گم شدن ۱۷ ورزشکار دختر و پسر ایرانی در کره جنوبی


گم شدن 17 ورزشکار دختر و پسر ایرانی در کره جنوبی

تیم اسکیت سرعت ایران به همراه رئیس فدراسیون برای شرکت در مسابقات جهانی به کره جنوبی سفر کرده اما پس از گذشت چند روز از مسابقات، خبری از آنها به ایران نرسیده و فدراسیون گرانی سیم‌کارت را دلیل بی‌خبری اعلام کرده است!

به گزارش جهان به نقل از ایپنا، بی‌خبری از تیم ملی اسکیت سرعت ایران همچنان ادامه دارد. بعد از گذشت چند روز شروع مسابقات جهانی در کره‌جنوبی هنوز یک خبر هم درباره نتیجه رقابت دختران و پسران اسکیت به ایران نرسیده است البته فدراسیون اسکیت که سابقه بی‌خبری در کارنامه‌اش پیش از این ثبت شده علت بی‌خبری از ۱۷ ورزشکار دختر و پسر اسکیت را که به همراه وزیری (رئیس فدراسیون) به کره‌جنوبی رفته‌اند، گرانی سیم‌کارت اعلام کرده است.

در واقع فدراسیونی‌ها در جواب خبرنگاران که برای پیگیری اخبار مربوط به مسابقات جهانی با فدراسیون تماس گرفته و درخواست شماره تلفن کرده این جواب را داده‌اند.

آنها گفته‌اند که به دلیل گرانی سیم کارت، مسئولان و کادر فنی نتوانسته‌اند سیم کارتی تهیه کنند و تنها از طریق ایمیل، یک یا ۲ خبر برای فدراسیون ارسال شده است.

این در حالی است که از ۵ شهریورماه مسابقات قهرمانی جهان دوومیدانی در کره‌جنوبی شروع شده و اخبار مربوط به آن در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است.

بدون در نظر گرفتن حضور خبرنگارانی که به همراه تیم دوومیدانی سفر کرده‌اند، باز هم دلیل فدراسیون اسکیت منطقی نیست.

پیش از این هم سابقه بی‌خبری از تیمهای اسکیت وجود داشته که در این خصوص وقتی که تیم اسکیت هاکی ایران به مسابقات جهانی ایتالیا رفت هم شماره‌ای در اختیار خبرنگاران قرار نگرفت و فدراسیون مدتها از تیم اعزامی بی‌خبر بود.

البته شماره‌ای از هتل اقامت تیم ملی وجود دارد اما گویا از این طریق هم نمی‌توان مربیان و مسئولان مربوطه را در این هتل پیدا کرد.

گفتنی است؛ تیم ملی اسکیت سرعت ایران از ۸ شهریورماه راهی کره جنوبی شده و تا دیروز فقط یک خبر از این رقابتها و تیم اعزامی روی خروجی سایت فدراسیون قرار گرفته بود آن هم خبری که به نتایج مسابقات ارتباطی نداشت و مربوط به افتتاحیه مسابقات بود!

mnm - کره - اینچان
من در کره اینها را دیدم .در ایتوان .منطقه خارجیها ..گم نشدند .سرشان شلوغ بود .واسترس قبل از مسابقه وباقی ماجرا .ولی خدایش به رشته اسکیت .بهای نیست .چون همه پیاده وبی راهنما بودند .واقعا جای تاسف داشت .در دید کره
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
حتما کلا رفتن یکجا پناهنده بشن.هلند روتردام
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

assassin - ایران - ایران
واسه ایرانی ها هیچی بهتر از این نیست که تو کره ی جنوبی گم بشن!!!!!. مثل این که اونجا بهشتی واسه خودش
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

mehdy_pooya - ایران - کرج
ساده نباشید بابا . پیچوندن رفتن عشق و حال. خوش بگذره
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. گم که نشده آند معلوم است از آن جهنم خفقان و محیط ضد انسانی‌ ایران به سر کردگی احمقی نژاد‌ها امام زمان‌های قرون وسطا در رفته و دارند در یک کشور آزاد از آزادی و انسانیت لذت میبرند. اول سلامتی شخصی‌ بعد آزادی در چهار چوب قوانین بینل مللی احترام به حقوق دیگران در هر لباس هر عقید مثل جا‌های دیگر دنیا. به امید این که دانش و علم غلبه بر جهل بی‌سوادی که هر انسانی‌ رهبر و راه گشای خود باشد. زنده با د ایرانی‌ آزاد انیش پایند با د ایران عزیزمان.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
واقعا اینا چقدر به فکر پول مملکتن که حالا بهانشون گرونی سیم کارته . عوضیا
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

shaki59 - ایران - ملاط اباد
سر خودتونو چرا شیره میمالید.بدبختها لابد رفتن که پناهندگی بگیرن.واقعا خوش بحال دولت و مملکتی که جوونهاش ارزوشون فرار از کشوره(بگیم جنگل بهتره).دمشون گرم.ادم بره ملیت افغانی بگیره ارزشش بیشتره تا واسه این اخوندها و مال مردم خورها افتخار افرینی کنه.افرین به شعورشون .ماشاله
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

Arash_Barcelona - اسپانیا - بارسلونا
سران فدراسیون ورزش ایران شرم و حیاع رو خوردن و از پرروئ روی سنگپا رو سفید کردن..میلیونها بودجه رو بالا می کشند ولی پول یک سیمکارد رو ندارند..لعنت بر این جمهوری کثافت و اشغال..لعنت صد بار لعت.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
احتمالا پناهنده شدن
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
فدراسیون اسکیت جمهوری عربی ایران اعلام کرد به دلیل سرعت بالای این اسکیت بازان نیرو جاذبه را خنثی و از مدار زمین خارج شدند خبر های تکمیلی از کهکشان راه شیری بشما خواهد رسید
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

svenskpojke - سوئد - استکهلم
بابا دروغه کجا گرونه سیمکارت؟. سیم کارت سانک یانگ تلکام مجانی هست و با . 20000 وون میشه حدود یک و نیم ساعت با ایران حرف زد و اس ام اس مجانی و گشت و گذار اینترنت مجانی با سرعت عالی داشت . 20000 وون تقریبا بیست هزار تومن میشه
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

Pezhman - اتریش - وین
زیر آبی در کره جنوبی به عزیزان ورزشکارمان خوش بگذرد.حال کنید
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

barzani - نروژ - کریستیانساند
بابا سیم کارت کیلوی چنده اون ممه را لو لو برد
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.