راز قتل مادر و دختر فاش شد : بدگمانی فرزند قاتل


راز قتل مادر و دختر فاش شد : بدگمانی فرزند قاتل

پسر جوانی که در جریان یک بدگمانی و ظن اثبات‌نشده خواهر و مادر خود را در نیمه‌های شب با ضربات چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده بود، در حضور کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت ابعاد جنایت ارتکابی را بازگو کرد.

به گزارش ایسنا، ماموران کلانتری 110 پیروزی در حالی که سه ساعت از بامداد روز یکشنبه 13 شهریورماه می‌گذشت از طریق تماس مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان وقوع جنایتی خونین در یک واحد مسکونی در خیابان پیروزی قرار گرفتند.

ماموران کلانتری با حضور در صحنه حادثه با پیکر خون‌آلود مادری 52 ساله به نام «مینو» و دختر جوان 22 ساله‌ای به نام «مینا» روبرو شدند که با ضربات متعدد جسم برنده‌ای به قتل رسیده بودند.

در حالی که تحقیقات ماموران برای واکاوی زوایای پنهان این حادثه در مراحل اولیه قرار داشت پسر جوان این خانواده به نام «مهدی» با بیان اینکه این جنایت هولناک را سارقی انجام داده است، گفت: سحرگاه یکشنبه با شنیدن صدایی از خواب بیدار شدم و با احتمال آن که دزد آمده، خواهرم را از خواب بیدار کردم و از او خواستم پیش مادرمان برود تا من وسیله‌ای برای دفاع پیدا کنم. هنگامی که برای پیداکردن وسیله دفاعی در حال جستجو بوده پیکرهای خونین مادر و خواهراش را مشاهده کرده و همان‌ موقع سایه مردی را دیده که به سرعت فرار ‌کرده است.

در حالی که پسر جوان این خانواده ادعای قتل توسط مرد سارق را مطرح می‌کرد، کارآگاهان در بررسی از خانه و درهای ورودی به هیچ سرنخی مبنی بر سرقت دست نیافتند و به همین دلیل و با توجه به سخنان ضد و نقیض مهدی، وی به دستور قاضی پرونده بازداشت و در اختیار کارآگاهان جنایی قرار گرفت.

اعتراف به قتل مادر و خواهر

تحقیقات کارآگاهان برای یافتن سرنخی از ردپای متهم یا متهمان به قتل احتمالی این جنایات خونین ادامه داشت تا این که سرانجام «مهدی» در دام سخنان ضد ونقیض خود گرفتار شد و به قتل مادر و خواهرش اعتراف کرد.

متهم با بیان اینکه به همراه مادر و خواهرش در ساختمان محل جنایت زندگی می‌کرد، نزد کارآگاهان جنایی اعتراف کرد که مادر و خواهرم هر دو در آرایشگاه زنانه‌ای مشغول به کار بودند و از چندماه پیش به رفتار و رفت و آمدهای آنان مشکوک شدم به طوری که هر روز فکرهای مشوش به ذهنم می‌رسید.

متهم به قتل با بیان اینکه هر بار که از این دو درباره رفتارهایشان توضیح قانع‌کننده‌ای می‌خواستم توضیحات آنان مرا قانع نمی‌کرد، رفتار آنان باعث شد تا من بیشتر به آنان بدگمان شوم و سرانجام نقشه قتل آنان را طراحی کردم و ساعت سه بامداد روز حادثه از خواب بیدار شدم و با برداشتن چاقویی از آشپزخانه به سراغ مادر و خواهرم رفتم و آنان را به قتل رساندم.

وی در ادامه اعترافات خود با بیان اینکه قصد نداشتم خواهرم را به قتل برسانم اما در هنگامی که با ضربات چاقو مادرم را به قتل می‌رساندم ناگهان او نیز به طبقه پایین و به محل جنایت وارد شد به کارآگاهان جنایی گفت: برای به انحراف کشاندن جریان پرونده ادعای ارتکاب قتل‌ها توسط سارق را بیان کردم.

مهدی که متهم به قتل مادر و خواهرش است تاکنون نتوانسته است ادعای خود مبنی بر بدگمانی به مادر و خواهرش را اثبات کند.

همچنین متهم به همراه پرونده متشکله به دستور قاضی پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار دارد.

fred1540 - بلژیک - هرنه
با سلام. دردناک واقعا تا این حد به نظر من قاتل در حالت عادی نبوده و یا این که از شیشه و کراک که در حال حاضر خیلی از جوانها گریبانگیرش هستنداستفاده کرده بود
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
خاک برسرت.جلوانکسی که مزاحم بودمیگرفتی.ویک کتک جانانه اش میزدی.یک کشیده هم به مادروخواهرت.توشک داشتی.یقین که نداشتی.بدبخت.
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

فلرتیشیا - هلند - روتردام
چقدر دنیا قشنگتر بود بدون وجود مردها هر چی‌ بدبختی مال این مرداست با این افکار پوچ و بی‌ ازرش...خودشون هر کاری دوست داشته باشن می‌تونن انجام بدن ولی‌ وای به حال مادر،خواهر و خانمش...من نمیدونم چرا اینا حس می‌کنن فقط اینا هستن تو دنیا که حق دارن زندگی‌ کنن. آخه یکی‌ نبوده به این پسر بگه که به تو چه ربطی داره که مامانت چیکار می‌کنه، اگه خیلی‌ عرضه داشتی‌ میرفتی مچشو میگرفتی.. تازه اون موقع هم حق نداشتی‌ چیزی بگی‌ زندگی خودشه به تو چه...برای هیچ و پوچ زندگی‌ ۲نفر رو گرفتی، آفرین به تو مرد با غیرت ایران زمین!.
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
بازم بدگمانی و توهم وای !!! کافر همه رو به کیش خود پندارد کسانی که نسبت به خانواده اش مشکوکن بدانید خودشان صد در صد اهل ..... لعنت به تعصب بیجاو خشک بعضی از مردان ایرانی که حتی نامش رو نمیشه گذاشت تعصب باید گذاشت جنون روانی بودن وای که چقدر عصبانیم !!!. بنظر من باید این روانی رو بدون تشکیل پرونده اعدام کنند هر چند اعدام خیلی آسونه کاشکی زجر کشش کنن آخه ظلم بزرگیه کسی رو تو خواب یا عالم خواب به قتل برسونن خدایا چرا ؟!!!
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خاک بر سر احمقت کنند
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
ما کی از شر این ذهن های مریض و افکار عقب مونده خلاص میشیم؟ :/
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
فلرتیشیا - هلند - روتردام. با اینچیزی که نوشتی نشون دادی چه ادم نااگاهی است, هیچ شناختی از دنیا واقعی نداری, حتی نمیدونی دنیا یعنی چه! من فکر میکنم اگه دنیا ما مشگلی داشته باشه از نا اگاهانی مثل تو هست که فکر میکنن اکواریم همان دنیاست.
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

experthoney - بحرین - منامه
این جور آدمها قطعا خودشون از لحاظ اخلاقی مشکل دارن واسه همین به همه شک میکنن.
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
زمانیکه سخن از کنترل کردن و نظارت داشتن بر دیگری (حتی در خانواده) بوجود میاید، اینگونه حماقت ها و وحشی گریها صورت میگیرد ! ما حتی برای مدلِ کفش گلشیفته و بلندی پیراهنش و رنگ روژ خانم ساتراپی تصمیم میگیریم، مگر میشود که برای خواهر و مادرمان مرزی تعیین نکنیم ! واقعا به کدام فرهنگمان مینازیم و میبالیم ! آیا این رفتار و کردار در منشور کوروشی که بزرگی و مردانگیش در جهان به ثبت رسیده، تأئید میشود !
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

cantona - ایران - شاهین شهر
(مهدی که متهم به قتل مادر و خواهرش است تاکنون نتوانسته است ادعای خود مبنی بر بدگمانی به مادر و خواهرش را اثبات کند.) یعنی اگه بتونه ثابت کنه ، مشکلی نداره و ازش تقدیر هم بعمل میاد. خاک بر سرتون با این قانون مسخرتون.
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

Sappho - ایران - اصفهان
feminism - انگلستان - لندن......نظر دادن راجع به ظاهر اون خانم های هنرمند نمی تونه همیشه به معنی تصمیم گیری یا سرکوب متفاوت بودن طرز فکر و سلیقه ی گلشیفته بانو یا خانم دیگه ای باشه ! ممکنه ما تو این محل تبادل نظر دوست داشته باشیم فقط از عقیده و سلیقه ی فردی هم دیگه آگاهی پیدا کنیم!.
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
فلرتیشیا - هلند - روتردام. دوست عزیز دنیا خیلی زیباست و برخی انسانها هستند که دنیا را با برخی کارهایشان زشت کرده اند. کامنت شما کمی همراه با بی انصافی است مگر همه مردها یکی هستند؟ کار زشت چند نفر را نمی توان به حساب همه مردهای دنیا گذاشت! که شما این عقیده را دارید. از طرفی نظر شما این را می رساند که همه مردها بد هستند و همه زن ها خوب و خیلی خانمند! عامل اصلی طغیان آقایان ، برخی خانمها هستند (با احترام به خانمهای خوب) که با نسنجیده عمل کردنشان باعث بروز فاجعه می شوند. دوست عزیز در این دنیای بزرگ هم مردان بد وجود دارد و هم زنان بد ولی نباید قضاوت کرد که همه زنان و مردان دنیا بد هستند. دیدگاه شما فیمینیستی است!
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

hafeze shirazi - ایران - تهران
اگر این مملکت قانون داشت هر نفهم و بی شعوری به خودش اجازه این وحشی گری ها رو نمیداد. کسی نیست به این معتادِ خاک بر سر بگه به تو چه مربوط است که توی کار دو نفر دیگه دخالت کنی . اگر خیلی عرضه و غیرت داشتی و خیلی هم مساله برات ثابت شده بود میخواستی گورمرگت بری یه جای دیگه زندگی کنی . خیالتون راحت خیال کرده اینا رو میکشه و پولا و چهار تا تکه طلا و خونه میشه مال این.
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
فلرتیشیا - هلند - روتردام...اتفاقا به نظر من بدم نمیگی..ولی نگفتی که. چرا مردها اینچنین فکر و یا رفتار میکنند ؟مخصوصا مردهای کشورهای خاور میانه ؟ چرا ؟
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
feminism - انگلستان - لندن.. یک مرد مسلمان شیعه و ایرانی. مادر و خواهر و همسر و دختر را مالک خود میداند. در واقع این افراد جزوء اموال منقول مرد به حساب میایند و اختیار تام در مورد این افراد را دارد....متاسفانه این تفکری هست که در افکار بیشتر مردهای مسلمان و بخصوص ایرانی وجود دارد. و متاسفانه ارجعتر بودن پسر به دختر قبل از اسلام در ایران بوده و با امدن اسلام وضع از ان که بوده بدتر شده. وقتی قران امر به کتک زدن زن میکند.(در ظاهر امر بحث بر سر کتک و نحوه کتک) اما در باطن تثبیت کردن حکم و قدرت مرد به زن میباشد.در بسیاری از ایات قران بطور نا اگاهانه و مخفیانه این امر تکرار و تدریس شده.و در واقع هدف ما مبارزه با معنی ظاهری ایه نیست یلکه تاثیر غلطی هست که در ناخوداگاه ما میگذارد. تشکر
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
sappho _ تبادل نظر یعنی شور و مشورت با همدیگر ، معاوضه کردن نظرات و نگرش افراد با یکدیگر !! در واقع تبادل نظر زمانی عملی و قابل اجراست که طرف مقابل هم نظریه، نگرش و سلیقۀ انتخاب خودش را بازگو کند نه اینکه شما در مورد پوشش شخصی ، ظاهر و یا عملکرد فردی که غائب است نظر بدهی و ادعا کنی که در حال تبادل نظر هستی !! اگر اینطور باشد که شما میگوئی پس اگر هر شخصی در غیاب فردی دیگر راجع به کردار و رفتار او بد گوئی و سخنان ناخوشایند بگوید, مشغول به تبادل نظر است !!!!!!؟
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
Dara va Sara دوست عزیز، من خود تازینامه، نهج الملاقه، نهج الفصاحه، اصول کافی و همۀ مزخرفاتِ اسلامیون را خوانده ام و از حقیرنشان دادن جنس زن و زن ستیزی اشان بطور آشکار، آگاه هستم . متأسفانه این طرز رفتار نمونۀ ناآگاهی، خودخواهی، بیماری روانی، کورسوادی، بزرگ نشان دادنِ خود و ندانستن زبان گفتاریست که همین افراد نام آن را تعصب و غیرت میگذارند. ولی هنوز هستند آقایان نُرمالی که حقوق زنان را در نظر میگیرند و با آنها بنا بر جنسیتشان رفتار نمیکنند .موفق باشی .
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
feminism - انگلستان - لندن. پس چرا شما میایی در زیر هر خبر ( عملکرد فردی که غائب است) بد گوئی و سخنان ناخوشایند به عنوان نظر مینویسی?!.
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

Sappho - ایران - اصفهان
feminism - انگلستان - لندن..سپاس از توجه شما ! از نظر من ظاهر و رفتار هر کسی تا حدودی بیانگر نگرش و سلیقه ی انتخابش هست ! مخصوصا تو مو قعیتی که حق انتخاب داره ! برا همین فرد غایب هم تا حدودی نظر خودش رو گفته ! بدگویی راجع به کردار و رفتار کسی هم می تونه برای تبادل نظر باشه ! حالا از نظر شما غیر اخلاقیه من نمی دونم ! و در ضمن در کل منظور من این بود که صرف نظر دادن راجع به کسی به معنی سرکوب دگرباشی یا دگراندیشیش نیست !
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
sappho تمنّا دارم عزیز، خوشحالم که من و شما در این تبادل نظر کمی با هم آشنا شدیم . من هم با شما موافقم که انتقاد و مخالفت از/با فرد حاضر صرفا به منظور بد گوئی و دشنام نیست. و خلاصۀ کلام من در اولین کامنتم این بود که برای یکدیگر تصمیم نگیریم بلکه همانطوری که خودت هم عنوان کردی، نظرمان را عنوان کرده و در صورت لزوم راهنمائی کرده و دست آخر تصمیم را به عهدۀ فرد بگذاریم. متاسفانه در جامعۀ کنونی ایران مردم برای یکدیگر تصمیم میگیرند و تعیین تکلیف میکنند، این به معنی نادیده گرفتن شعور و دانائی فرد مقابل میباشد، به معنی این است که طرف مقابل قدرت تصمیم گیری ندارد و فاقد فهم و دانائی است. به هر حال امیدوارم که در سراسر زندگیت موفق و مصمّم باشی .
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

+2
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.