تاثیر ماندگاری بر سینمای آمریکا گذاشته است؟ در این فیلمها تا چه حد به ریشه این حمله‌ها پرداخته شده است؟

بهمن کلباسی از نیویورک گزارش می دهد

mnm - کره - اینچان
ما اخرش نفهمیدیم .مقصر حادثه 11 سپتامبر کیست .لطفا به ماهم بگویید .ممنون میشم .
جمعه 18 شهریور 1390

ParsaUK - انگلستان - منچستر
متاسفانه تعداد زاد و ولد مسلمانان رو به رشد است و این خطری جدی برای صلح و بشریت است. 9 سپتامبر را به تمام نا مسلمانان تهنیت عرض میکنم.
جمعه 18 شهریور 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
تمامی شواهد اینطور حکایت میکند که دست سران امریکا در این قضیه بوده و این نوع هاراگیری برای پیشبرد اهداف از قبل طرح شده سنای کاخ سفید متمایل به سیاه بوده و از این پس صحبت راجب این روز ساختگی مشروعیتی ندارد و الکی وقت دنیا را گرفتن است. کارهای مهم تری است که خلق خدا را خوشنود کند. لعنت شیطان کنید......
شنبه 19 شهریور 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
ParsaUK - انگلستان - منچستر منم برای شما متاسفم که فقط تا این حد مغزت می‌کشه!. انقدر بچه‌ای که چشماتو بر روی واقعیت بستی و فقط چیزی که از اینو اون شنیدی رو باور کردی و الان داری به عنوان یک آدم کینه‌ای زندگی‌ میکنی‌. بهتره بدونی اگر دست خود آمریکا در میان نبود این اتفاق هیچوقت نمیتونست رخ بده، ما یک ساعت میخوایم از اینجا به جای دیگه پرواز کنیم حتا شیشه عطرو ازت میگیرن اون موقع چطور متوجه این تروریستهای مسلح نشدن؟ گیریم مسلح هم نبودن پس چطور تونستن اون هواپیما هارو با اون همه سر نشین زیر کنترل خودشون در بیارن؟ معلومه همش با برنامه‌ریزی قبلی‌ خودشون از اونجایی‌ که از مسلمانان تنفر دارن به نام اسلام انجام شده. قبول مسلمان هم دست داشته ولی‌ غیر مسلمان هم بوده پس بهتره واقع بین باشی‌ و اگر می‌خوای تنفر داشته باشی‌ باید از تمام دینها و مذهبا متنفر باشی‌ چون همه از یک قماشن و در هر جایی‌ تروریست پیدا میکنی‌ میگی‌ نه یکیش جرج بوش و دیگری هیتلر و امثال اونا. منطقی‌ و شاد باش!
شنبه 19 شهریور 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
ParsaUK - انگلستان - منچستر واقعا راست گفتین
یکشنبه 20 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.