آنجلینا جولی در زندگی واقعی - بخش دوم


آنجلینا جولی در زندگی واقعی - بخش دوم

آنجلینا جولی (به انگلیسی: Angelina Jolie Voight) زادهٔ ۴ ژوئن ۱۹۷۵ بازیگر و مدل آمریکایی و " سفیر حسن نیت " سازمان ملل متحد در امور پناهندگان است . او بارها و بارها توسط مجله‌ها و مراسم‌های مختلف به عنوان زیباترین، سکسی‌ترین و بهترین مادر بازیگر و ... انتخاب شده است. همچنین او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را تصاحب کند.
او فعالیت به عنوان مدل را از دوازده سالگی شروع کرد و در شهرهایی مثل لندن و لس‌آنجلس مدل مشهوری شد. او در جوانی در کلیپ‌های خوانندگانی چون رولینگ استونز، میت لوف، لنی کراویتز، انتولینو وندیتیو بازی کرد، اولین نقش سینمایی وی در فیلم «هکرها» بود که داستان پنج دانش‌آموز هکر را روایت می‌کند.

آنجلینا جولی از سال ۲۰۰۱ از سوی کمیسریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان به عنوان سفیر حسن نیت تعیین شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعالیت در زمینه حفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول است.
وی آخرین بار در روز ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ با حضور در کمپ پناهندگان سوری در شهر آلتین اوزو از توابع ترکیه با پناهندگان سوریه ای دیدار کرد.

ازدواج

همسر اول وی جان لی میلر است که در سال ۱۹۹۶ با او ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۹ از وی جدا شد، همسر دوم او بیلی باب تورنتون است که در مه ۲۰۰۰ با هم ازدواج کردند، ولی سرانجام بعد از ۳ سال ازدواجشان به جدایی انجامید.
پس از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت، او و برد پیت وارد یک دوستی عاشقانه و سرانجام در سال ۲۰۰۶ صاحب دختری به نام شیلو شدند که به خاطر باورهایشان در مورد پایان دادن به فقر و بدبختی مردم آفریقا تصمیم به تولد بچه‌شان در کشور فقیر و آفریقایی نامیبیا کردند. شایان ذکر است این دو با یکدیگر ازدواج رسمی نکرده‌اند.
آنحلینا جولی به همراه براد پیت علاوه بر سه فرزند طبیعی خود سرپرستی مدوکس پسر بچه یتیم اهل کامبوج، پکس کودک ویتنامی و یک دختر یتیم اهل اتیوپی به نام زهرا را بر عهده دارند.

طالب حق - ایران - تهران
با این که خیلی ها از این بازیگر ایراد میگیرن که بازیگر بی بند و باریه که به نظر من این مشکل خود بازیگر نیست بلکه مشکل فرهنگ کشوریه که توش زندگی میکنه ، اما من این بازیگر رو بازیگر خوبی میدونم و به نظرم حتی اگه صد تا عیب هم داشته باشه ، انسان دوستیش و جسارتی که داره تمام ایراد هاش رو میپوشونه و باعث میشه فراموش بشن. فکرش بکنید چنین آدمی روزهایی از عمرش رو در جاهایی سپری کرده که ماهایی که ادعای دین داری داریم شاید نتونیم یک روزش رو هم در اون جاها دوام بیاریم. پس میشه ادعا کرد که این آدم روح بزرگی داره
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

hamidkkk - امارات متحده عربی - دبی
آخه آنجلینا جولی تو که اینهمه با کلاسی پس چرا نماز نمی خونی؟
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

armin7 - هلند - روتردام
یک تار موی این زن بزرگوار همه اخوندهای مفتخور رو می ارزه.
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

59faryad - ایران - تهران
عاشقتم از ته دل:-*
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
آنجلینا خیلی مهربون و با وقاری درود بر تو ..موفق و پاینده باشید
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

Pinokio_Pinokio - انگلستان - منچستر
واقعا که انسان واقعی‌ به این میگن،،، هنرپیشه‌های ایرانی‌ هم هستن،،، منتظرن فقط یه فیلم یا سریال بازی کنن ،، هنوز پخش فیلم تمام نشده،،، عکساشون با مدلهای اجق وجق به بازار میاد،،، فقط میخوان از مدّ و تیپ روز از هم دیگه عقب نمونن،،، البته شاید هم بی‌ تقصیر باشن،، چون مسائلی‌ مثل حجاب، آرایش، تیپ و.. توی ایران عقده شده،،،
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
ناااازی :-* :-*
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
فکر میکنید جای انجلیان جولی و براد پیت بعد از مرگ کجاست بهشت برین اینها با اون معروفیت و پول فرشته هستند بعد جنتی بزغاله فقط اشک تمساح میریزه.برای گرسنه های سومالی هلند روتردام
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

DADA_ST - هلند - آمستردام
ولی‌ با همه اوصافی که گفته شد ،شاد کردن دل‌ کودکانی که بی‌ گناه اسیر جنگ افروزی سیاست مداران جنگ طلب جهان شدند کار خیلی‌ بزرگیه. شاید گفتن زندگی شخصی‌ آنجلینا به این کار کمی‌ اغراق باشه . چون بیشتر به زندگی اجتماعی شباهت داره تا شخصی‌ ، به هر حال کار این زوج قابل تقدیرِ ، کاری که کمتر زوج‌های معروف و متموّل جهان انجام میدهند.
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

odin - بلژیک - انتورپن
طالب حق - ایران - تهران -میشه این کلمه «بی بند و بار» رو برای ما ترجمه کنی؟ شماها سایبریها که با حقوق و مزایا به این سایتها میاین و اولین کامنتها رو مینویسین، حق دارین که از هر چیز و کسی که انسان بزرگ و خوبیه بترسین. شماها دنبال بستنی طلا خوردنید( ای کارد بخوره به اون شکمی که میبینه زن و مردهای با ابرو با بچه هاشون گوشه خیابون باید بخوابن اما میرن پول زندگی چند ماه اون افراد رو میدن بستنی بخورن) شماها دنبال رانت و اسکله قاچاق و هر چیزی هستید که یه جوری حق ملت رو ناحق کنید، اما به اسم دین و اسلام عزیز.برای همین هم کسیکه انسانیت داره و هیچ نقطه ضعفی ازش نتونستین پیداکنیدبراش داستان «بی بند و بار» درست میکنید. از خودتون خجالت نمیکشید شماها؟
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

m18 - ایران - مشهد
افرین به خانم انجلینا و بیل گیتس بخاطر کمکهای بشر دوستانه شان
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

ding - اتریش - وین
افرین به این بانو
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

مبحوت - فنلاند - هلسینکی
خب دیگه تیمشون تکمیل شد: رامبو میره همه آدم بدا رو میکشه، مادونا برای همه دنیا صلح و دوستی میبره و جنگ را ریشه کن میکنه، آنجلینا جولی هم فقر را تو دنیا ریشه کن میکنه. بع بع بع بع بع
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

Mohsen1000 - المان - فرانکفورت
اینکه انسانهایی وجود دارند که فقر و بدبختی همنوعان انها را ازار می دهد و برای خوشحال نمودن انها هر چند برای زمانی کوتاه که هم شده تلاش می کنند ارزشمند است. هموطنان در کشورمان ایران انسانهایی را داریم که برای شادی و خوشبختی دیگران و زندگی در ایرانی ازاد و اباد از وجود خود گذشت می کنند. زندانهای ایران پر از این عزیزان می باشد. قبرستانهای ایران خیلی از این انسانهای والا را در خود جای داه است.
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

applejuice - ایران - شیراز
زشت ترین زنی که تا به حال دیدم ..لباشو میبینم کهیر می زنم..عوام فریب
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

Royan - المان - المان
واقعا همین عکس آخری را نگاه کنید کدام یکی از هنرپیشه های ایرانی یا یکی از زنیکه های آشغال توی مجلس مثل این فاطی رجبی میرونددر یک همچین جای کثیفی در کنار یک پیرزن فقیر اینقدر با صبر ومهربانی صمیمانه گوش به حرفاش بدن پیرزنه اصلا نمی دونه این کی هست و چقدر مشهور .
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

Pezhman - اتریش - وین
همینکه ثروتمندی جانش را بخطر میاندازد و بیاد فقرا ودرماندگان است وجاهایی میرودکه ما ایرانیها از ترس جزام وبیماریهای مسری خطرناک فکر عبور از صدکیلومتری اونجا هم به سر نمی زند....باید قدر این گونه انسانها را دانست.درود بر او باد.
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

naslesookhteh - ایران - تهران
applejuice - ایران - شیراز حسود هرگز نیاسود
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

senator7 - آلمان - برلین
خودتون ببینید چطور چهار تا عکس رو شما اثر گذاشته و اونو تا حد قدیس ستایش میکنید آیا در آمریکا آدم بدبخت و محتاج و یتیم وجود نداره آیا طبق گزارش سی ان ان سربازان از جنگ برگشته آمریکایی که بی خانمان هستند سرپناه و سقفی پیدا کردند که حالا این خانم هزاران کیلومتر سفر کرده تا مردم ساده دل را به نمایندگی از کشورش خر کنه و تبلیغات راه بندازه وبگه ببیینید ما چقدر آدمهای خوبی هستیم جالب اینه که چون هنرپیشه است میتونه رلش را خوب بازی کنه.
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

mortimer - ایران - اصفهان
از زندگی رابرت داونی جونیور هم بنویسید.نمونه ی یک انسان موفق ودوست داشتنی که با اراده ی قوی خودش رو از بحران بیرون آورد.
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

odin - بلژیک - انتورپن
applejuice - ایران - شیراز - فعلآ که اون هر جای دنیا لب بترکونه میلیون میلیون به پاش میریزن، شما هم در عوض تو سایت ایرانیان یوکی وقتی دهن باز میکنی چهارهزارتا نقد و جک در موردت میسازن. حالا فرق خودت با اونو فهمیدی؟ به قول مولوی: کار پاکان را قیاس از خود مگیر/ گرچه باشد در نبشتن شیر،شیر// انیکی شیر است اندر بادیه/ وین یکی شیر است اندر بادیه// انیکی شیر است کادم میخورد/ وانیکی شیر است که ادم میخورد.
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
زندگی‌ خصوصی انجلیا جولی خوب و بد داشته و خواهد داشت ولی‌ ربط دادنش به اینکار‌های که انجام داده فکر نکنم درست باشه.خیلی‌ از مدعیان دینی از این کارها نمیکنن.دستش درد نکنه
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
فکر کنم وقتی ایران میاد که حسابی پیر باشه ..خیالش راحت بشه که آخوندا کاریش ندارن لول..اینم از شانس ما ..
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.