تصاویری جدید از گلشیفته فراهانی


تصاویری جدید از گلشیفته فراهانی

parsa.raha - هند - هند
شما هم خوب گیر دادید به این گلی خانم ما!!!!!! مثل اینکه خوشتان میآد یکسری عتیقه از سر عقده شروع کنند به دری وری گفتن به این فرشته خانم ایرانی؟ این همه دختر هنرپیشه خوب برید سراغ آنها!!! .
جمعه 18 شهریور 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
خودشیفته فرهانی !!!!!!!
جمعه 18 شهریور 1390

felora - ایران - تهران
به نظر من دختر ناز و غمگینی میاد! حتی خنده اش هم غم داره
جمعه 18 شهریور 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
ای خاک تو اون سرت کنن
جمعه 18 شهریور 1390

az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد
اینم مثل اینکه دیگه خیلی باورش شده خوشگله با اون صدای ذاقارتش ! ! متاسفانه تو فرهنگ ایرانی مد شده که اگه هرکی از کشور بره بیرون , پس یعنی خیلی کار درست و محبوب بوده و اکثرا اینکارو انجام میدن تا معروف بشن . وگرنه این خانوم که مشکلی برای ادامه فعالیت نداشت ! ! ! ! باز فاطمه معتمداریا رو بگی یه چیزی :-S
جمعه 18 شهریور 1390

heramas - هند - هند
تو که لخت شدی . ابروهاتم بردار توروخدا . تو جو مونیکا بلوچی گیر کرده . جمش کن بابا
جمعه 18 شهریور 1390

gol andam - سویس - زوریخ
نازی خیلی خوشم میاد ازش...موفق باشی گلشیفته جان ..
جمعه 18 شهریور 1390

robinhoodd - استرالیا - ملبورن
میخامممممممممممت ....
جمعه 18 شهریور 1390

lvls.shana - ایران - مازندران -بهشهر
یکی به گلی بگه اسپورت بپوشه شاید بهش بیاد:D
جمعه 18 شهریور 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
ایول به گلشیفته ! خیلی ناز شده ...
جمعه 18 شهریور 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
parsa.raha - هند - هند . اتفاقا ورزشه خوبیه واسه این عقده ای ها! از حرص و حسودی مثل اسپند بالا پایین میپرن!
جمعه 18 شهریور 1390

aminhor - سوئد - گوتنبرگ
parsa.raha - هند - هند. "شما هم خوب گیر دادید به این گلی خانم ما!!!!!! مثل اینکه خوشتان میآد یکسری عتیقه از سر عقده شروع کنند به دری وری گفتن به این فرشته خانم ایرانی؟ این همه دختر هنرپیشه خوب برید سراغ آنها!!! .". پارسا دمت گرم! باحال و بجا گفتی‌. این مصاحبه با بی‌ بی‌ سی‌ رو نگاه کنین تا با "درون" نازنین این دختر(خانوم) بیشتر آشنا بشیم...فقط ۲۶ سالشه!۱. https://www.youtube.com/watch?v=ZBYCJg13Q78NR=1
جمعه 18 شهریور 1390

hafeze shirazi - ایران - تهران
ما از این عکس ها نتیجه می گیریم که خوشگل خوشگل است با روسری با یقه باز با موی بلند با موی کوتاه . و در هر کجای دنیا سلامت باشد و موفق و خوشبخت .
جمعه 18 شهریور 1390

ey.javidan.iran - استرالیا - سیدنی
ی جورایی زیبا اما نحیفه!هیکل خوبی هم نداره . اما جسارتش قابل ستایشه.. امیدوارم موفق باشه
جمعه 18 شهریور 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
باز عقده ایهای حسود مخ کپک زده که کاری به غیر از ایراد و حسادت و عقده های خودشون رو با کامنت گذاشتن در اینجا خالی میکنند سر و کله شون پیدا شد !
جمعه 18 شهریور 1390

romano - ایران - تهران
من فکر می‌کنم اونهایی که حسودی می‌کنن یادشون نمی‌یاد تو 26 سالگی چه نوابغی بودن! اگر کسی بخواد نظرشو بگه حد‌اکثر می‌گه زشته درازه کوتاه یا . این دختر یک دختر با اصالت، زیبای ایرانیه (برند Made in Iran)چهرش هم بسیار فوتوژنیکه،زیباییش هم مخصوص سینماست(چهرش کاراکتر داره)حالا اگر کسی خوشش نمیاد می‌تونه بره پشت فرش قرمز با لیدید گاگا،جاستین بیبر با teenager ها زور بزنه امضا بگیره، اگر هم تو ایرانه که فاطی کماندو براشون زیاده (خودتون رو صاحب نظر ندونید که زیبایی نسبیه). مارو چه به زیبایی گلشیفته، نقش رستم، زیبایی الوند، قهرمان مرده رو عشق است وقتی یکچیز زیبایی می‌بینیم فحش و توهین رو عشقست تقصیر خودمون نیست هنر زیبایی ظرفیت می‌خواهد از کل دخترهای ایرانی یکی رفته تو سینمای روز دنیا اونم می‌گیم خود شیفته بعد می‌گیم سیستم خرابه لعنت نه بابا مارو بزارن دونه دنه خامنه‌ای نشکفته‌ایم. ولی برام جالبه این دختر از همون آب و گلی در آمده که شما ها هم در اومدین کشوری که توش آدم اویزون می‌کنن تنها کشور مسلمون صاحب سبک سینما. گلشیفته: در وادی شب ناز نگاه تو مراکشت /دیدار رخ ماه و دوابروی کمان تو مراکشت.
جمعه 18 شهریور 1390

sunia - استرالیا - پرث
ای ول مدیر سایت هم فهمیده لیاقت این بد لباس چند تا فحشه هی اینو یذاره چیزایی که لایقشه رو بگیم
جمعه 18 شهریور 1390

senator7 - آلمان - برلین
اَی جان جگر.
جمعه 18 شهریور 1390

okaner - ایران - مشهد
خیلی اشتباه کرد از ایران رفت . تازه داشتیم به بازی های جالبش دل می بستیم
شنبه 19 شهریور 1390

Sappho - ایران - اصفهان
من که هیییییچ حس خاااصی به این گلشیفته بانو ندارم ! فقط یه جا مثل خیییلی از دوستان نظر درمورد ظاهرش ( نه شخصیتش یا فعالیتهاش !!) دادم که نمی دونم چرا برا بعضی از دوستان انقدر اهمیت داره !!!! جالبه چند بار سرش بحثای شدیدشد و سایتم پشت سر هم درموردش لینک میذاره !
شنبه 19 شهریور 1390

zemestan1 - بلژیک - بروکسل
. sunia - استرالیا - پرث. خودتو اصلاح کن حالت خیلی بد به نظر میرسه توصیه من رفتن پیش یک روانپزشک حاذقه بروکسل بلژیک
شنبه 19 شهریور 1390

mansoor_uk - انگلستان - انگلستان
جیگر سیخی چند?senator7 - آلمان - برلین lol
شنبه 19 شهریور 1390

iranesabz - هلند - امستردام
خیلی‌ عجیب است هموطنانی که سالهاست در خارج از کشور زندگی‌ میکنند اما با بد‌ترین الفاظ زندگی‌ خصوصی یک هنرمند را زیر سوال می‌‌برند. آخر تنگ نظری تا کی‌. فرق شما با افرادی مثل احمدی نژاد در چیست؟ زندگی‌ دیگران چه ربطی‌ به شما دارد و خجالت آور است که یک بانوی ایرانی را فاحشه بنامیم چرا که این شکل می‌‌گردد. با این تفکرات استبدادی می‌‌خواهید ایران را آزاد کنید.
شنبه 19 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
بسیار زیبا ، بی نقش و نگار و ساده ، از قرار معلوم ایشون قبل از هر شات باید یه سری به سایت ایرانیان یوکی بزند و از بعضی کاربران که زندگیشان دخالت به کار شخصی دیگران است، نظرخواهی داشته باشد !! البته همیشه هستند افرادی که هنرمندان را بر اساس ظاهر ، رفتار و کردارشان قضاوت میکنند دقیقا شبیه به اراجیفی که در مورد وطن پرستِ همیشه جاویدان فریدون فرخزاد میگفتند ، هنرمندِ تحصیل کرده، آزاد اندیش و ایراندوستی که جانش را برای وطن در کف دست خویش قرار داد و بدست جلادانِ رژیم کشته شد :( با داشتن یک فرزند به او برچسب همجنس گرا زدند و حتی بوسیدنِ دستانِ هنرمندانِ زن توسط او ، برای نادانان ، شیخان و کورذهنان سؤال برانگیز بود. و بدلیل اینکه او انسانی شاد و شوخ بود از او ایراد میگرفتند که چرا اینقدر با خانمها خوش و بش میکند. بله خنده ،چگونه سخن گفتن و حرکاتِ فریدون فرخزاد عزیز و همیشه جاویدان نیز زیر سؤال بود. پس موضوع غریبی نیست که گاهی انسانها فقط نوک بینی خود را میبینند و فراتر از آن در مخچۀ محدودشان نمیگنجد ! با امید به موفقیتهای روز افزون برای این هنرمند گرامی .
شنبه 19 شهریور 1390

خیال - ایران - تهران
قیافه ش اصلا اصیل و ایرانی نیست . خیلی هم زشته . باید مثل دخترهای ایرانی اینجا ، موهاشو رنگ کنه ( ترجیحا بور بور ) . لب هاشو ژل بزنه و ابروهاشو تاتو کنه و گونه هاشو پروتز بگذاره و لنز رنگی بندازه و دماااااغ ! دماغشو حتما یه چار 5 باری عمل کنه تا از مدل خرطومی بشه مدل رومی یا عروسکی و بعدش بره خودشو برنزه کنه ( نه که خیلی هم پوستهای خوب و شفافی دارن ) و بعدش دو کیلو کرم گریم بزنه روی پوست صورتش تا جوش ها و لکه ها و دمل های صورتشو بپوشوشنه و بعد یه سایه براق 8رنگ با یه خط چشم مدل پر طاووسی بزنه و یه خط لب کلفت و یه ماتیک جیغ بهمراه برق لب و رژ گونه پررنگ و یه عالمه ریمل هم روی مژه های مصنوعی ش بماله . این درست کاریه که دخترهای ایرانی با اون هیکل های مانکنی شون ( البته از دید خودشون ) می کنن و از شوش راه می افتن میان بلوار میرداماد واسه پیدا کردن شوهر پولدار .
شنبه 19 شهریور 1390

خیال - ایران - تهران
اما نمیدونن که ترکیب ندارن و این همه ادا و اطفاری هم که در می یارن بدترکیب ترسون میکنه و درست شکل شامپانزه می شن و آدم حالش بهم میخوره به قیافه ها و هیکل هاشون نگاه کنه . ایکاش دخترهای ایرانی به جای این همه آرایش و قر و اطفار یه درصدی وقت میگذاشتن تا به بهداشت شخصی شون برسن و مثلا روی عرق ، دئودرانت نزنن تا با بوی گند عرقشون قاطی بشه و حالت بهم بخوره . یا مثلا بعد از اینهمه آرایش یه مسواکی بزنن و بیان توی خیابون دنبال شوهر . یا اینکه یکصدم اون جراحی های بینی شون رو بدن تا لب و لوچه های کج و معوجشون رو صاف کنن یا اون دندون های جلو و عقب و خرگوشی و کوتاه و بلندشون رو . این گلشیفته خانوم هم باید یاد بگیره که مثل شامپانزه خودشو درست کنه تا بشه یه دختر ایرانی اصیل و باکلاس؟
شنبه 19 شهریور 1390

خیال - ایران - تهران
به خدا یه شب موقع رانندگی توی یه خیابون فرعی یکی از این شامپانزه ها پرید وسط خیابون ، نزدیک بود از ترس سکته کنم . همه شون رو اگه ببرین دکتر برای چکاپ ، نتیجه آزمایش این میشه که انواع و اقسام انگل ها و عفونت ها و قارچ ها رو دارن . به نظر شما سادگی گلشیفته پیش این همه رنگ و لعاب آکله های دخترنما ، ستودنی و پرستیدنی نیست ؟ من که بعنوان یه مرد هرگز حاضر نیستم یکی از این شامپانزه خیابون ها را برای ازدواج انتخاب کنم . شما را نمیدونم
شنبه 19 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
Sappho - ایران - اصفهان. صفو جان مطمئن باشه یه عده ای از همین کاربرها تا حالا عکس شو تو ماه هم دیدن! من هم نظرمو در مورد هنر نداشته اش گفتم! زندگی خصوصی و عکسهای خصوصی اش(مچ پای ظریفش :-)) بمن مربوط نمیشه.
شنبه 19 شهریور 1390

sunia - استرالیا - پرث
zemestan1 - بلژیک - بروکسل باشه حتما یه وقت واسه تو هم میگیرم ظاهرا تو بیشتر احتیاج داری!
شنبه 19 شهریور 1390

habibollah - ایران - تهران
تاکورشودهرآنکه نتوانددید. به کورى چشم بدخواهش جذاب ترودوستداشتنى ترازهمیشه.
شنبه 19 شهریور 1390

طالب حق - ایران - تهران
هر کسی آزاده برای زندگی خودش ،خودش تصمیم بگیره. ولی من یکی که از قاطی شدن با فرهنگ غرب و کلا مدپرستی خوشم نمیاد . خانم گلشیفته فراهانی بازیگر بسیار توانا و خوبی هستن و امیدارم همیشه موفق باشن و کارهای خیلی خیلی خوبی ازشون ببینیم و امیدوارم این روش زندگی چیزی باشه که واقعا خودشون دوست دارن ، نه چیزی که دیگران دوست دارن . به اطلاع دوستانی هم که از نظرات افرادی مثل من خیلی ناراحت میشن میرسونم که من سایبری نیستم و اعلام میکنم که گور بابای خامنه ای و ارتش سایبریش. من فقط نظرم رو گفتم. نمیدونم چرا بعضی دوستان بدون هیچ دانشی در مورد دیگران پیش داوری میکنن. خوشحال میشم اگه کسی نسبت به نظرات دیگران اعتراضی داره با گفتگو مشکل رو حل کنه.
شنبه 19 شهریور 1390

parsa.raha - هند - هند
sunia - استرالیا - پرث بیا سفارش کنم ببرنت پیش حکیم دوغی یه نسخه پشگل شتر به همراه باد معده بز با چندتا اشگ مورچه برایت بپیچه شاید حالت خوب بشه.
شنبه 19 شهریور 1390

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
felora - ایران - تهران: با نظرتون موافقم :-) حتی لبخندش هم غمگینه..
شنبه 19 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
واقعابرای یکسری ادعاگر متاسفم که کمبودهای درونی وناموفقیتهای شخصیشونرودراین سایت بیاده میکنندجناب sepehrdadبنده قصدبایین کشیدن شماروندارم شمابرای من یکی ازبی اهمیتترین موجودات زمینی ولی اکثرنظرات شماتوهین به زنان ایرانیه وتجربه تلخ زندگیتونروباتوهین مخصوصابزنان میخواهیداینجاتلافی کنیداگرتنهاییدومشکل داریدنظرحرفه ای من اینه که بفکرحلش باشیدنه اینکه اینجادنبال کسانی بگردیدکه خودتونوخالی کنید فایده نداره ماسک شما برای من ازچهرتون برداشته شدست جوش نیارید اول به این صحبتهافکرکنیدبرای اخرین باراین صحبتهایک کمکه نه توهیین ونه چیزدیگه!!
شنبه 19 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
raha باهاتون موافقم باعث تاسفه یکسری ازنظرات! من وقتی نظرات المانیهاروحتی درسایتyahoo میخونم که سایت انچنانی نیست وباسایت ukمقایسه میکنم ناراحت کنندست چراکه خیلی بندرت نظردهندهامنفی نظرمیدندومشخصه که معنای دمکراسی رودرک کردند.به امید بیداری یکسری ازهموطنان این سایت!!!!!
شنبه 19 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
طالب حق,درست گفتیددراین سایت بیشترازتبادل نظرتوهین وادعاوجودداره خندهدارترازهمه ادعای دمکراسی بودن این افراده ! وخیلی حیفه که بخاطراین طرزبرخوردهای جنگجویانه به هیچکجاهم نخواهندرسیدبهرحال من براشون ارزومیکنم ازقدرت یادگیری استفاده ورفتارشونروعوض کنند
شنبه 19 شهریور 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
sepherdad - استرالیا - سیدنی . من ازت معذرت می خوام که ازت توقع درک وفهم داشتم! چون با این کامنتت ثابت کردی خیلی شخصیتت پایین تر از این حرف هاست که به جای زوم کردن رو مچ پای گلشیفته به هنرش توجه کنی!متاسفانه دیدن فیلم هایی که خیلی علاقه داری گلشیفته توش بازی کنه کار خودش رو کرده!
شنبه 19 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
خیال ایران گرامی, اتفاقابرای زیبایی ظاهری ودرونی خانمهای ایرانی اینجاارزش زیادی قاعل میشندبایک نظرشمادرداخل کشورموافقم اونهم بهمزدن طبیعی شکل ظاهرشون ازطریق موبورکردن وغیره فکرمیکنیدچی باعثش شده ازادی به معنای واقعی نداشتن اگه این خیمه شببازیهاوحجاب زورنباشه مثل اینجااهمیت انجنانی به ظاهررنگوروغنی داده نمیشه درضمن بنظرمنهم گلشیفته اینطورزیباست تیکههایی ازفیلمهاشم دیدم خیلی خوشم اومدمتاسفانه یکسری ازماایرانیهاهنربیشههای خارجیروبالاوتوی سرخودی میزنیم.
شنبه 19 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خیال - ایران - تهران دوست عزیز منم مثل شما با آرایش بسیار زیاد ووحشتناک و انواع عملهای جراحی زیبایی و ...کاملا مخالفم ..کامنتت با حال بود
شنبه 19 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
iranesabzبانظرتون موافقم خجالت اوروگریه اوره!!!!! بنظرمن اینهاادمهایی برازایرادند که باتوهین وخودبزرگبینی توخالی خودشونروارضامیکنندزبونشون زبون بیفرهنگی احمدینزاده
شنبه 19 شهریور 1390

Sappho - ایران - اصفهان
nikiniki12 - المان - ماینز..اگه واست بی اهمیته چرا طومار طومار درموردش نظر می نویسی ؟؟!! اصلا متوجه هستی راجع به این تاپیک نظر میذاری یا شخصیت کاربرا؟
یکشنبه 20 شهریور 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
nikiniki12 - المان - ماینز . دوست عزیز سلام.sepherdad قبلا تو تاپیک تیزر فیلم خورشت. اعتراف کرده مشکلش چیه که متاسفانه یک عقده و بیماری جنسی و ذهنیه که بجز کمر به پایین افراد در مورد چیز دیگه ای نمی تونه نظر بده!
یکشنبه 20 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
Sappho - ایران - اصفهان. دوست عزیز ایشون باکامنتی سراسر اهانت امیز و تهمت ( کمبودهای درونی وناموفقیتهای شخصیشونر) به بنده توصیه کردن که نظرم را نگویم, همانطور که گفتم هر نظری که منتشر میشه یاباید همسو با ولایت این گروه باشه! یا طرف اگه زن باشه متهم به حسودی و اگه مرد باشه متهم به زن ستیزی میشه! اینکه چرا این افراد اینقدر به نظر متفاوت از نظر خودشون حساس هستند بر میگرده به سیستم تک بعدی اموزش در ایران. در استرالیا, دانش اموزان موظف به نوشتن انشا و بحث در هر دو سوی موافق و مخالف موضوع هستند , این باعث میشه, اولا, خودشون رو با موضوع یکی ندانند( به این گلی خانم ما!!), دوم, هر دوسویه قضیه را ببینند. موفق باشید.
یکشنبه 20 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
99.9%. زنان و دختران ایرانی که به خارج از ایران میایند، روسری های اجباری را کنده و دامن وتی شرتهای آستین کوتاه و شلوارک های کوتاه و ...میپوشند. این نشان میدهد که زنان ایرانی به دنبال آزادی هستند و از اینکه رژیم دینی به انها اجازه نمیدهد به دلخواه خود پوشش خود را برگزینند ناخشنود هستند. روشن نیست چرا برخی از کاربران به این دخترهنرمند چسبیده و واژه های ناسزاگونه به او نسبت میدهند؟ او هم مانند سدها هزار زن ایرانی بیرون از ایران لباس میپوشد، هرچند بسیار ساده تر و پوشیده تر است!!! دیگر اینکه وی درفیلمی فرانسوی نیز در رل یک دختر کرد بازی کرده، فکر کنم نامش اگر بمیری میکشمت است. رل جالبی دارد، اما فبلم به زبان فرانسه و کردی است .
یکشنبه 20 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
دیگر اینکه اگر کسی در ایران به دنیا آمد، دلیل نمیشود تا پایان زندگیش تعهد داشته باشد به دستورهای اسلامی پایبند باشد. اندیشه های پاد غربی که با کتاب جلال آل احمد به ایران آمد، نادرست، ناخواستنی و بیمورد است. هرکسی آزاد است هر راهی میخواهد برگزیند، کشور ایران آزاد نیست بنابراین مردم ایرانی در غرب خود را دریافته و راهی تازه برمیگزینند. ایرانیان هیچ تعهدی نداده اند که تا پایان زندگی انهم در غرب، پایبند سنتهای عربی و دینی و قبیله ای و عشیره ای و .. باشند.
یکشنبه 20 شهریور 1390

sunia - استرالیا - استرالیا
parsa.raha - هند - هند اره تو هند که مقر خوردن پشگلو این اشغالهاست زیاد این چیزارو به خوردت دادن به همه توصیه میکنی اگه خوردنش خوب بود پشگل خوری چون تورو اول خوب میکرد تو به فکر نسخه پیچیدن واسه مرضهای لاعلاج خودت باش که یکیش بی شخصیتی و شیرین عقلیتته!!!!!! هههه
یکشنبه 20 شهریور 1390

Sappho - ایران - اصفهان
sepherdad - استرالیا - سیدنی..صد درود بر سپهرداد عزیز ! و مثل همیشه ممنونم از کامنت شما !!
یکشنبه 20 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. ارش جان, همانطوری که فرمودین:"هرکسی آزاد است هر راهی میخواهد برگزیند،" اما اینجا بحث بر شخص نیست, جماعتی در ایران, با قبضه کردن قدرت,نوع خاصی از فرهنگ را تولید و عرضه میکنند, و بقیه را یا خاموش میکنند یا از کشور بیرون میرانند. افرادی که برای این سیستم کار میکردن(فرهنگ سازی میکردن) سالهاست با رشوه و پول بی صاحب نفت, بر جایزه کن (و اخیرا اسکار) چنبرزده اند. سئوال اینجاست: اینها کیستند? داریوش مهرجویی?! محمود احمدی نژاد, بنده یا شما? ایا بنده و دوستان من که در مدرسه مجبور بودن فیلم توبه نصوح اقای محسن مخملباف را ببینند وبعدها خیلی از همکلاسهای من تحت تاثیر بازی خوب این هنرمندان شهید شده اند, حق دارم سئوال کنم فرهنگ سازی شما چه بر ان کشور اورده? چطور یک نویسنده باید پاسخگوی نوشته هایش باشد اما هنرمندان خیر!? من حق دارم از یک زن که سمبل سینمای جمهوری اسلامی بوده سئوال کنم!? یا دوستان خارج نشین هم فکر میکنن بریدن گلوی مخالف راحت تر است از پاسخگویی یا خدای نکرده یک عذر خواهی!! .
یکشنبه 20 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
sepehrdadبه شماامیدی نیست sapphoرومیفهمم درخفقان زندگی میکنه باردیگه این نظرحرفه ای من بودبجای احساساتی شدن یکبارهم که شده ازفکرت خالی ازنفرت فکرکن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 20 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
sepehrdad ضمنا شما90درصدتوهین میکنی وایرادمیگیری اسم این طرز رفتارنظردادن نیست بلکه خردکردن افراده ایا شما بی عیبید????????????
یکشنبه 20 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
arashbehdinگرامی اقای سبهرداددریکی ازنظراتش راجب ویدیویی درایران وقتی ارازل بسیجی وبلیس ایران این خانمرومیخواستندبزورببرندمینویسه که اینور اسلامیه وبسیاری ازنظرات ضدزن وتوقع داره دربرابرخیلی ازتوهینها جوابی نشنوه وهمه توی این سایت صداشونروببرندواگرکسی نظرمخالف بده عکسشرومیخوادثابت کنه جنابsepehrdadمعذرت میخوام که جواب توهینهاوزنستیزی شمارودادم جدادمکراسی درخون شماست
یکشنبه 20 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
arashbehdin آرش جان شیخان و زن ستیزان سایت نه تنها از مدل پوشش و ساق باریکِ این هنرمند ایراد گرفته بلکه به راحتی کلام به کاربران دیگر تهمت دروغ و افترا زده و در مقابل کلامی که از دهانشان به بیرون پرتاب میکنند نیز هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرند ! https://www.iranianuk.com/article.php?id=66638 از کرامات شیخ ما چه عجب -- پنجه را باز کرد و گفت وجب )( بله دوست عزیز این بیت نشاندهندۀ فهم و دانش بالای این عقب ماندگان ذهنی میباشد! شاد باشی عزیز .
یکشنبه 20 شهریور 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
sepherdad - استرالیا - سیدنی . دوباره نقاب روشن فکری رو زدی؟ تو وقتی شعورت نمی رسه و بعد از دیدن صحنه یه بوس ساده حرف از فیلم سوپر های آینده گلشیفته میزنی بهتره حرف از نظر و تعامل نزنی!
یکشنبه 20 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
sepherdad - سپهر گرامی خوب شد منظورت را روشن گفتی، البته از دید من آزادی گفتمان حق هر کسی است، اما برخی از بانوان این سایت کامنتهای شما را ضد زنانه برداشت کرده بودند. بیفزایم که برخی از هنرمندان فیلمهای دره پیتی ایرانی که دهها بار بینی و دندان و فک و گونه را عمل کرده اند و نیز آدمهایی معلوم حالی مانند شریفی نیا و .. ، در دوران جنبش سبز هیچ پشتیبانی از مردم نکردند بعد خود را هنرمند مردمی نیز میدانند!!! البته جا دارد یادی از عطاران و پرچمی و جعفر پناهی بکنیم که از همه دلاورتر و پشت مردم بودند.
یکشنبه 20 شهریور 1390

parsa.raha - هند - هند
sunia - استرالیا - استرالیا آخه مجنون شیرین عقل من کی این نسخه را برای همه پیچیدم؟ این نسخه مخصوص تو است که با کامنت هایت نشان دادی که یک شخصیت فوق العاده مریض هستی که نیاز به درمان داری وگرنه یک آدم سالم و عاقل که در خصوص آدمهایی که آزارشان به مورچه هم نرسیده اینطوری نظر نمیدهند. خدا شفایت دهد. دیگه دهنتو ببند حالم به هم خورد.
یکشنبه 20 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
feminism - انگلستان - لندن. شما به زهره نگفتی برو پوزهش به خاک بمال! دوما:. بنده مثل شما پیرو مکتبی نیستم که دنبال سربازگیری باشم, نظرم رامیگویم, شما را در هیچ جایگاهی نمی بینم, قضاوت کاربران را تعیین کننده نمیدانم, چون. به دمکراسی هر نفر یک رای معتقد نیستم, نظر کارشناسان با افراد نا اگاه و متعصب یکی نیست , بدرود.
یکشنبه 20 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. ارش جان حرف شما درست است, اما حمایت از جنبش سبز از همان ابتداغلط بود, جنبشی که رهبرش عضو شوارای تشخیص مصلحت نظام هست, جنبشی که میداند رئیس جمهورحتی اختیار تعیین معاون وزیر را ندارد, جنبشی که از دهه جنگ و کشتار به عنوان دوران طلائی یاد می کند, معلوم است که چه ارمغانی دارد!!.
یکشنبه 20 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
nikiniki12 - feminism - دوستان سپاس از کامنتهای شما. البته در تاپیک های دیگر مانند گلشیفته و نیروی انتظامی گفتگوها و بحث های بسیاری درگرفته بود که خواندنشان زمانبر بود. اما این یکی تاپیک را دنبال کردم. از دید من تجربه های شخصی در شکل گیری باورهای شخصی آدمها رل بازی میکند، اما من هم بر این باورم که جمع بستن یک گروه یا جنس یا مردم یک کشور و نسبت دادن ویژگیهایی که در یک یا چند نفر دیده ایم به همه ان گروه نادرست است. به باورم باید به گونه ای نوشت که همه را یکسان قضاوت نکرد. امیدوارم سپهر از استرالیا بتواند کامنتهایش را روشن کرده و مایه دل آزردگی شما نشود.
یکشنبه 20 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
sepherdad بازم دروغ، هنوزم از رو نرفتی خیلی کمبود داری خیلی زیاد ، تو فعلا جایگاه منبریت را حفظ کن که لیاقتت بیش از این نیست !
یکشنبه 20 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
nikiniki12 و freedom-is-not-free doom هموطنان عزیزم ، کاملابا شما موافقم، این شیخِ زن ستیز من را برقع پوش نامید و دروغ شاخداری را که حتّی وجود ثابت کردنش را هم نداشت، به من بست ( در لینکی که قبلا فرستادم میتوانید بخوانید) !!! و البته تبعیض جنسیتی و جنسیتگراییش هم برای دیگر کاربران بطور محسوس ثابت شده، الان هم چون آفتاب پرستی که با کوچکترین چیزی رنگ عوض میکند، ایشون هم جبهه گیریش کاملا تغییر پیدا کرد . از قدیم گفته اند سری را که درد نمیکند چرا دستمال ببندی، حالا حیف از وقت و انرژیتان نیست که برای چنین فردی باطل میکنید !؟ موفق باشید .
یکشنبه 20 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
sepherdad اولا که من عضو فیس بوک نیستم در ثانی من هرگز و هرگز چنین مطلبی رو به زهره نگفته بودم ! یکبار گفتم که، اگر وجودش رو داری و ... نمیگی ، حرفت رو ثابت کن ! واقعا تو اسم خودت رو میذاری مرد ؟! یا ... که کارش شده خاله زنک بازی و حرف رو از اینطرف به آنطرف ببره !! حتی اگر زهره هم چنین صحبتی را با تو کرده باشه شاید تو رو محرم رازش دونسته ، و تو چقدر بی ارزش و درون تهی هستی که حتی رازدار دوستت هم نمیتونی باشی ! زنان خود فروش شرفشون بیش از .... چرا که خودشون رو به عرضه میگذارند ولی ... !!!!
یکشنبه 20 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
arashbehdin آرش عزیز متشکرم از پاسخت . پایدار باشی .
یکشنبه 20 شهریور 1390

sunia - استرالیا - استرالیا
parsa.raha - هند - هند دهن تو بسته باشه همه راحت تر نفس میکشن بهت توصیه میکنم چیزایی که لایق خودته به کسی نسبت ندی و البته این ادمهای بیمار هستند که همه رو مثل خودشون میبینند وگرنه اگه ...داشتی طاقت شنیدن خلاف نظرت رو هم داشتی
دوشنبه 21 شهریور 1390

sunia - استرالیا - استرالیا
sepherdad - استرالیا - سیدنی بعضی ها حرف از ازادی و فرهنگ میزنند اما دیدگاهشون از ازادی و فرهنگ برهنگی و ابتذاله شما خون خودتو کثیف نکن این کور مغز ها فقط دنبال خالی کردن عقده هاشونن همینه که ایران پیشرفت نمی کنه چون ییشرفت یعنی روسریتو دربیار و ازاد باش هر چی هم که لخت باشی با فرهنگ تری
دوشنبه 21 شهریور 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
feminism - انگلستان - لندن . ممنونم از راهنمایت ولی اگه جواب sepherdad رو میدم واسه اینه که به نظرم به جز عقده های جنسی که شخصا و به تنهایی حلشون میکنه شاید مشکل کمبود توجه هم داشته باشه!
دوشنبه 21 شهریور 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
sunia - استرالیا - استرالیا . اتفاقا به کاهدون زدی؟ چون sepherdad خودش یکی از طرفداران پر و پا قرص یرهنگیه! ایشون به گفته خودش یکی از رکورداران دیدن فیلم های پورنو!! و تمام زندگیش رو مشغوله سفر از این شهر به اون شهر بوده فقط واسه پیدا کردن همخوابه جدید!
دوشنبه 21 شهریور 1390

parsa.raha - هند - هند
sunia - استرالیا - استرالیا آخ ببخشید حاجیه خانوم نمیدونستم همسر گرام از ...سفارت ایران در کانبرا هستند. و تو مجبوری چارقد سرت کنی!! شاید هم از اون حاج آقاهایی هستی که ... پس بگو از کجا می سوزی؟ از آنجا که گلی روسری اش را برداشته ولی تو نمی توانی برداری!! حرفات دقیق همانی است که سی سال تو پاچه مردم کردند: ابتذال. فرهنگ غربی، فرهنگ برهنگی!!! جمعش کن باباااااااااااااااااااااا حاج خانوم
دوشنبه 21 شهریور 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
در مصاحبه ای که گلشیفته فراهانی با گزارشگر داشت ( کنسرت کوچ نشینان) گفته بود : « موسیقی یه چیزیه که فکر می کنم جزو عمیق ترین چیزاییه که در روح من وجود داره. »!! بالاخره موسیقی از نظر گلشیفته فراهانی چه چیزیه و چیه؟ عمیق ترین چیز یعنی چه؟ روح یعنی چه؟! این طرز صحبت کردن یک هنرمنده؟
دوشنبه 21 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
sunia - هرچه خواستم چیزی نگویم نشد. 90% کامنتهایت ناسزا گویی است. از جر و بحث بیهوده و ناسزا گفتن به کاربران اینجا، بویژه خانمهایی که با ادب و فرهنگ هستند، چه چیزی گیرت میاید؟ دموکراسی یعنی آزادی گفتگو و گفتن باور، نه دشنام دادن و بی ادبی و یاوه گویی و نسبتهای زشت دادن به کاربران دیگر. کسی که منطق ندارد و کم میاورد، دشنام میدهد.
دوشنبه 21 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
arashbehdin feminism,freedom-is-not-free doom گرامی هرکس نظرش محترمه ولی سبهرداددقیقا شب روروزوروزروشب نشون میده براش متاسفم که زنهاروبچشم بایین نگاه میکنه وازنظردادن برضدنظرهاش بیزاره و2نفرب.. بانظرات .. بهش به به وچهچه میگند ایشون بی ایرادوبقیه نادان! اارش جان من یادمه راجب جامعه المان باهم بحثی داشتیم وخیلی منطقی منر ومتقاعدکردیدچقدرخوبه که امثال ایشون بحثهای منطقی رودنبال کنندبلکه معناش روبتونند هضم کنند!شادباشید!!!!!
دوشنبه 21 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
freedom-is-not-free doom تمنّا میکنم عزیز، سعدی خوشنام در یکی از اشعارش میگوید : خفتگان را خبر از زمزمۀ مرغ سحر -- حیوان را خبر از عالم انسانی نیست. و براستی که این موجود از انسانیت بوئی نبرده ! شاد باشی .
دوشنبه 21 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
nikiniki12 دوست عزیزم ، یک فرد فاشیست هم نظرات و عقایدش رو با اعمال زور ، ترور آشکار و خود را مطلق دانستن به دیگران تحمیل میکنه . به نظر «موسولینی»، فاشیسم یک مفهوم مذهبی است، ولی این نظر نه تنها محترم نیست بلکه بسیار هم غیرمنطقی و ضد انسانیست ! بنابر این نمیتوان گفت که نظر ایشون هم محترمه چرا که او شمشیر را از رو بسته و به صورت آشکار و عیان همۀ زنان را از دم تیغ میزند و زمانی که من اعتراض کردم مرا برقع پوش نامید و الان هم مشاهده میکنید که سخنان خصوصی خود و دوستش را واردِ این بحث کرده که جبهۀ امن و سالمی برای خودش درست کند در صورتی که هر چه این گودال را بیشتر حفر کند خودش در آن گرفتار شده و دست ناپاکش بیشتر و بهتر رو میشود !! به هرحال من برای شما و دیگر دوستان فهیم و آزاد اندیش آرزوی همزیستی سالم و سلامتی روحی و جسمی دارم . تا بعد گرامی .
دوشنبه 21 شهریور 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
feminismگرامی یکسری ازخارجیهادرالمان ضدالمانی هستندمن شخصابیشترعمرمرودرالمان گذروندم ازیک اخلاق المانی بسیارخوشم میادکه اگه ازکسی خوشش نیادفیلم بازی نمیکنه برای همین برای منهم باعث تاسفه چنین رفتارهایی که متاسفانه جامعه ایرانروالوده کرده ودرخارج کشورهم به اجرادراورده میشه. شادباشید!!!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
nikiniki12 - دوست گرامی سپاس از کامنتت. البته سپهر برای من تاکنون یکی دو کامنت گذاشته که منطقی نیز بوده اند. چندان گفتگوهای پیشین تاپیک ها را نمیخوانم، چون زمان بسیاری میبرد. بنابراین معمولا تنها پاسخ کامنتی را که برایم گذاشته میشود، میدهم. به نظر میاید گاهی از روی شوخی و تفریح سربسر خانمها میگذارد. زیاد سخت نگیرید. به باور من موذی های اسلامی که سربسته و در پوشش از ج.ا. پشتیبانی میکنند، بیشتر از همه دشمن ازادی و دموکراسی، چه برای زن و چه مرد، هستند.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
این هم از فرهنگ ما اکثرا ایراد گیر....من نمیفهمم اینکه یک انسان چه میپوشد چه میخورد چه فکرمیکند به منو شما جه....jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ این اقا هم که با کمال تربیت نوشته خاک بر سرش...خاک بر سر تو که اینگونه به هنرمند توهین میکنی...
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

Pezhman - اتریش - وین
عکس اولی پاهاش گنده است عکس دوم قوز داره و طرز نشستن وفیگورش توی آفسایده.عکس سومی گرچه خیلی از واقعیت دور شده وسن او را شانزده ساله نشان میدهد.ولی قشنگ افتاده.ضمنا"در اروپا اینجور پلها جای ادرار سگها است. خانم چه لمی داده.!!!
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
در تمامی دنیا, مردم در مورد هنرپیشگان اظهار نظر میکنن, بعضی نقش انها را می پسنندن بعضی نه, اما فقط در یک مکان هست که گفتن نظرت ممکن است به قیمت جانت تمام شود وان کشورهای حوزه امپراطوری ایران هست, در دنیای مجازی چون نمیتونن صداها را خفه کنند, با توهین سعی دارند مردم را مرعوب کنن, رسالت ما ایجاب میکند, نظرمان را فارغ از چماق داران مجازی بگوییم, قضاوت کسانی که سابقه تهمت و توهین دارن هیچگاه مهم نبوده و نیست.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. ارش جان, من شخصا با تروریست مخالفم! و فکر نمیکنم شماهم نظر مساعدی داشته باشین با کسانی که ترور شخصیت میکنن, اینکه به کسی بگوییم روانی حتی اگر روان پزشک هم باشیم نیاز به معاینه دارد واز روی چند خط هیچ روانشناس یا روان پزشک نظر نمی دهد, اینکه بروییم به دوستان خود بگوییم برو درفلان تاپیک پوزه فلانی را بخاک بمال! دیگر اسمش تبادل نظر نیست, و هر اسمی رویش بگذاری باز تروریزم است. متاسفانه من وقت اضافی برای این گروهای تروریست ندارم, نظرم را میگویم , نظر انها را هم فقط یکنظر حساب میکنم.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

booloosh - ایران - بندرعباس
امیدوارم تو کاراش موفق باشه آبروی ایران رو حفظ کنه و با این کار خودش رو طوری نشو نده که آدمهای ظاهربین بگین به خاطر اینجور پوشش ها ازایران رفته مشکل تو ایران خیلی فراتر از این حرفهاست بدبختی اینجاست که آنقدر مردم رو در مشکلات فیزیولوژی زندگی غرق کردند که دیگه یادشون نمی یاد که نیازی غیر از خوردن و خوابیدن دارند
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
sepherdad - آقای سپهر، سخت نگیرید. به مشترکات بیندیشیم و اینکه بیشتر کاربران اینجا با این وضعی که در ایران هست مخالفند و این رژیم را نمیخواهند. کشورهای توتالیتر دشمن آزادی و دموکراسی هستند و اما در ایران توتالیتر دینی است و قوانین سنتی و عشیره ای عربی هم به آن افزوده شده و با آدمها برابر ارزش انسانی برخورد نمیشود و از همه بدتر رفتار با زنان است. سی و اندی سال گذشته و بانوان ایرانی از این اوضاع دلزده و خسته شده اند بنابراین نمیخواهند فرودستانه با آنها سخن گفته شود. همانگونه که ما هم نمیتوانیم کسانی را تحمل کنیم که در اینجا جلوی آزادی بیان به بهانه گوناگون ایستاده و به روش ملایان میخواهند به چالش کشیدن باورها و دین و سیاست دیگر کشورها را ممنوع سازند. به امید آزادی برای همگان.
سه‌شنبه 22 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.