کرش پس ازتساوی با قطر: اشتباه خودمان دو امتیاز را از بین برد


کرش پس ازتساوی با قطر: اشتباه خودمان دو امتیاز را از بین برد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه گل قطر از روی اشتباه بازیکنان ایران رقم خورد، گفت: در این مسابقه سه فرصت بسیار جدی برای گلزنی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم و در شرایطی که می توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم به این مهم نرسیدیم.

به گزارش مهر، کارلوس کرش پس از تساوی تیمش برابر قطر ضمن بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران گفت: در دقایق ابتدای مسابقه نحوه بازی تیم قطر را بررسی و تحت نظر گرفته بودیم و بعد از 10 دقیقه اول فشار روی این تیم را آغاز کردیم و از همین دقیقه بود که بازی را تحت کنترل درآوردیم.

وی افزود: در ادامه تمام اتفاقات بازی به نفع ما رقم خورد تا ما گل برتری را به ثمر رساندیم اما به خاطر از دست دادن 2 امتیاز این بازی، خودمان مسئول هستیم زیرا اجازه دادیم قطر دروازه ما را باز کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: در دقایق ابتدای نیمه دوم شایستگی پیش افتادن با 2-3 گل را داشتیم اما تیم قطر از بعضی فرصت‌های خود به خوبی استفاده کرد و حملات خطرناکی را روی دروازه ما ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه بازی در این هوای گرم برای دو تیم سخت و دشوار بود و این از بدشانسی ما بود که شرایط آب و هوایی ناگهان در قطر تغییر کند، اضافه کرد: در 30 دقیقه پایانی مسابقه تمامی بازیکنان از نظر بدنی با مشکلاتی مواجه شدند اما من به بازیکنان دو تیم بابت تلاش زیادی که در این بازی داشتند، تبریک می‌گویم.

کرش در مورد تعویض علی کریمی که دفاع تیم میزبان را بسیار آزار داد، اظهار داشت: کریمی تلاش زیادی در این بازی انجام داد و در دقایق پایانی احساس خستگی کرد و من اقدام به تعویض وی کردم اما بعد از خروج وی از بازی تیم ایران، حملات خطرناکی را روی دروازه قطر انجام داد که این به معنای درست بودن تعویض بود.

خبرنگاری قطری پرسید شما پیش از بازی گفته بودید تیم قطر در این دیدار بازنده خواهد بود اما این اتفاق نیفتاد، چه نظری در این خصوص دارید؟ وی تاکید کرد: آنچه در نشست پیش از بازی گفتم، واضح و شفاف بود. گفتم ما تلاش خواهیم کرد بهترین بازی را در زمین ارائه دهیم و اگر این مسئله رخ دهد، پیروز خواهیم شد. آنچه گفتم بسیار طبیعی بود که هر مربی می‌تواند در مورد تیم خود اظهار نظر کند.

سرمربی تیم ملی کشورمان در مورد عملکرد تیم قطر خاطرنشان کرد: آنها عملکرد خوبی داشتند ولی در طول 90 دقیقه بازی تحت کنترل تیم ایران بود و گل قطر نیز از روی اشتباه بازیکنان ایران رقم خورد. البته هر بازیکنی در فوتبال جهان امکان اشتباه دارد و هیچ بازیکنی نمی‌تواند بدون اشتباه باشد.

وی با بیان اینکه وقتی نتوانستیم از نکونام به دلیل مصدومیت استفاده کنیم، ضربه بزرگی به تیم ما وارد شد، خاطرنشان کرد: در این مسابقه سه فرصت بسیار جدی برای گلزنی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم.

کرش گفت: من از کیفیت بازی تیم خود راضی هستم اما ما فرصت پیروزی برابر تیم قطر را از دست دادیم و باید به این مسئله اعتراف کنیم. واقعیت این است که ایران در این بازی شایستگی پیروزی را داشت زیرا در طول 90 دقیقه تلاش کرد و بازی را تحت سیطره داشت اما این فوتبال است. بازیکنان قطر هم تلاش کردند و استحقاق یک امتیاز را داشتند.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال قطر و ایران در مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2014 که سه‌شنبه شب در ورزشگاه السد قطر برگزار شد، با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

zoroye iran - اتریش - وین
این اقا هنوز بازیکنها رو نمیشناسه و درست ارنج نمیکنه استفاده از بازیکنها در پستهای غیر تخصصی اشتباه کرش بود و این باعث شد تیم نتیجه نگیره
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
شیر ایران . بد بازی کرد ولی کی روش درستش میکنه . وقت بدید بهش
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
متاسفانه بازیکنان تیم ملی انفرادی باز یمی کنند و هر کس به دنبال به دست آوردن اسم و رسم برای خودش هست.در مقایسه با بازی تیمهای خارجی گروهی بازی نمی کنند. در همین مسابقه اخیر به جای پاس دادن به هم تیمی کنار دروازه توپ را مستقیم به دروازه بان می دادند انگار نه انگار که فریب دادن دروازه بان و دریبلی هم وجود دارد. گل زدن کاری گروهی و آنی است که بازیکنان ایرانی از آن (شاید هم ) عمداٌ خبر ندارند!
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.