هشدار درباره خطر تروریستی جدی در آمریکا


هشدار درباره خطر تروریستی جدی در آمریکا

مراسم ویژه حملات یازده سپتامبر روز یکشنبه برگزار خواهد شد

دولت آمریکا اعلام کرده که تحقیقات درباره یک خطر امنیتی جدی علیه این کشور را آغاز کرده است.

این خبر در حالی اعلام می شود که ایالات متحده برای برگزاری دهمین سالگرد حملات مرگبار ۱۱ سپتامبر آماده می شود.

وزارت امنیت داخلی آمریکا اطلاعات دریافت شده را "مشخص، جدی، اما تایید نشده" توصیف کرده و گفته سازمان های اطلاعاتی این کشور در حال تحقیق درباره آن هستند.

بنا بر بیانیه این نهاد، تدابیر امنیتی لازم برای مقابله با این تهدید اتخاذ شده است.

وزارت امنیت ملی آمریکا گفت: "ما از مردم آمریکا می خواهیم هم زمان که به سوی تعطیلات آخر هفته می روند، مراقبت های لازم را به عمل آورند."

خبرگزاری آسوشیتدپرس می گوید گزارش هایی که در این رابطه به مقام های امنیتی رسیده به دو شهر نیویورک و واشنگتن، پایتخت آمریکا، مربوط می شود.

شبکه خبری ای بی سی گزارش داده است که مقام های آمریکایی احتمال می دهند سه نفر در ماه اوت برای عملیاتی تروریستی وارد این کشور شده باشند.

دولت آمریکا رسما این گزارش را تایید یا تکذیب نکرده است.

در حین اعلام این خبر، باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، مشغول ایراد نطقی درباره طرح کاهش بیکاری در آمریکا بود.

گزارش های رسانه های ایالات متحده حاکیست که وی به دقت تحقیقات در این رابطه را دنبال می کند.

cat boy - ژاپن - توکیو
دولت از دولت امریکا کثیف تر وجود نداره.... دو دولت گذشته و حال بلای به سره ملتش اورده که از ترس جونشون وقتی در اینجا میخوان اخره هفته برن تفریح مجبورن با ترس ولرز برن بیرون . وقتی هم ازشون میپرسی اهل چه کشوری هستی به دروغ میگن یا کانادایی هستیم یا استرالیایی.براتون متاسفم ای گاوچرونهای وحشی.
جمعه 18 شهریور 1390

morid - ایران - بوشهر
تا امریکا از معیار دو گانه در سیاست خارجیش استفاده میکنه و از رژیمهای دیکتاتور و زورگوی چون اسراییل عربستان حمایت مینماید و فلسطینی های گیر افتاده با بمب فسفری امریکا سوزانده میشوند و بعد هم انها را تروریست مینامد اوضاع برای امریکا بدتر هم خواهد شد.ایا امریکا راهی برای مردم بجان امده ی جهان باقی گذاشته بجز اینکه دست به اعمال خشونت امیز بزنند تا از ظلم انها در امان بمانند.
جمعه 18 شهریور 1390

3setareh - امریکا - ال ای
cat boy این حرفارو از کجات در اوردی؟؟؟؟ میگن ما کانادائی هستیم؟؟؟؟؟بدتر از دولت امریکا هم میخای من بهت نشون بدم؟ راه دور نرو دولت خودمون ! حداقل اینجا مردم زرت زرت رو هم اسید نمیپاشن و از جیبشون چاقو در نمیارن.خوب و بد هم همجا هست.
جمعه 18 شهریور 1390

habibollah - ایران - تهران
catboy-ژاپن-توکیو،توبه مرده شوریت مشغول باش !دولتى که همه جوره هواى ملتشوداره میشه کثیف؟.
شنبه 19 شهریور 1390

real_patriot - آمریکا - واشنگتن
cat boy - ژاپن - توکیو. اصلا حوصله جواب دادن نداشتم اما اینقدر حرفت چرت بود نتونستم چیزی نگم. آخه ... هر وقت تو رو توی توالتهای آمریکا جا دادن بیا اینجا زر بزن.
شنبه 19 شهریور 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
real_patriot - آمریکا - واشنگتن هنوز نمیدانی تو چه قبرستونی دارید زندگی میکنید همون نفهم بمانی بهتره اونوقت خر از قبرس میارند.
شنبه 19 شهریور 1390

3setareh - امریکا - ال ای
danial-nabi- سوئد - استکهلم. ببین اره اینو راس میگی،آخه اینجا به مفتخورها حقوق مجانی نمیدن که ملت دم اداره social صف بکشن و شکم گنده کنن.اینجا نون زحماتتو میخوری نه یک لقمه زیاد تر نه یک لقمه کمتر.در ضمن کمتر ممکنه برای موی سیاه مسخرت کنن.بنابرین هوس نکنی بیای اینجا.جات همونجا خوبه .بزار ما تو این جهنم باشمو راحت بمیریم.
یکشنبه 20 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.