شهرام ناظری: ۳۰ سال صدا و سیما حق مرا خورد


شهرام ناظری: ۳۰ سال صدا و سیما حق مرا خورد

شهرام ناظری در گفت‌وگویی مفصل با ماهنامه «تجربه» چاپ تهران از پخش بدون مجوز آثارش از صداوسیما گله کرد. او گفت: «اکنون بیش از ۳۰ سال است که صداوسیما آثار و صدای مرا به گونه‌های مختلف مورد استفاده قرار داده و پخش کرده است و جالب اینجاست که در این مدت ۳۰ سال که در حقیقت یک عمر محسوب می‌شود بدون اجازه از من و بدون اطلاع من و بدون در نظر گرفتن حق و حقوق من از نظر کپی‌رایت عمل کرده است.»

این خواننده سرشناس کشورمان در ادامه گفت: «هر کدام از شما مسئولان ۳۰ ماه حقوق‌تان را دریافت نکنید چه واکنشی نشان می‌دهید؟ حال ببینید من شهرام ناظری که ۳۰ سال یعنی یک عمر تحمل کرده‌ام، همچون کوه ایستاده‌ام، من می‌گویم دیگر بس است. بی‌عدالتی بس است. بیایید بعد از ۳۰ سال به هنرمندان واقعی و اصیل کشور احترام بگذارید.»

ناظری در پایان افزود: «خیلی‌ها خیلی ادعاهای زیادی دارند اما من، شهرام ناظری فرزند ایران و از نژاد کرد از ابتدای انقلاب یعنی سال ۵۷ تا امروز که دارم با شما سخن می‌گویم، در این مدت ۳۳ سال نه کمک مالی و نه وام‌های آنچنانی گرفته‌ام و نه زمین و نه خانه و نه هیچ چیز دیگر. هرگز از کسی یا نهادی نه تنها چیزی طلب نکرده‌ام، حتی حق و حقوق طبیعی ۳۰ ساله خود را نیز نگرفته‌ام. این را بدان سبب آورده‌ام که بدانید یک هنرمند با چه شرایطی در این مملکت روند کار هنری خود را ادامه داده است. خیلی‌ها و خیلی از مراکز وامدار من هستند اما من وامدار کسی نیستم برای همین خدا را شکر که سربلندم.»

Negah* - المان - فرانکفورت
درود بر تو ای افتخار ایران وکردهای ایران یکی از صفات کردها همین نجابت واصالتشان است من ایرانی من کرد به وجود اینچنین شخصیتی به خود میبالم گرچه مرا نمی شناسید اما صدای دلنشین شما در خانه ما شادی بخش زندگیمان است بایدار وسلامت باشید.
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
خدا رو شکر کن که تا حالا بجرم طاغوتی،منافق، محارب، قاچاقچی، .. اعدام نشدی حق و حقوق خورده شده پیشکش!!! هر کی توی ایران نفس میکشه باید شکرگذار باشه که تا حالا نفسش رو نگرفته اند. از این حکومت جز دزدی ، جنایت، خیانت، تجاوز، .. توقع دیگه نداشته باشید. مرگ بر خامنه ای و مزدوران ضد ایرانی اش
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

golabdon - ایران - ایران
درود بر استاد ناظری هنرمند خوش اواز ایرانی ازدیار فرهاد کوهکن کرمانشاه.ایران
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

feminism - اتگلستان - لندن
صدای سخن عشق از تو شنیدن خوش است . حکومتِ ظالمی که حق مادری را که به گفتۀ خودشان بهشت در زیر پایش است، از او میربایند ، چه داند از حق دهی و حق شناسی ای خوش نغمه !
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
دمت گرم افتخار ایران زمین...https://www.youtube.com/watch?v=RvSHLaWsT84
جمعه 18 شهریور 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
درود بر تو کاک شهرام اما این حکومت چه میداند هنر و هنرمند یعنی چه ؟؟ این حکومت نوحه خوان ، چاپلوس و سرکوبگر می خواهد . مزدور می خواهد که هر کسی اعتراض کرد بکشد . از این گرگ جماعت نباید انتظار حق و عدالت داشت .
جمعه 18 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
این اراذل و اوباش منحرف سی سال حق همه ایرانیان را خوردند نه فقط حق شما را
جمعه 18 شهریور 1390

hafeze shirazi - ایران - تهران
درود بر شرفت . همان بهتر که از سازمان ضرغامی پولی عایدت نشده و لقمه حلال خورده ای. تف بر جمهوری اسلامی که از چیز همه دارد می خورد.
جمعه 18 شهریور 1390

smja - ایران - مشهد
عاشق شهرام ناظری هستم صدای بسیار دلنشینی دارد
شنبه 19 شهریور 1390

Mithra - فرانسه - پاریس
خاموش که خاموشئ بهتر ز عسل نوشی
شنبه 19 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.