۴ مجروح در آتش‌سوزی پالایشگاه آبادان


4 مجروح در آتش‌سوزی پالایشگاه آبادان

آفتاب: نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس از آتش‌سوزی در واحد کت‌کراکر قدیم پالایشگاه آبادان خبر داد و گفت: این حادثه 4 مجروح بر جای گذاشته است.

عبدالله کعبی با اعلام این خبر اظهار داشت: آتش‌سوزی در پالایشگاه آبادان عصر امروز صورت گرفته و بنا به اطلاعات‌ واصله چهار نفر دچار آتش‌سوزی شدند.

وی از اقدام به موقع آتش‌نشانی در اطفای حریق خبر داد و خاطرنشان کرد: علت آتش‌سوزی در پالایشگاه آبادان باید هر چه سریع‌تر بررسی و مشخص شود.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: واحد کت‌کراکر واحد تولید بنزین پالایشگاه است که از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی در ادامه از حضور وزیر نفت در خوزستان تا ساعاتی دیگر خبر داد و گفت: امیدواریم در بازدید وزیر برخی مسائل موجود در پالایشگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

واحد کت‌کراکر جدید پالایشگاه آبادان نیز در سوم خرداد سالجاری همزمان با افتتاح توسط احمدی‌نژاد دچار آتش‌سوزی شد که یک کشته و 24 مجروح بر جای گذاشت.
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
بنده خداها, وای چقدر سوحتن در آتیش دردناک و فجیع است , اون لحظه چی کشیدن از سوختن و سوزش !!
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

hashamdar - ایران - تهران
دم هر چی ابادانی گرم واسه این کارهای زیبایشون که انجام میدند اگه قراره نفت رو پولشو این اشغالو بخورند یا بدهند سپاه و حزب الله همون بهتر که اتش بگیره پالایشگاه.
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

darkoob-1390 - هلند - امس
این مردک دست با هر چیز میزنه نابود میشه .البته با همدردی با مجروحین این حادثه امیدوارم هر چه زودتر شاهد اتفاقات خوبی باشیم
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.