حقایقی شگفت آور در مورد نشستن


حقایقی شگفت آور در مورد نشستن
snowy me - سوئد - مالمو
هدیه ی کامپیوتر به من یه گردن درد کشنده :/
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
جالب اینجاست که آدم هر کاری رو فقط با نشستن تمرکز داره و بهتر میتونه انجام بده , ولی با این تفاسیر نشستم که سم شد ,حالا چه زودتر یا چه کمتر بالاخره آدمی تخم مرگه !!!
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
snowy me - سوئد - مالمو دوست عزیز، من هم مثل شما به گردن درد شدیدی (دیسک خفیف گردن) بعد از کارزیاد با کامپیوتر مبتلا شده بودم که با انجام نرمش های مخصوص روزانه برطرف شده است شما هم می توانید با سرچ در اینترنت ، تصاویر اینگونه نرمش های مخصوص گردن برای نشستن پشت کامپیوتر و حتی بعد از آن را دریافت بکنید و هر روزه چند بار به آرامی آنها را انجام دهید قول میدهم بعد از مدت 20 تا 30 روز گردنتان احساس راحتی خواهد کرد. موفق و سلامت باشید
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

بهدین - آمریکا - نشویل
اگر شغلتان نشستنکی است، خوب تقریبا نمیشه‌ کاریش کرد و بهترین راه‌ اینه‌ که‌ برای مدت طولانی نشسته‌ نمانید و به‌ سکرین خیره‌ نشوید، هر نیم ساعت تا یکساعت یکبار سعی کنید از جایتان برخیزید و برای مدت دست کم دو دقیقه‌، چند حرکت کششی انجام بدهید یا حداقل راه‌ بروید.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
yashainiran - ایران - ایران دوست گرامی خیلی از راهنماییتون متشکرم. حتما کاری که فرمودید رو انجام خواهم داد. راستش اصلا تو ذهنم نبود. خدارو شکر که شما بهبود پیدا کردید. امیدوارم من هم خوب بشم. بازم ممنونم ازتون. شاد و سلامت باشید.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
من دقیقا متوجه منظورش نشدم ..یعنی در روز فقط 2 ساعت میشه نشست بقیه رو یا باید خوابید یا ایستاده بود؟!
پنج‌شنبه 17 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.